22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
افزونه کانال تلگرام Channeller

افزونه کانال تلگرام Channeller

افزونه کانال تلگرام برای وردپرس

Channeller نام افزونه جدید وبسیما برای اتصال کانال تلگرام به پنل سایت وردپرسی است. از نظر ما کانالر خواهر کوچکتر تلتر است. کانال تلگرام را میتوان آخرین و بهترین قابلیت این نرم افزار پیام رسانی دانست. اگر وردپرس کار باشید و با تلگرام هم آشنا باشید احتمالا نام افزونه خبرنامه تلگرام Teletter را شنیده اید.

ولی استفاده از این روش چند مشکل اساسی ایجاد میکرد، اول آنکه برای ارتباط با ربات شما یا باید از گواهی SSL استفاده میکردید و یا پیام ها را نه بصورت لحظه ای بلکه در زمان های مشخص از ربات تلگرام خود دریافت مکردید. همچنین با زیاد شدن تعداد اعضای خبرنامه ارسال مطلب جدید به همه آنها با محدودیت هایی روبرو میشد. عملا کانال تلگرام همان کاری را انجام میدهد که وبسیما قصد داشت از طریق افزونه Teletter در اختیار شما قرار دهد.

کانال تلگرام لیستی از اعضا برای شما میسازد و شما به راحتی میتوانید پیام خود را به همه آنها برسانید، همچنین تعداد مشاهده هر پیام نیز برای شما قابل مشاهده است (چیزی که در Teletter وجود نداشت). کانال تلگرام میتواند چند مدیر داشته باشد ولی مسئله اصلی آن است که این مدیرها میتوانند ربات باشند و همین نکته ساده موجب میشود که ما بتوانیم مدیریت کانال را مستقیما از پنل مدیریت سایت خود انجام دهیم.

افزونه Channeller با ایجاد ارتباط میان ربات تلگرام و سایت وردپرسی به شما امکان میدهد که یک خبرنامه برای خود بسازید، لیستی از اعضا تهیه کنید و هنگام ارسال مطلب در سایت این مطلب را به همه آنها ارسال نمایید.

در حالت عادی شما هر زمان که مطلب جدید منتشر میکنید باید یک نمونه از آن را نیز در کانال تلگرام بصورت دستی منتشر نمایید ولی افزونه کانال تلگرام یا همان Channeller این کار را به سادگی و از طریق یک ربات واسط برای شما انجام میدهد.

به نظر شما هم جالب است؟ پس آموزش نحوه کار با افزونه کانال تلگرام را در ادامه بخوانید.

آموزش کار با افزونه Channeller

قبل از شروع شما باید یک ربات تلگرام بسازید، اگر تا کنون این کار را نکرده اید پیشنهاد میکنیم مقاله آموزش ساخت ربات تلگرام را مطالعه کنید. سپس یک کانال تلگرام با نام و مشخصات مورد نظر خود بسازید و درنهایت افزونه Channeller را از مخزن وردپرس دانلود کرده و بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید.

مواد لازم برای استفاده از افزونه کانال تلگرام: یک سایت وردپرسی، یک ربات تلگرام و یک کانال تلگرام.

از بخش افزونه ها در پنل مدیریت وردپرس به گزینه “افزودن” مراجعه کرده و سپس عبارت Channeller را در باکس جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید، مطابق با تصویر زیر افزونه کانال تلگرام در مخزن وردپرس پیدا شده و شما قادر خواهید بود آن را بر روی سایت خود نصب کنید.

نصب افزونه کانال تلگرام

پس از نصب و فعالسازی گزینه جدید در پنل مدیریت شما به نام “کانالر” ایجاد میگردد. با کلیک بر روی این گزینه به پنل تنظیمات افزونه منتقل خواهید شد. براساس شماره گذاری موجود در تصویر زیر به معرفی تنظیمات افزونه مدیر کانال تلگرام میپردازیم.

 1. منوی افزونه: لینک تنظیمات و سوابق در منوی پنل مدیریت
 2. Token ربات: محل وارد سازی Token ربات تلگرام (دقت کنید که این ربات باید بعنوان مدیر کانال انتخاب شده باشد)
 3. فعالسازی ثبت سوابق: در صورت فعال کردن این بخش با ارسال هر پیام به کانال زمان، نوع پیام، آی دی کانال، وضعیت ارسال یا عدم ارسال و متن ارسالی در بخش سوابق ذخیره میشوند.
 4. لیست کانال ها: در این بخش شما میتوانید آی دی کانال هایی که میخواهید پیام شما به آنها ارسال گردد را وارد نمایید، شما میتوانید بصورت همزمان پیام را به چند کانال ارسال کنید البته به شرطی که ربات شما در تمام این کانال ها نقش مدیر را دارا باشد.
 5. فعالسازی در نوع نوشته: در این بخش لیستی از نوع نوشته های موجود بر روی قالب شما نمایش داده میشود و شما میتوانید باکس ارسال پیام را برای هریک از آنها فعال یا غیر فعال کنید.
آموزش تنظیمات افزونه Channeller

با مراجعه به بخش سوابق شما لیستی از آخرین ارسال های خود توسط این افزونه به کانال تلگرام را مشاهده خواهید کرد، همچنین در صورت عدم ارسال پیام و وجود خطا در ارسال از این بخش متوجه خواهید شد. دلیل عدم ارسال یا قطع لحظه ای API تلگرام است، یا عدم وارد سازی صحیح اطلاعات ربات و کانال.

در نهایت با کلیک بر روی “حذف سوابق قبلی” لیست سوابق را خالی کرده و از زیاد شدن آنها به مرور زمان جلوگیری خواهید کرد.

لیست سوابق افزونه کانال تلگرام

در هنگام ارسال مطلب باکس کوچکی در بالای بخش انتشار مشاهده خواهید کرد که با فعال کردن آن هنگام ارسال مطلب یک نسخه نیز به کانال ها شما در تلگرام ارسال خواهد شد. شما میتوانید لینک مطلب، لینک کوتاه، متن دلخواه و یا ترکیبی از آنها را به کانال تلگرام ارسال نمایید.

بروزرسانی های افزونه Channeller

نسخه 1.1 – در این بروزرسانی امکان ارسال تصاویر به کانال ها و همچنین انتخاب کانال ها هنگام ارسال پیام افزوده شده است. با این بروزرسانی مدیر سایت قادر خواهد بود هر مطلب جدید را به کانال های مشخصی تحت مدیریت خود ارسال نمایید و پس از ارسال اولین پیام به هر کانال آی دی اختصاصی آن را دریافت نماید. این ID برای ارسال تصاویر به کانال تلگرام مورد استفاده قرار میگیرد.

نسخه 1.2 – با توجه به درخواست کاربران قابلیت ارسال پیام به گروه ها نیز ایجاد گردید. برای ارسال به گروه اولا باید ربات شما عضو آن گروه باشد ثانیا باید آی دی اختصاصی گروه را داشته باشید. برای دریافت آی دی اختصاصی گروه مورد نظر خود میتوانید ربات Channeller_Bot@ را به گروه مورد نظر خود دعوت کرده و او را مخاطب قرار دهید. این ربات در پاسخ آی دی گروه را برای شما ارسال میکند.

دقت کنید که آی دی گروه یک عدد منفی می باشد و در بخش تنظیمات افزونه کانال تلگرام راهنمای مناسب جهت نحوه وارد کردن نام و آی دی گروه ها به لیست قرار داده شده است.

نسخه 1.3 – در این نسخه سیستم ارسال تصویر و متن را بهینه کرده و قابلیت ارسال تصویر شاخص و محتوای نوشته را به افزونه اضافه نمودیم. همچنین بخش متن دلخواه با شمارش کاراکترهای مجاز به شما امکان میدهد متن خود را متناسب با محدودیت های تلگرام تهیه نمایید.

1.3.1 – دکمه آپلود تصویر بهینه تر و مدرن تر شده و مشکل جایگاه در منو برطرف شد.

1.3.2 – افزودن قابلیت ارسال کدهای HTML در متن پیام شامل تگ های a، b، code، em و pre

1.3.3 – مشکل عدم ارسال تصاویر برطرف شد. در حال حاضر متن ارسالی شما حداکثر میتواند شامل 200 کاراکتر باشد و افزونه بصورت اتوماتیک این کار را انجام میدهد. همچنین متن ارسالی بصورت پیام متنی حداکثر میتواند شامل 3000 کاراکتر باشد.

1.3.4 – قابلیت ارسال تصویر خارج از سایت در این نسخه اضافه شده است. با قراردادن لینک تصویر در این بخش فایل بر روی وردپرس شما آپلود شده و به کانال تلگرام ارسال میگردد. در صورت تمایل میتوانید فایل را از بخش رسانه مشاهده یا حذف کنید.

همچنین در نسخه جدید نیازی به فانکشن file_info نبوده و کاربرانی که این تابع را بر روی سرور خود ندارند نیز میتوانند از این افزونه استفاده کنند.

نسخه 1.4 – در این نسخه یک بازبینی سراسری در افزونه و ایرادات آن انجام شده و مهمترین درخواست های کاربران به آن افزوده گردید:

 • قابلیت تعیین تنظیمات پیش فرض برای باکس ارسال
 • بهبود بخش Log و نمایش دلیل عدم ارسال در بیشتر موارد
 • نمایش آی دی کانال در مقابل نام آن (پس از ارسال اولین پیام متنی نمایش داده میشود و بدون آن امکان ارسال تصویر، ویدئو و فایل صوتی وجود ندارد)
 • قابلیت ارسال ویدئو به کانال و گروه با قابلیت تعیین زمان
 • قابلیت ارسال فایل صوتی به کانال و گروه با قابلیت تعیین زمان، نام خواننده و نام آهنگ

1.4.1 – برخی کاربران هنگام ارسال اولین پیام متنی خود با مشکلاتی مواجه میشدند که برطرف گردید.

نسخه 1.5.1 – دکمه شیشه ای و بهبود ارسال تصاویر

با توجه به تغییراتی که در نحوه ارسال تصاویر توسط ربات تلگرام ایجاد شده افزونه کانالر را به نسخه جدید ارتقا دادیم. در نسخه 1.5.1 ارسال تصاویر با توابع بسیار ساده تری صورت میگیرد و مشکلات بسیاری از کاربران برطرف خواهد شد.

همچنین قابلیت جدیدی برای ارسال لینک مطلب بصورت دکمه شیشه ای در نسخه جدید اضافه شده است. شما قادر خواهید بود متن دکمه را مشخص نمایید و چنانچه آن را خالی بگذارید عنوان مطلب بعنوان متن دکمه شیشه ای قرار داده خواهد شد.

نسخه 1.5.3 – ارسال مطالب به صورت زمان بندی شده در کانال ها

با توجه به درخواست مکرر کاربران مبنی بر افزودن قابلیت ارسال مطالب به صورت زمان بندی شده در کانال های تلگرام، این قابلیت در نسخه 1.5.3 اضافه شده و هم اکنون در دسترس شما عزیزان است. در صورت فعال کردن گزینه “زمان بندی شده” مطلب شما همزمان با انتشار بر روی سایت در تلگرام نیز منتشر میگردد.

نسخه 1.5.4 – رفع مشکل در هاست های اشتراکی

برخی از ارائه دهندگان سرویس هاست تابع file_get_contents را غیرفعال میکنند تا از سواستفاده های احتمالی و یا هک شدن سایت ها جلوگیری کنند. برای رفع مشکل این دسته از دوستان، در نسخه 1.5.4 افزونه کانالر توابع ارسال با تابع CURL بازنویسی و تست شدند.

امید است این افزونه مورد توجه و استفاده شما دوستان قرار گرفته و پیشنهادات خود ما را در بهبود آن یاری دهید، امکانات پیشنهادی شما ممکن است در نسخه های بعدی افزونه کانال تلگرام به آن اضافه گردد.

Review: 4.42 - "افزونه کانال تلگرام Channeller" by , written on 17/03/2016

افزونه Channeller با ایجاد ارتباط میان ربات تلگرام و سایت وردپرسی به شما امکان میدهد که یک خبرنامه برای خود بسازید.

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
721
 • awa awad

  با سلام و عرض ادب
  بسیار ممنونم که با این پلاگین عالی، بسیاری از کاربران را شگفت زده کردید.
  این پلاگین بهترین پلاگین موجود در وردپرس هست که قابلیت های مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار میدهد.
  این پلاگین به خوبی در سرورهای خارج کار میکند، اما در سرورهای ایران به دلیل ف–لترینگ ارتباط برقرار نمی شود.

  پلاگین wp telegram راه کار بسیار خوبی ارائه کرده برای سرورهای ایران و روسیه
  توسط یک اسکریپت و قرار دادن آن در سرویس script.google مشکل به راحتی رفع میشه
  راهکار به همراه فیلم:
  ***
  میدونم شاید خیلی گرفتار باشید، اما این لطف را از کاربرانتان دریغ نکیند و با یک بروزرسانی و تغییرات جزئی، هزاران نفر را دعا گوی خودتان و تیم خوبتان قرار دهید.
  با احترام فراوان

  12/09/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این افزونه مورد توجه شما قرار گرفته. متاسفانه مدتی هست که این افزونه را پشتیبانی نمیکنیم و در حال حاضر امکان افزودن ویژگی های جدید به آن را نداریم.

   15/09/2018پاسخ...
 • مریم سرداری

  سلام من ربات درست کردم و روبات رو هم ادمین کانال کردم ولی همش پیغام می ده که شما ربات رو ادمین کانال نکرده ایدو می گه به راهنمای وبسیما مراجعه کنید چه کار کنم؟

  29/08/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه بیش از یک سال است که به روزرسانی نشده و هم اکنون از طرف وبسیما پشتیبانی نمیشود. پیشنهاد میکنم از افزونه های مشابه یا جایگزین استفاده کنید.

   01/09/2018پاسخ...
 • علی چوپانی

  سلام و خسته نباشید
  لطفا سوال منو جواب بدید قبلا هم یبار پرسیدم ولی انگار از بخش نظرات حذف کردید.

  این افزونه برای من کار نمیکنه و میگه ربات مدیر کانال نیست با اینکه هست و تنظیمات درست انجام شده
  از پشتیبانی هاست هم پرسیدم و گفتم ما محدودیتی نذاشتیم ولی اگر پیش نیازی دارد به ما بگین.
  و اینکه من در نظر قبلی پرسیده بودم که آیا این موضوع مرتبط با فیلتر شدن تلگرام هست که افزونه کار نمیکنه یا مشکل دیگه ای هست که جواب ندادید.
  و سوال بعدی اینکه اگر من هاستمو به اروپا(در حال حاضر ایران) تغییر بدم این مشکل حل میشه؟

  31/05/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممکن است این افزونه با یکی از افزونه های موجود بر روی سایت شما در تداخل باشد. برای کار کردن صحیح افزونه باید تابع curl بر روی هاست شما فعال باشد. این که هاست از ایران باشد یا اروپا تاثیری بر عملکرد آن ندارد.

   02/06/2018پاسخ...
   • علی چوپانی

    سلام بنده افزونه شما رو روی هاست دیگری هم امتحان کردم و اونجا هیچ افزونه ای غیر از افزونه شما فعال نبود ولی افزونه شما کار نمیکرد مجبور شدم از افزونه مشابه دیگه ای استفاده کنم و اون کار میکرد ولی برای شما کار نکرد.
    احتمالا افزونه شما به دلیل آپدیت نشدن با تلگرام هماهنگ نیست.

    03/06/2018
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     متاسفانه این افزونه مدت هاست که آپدیت نشده و ممکن است دیگر کارایی لازم را نداشته باشد.

     09/06/2018
 • علی چوپانی

  سلام و خسته نباشید
  امکان داره این افزونه چند تا قابلیت بهش اضافه بشه مثلا اینکه لینک عکس شاخص(کوتاه شده) به طور خودکار داخل متن(پایان یا ابتدا) گذاشته بشه تا تصویر در پایان متن لود بشه
  و اینکه بشه عکس با کپشن فرستاد.
  و یک مورد دیگه اینکه بشه متن های از پیش تعیین شده برای دکمه شیشه ای مشخص کرد.

  24/05/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر برنامه ای برای ارتقای این افزونه و اضافه کردن امکانات جدید به آن نداریم

   25/05/2018پاسخ...
 • محمدرضا رعنايي

  با سلام خدمت شما و تبريك سال جديد
  سوال داشتم
  من سايت دايركتوري دارم كه با وردپرس راه اندازي كردم و نياز دارم كاربر بعد از ارسال اگهي خود در سايت به كانال تلگرام نيز همون اگهي اضافه بشه
  من براي ارسال آگهي از افزونه wp-jobmanager استفاده ميكنم
  ايا اين افزونه از اين پست تايپها پشتيباني ميكنه ؟

  24/03/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   کانالر تا کنون با افزونه wp-jobmanager تست نشده است. ولی به احتمال زیاد مشکلی نخواهید داشت.

   26/03/2018پاسخ...
 • moosa moosa

  سلام
  اولا تشکر میکنم از این افزونه خوبتون.
  یه سوال من می خوام لینک کوتاه بعد از متن نمایش داده بشه ، آیا راه حلی هست؟

  19/02/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   میتونید لینک کوتاه را به صورت دستی در انتهای متن قرار دهید یا ازدکمه شیشه ای استفاده کنید.

   20/02/2018پاسخ...
   • moosa moosa

    می خوام وقتی که از لینک گزینه لینک کوتاه انتخاب میشه ، لینک کوتاه که بالای پست نمایش داده میشه پایین پست نمایش داده بشه

    21/02/2018
    • Websima

     این قابلیت در این افزونه پیش بینی نشده است.

     22/02/2018
 • نوید آ

  سلام. ممنون از سیستم خوبی که زحمت کشیدید و تهیه کردید.
  مشکلی با ارسال متن ندارم اما چندتا مشکل کوچیک و بزرگ:
  1- تعدادکارکترهایی که زیر عکس میشه نوشت فک کنم 10 کاراکتر کمتر از حالت عادیه تلگرامه.

  2- چطور میشه فایل صوتی یا ویدیویی ارسال کرد. هرکاری کردم ارور میده:
  Bad Request: URL host is empty
  هیچی ارسال نمیشه نه متنش و نه ویدیو یا فایل صوتی

  3- یکسری از موارد هم برای سوال دومم، با ارور Bad Request: unsupported URL protocol روبرو میشم

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  20/01/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که این سیستم مورد استفاده شما قرار گرفته.
   ۱- ما محدودش نکردیم همونقدر که خود تلگرام اجازه میده ارسال میکنیم
   ۲- ارسال فایل صوتی و ویدیویی در حال حاضر برقرار هست شاید تنظیمات هاست شما اجازه این ارسال رو نمیده یا آدرس فایلی که دادید درست نیست.
   ۳- این خطا رو تا به حال ندیدم اگر اطلاعات فرمی که این خطا رو میده به ما بگید بهتر میتونیم بررسی کنیم.

   20/01/2018پاسخ...
   • نوید آ

    ممنون از پاسختون
    درباره سوال دومم:
    چه تنظیماتی نیاز داره که بررسی کنم ببینم اونها رو اگه اوکی باشن میتونیم فایل صوتی یا ویدیویی ارسال کنیم؟

    21/01/2018
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     باید تابع curl و file_get_contents روی هاست شما فعال باشد.

     21/01/2018
 • سيامك عباس نژاد

  سلام دوست عزيز من اين افزونه كانالر را رو ووردپرسم نصب كردم ولي فقط رو صفحه پيشخوانم اين افزونه رو ميبينم تو قسمت ابزاركها نيست تا من انتقال بدم به فوتر يا سايد بارم ميشه راهنمايي بفرماييد؟

  11/12/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممکنه این افزونه با افزونه دیگری بر روی سایت شما تداخل داشته باشد. به ترتیب افزونه ها را غیرفعال کنید تا عامل تداخل را پیدا کنید.

   11/12/2017پاسخ...
 • امین.ن

  بله، گفتن چون هاست اشتراکی هست، دسترسیش رو بستن!
  در هر صورت ممنون

  14/10/2017پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   راه حلی برای این مورد از طرف ما نیست وگرنه حتما برطرفش میکردیم

   16/10/2017پاسخ...
 • محمد

  سلام من همه تنظیمات رو درست انجام دادم اما با خطای ربات را ادمین کانال نکرده اید مواجه میشم. چاره چیه آیا راه حلی داره یا خیر؟؟؟

  10/10/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز اگر همه مراحل را درست رفته باشید احتمالا ایراد از سمت هاست شما بوده است و امکان فعال سازی افزونه بر روی این هاست را نخواهید داشت.

   13/10/2017پاسخ...
 • امین.ن

  سلام، افزونه رو نصب و فعال کردم، ربات و کانال رو هم به تنظیماتش اضافه کردم، اما هنوز با خطای «خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید» مواجه میشم… CURL هم فعال هست. ممنون میشم راهنماییم کنید

  07/10/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا با یکی از افزونه های شما تداخل دارد یا تنظیماتی در سرور شما مانع ایجاد ارتباط میگردد.

   09/10/2017پاسخ...
 • حمیدرضا رحیمی

  سلام.
  بنده درخواست سفارشی سازی پلاگین رو دارم. امکانش هست؟

  03/10/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام حمیدرضا
   در حال حاضر امکان پذیرش پروژه هایی در این سطح و با هدف سفارشی کردن افزونه ها را نداریم. درخواست خود را به صورت دقیق از طریق فرم تماس سایت برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان راهنمایی مناسب برای شما ارسال گردد.

   04/10/2017پاسخ...
 • سماک

  سلام
  من این افزونه رو روی چند سایت نصب کردم و خیلی خوب بود. ولی روی فروشگاه اصلی خودم مشکل داشت و کار نکرد. کارهایی که توی نظرات گفته بودید رو هم انجام دادم. می خوام سفارش شخصی سازی این افزونه رو برای وب سایتم بدم. درضمن یه افزونه مثل این، برای اینستاگرام می خوام. قیمت هر کدوم از افزونه ها چقدر میشه؟

  02/10/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام سماک عزیز
   احتمالا تنظیمات هاست شما به گونه ای ست که فانکشن های این افزونه در آن به درستی کار نمیکند. تمرکز وبسیما بر روی طراحی سایت بوده و در حال حاضر امکان پذیرش پروژه هایی در سطح شخصی سازی افزونه یا افزونه نویسی را نداریم.

   04/10/2017پاسخ...
 • امیر

  سلام مجدد
  منظور من ایجاد فیلدی در بخش تنظیمات است برای رسیدن به هدف زیر:
  اینکه هر متنی در آن فیلد داخل تنظیمات افزونه اضافه نماییم، به صورت خودکار با امکان انتخاب، در بالا یا پایین محتوای ارسالی به کانال تلگرام اضافه گردد.
  نه اینکه به صورت دستی در ویرایشگر نوشته اضافه شود.
  ضمن اینکه این فیلد بر محدودیت های کاراکتر ارسالی در زمان ارسال تصویر به همراه متن در تلگرام غالب شود، یعنی اینکه زمان ارسال، این متن اجباری خودکار را بهمراه عکس به صورت کامل نشان دهد، و مابقی محتوا را فقط به میزان محدودیت کاراکتر ارسال کند.
  امیدوارم منظورم را به صورت کامل رسانده باشم.

  24/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   منظور شما رو متوجه شدم. متاسفانه چنین امکانی برای افزونه در نظر گرفته نشده است و در حال حاضر قصد ارتقای آن را نداریم. در صورت بروزرسانی جدید این مورد را لحاظ خواهیم کرد.

   28/09/2017پاسخ...
 • جواد قربانی

  من هر کار میکنم ربات به کانال اضافه نمیشه و ارور میده
  could not add user. please try again later
  ???

  21/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ربات را خودتان ساختید؟

   27/09/2017پاسخ...
 • امیر

  سلام
  خدا قوت به دست اندرکاران این افزونه خیلی خوب
  پیشنهاد من این هست در قسمت تنظیمات، قسمتی را جهت اضافه نمودن متن (با امکان درج URL) در ابتدا و انتهای پیام ارسالی به تلگرام اضافه نمایید.
  با توجه به اینکه خودم نیاز فوری به چنین امکانی را دارم، و در کدها هم تلاش برای اضافه نمودن همچین امکانی نموده ام، اما برای بنده زمان بر خواهد بود، در صورت امکان، سریع تر همچین موضوعی را فراهم آورید.
  با تشکر ویژه

  18/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   شما میتونید همه این امکانات را در ویرایشگر نوشته در وردپرس داشته باشید و همان محتوا را با لینک و عکس ارسال کنید.

   20/09/2017پاسخ...
 • نگار

  سلام و خسته نباشید
  من این افزونه رو دانلود کردم و طبق موارد خواسته شده اطلاعات رو وارد کردم، ولی مطالب ارسال نشد روی کانال.
  ممکنه راهنمایی کنید که دلیلش چی می تونه باشه؟
  سپاسگزارم

  17/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این مورد میتونه به دلیل تداخل با افزونه های دیگه یا تنظیمات سرور شما باشه.

   20/09/2017پاسخ...
 • رحیم

  سلام و ممنون از افزونه بسیار خوبتون.
  فقط مشکل اینجاست که این افزونه محتوی متنی رو به همراه کدها میفرسته. و تلگرام هم که کدها رو نمیتونه بفهمه.
  لطفا در قسمت ارسال متن تغییری بدید که فقط متن ساده رو بفرسته.

  09/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام خواهش میکنم دوست عزیز
   میتونید از ارسال متن دلخواه استفاده کنید. ولی ایده شما هم برای حذف کدهای اضافی جالب است

   11/09/2017پاسخ...
 • علی

  سلام
  بسیار ممنونم بابت طراحی این افزونه
  فقط یه مشکلی توش دیدم، انگار متو send document برای این افزونه نوشته نشده، وقتی متن بالای 200 کاراکتر داره و عکس هم ضمیمه اش میشه، با متد send photo ارسال میشه
  و قسمت زیادی از متن از بین میره، لطفاً یه بررسی اش می کنید

  17/08/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این محدودیت از طرف خود تلگرام هست. برای رفع اون متن بدون تصویر ارسال کنید و آدرس تصویر را در اولین کلمه یا کاراکتر متن لینک کنید.

   23/08/2017پاسخ...
 • علیرضا

  سلام. من وقتی وارد صفحه تنظیمات افزونه بعد از نصب شدم این ارور ها اومده:
  ***

  04/08/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یک بار که تنظیمات را ست کنید برطرف میشه

   15/08/2017پاسخ...
 • خرید ممبر تلگرام

  سلام تشکر از مطالبتون کامل و جامعه سایت شما

  خسته نباشید میگم بهتون

  پیروز باشید

  22/07/2017پاسخ...
 • محسن فرامرزی

  در افزونه فوق وقتی رسانه تصویر را تصویر شاخص در نظر میگیریم و یا تصویر دلخواه انتخاب می کنیم یک مشکل این است که عکسی که ما برای تصویر شاخص در وب سایت انتخاب کرده ایم پسوند gif دارد و انیمیشن است و وقتی پست به کانال ارسال می شود پسوند این عکس به jpg تغییر می کند و عکس اصلی نمایش داده نمی شود این مشکل رفع شود و مشکل دیگر محدودیت کاراکتر خیلی کم است و من از سیستم های دیگر استفاده کردم محدودیت کاراکتر نداشتن و متن کامل به کانال ارسال میشد .

  14/07/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای ارسال گیف راه حلی در نظر نگرفتیم ولی برای متن طولانی میتونید تصویر رو به عنوان لینک اولین کاراکتر یا کلمه متن قرار دهید و متن بدون تصویر به تلگرام ارسال کنید. در این صورت این تصویر در پایین پیام نمایش داده میشود.

   15/07/2017پاسخ...
 • معین

  سلام

  من وقتی پست هارو ارسال می کنم کد اینتر معلومه

  همین طور بعضی کد ها

  مثلا این طوری می شه:
  تست
   
  تست

  لطفا کمک کنید
  از افزونه جت بک هم استفاده نکردم

  27/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   کدهای HTML برای تلگرام قابل درک نیستند. قبل از ارسال مطلب را در حالت متن قرار دهید و مطمئن شید که کدهای اضافه در آن نباشد

   01/07/2017پاسخ...
 • mojtaba

  سلام
  افزونه رو نصب کردم و یک پست متنی و بعد یک پست عکس ارسال کردم با موفقیت تو کانال پست شد ولی پست عکس بعدی رو با ارور مواجه شدم
  Bad Request: wrong file identifier/HTTP URL specified

  12/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا فایل ارسالی شما مورد تایید تلگرام نبوده. آدرس خاصی داشته یا حجم بالایی داشته؟

   17/06/2017پاسخ...
 • navid

  سلام،رو لوکال کار میکنه این افزونه یا باید رو سرور باشه حتما؟

  04/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه روی لوکال هم کار میکند.

   07/06/2017پاسخ...
 • حمیدرضا رحیمی

  سلام. من تمام موارد رو چک کردم. بازم مطلب به کانال ارسال نمیشه

  01/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا تابع مورد نیاز روی سرور شما فعال نیست یا با یکی از افزونه های شما تداخل داره

   07/06/2017پاسخ...
 • ارسلان صبامهر

  با سلام و خسته نباشد
  با تشکر از مطلب کاربردی و بسیار عالی شما

  18/05/2017پاسخ...
 • نیما.ماهی

  با سلام و درود

  روی هاست curl نصب و فعال میباشد

  ولی همچنان مشکل پاورجاست

  لطفأ راهنمایی فرمایید که چه کاری را باید انجام دهم

  با تشکر

  15/05/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پس احتمالا با یکی از افزونه های شما در تداخل است. روی یک وردپرس خالی در همون هاست تست کنید لطفا

   17/05/2017پاسخ...
 • نیما.ماهی

  با سلام و تشکر از توضیحتان
  این فانکشن چیست ؟
  و آموزشی هست تا بهتر متوجه این موزوع شوم؟

  11/05/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آموزشی در این مورد نداریم ولی فانکشن CURL است که باید بر روی سرور شما فعال باشد

   13/05/2017پاسخ...
 • نیما.ماهی

  با سلام و خسته نباشید

  بنده طبق آموزش های سایت شما یک کانال جدید ساختم و رباتی به وسیله پدر ربات تلگرام ایجاد کردم و در کانال جدید ادمین کردم

  ولی باز پیام میدهد در سوابق که ( خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید)

  لطفأ راهنماییم فرمایید

  با تشکر

  10/05/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا فانکشن مربوطه در هاست شما فعال نیست

   10/05/2017پاسخ...
 • علی امینی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همچنین تشکر فراوان از زحمات شما .
  مشکلی با برنامه کانالر داشتم.من این برنامه را بعد از ساخت کانال و بوت .معرفی بوت به کانال در وب سایتی ازمایشی خودم تست کردم ولی مدام با پیام Bad Request: chat not found
  مواجه میشوم.لطفا اگر امکان دارد راهنمایی نماید.
  با سپاس فراوان از زحمات شما در ساخت این برنامه سودمند

  02/05/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اگر تنظیمات به درستی انجام شده احتمالا فانکشن های مورد نیاز افزونه روی سایت شما غیرفعال است.

   06/05/2017پاسخ...
 • محمد فلاح

  سلام و عرض ادب بنده خریدار مجموع اموزش ساخت ربات شما هستم و افزونه را به طور کامل بر روی سایت با تنظیمات نصب کردم.و هم اینکه سایت ما گواهی ssl دارد. متاسفانه هنگام ثبت محصول جدید که می بایست به کانال ارسال شود. هیچ پیامی ارسال نمی شود و در قسمت سوابق با خطای Bad Request: chat not found مواجه میشم. لطف کنید راهنمایی بفرمایید. با سپاس

  02/05/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اگر تنظیمات را به درستی انجام دادید اولین پیام خود را بصورت متنی و بدون تصویر ارسال کنید. همچنین ممکن است فانکشن CURL بر روی سرور شما غیرفعال باشد

   06/05/2017پاسخ...
 • hamed

  با سلام من یک سایت خبر خونه دارم میخوام تیتر خبرام با لینک بفرستم به کانالم میشه؟
  فقط تیتر میخوام بفرسته

  23/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله میتونید این کار رو انجام بدید

   25/04/2017پاسخ...
 • محسن

  مهندس من چند تا سوال دارم
  1. در داخل کانال ویدئوی که خریداری کرده ام اصلا درباره زیر دکمه درست کردن و نحوه اتصال آنها با همدیگر صحبت نکرده اید
  2. با استفاده از channler چگونه زیر دکمه درست کنیم و چگونه نحوه اتصال آن را با کانال برقرار کنیم و آن را به صورت درست مدیریت کنیم
  3. شما دو دکمه را در کنار هم تعریف می کنید چگونه می توان برای هر دکمه برنامه نویسی جدا انجام داد و فابل های مجزا از هم براشون تعریف کرد

  12/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   شما در این آموزش ها یاد میگیرید که چطور دکمه ارسال کنید ولی اینکه چه دکمه ای ارسال شود باید در سرور شما و با الگوریتم خودتان پردازش شود. فرضا زمانیکه عبارت خاصی به ربات ارسال شد، ربات شما متن و دکمه های متناسب با آن را به کاربر باز میگرداند.
   دقت کنید که این سیستم برای کانال ها مناسب نیست و شما نمیتوانید در داخل کانال دکمه های تو در تو به کاربران ارائه دهید

   15/04/2017پاسخ...
 • مصطفی

  سلام ممنون بابت پاسخگویی ، یه مشکل دیگه هست اینکه پیام از طریق ربات برای گروه ارسال میشه ولی برای کانال نه و وضعیت تو سوابق به صورت زیر هست
  Bad Request: chat not found

  07/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای ارسال به کانال باید اولین پیام شما یک پیام متنی باشد

   07/04/2017پاسخ...
 • مصطفی

  سلام، من موقع انتشار پست با خطاهای زیر مواجه میشم البته پیام از طریق ربات ارسال میشود.

  Notice: Undefined offset: 0 in wp-includes/capabilities.php on line 122
  Notice: Undefined variable: post in /includes/ch-publishsend.php on line 58
  Notice: Trying to get property of non-object in includes/ch-publishsend.php on line 58
  Notice: Undefined variable: post in includes/ch-publishsend.php on line 58
  Notice: Trying to get property of non-object in /includes/ch-publishsend.php on line 58

  05/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این پیام ها همگی Notice هستند و اهمیتی ندارند. بنظر میرسد که debug سایت شما در حالت true قرار داده شده است. این وضعیت را از طریق فایل wp-config.php میتوانید تغییر دهید

   06/04/2017پاسخ...
 • حمید

  با سلام؛ متاسفانه علارغم نصب نسخه 1.5.4 کانالر… باز هم پس از ارسال مطلب جدید با خطای “ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید” مواجه میشوم…

  02/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا توابعی که برای ارسال استفاده شده اند در سایت هاست شما فعال نیستند

   06/04/2017پاسخ...
 • منصوری

  چطور باید لیست کانال ها و لیست گروه ها به دست بیاریم ؟

  ای کاش آموزش تصویری یا ویدئویی کامل تری داشت

  30/03/2017پاسخ...
  • Websima

   کانال ها و گروه ها مواردی هستند که خودتون ساختید و مدیریت میکنید. لیست آنها را از جایی به دست نمیارید

   03/04/2017پاسخ...
 • علی

  نه نداشتم. الآن هم تصویر را می فرستد اما برای ارسال متن می نویسد ربات را ادمین نکردید.

  26/03/2017پاسخ...
  • Websima

   اگر پیام تصویری به ربات ارسال میشود یعنی ارتباط به درستی ایجاد شده است احتمالا هنگام ارسال پیام متنی تنظیمات درستی اعمال نکردید و پیام خالی ارسال میکنید

   27/03/2017پاسخ...
 • علی

  بانام خدا
  سلام؛
  امروز ارسال متن خطا می دهد.

  باتشکر

  25/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   یعنی قبلا این مشکل را نداشتید؟ چه خطایی میدهد؟

   25/03/2017پاسخ...
 • jathiya

  با سلام
  مشکل از افزونه هست چون من افزونه های دیگه تلگرام رو نصب کردم و تماما همه متن و لینک رو اسال کردند به کانال
  در صورتی که این افزونه رو در یک هاستینگ دیگه هم نصب کردم همین خطاها رو داد
  ممنون این افزونه رو سریع تر حل کنید
  خدا وقت

  13/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا برخی توابع روی هاست های شما فعال نیست. پیشنهاد میکنم از مخزن وردپرس ورژن 1.4 را دریافت و استفاده کنید

   17/03/2017پاسخ...
 • مجید

  با سلام
  اصلا ارسال نمیشود
  خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید
  در صورتی که چندین ربات رو امتحان کردم
  همه در کانال مدیر هستند اما همچتان این خطا رو میدهد
  ممنون که مشکل رو حل کنید
  با تشکر

  11/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اولین پیام شما متنی بوده و کد سبز رنگ کنار نام کانال رو دارید؟

   13/03/2017پاسخ...
 • jathiya

  با سلام
  من امتحان کردم از ورژن های قدیمی تر
  1.5.3
  و
  1.5.2
  اما باز همان مشکل رو داشت میتونم بهتون دسترسی بدهم خودتون بررسی کنید

  09/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   پس احتمالا یا با یکی از افزونه های شما تداخل داره یا مشکلاتی سمت سرور دارید

   11/03/2017پاسخ...
 • محمد

  درود دگربار
  دوست گرامی پست هایی که همراه با لینک کوتاه و تصویر شاخص انتخاب میکنم مطالب با کارکتر محدود و نصفه ارسال میشه . اگر محبت بفرمایید در آپدیتی این مورد رو حل کنید یا اینکه اگر وقت نمیکنید راه حل رو بفرمایید بنده ویرایش کنم که مشکل حل بشه بواقع پلاگین فوق العاده و کاربردی هست و اگر اینمورد نیز رفع بشه عالی خواهد بود.
  با سپاس

  08/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   زمانیکه شما تصویر به همراه متن ارسال میکنید متن به عنوان کپشن عکس ارسال میشود و در نتیجه نمیتواند بیشتر از 400 کاراکتر باشد. برای رفع این مشکل یا عکس و متن را جدا از هم ارسال کنید یا پیام را بصورت متنی ارسال کنید ولی عکس را در ابتدای متن روی یک کاراکتر لینک کنید.

   11/03/2017پاسخ...
 • jathiya

  با سلام
  اصلا ارسال نمیشود
  خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید
  Bad Request: chat not found
  در صورتی که چندین ربات رو امتحان کردم
  همه در کانال مدیر هستند اما همچتان این خطا رو میدهد
  ممنون که مشکل رو حل کنید
  با تشکر

  08/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اولین پیام خودتون رو بصورت متنی ارسال کردید؟ از مخزن وردپرس یکی دو نسخه قدیمی تر را دریافت و تست کنید

   08/03/2017پاسخ...
 • محمد

  درود دگربار
  دوست گرامی پلاگین های مشابه تعداد کارکترها تماما بیشتر و بعضا کامل هستند. در صورت امکان محبت بفرمایید بررسی کنید.
  با سپاس

  07/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این محدودیت از طرف خود تلگرام است و بعید میدونم که بشه بیش از این کاراکتر ارسال کرد. شاید نظر شما برای متن های همراه با تصویر است

   08/03/2017پاسخ...
 • محمد

  درود دگربار
  پس از چندين مرتبه تست و حذف و نصب دوباره مشكل رفع شد.
  فقط جسارتا امكانش هست بفرماييد داخل كد كدوم قسمت رو ميشه ويرايش كرد تا محتواي نوشته كامل ارسال بشه؟ الان محدوديت كاركتر داره. اگر بشه افزايش داد بهتر هست.
  با سپاس

  06/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که موفق به راه اندازی شدید. این محدودیت کاراکتر از طرف تلگرام قرار داده شده. اگر بیشتر از این متن ارسال کنید تلگرام دریافت نخواهد کرد.

   07/03/2017پاسخ...
 • مهدی

  اغا افزونتونو تو هاست پریمیوم هم امتحان کردم کار نکرد….فک کنم افزونه مشکل اساسی داره که تازه بوجود اومده چون قبلا کار میکرد…

  04/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   میتونید یک نسخه قدیمی ترش رو از مخزن وردپرس بخش developer دانلود و تست کنید

   06/03/2017پاسخ...
 • محمد

  درود دگربار
  این پیام ثبت شده :
  خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید
  در صورتیکه ربات ادمین هست.
  بار نخست با تک تک کانال ها فقط متن ارسال کردم و درست بود و سبز شد اما پس از اون دیگه نه متن ارسال میکنه نه محتوا و … و همین پیام ارسال میشه

  28/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این متنی که کنار کانال هست چه عبارتی است؟

   03/03/2017پاسخ...
 • محمد

  با سلام و احترام
  بزرگوار من نصب كردم بار نخست كار كرد اما الان از كار افتاده و پيام ميده ربات ادمين نشده! در صورتيكه ادمين هست. راهنمايي ميفرماييد؟

  28/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چه پیامی ارسال میکنید؟ متنی یا تصویری؟ کد سبز رنگ کنار نام کانال هست؟

   28/02/2017پاسخ...
 • amir

  عالیی

  23/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  ودر ضمن اولین پیام ارسالی متن بوده .
  و همچنین کدوم علامت سبز رنگ کنار نام کانال رو میفرمایید؟

  20/02/2017پاسخ...
  • Websima

   زمانیکه شما اولین ارتباط را با کانال برقرار میکنید یک کد سبز رنگ کنار نام کانال ظاهر میشه. اون آی دی زمانی دریافت میشه که شما اولین پیام را به صورتی متنی به کانال ارسال کنید

   22/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  واقعا زحمت کشید.
  یه افزونه دیگری ندارید؟
  این که برای من کار نکرد…

  20/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   مراحل راه اندازی افزونه رو به دقت بررسی کنید، افزونه مشکلی نداره

   22/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  سلام
  از نرم افزار شما استفاده نموده ام و تمامی مراحل را که شما گفته اید رفته ام ولی متاسفانه پیام را ارسال نمی نماید و در قسمت سوابق وضعیت را Bad Request: chat not found نمایش می دهد مشکل از کجاست و چه باید انجام داد؟

  19/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   آیا اولین پیامی که ارسال کردید یک پیام بدون تصویر بوده؟ عدد سبز رنگ کنار نام کانال نمایش داده میشود؟

   19/02/2017پاسخ...
 • امیرعلی

  سلام
  وقت بخیر
  من پلاگین رو نصب کردم
  تنظیماتو درست انجام دادم
  ربات ادمین کانال شد
  ولی پست میزنم نمیاره تو کانال
  دوتا خطا میده یکی که ربات ادمین نیست که هست
  یکی هم خطای bad chat error میده
  چه کنم؟

  15/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این خطاها را در چه حالتهایی نمایش میده، یعنی فرق زمان نمایش این دو خطا چیست؟

   19/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  اگه منظورتون اینه که خودم دسترسی به هاست دارم؟بله
  یامنظورتون چیزدیگه ایی هست؟

  15/02/2017پاسخ...
  • Websima

   منظورم این بود که برای ما دسترسی به هاست ایجاد کنید تا بررسی کنیم

   19/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  اولا ممنون بابت اینکه نظرات مردم براتون مهمه چون فکر میکردم دیگه جواب نمیدین.
  دوما خطا=خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید
  سوما=خیر مشکل بر طرف نشده.

  14/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است. امکان ایجاد دسترسی به پنل مدیریت و هاست دارید؟

   15/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  نسخه 1.5.4 – رفع مشکل در هاست های اشتراکی مگه نباید الان درست میشد؟
  درست نشده.
  من با چند سایت امتحان کردم .

  13/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   چه پیامی دریافت میکنید؟

   14/02/2017پاسخ...
 • حسن

  باسلام
  نوشته میزاری داخل کانال نمی فرسته و ارور Bad Request: chat not found میده
  تمام تنظیمات کانالر ، آدرس کانال و بات هم درست اجام شده .مشکل از چی می تونه باشه ؟

  13/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اولین پیام ارسالی شما پیام متنی بوده و عدد سبز رنگ کنار نام کانال را مشاهده میکنید؟

   14/02/2017پاسخ...
 • علیرضا

  سلام… وقتی یک مطلب را با زمانبندی می خواهم ارسال کنم ارسال نمیشه ! ولی ارسال در لحظه خوب کار میکنه

  13/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، این مشکل ممکنه به دلیل برخی افزونه ها و یا قالب سایت شما ایجاد شده باشه که با سیستم ارسال موقع زمانبندی در تداخل هست.

   13/02/2017پاسخ...
 • احمد

  راجع به نظر قبلی یه نکته دیگه هم که بگم اینه که وقتی ارسال در لحظه رو میزنم توی سوابق ارسال عکس و ارسال متن جداگانه لاگ میشه اما وقتی زمان بندی میزنم فقط عکس لاگ میشه و اون ارور رو میده
  یه چیز دیگه الان فهمیدم و اونم اینکه وقتی که عکس رو میذارم روی عکس دلخواه دیگه مشکل حل میشه و ارسال میکنه عکس رو!!

  12/02/2017پاسخ...
  • Websima

   الان مشکل شما برطرف شده دوست عزیز؟

   14/02/2017پاسخ...
 • احمد

  سلام
  من وقتی ارسال در لحظه میزنم میتونم عکس و کپشن بفرستم اما وقتی که ارسال زمان بندی شده میزنم نمیتونم عکس بفرستم اما میتونم متن بدون عکس بفرستم!
  توی سوابق هم ارور زیر رو میده:
  Bad Request: wrong persistent file_id specified: Wrong string length
  من عکس انتخاب کردم ولی محتوای پیام رو :
  آز ۱۰ image:
  نشون میده!!! در حالی که با همین روش میتونم در حالت ارسال در لحظه ارسال کنم و عکس ارسال میشه

  12/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  اغا ببخشید من هی به شما زحمت میدم.
  من افزونه رو آپدیت کردم حتی کلا افزونه رو پاک و دوباره نصب کردم اما بازم ارسال نمیکنه……

  12/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   همه مراحل رو مطابق آموزش رفتید؟ در لاگ چه پیامی می بینید؟

   13/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  سلام ممنون که توی این اپدیت برای هاست های اشتراکی هم فکری کردید .
  بازم ممنون وبازم یه سوال ،ایا افزونه با ربات نویسنده سازگار ست؟

  12/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد استفاده شما بوده، من تست نکردم با این افزونه که گفتید اگر شما تست کردید لطفا به ما هم اطلاع بدید

   13/02/2017پاسخ...
 • هادی

  سلام
  توی تنظیمات پلاگین، قسمت “متن پیام” گزینه ای برای “تیتر نوشته” هم اگه امکان داره اضافه کنید.

  ممنون

  11/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، ممنون از پیشنهاد شما، دقیقا چه کاربردی داشته باشه؟ یعنی بتونید تیتر نوشته رو توی متن پیام ارسالی درج کنید یا اینکه فقط تیتر ارسال شود؟

   12/02/2017پاسخ...
 • یوسف

  سلام.
  من با سیستم EDD کار میکنم .فایل صوتی رو موقع انتشار مطلب بهش میدم که به تلگرام به فرسته اما فایل صوتی رو نمیفرسته و فایل منتشر نمیشه.error هم نمیده.
  مشکل کارم کجاست؟

  10/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بقیه فایل ها رو هم تست کردید؟ یعنی با ویدئو و عکس مشکلی ندارید؟

   11/02/2017پاسخ...
 • ابوالفضل

  باسلام
  نوشته میزاری یا محصول داخل کانال نمی فرسته و ارور Bad Request: chat not found میده

  09/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   مراحل اتصال به تلگرام را مطابق آموزش انجام دادید؟ آی دی وارد شده برای کانال بنظر میرسه درست نیست یا ربات بعنوان مدیر کانال نیست

   10/02/2017پاسخ...
   • ناشناس

    سلام روزتون بخیر من هم این افزونه رو نصب کردم و ارور Bad Request: chat not found رو در لاگ میگیرم وقتی عکس ارسال میشه و ارور
    خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید
    رو وقتی متن میفرستم میگیرم
    با هاست هم صحبت کردم گفتن فانکشن CURL فعال هست
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر لازمه من اطلاعات وردپرسم رو بدم؟

    14/11/2017
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     اولین پیامی که به ربات ارسال میکنید باید یک پیام متنی باشد. یک پیام بدون تصویر ارسال کنید و نتیجه آن را گزارش کنید.

     15/11/2017
 • محمد

  با سلام.بعد از نصب وقتی میخام افزونه رو فعال کنم این خطا رو میده؟
  به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
  Parse error: syntax error, unexpected

  08/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممنون که اطلاع دادید، یه مشکلی بود که برطرف شد و میتونید مجدد دانلود و نصب کنید

   10/02/2017پاسخ...
 • سبحان

  با سلام و احترام

  پس از پیگیری های بنده به این نتیجه رسیدم پلاگین شما بر روی هاست های اشتراکی کار نخواهد کرد . و اکثر مشکل bot در ادمین شدن از این قضیه می باشد . لطفا در صورت امکان مشکل بر طرف شود . با تشکر فراوان از شما

  30/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   طی همین هفته آپدیت جدیدی منتشر خواهیم کرد.

   01/02/2017پاسخ...
 • RASOUL

  سلام من یک راهنمایی میخواستم
  من مراحل نصب کانالر بر روی سایت خود انجام داده ام وربات هم مدیر کانال خود کرده ام اما مطالب از سایت به کانال منتقل نمیشود و در قسمت سوابق خطا اینکه شما ربات را مدیر سایت نکرده اید میدهد لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  29/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا به دلیل تنظیمات هاست شما بوده است. به زودی نسخه جدیدتری ارائه میدهیم تا مشکلات اینچنین هم برطرف شود.

   01/02/2017پاسخ...
 • مهدی

  در ضمن افزونه teplobot نیز امتحان کردم ان ارور و داد:
  Bot cann’t be connected to Telegram due to following error on service URL:

  WebHook’s URL request failed with error: cURL error 60: SSL certificate problem: self signed certificate

  Please check the bot’s settings and be sure that you have correct HTTPS support on your site.

  23/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سایت شما SSL معتبر نداشته دوست عزیز.

   25/01/2017پاسخ...
 • مهدی

  نه والله .
  فقط من اول رو هاست های رایگان ایرانی این افزونه رو تست کردم اما با تغییر به هاست دیگه این مشکل بوجود اومده حتی من دوباره باهاست ایرانی که قبلا کار میکردم (قبلا که میگم منظورم یک ماه پیش هست)تست کردم اما بازم ارور میده. من با یه حساب دیگه هم یه ربات ساختم تااگه احیانا اکانتم تو تلگرام مشکل داشته حل شه اما….
  دیگه نمیدونم چیکار کنم هرکاری رو امتحان کردم نشد.

  23/01/2017پاسخ...
  • Websima

   احتمالا تابع file_get_contents روی هاست شما غیرفعال هست. فکر کنم به زودی یک نسخه با تابع cUrl ارائه بدیم

   25/01/2017پاسخ...
 • مهدی

  آغا سلام یکی کمکم کنه
  من اول با این افزونه و افزونه های دیگه کار میکردم اما الن این خطا رو میاره.
  تو رو خدا یکی کمک کنه
  خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟

  22/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   افزونه تغییری نسبت به گذشته نداشته، شما ارائه دهنده هاست رو تغییر ندادید؟ یا افزونه جدیدی نصب نکردید؟

   23/01/2017پاسخ...
 • اسی

  نوع نوشته post هستش.
  بله روی سایتی تست کردم که در روز بیش از 30 هزار بازدید داره. (متوجه این موضوع هستم که زمان بندی وردپرس بدین صورت هست که حتما باید پس از رسیدن به موعد انتشار پست مورد نظر از دیتابیس درخواست بشه تا cron وردپرس پست رو منتشر کنه)
  تست های مختلفی روی سایتهای مختلفی گرفتم، پستها به موقع روی سایت منتشر میشن اما روی کانال نه.

  21/01/2017پاسخ...
  • Websima

   من روی فضای خودم تست کردم مشکلی مشاهده نکردم، افزونه خاصی روی سایت فعال نیست؟ تو فضای دیگه ای تست کردید؟

   23/01/2017پاسخ...
 • اسی

  با سلام. افزونه تون رو بصورت دقیقتر بررسی کردم. همونطور که برخی دوستان اعلام میکنند ارسال پست زمان بندی شدتون مشکل داره، یعنی علیرغم اینکه سیستم cron وردپرس پست رو سرموعد توی سایت منتشر کرد اما توی کانال نمیزنه (افزونه رو پاک کردم و نسحه جدیدش رو دوباره نصب کردم). به احتمال بسیار زیاد موردی توی اکشن publish_future_post که توی افزونه استفاده شده وجود داره.

  21/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این مورد را خودمون تست کردیم و مشکلی مشاهده نکردیم، به دوتا گزینه توجه کنید:
   1- به من اعلام کنید که نوع نوشته ای که برای زمان بندی استفاده کردید چه بوده؟
   2- آیا سایتی که بر روی آن تست میکنید بازدید کننده دارد یا در محیط تست بوده است؟

   21/01/2017پاسخ...
 • saeed

  درود
  ممنون از افزونه خوبتون

  ولی برای من کار نکرد.توکن رو ساختم ربات رو مدیر کانال کردن کد رو وارد کردم تامام گزینه ها رو تیگ زدم همه رو تست کردم

  اما

  برای من کار نکرد. اخطار میده

  خطا – ربات را ادمین کانال نکرده اید؟ به راهنما در سایت وبسیما مراجعه کنید

  چه کنم ؟

  17/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا بر روی سرور یا هاست شما فانکشن های مورد نیاز غیرفعال است

   18/01/2017پاسخ...
 • وحید

  با سلام و تشکر از اینکه قابلیت خوب زمان بندی رو اضافه کردید خیلی خیلی ممنون
  تنها بنده ی مشکل دارم که این گزنه برای بنده کار نمیکند!
  تیک ارسال در لحظه رو میزنم همان لحظه پست ارسال میشه اما زمانی که تیک زمان بندی شده رو میزنم زمان انتشار مطلب پست در کانال منتشر نمیشه در سوابق هم هیچ چیزی ثبت نمیشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  14/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این مورد رو تست کردم و به خوبی کار میکرد، شما باید یه جای کار رو اشتباه کرده باشید. زمان بندی برای نوشته هایی هست که زمان انتشار اونها در آینده باشه. این مورد رو رعایت کردید؟

   15/01/2017پاسخ...
 • hadi matin

  سلام خسته نباشید
  آخرین آپدیت افزونه چنلر سایت من رو دچار مشکل کرد و مجبور به حذفش شدم. فکر می کنم آخرین آپدیتتون مشکل داره. لطفا رسیدگی کنید. ممنون

  11/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   لطفا یک بار حذف کنید و دوباره نصب کنید. یک مشکلی بود که فردای انتشار برطرف شد

   12/01/2017پاسخ...
 • مجمد نریمانی

  سلام مجدد من رباط مدیر کردم ولی می نویسه به پیامها دسترسی ندارد چرا

  10/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این به تنظیمات privacy ربات هم مربوط میشه، برای ارسال نیازی به دسترسی به پیام ها نداره فقط باید مدیر باشه

   11/01/2017پاسخ...
 • btaco

  مطلب بسیار خوبی بود.

  07/01/2017پاسخ...
 • محمد نريماني

  عكسها رو براتون مي گذارم خودتون ملاحظه بفرمائيد
  – پاسخ سرور و عكس از تلگرام
  ***

  با تشكر

  01/01/2017پاسخ...
  • Websima

   همونطور که در تصاویر ارسالی مشخص هست شما ربات رو بعنوان ادمین اضافه نکردید و فقط ادمین ها اجازه ارسال پیام دارند. ربات خودتون رو بعنوان ادمین اضافه کنید.

   02/01/2017پاسخ...
 • مجمد نریمانی

  بله تیکت زدم به پشتیبان هاست گفتند فعال هست
  پیام هابرای کانال ارسال میشه برای گروه مشکل داره

  29/12/2016پاسخ...
  • Websima

   احتمالا ربات شما توی گروه بعنوان مدیر تعیین نشده

   31/12/2016پاسخ...
 • حمید

  با سلام
  من افزونه را نصب کردم و ربات هم ساختم و ادمین کانال قرار دادم ولی اخطار [Error] Have You Added Bot to Channel as admin? دارم؟

  29/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اولین پیام شما به ربات باید یک پیام متنی باشه و مطمئن شید که تابغ file_get_contents بر روی سرور شما فعال هست.

   29/12/2016پاسخ...
 • محمد نريماني

  ضمن تشكر بابت كار بسيار زيباتتون
  شرمنده من اغلب پيام دوستان خواندم ولي به جواب مشكل خودم نرسيدم

  واسه من پیام [Error] Have You Added Bot to Channel as admin? میده

  همه مراحل چندين بار روي سايتهاي متفاوت تست كردم ولي باز نتونستم جواب بگيرم
  ** پيامها براي كانال ارسال ميشه و مشكلي ندارم ولي براي گروه نمي تونم پيام ارسال كنم
  1- گروه ساختم
  2- رباط شما را اد كردم و اي دي گرفتم
  3- اي دي و اسم گروه اضافه كردم تو تنظيمات
  4- پيام ها رو بدون عكس توي تنظيمات انتخاب كردم و ارسال مطلب

  ** باز همون اخطار ميده
  (( من اون روباط كه اي گروه را ميده بعد از اضافه كردن و گرفتن اي دي حذف كردم )) باز مشكل بود مجدد رباط اضافه كردم ولي هر پيامي تو گروه ميديم اون اي دي ميده

  29/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از پشتیبانی هاست خودتون سوال کنید که آیا تابع file_get_contents بر روی اون فعال هست یا نه

   29/12/2016پاسخ...
 • bahman

  با سلام.افزونه خیلی عالی هست.خیلی خوب هم کار میکنه.از طراحان این افزونه کمال تشکر رو دارم و برای تمام کارکنان وبسیما ارزوی موفقیت دارم.یک سوال داشتم که این افزونه قابلیت ارسال پیام های دریافتی سایت مثل ثبت سفارش فروشگاه یا دیدگاه جدید ارسالی به سایت یا ثبت تیکت یا ایمیل ارسال شده به سایت را در تلگرام دارد؟مثل افزونه تلگرام برای وردپرس Telegram for WP
  با افزونه Telegram for WP اطلاع رسانی های سایت وردپرس خودتان را در تلگرام دریافت کنید .

  23/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از لطفی که دارید سپاس گزارم و خوشحالیم که مورد استفاده شما قرار گرفته.
   برای این کار ما دو افزونه جانبی طراحی کردیم که اولی افزونه فرم تماس 7 و دومی افزونه گراویتی فرم را به تلگرام متصل میکند. هر فرمی که از این طریق در سایت ارسال میشود به تلگرام شما هم ارسال میگردد.

   27/12/2016پاسخ...
 • احمد

  سلام
  آیا امکان ارسال به صوزت زمان بندی شده به کانال وجود نداره؟
  من حتی انتشار پست رو زمان بندی کردم ولی باز هم همون موقع به کانال ارسال شد
  متشکرم از افزونه خوبتون

  21/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   در حال حاضر این قابلیت رو نداره ولی در نسخه بعدی بهش اضافه خواهیم کرد

   21/12/2016پاسخ...
 • اسی

  یک باگ بسیار اساسی افزونه تون با پستهای زمان بندی شده داره، عوض اینکه مطلب در اینده که توی سایت منتشر میشه بره روی کانال، همون موقع ایجاد پست مطلب رو میفرسته روی کانال.

  18/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه برای ارسال مطالب به صورت زمان بندی شده طراحی نشده است. در نسخه های بعدی ممکن است این قابلیت نیز به افزونه اضافه شود.

   21/12/2016پاسخ...
 • افشین

  اولین پیام باید متنی باشد این رو هم به آموزش اضافه کنید لطفا مشکل برطرف شد

  13/12/2016پاسخ...
  • Websima

   توی آموزش ذکر شده، ممنون که اطلاع دادید

   15/12/2016پاسخ...
 • افشین

  کل مراحل انجام شده و باکس ها بالای قسمت انتشار پست را تیک میزنم و ارسال میکنم ولی اتفاقی نمی افتد و به عبارتی چیزی روی کانال و گروه نمی رود

  13/12/2016پاسخ...
  • Websima

   در بخش سوابق چه پیامی ثبت میشود؟ اولین پیام شما باید متنی باشد

   15/12/2016پاسخ...
 • مهدی

  سلام
  من افزونه شما رو نصب کردم مراحل رو هم کامل انجام دادم ولی وقتی نوشته جدیدی ارسال می کنم صفحه ای با این ارور ها میاد.( البته مطلب به کانال ارسال می شه) می خواستم بدونم مشکل از کجاست و چطور رفع می شه؟

  11/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا به چند کانال میفرستید و یکی از اونها درست ست نشده. و اینکه روی سرور شما warning های php فعال هست و نشون داده میشه. میتونید غیرفعالش کنید

   15/12/2016پاسخ...
 • پشتیبانی شبکه

  یه سوال داشتم.
  نرم افزار خوبی هست. ولی چطوری میشه وقتی یه لینک عکس خارج از سایت بهش میدی دیگه روی سایت خودمون آپلود نکنه؟
  اینطوری مستقیم از همون لینکی که بهش دادیم استفاده میکنه. یا محل ذخیره این عکسی رو که آپلود کرده رو خودمون تعیین کنیم.
  یه پیشنهاد هم دارم. برای متن دلخواه متن دلخواه برای همه پست ها یا محصولات رو تعریف کنید. مثلا:
  “محصول % به سایت اضافه شد.”
  اینطوری دیگه لازم نیست متنی که قراره برای همه پست ها قرار بگیره رو بنویسیم.

  10/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   قبلا این امکان در تلگرام نبود ولی جدیدا اضافه شده و دیگه نیازی نیست که عکس روی سرور شما آپلود بشه. در حال حاضر (نسخه آخر) هم اگر عکس رو از خارج از سایت آدرس بدید همین اتفاق میافته.
   پیشنهادتون جالب هست ممکنه توی آپدیت های بعدی لحاظ بشه

   15/12/2016پاسخ...
 • Fakhteh

  سلام من یه سوال داشتم آیا با این افزونه و افزونه ارسال فرم های contact7 به تلگرام میشه کاری کرد که فرم های ارسالی به ربات تلگراممون به یک گروه ارسال بشه؟اگه جواب مثبته یکم توضیح می دید لطفا؟

  07/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   به این افزونه نیاز نیست. با همون افزونه ارسال به فرم تماس 7 میشه این کار رو کرد. کافیه که ربات شما عضو گروه باشه و آی دی گروه رو توی تنظیمات افزونه وارد کنید. توی فیلم آموزش افزونه فکر کنم به این نکته اشاره شده. حتی میتونید به کانال ارسالش کنید.

   09/12/2016پاسخ...
 • nima

  واسه من پیام [Error] Have You Added Bot to Channel as admin? میده

  03/12/2016پاسخ...
  • Websima

   یا مسیر اتصال رو کامل انجام ندادید و یا تابع file_get_contents بر روی سرور شما غیرفعال شده

   04/12/2016پاسخ...
 • nima

  سلام
  منم هر چی تلاش کردم جواب نگرفتم تا اینکه تو نظرات خوندم که برای بار اول باید پیام متنی بفرستم
  من که اینکارو نکردم چطوری میتونم از این افزونه دوباره استفاده کنم ؟
  هر کار کردم نتونستم اطلاعات ذخیره شده در افزونه رو پاک کنم

  03/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   مهم نیست، همین الان هم اگر یک پیام متنی ارسال کنید مشکلی پیش نمیاد

   04/12/2016پاسخ...
 • آرش

  کار نمیده این افزونه همه مراحل رو هم درست رفتم

  28/11/2016پاسخ...
  • Websima

   افزونه مشکلی نداره. احتمالا هاست شما یک سری فانکشن ها رو محدود کرده یا مراحل رو درست طی نکردید

   28/11/2016پاسخ...
 • revenger

  سلام من همرو چندبار چک کردم ولی برای کانال نمیفرسته خواهشا راهنمایی کنید

  24/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   همه مراحل رو به درستی طی کردید؟ ربات باید بعنوان مدیر کانال اضافه شده باشه و اولین پیام شما متنی باشه

   25/11/2016پاسخ...
 • اسماعیل

  اشتراک تجربه و حل مشکل :
  با سلام..
  بنده
  مدت زیادی درگیر افزونه بودم و کار نمیداد..
  پیغام زیر رو میداد
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?
  با اینکه برات رو هم به عنوان ادمین تعریف کرده بودم..
  نکته اینجا بود که هنگام پست باید از توی تنظیمات مربوط به افزونه
  گزینه ی رسانه رو به حالت رسانه ی بدون تصور قرار داد..
  با تشکر از شرکت شما..

  24/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممنون که به اشتراک گذاشتید. البته فکر کنم قبلا هم توی کامنت ها اومده بود. احتمالا به زودی یک آپدیت جذاب برای این افزونه ارائه میدیم

   25/11/2016پاسخ...
 • رامین

  ممنون ادد شد ولی عمل نمیکنه. باید رباتتون توی گروه بمونه تا عمل کنه؟؟

  22/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله تا زمانیکه ربات عضو هست اجازه ارسال داره

   25/11/2016پاسخ...
 • رامین

  سلام و خسته نباشید
  1مشکل دارم و 1 انتقاد
  انتقاد اینکه دگمه شیشه ای رو میزنه جایی برای انتشار نداه و وقتی فوروارد می کنیم فقط متن فوروراد میشه نه لینک.
  اما مشکلم این هست که آی دی گروه رو منظتورتونو نمیفهمم
  گروهی که میخوام ربات براش پیام بفرسته این هست لینکش:
  ***
  الان آی دی برای این گروه چجوری میشه؟؟

  20/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   انتقاد رو به گوش تلگرام برسونید چون این قالبیت باید توسط تلگرام اضافه بشه نه ما.
   برای مشکل هم در همین مقاله توضیح داده شده، کافیه که ربات channeller_bot رو به گروه اضافه کنید تا آی دی گروه رو برای شما ارسال کنه

   20/11/2016پاسخ...
 • صابرلطفی

  من بروی یک وردپرس خام نصبش کردم
  خطا میده:
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?

  08/11/2016پاسخ...
  • Websima

   منظورتون از وردپرس خاص چیه؟ افزونه مشکلی نداره یا از طرف سرور شما محدودیتی هست یا تنظیمات درست انجام نشده و یا قالب و افزونه های سایت شما تداخل ایجاد میکنه

   11/11/2016پاسخ...
 • صابرلطفی

  من قبلا با این افزونه کار کردم – اما بروی سایت دیگر میخوام راه اندازی کنم که این پیام رو میده:
  در سوابق ارسال خطای زیر مشاهده می شود:
  Bad Request: chat_id is empty
  دلیل خطا چیست ؟

  لطفا برای رفع مشکل کمک کنید

  05/11/2016پاسخ...
  • Websima

   این افزونه مشکلی نداره، ممکنه با افزونه دیگه ای تداخل داشته باشه. و اینکه اولین پیام شما باید یک پیام متنی باشه

   06/11/2016پاسخ...
 • مسعود

  سلام،
  من افزونه نصب میکنم، ربات هم میسازم و مدیر کانال میکنم، اما پیامی به کانال ارسال نمیشه و خطا میده!!!
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?
  میتونید به من کمک کنید ؟
  همه چیز رو چند بار چک کردم ولی کار نمیکنه

  03/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یک بار بر روی یک وردپرس خام بدون افزونه و قالب خاص تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر. ممکنه با یکی از افزونه های شما در تداخل باشه

   05/11/2016پاسخ...
 • صابرلطفی

  در سوابق ارسال خطای زیر مشاهده می شود:
  Bad Request: chat_id is empty
  دلیل خطا چیست ؟

  01/11/2016پاسخ...
  • Websima

   اولین پیام شما باید یک پیام متنی فاقد تصویر یا فایل باشد

   02/11/2016پاسخ...
 • امیر

  با تشکر از افزونه خوبتون
  ایا در اپدیت جدید این قسمت قرار میگیرد
  و قسمت دکمه های شیشه ایی رو میشه پیش فرض قرار دادش روی یک کلمه و هر سری دستی وارد نکرد؟

  29/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   منظور شما از این قسمت چه قسمتی است؟
   میتونیم یک پیش فرضی قرار بدیم ولی الان این قابلیت رو نداره. اگر خالی بذارید عنوان مقاله رو نمایش میده

   01/11/2016پاسخ...
 • امیر

  سلام
  من از ربات RSS ّرای خبر گذاری استفاده میکنم
  و پست ها خودشون اتوماتیک در سایت قرار می گیرن
  ولی بعد از قرار گرفتن پست ها در سایت به صورت اتوماتیک به کانال انتقال پیدا نمیکنن و باید حتما به صورت دستی انتقال بدم آیا راهی دارد این گزینه

  27/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه این قابلیت رو ساپورت نمیکنه

   28/10/2016پاسخ...
 • امیر

  سلام افزونه برای من کار نمی کنه میشه برام درستش کنید

  27/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   چه مشکلی با افزونه دارید؟

   28/10/2016پاسخ...
 • امیر

  سلام، افزونه کار کرد؛ هیچ کار خاصیم نکردم، خودش درست شد!!!

  20/10/2016پاسخ...
 • میلاد

  سلام دوست عزیز
  اولین پیام شما به کانال یک پیام بدون تصویر بوده؟ نام کانال سبز رنگ شده و کد در کنارش نمایش داده میشه؟

  اولین پیام خیر , ولی بعد از چندین بار بله , نام کانال متوجه نمیشم @…….. اگه منظور اینه کجا داخل پست یا اسلش سبز کنار کانال در قسمت سمت چپ لیست ؟

  20/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   تلاش کنید یک پیام متنی ساده یعنی بدون تصویر و ویدئو و … ارسال کنید. به محض ارسال اولین پیام نام کانال در پنل شما سبز رنگ شده و کد اون کنارش نمایش داده میشه

   22/10/2016پاسخ...
 • میلاد

  سلام، من افزونه نصب میکنم، ربات هم میسازم و مدیر کانال میکنم، اما پیامی به کانال ارسال نمیشه ولی سوابق بدون مشکلی موجود !!!

  18/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اولین پیام شما به کانال یک پیام بدون تصویر بوده؟ نام کانال سبز رنگ شده و کد در کنارش نمایش داده میشه؟

   18/10/2016پاسخ...
 • امیر

  سلام،تنها پلاگینی که روی وبسایت نصبه همین پلاگین هست، ولی متاسفانه کار نمیکند.
  آیا آموزش کامل این پلاگین ندارید که از 0 تا 100 توضیح داده شده باشه؟

  17/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   میتونید دسترسی ایجاد کنید که بررسی کنیم؟ فیلم آموزشی براش نداریم چون راه اندازی افزونه کار پیچیده ای نیست

   18/10/2016پاسخ...
 • امیر

  سلام، من افزونه نصب میکنم، ربات هم میسازم و مدیر کانال میکنم، اما پیامی به کانال ارسال نمیشه و خطا میده!!!
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?

  13/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   مشکل از این افزونه نیست، احتمالا با افزونه دیگه ای تداخل داره یا تنظیمات بدرستی انجام نشده

   15/10/2016پاسخ...
 • بهنام

  با سلام و خسته نباشید خدمت تیم موفق وب سیما
  افزونه رو نصب کردم و به درستی کار میکنه اما وقتی متن دلخواه رو انتخاب میکنم ک ارسال کنم طبیعتا تا 4000 کاراکتر پشتیبانی شده اما تا ۱70 کاراکتر رو به کانالم میفرسته و مطلب دیگه اینکه نمیشه فایلی رو بهش پیوست کرد؟منتظر پاسخ شما هستم

  12/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   احتمالا متن دلخواه رو همراه با یک تصویر یا ویدئو ارسال میکنید. در این شرایط حداکثر 200 کاراکتر توسط تلگرام از شما پذیرفته میشود. سیستم بصورت خودکار متن شما را کوتاه میکند تا از عدم ارسال جلوگیری شود.
   محدودیت 4000 کاراکتر برای پیام های متنی بدون تصویر اجرا میشود.

   13/10/2016پاسخ...
 • مسعود

  سلام مجدد من افزونه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اما متاسفانه باز هم مشکل ارسال دارم
  و وقتی نصب کردم دوباره همون سوابق قبل برگشت

  11/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   با حذف کردن افزونه دیتابیس از دست نمیره، من آپدیت جدید دادم برای این مورد

   11/10/2016پاسخ...
 • Mahmood

  سلام. پس از آپدیت جدید متاسفانه به مشکلی بر خوردم.
  وقتی تنظیمات رو روی لینک کوتاه ، متن دلخواه و تصویر شاخص قرار میدم مثل قبل ارسال نمیشه.
  قبلا در ابتدای متن 1 اینتر میزدم که از لینک کوتاه یه فاصله ای داشته باشه و بعد تیتر رو میذاشتم و بعد اینتر و آدرس کانال رو. که به این شکل نمایش داده می شد:
  ***

  نمایش های عاشورایی در پیاده راه فرهنگی رشت

  ***

  اما الآن با همون شرایط به این شکل نمایش داده میشه..:
  ***___نمایش های عاشورایی در پیاده راه فرهنگی رشت____***

  یعنی جای اینتر ___ رو میاره..

  09/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یک بار افزونه رو حذف کنید و دوباره از مخزن وردپرس پاک کنید

   09/10/2016پاسخ...
 • صادق

  اروری میاد که اینگار سایت فیلتره. و اینم لینک کوتاه شده یکی از مطالبمون http ://wp.me/p7TrXL-1KH هست که توی مرورگر وقتی میخواد پیدا کنه با صفحه B5-2روبرو میشه .ممنون میشم راه حلشو بدید درست کنیم افزونه خیلی خوبیه حیف این ایرادات رو داشته باشه.

  09/10/2016پاسخ...
  • Websima

   این مورد از افزونه نیست دوست عزیز. شما احتمالا جت پک روی سایت فعال کردید و شورت لینک های شما داره براساس این آدرس تولید میشه. این قابلیت رو احتمالا میتونید از تنظیمات جت پک غیرفعال کنید

   09/10/2016پاسخ...
 • مسعود

  سلام
  من پیام میفرستم یا عکس میفرستم
  وقتی دکمه انتشار مطلب رو میزنم زمان ارسال مطلب توی سایت (لود شدن صفحه ) خیلی زیاد میشه و در اخر هم مطلب به سایت اضافه میشه اما به کانال ارسال نمیشه
  کد سبز رنگ هم کنار اسم کانال هست
  و وقتی میرم توی سوابق افزونه اون ارور رو نشون میده یا اصلا توی قسمت وضعیت هیچی نشون نمیده

  09/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ایراد احتمالا از قالب یا یکی از افزونه های سایت شماست. روی یک وردپرس خام تست کنید ببینید ارسال میشه یا نه

   09/10/2016پاسخ...
 • مسعود

  من مدتی از این افزونه استفاده کردم و ب درستی کار مکرد اما الان مدتی هست که هرچی ارسال میکنم ارور زیر رو توی سوابق بهم نشون میده
  هر کاری هم ک ممکن بود انجام دادم
  ممنون میشم هرچی زود تر راهنماییم کنید
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?
  در ضمن روبات در کانال ادمین است (البته به صورت پیشفرض بعد از ادد در کانال ادمین میشود )

  با تشکر از شما

  08/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   آپدیت جدید افزونه رو نصب کردید؟
   چه نوع پیامی ارسال میکنید؟ متن تصویر ویدئو یا فایل صوتی؟
   عبارت سبز رنگ کنار نام کانال شما نمایش داده میشود؟

   09/10/2016پاسخ...
 • صادق

  ببخشید دوباره سوال میپرسم مشکل حل شد و فقط چرا توی لینک کوتاه صفحه وب سایت رو بالا نمیاره ؟

  08/10/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم، ولی متوجه سوال نمیشم، بالا نمیاره یعنی که 404 میده یا صفحه سفید میاد یا ..؟

   09/10/2016پاسخ...
 • صادق

  با سلام خدمت شما و تیم پشتیبانی وب سیما
  من هم مثل دوستان این مشکل فرستادن در کانال تلگرام رو دارم ولی با این استثنا که چون وب سایت ما مجله آنلاین هست 12تا کانال داریم که این ربات تنها در یک کانال ما بصورت درست کار میکنه و مطالب رو به بقیه کانال ها نمیفرسته و فقط جلوی یک کانال کد سبز وجود داره و من مطمئنم که تمامی کارها را درست انجام دادم ممنون میشم راهنمای کنید.

  08/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   باید اولین پیام شما به کانال یک پیام متنی باشد. تا زمانیکه کد سبز رنگ کنار نام کانال نباشد قادر به ارسال تصویر نخواهید بود.

   08/10/2016پاسخ...
 • جلال

  با تشکر از آپدیت جدید می خواستم بپرسم آیا امکان تغییر رنگ دکمه شیشه ای هستش؟

  06/10/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز، خیر هنوز تلگرام چنین امکانی ارائه نکرده است

   08/10/2016پاسخ...
 • جلال

  خوب شما لااقل می گفتید کدوم فانکشن چون سرور دست خودمون هست میتونیم خودمون غیر فعال یا فعال کنیم

  04/10/2016پاسخ...
  • Websima

   شما اگر چند روز صبر کنید من آپدیت جدید افزونه رو میدم، تلگرام قابلیت های جدیدی اضافه کرده که کار رو آسون میکنه

   04/10/2016پاسخ...
 • جلال

  با سلام ببخشید مشکل ارسال عکس بر طرف شد . چون طبق گفته دوستمون با php ورژن 5.6 عکس ارسال نمیشه ولی در صورتی که همون هاست با ورژن php 5.4 میشه ارسال کرد و لطفا راهنمایی کنید چطور میشه برطف کرد ممنون

  02/10/2016پاسخ...
  • Websima

   احتمالا به دلیل عملکرد نادرست یکی از فانکشن ها بوده. شاید پشتیبانی هاست بهتر بتونه به شما کمک کنه

   04/10/2016پاسخ...
 • دانلود آهنگ جدید

  به آدرس Info[at]websima.com دست رسی ها رو ارسال کرده ام

  15/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   لطفا به crm.websima.com[at]gmail ارسال کنید

   17/09/2016پاسخ...
 • مجید

  سلام
  بعد از آبپدیت وردپرس به آخرین نسخه دیگه مطالب به کانال ارسال نمیشه
  مشکل از چی هست؟

  14/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   با آخرین نسخه تست نکردم هنوز.

   15/09/2016پاسخ...
 • دانلود آهنگ جدید

  با سلام بنده تمامی نظرات رو خوندم و با توجه به پاسخ ها و مشکل بنده در عدم ارسال پیام ها در زمانی که تصویر و یا فایل انتخاب کرده باشم ! در بیشتر مواقع دست رسی خواسته بودید که بنده به ایمیل شما ارسال کردم لطفا پیگیری فرمایید ممنونم!

  13/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   به چه آدرسی ایمیل کردید؟

   14/09/2016پاسخ...
 • reza

  نمیدونم مشکل از قالب یا چیز دیگه! به نظر مشکل از ووکامرس در واقع به نظر ووکامرس این وسط درگیر هست چون در نوشته ها بی مشکل ارسال میکنه ما در توضیحات محصولاتمون از جداول html استفاده میکنیم و همچنین چندین زبانه برای بررسی تخصصی و … محصول اضافه کردیم و همچنین نوع محصولمون همیشه متغیر هست

  11/09/2016پاسخ...
  • Websima

   به نوع محصول و ووکامرس نمیتونه مربوط باشه میتونه به دلیل action هایی باشه که روی قالب برای ذخیره محصول نوشته شده

   13/09/2016پاسخ...
 • reza

  خیر برای نوشته ها بی نقص کار میکنه اما با وجود نمایش پنجره ارسال به کانال در بخش محصول، ارسالی انجام نمیده

  09/09/2016پاسخ...
  • Websima

   میتونید در حالت های مختلف تست کنید؟ مثلا برای متن ساده یا تصویر و …؟ ممکنه در قالب شما کدنویسی خاصی باشه که مانع عملکرد افزونه میشه

   11/09/2016پاسخ...
 • reza

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم چرا پنل ارسال به کانال رو در صفحه محصولات نمایش میده اما محصول رو ارسال نمی کنه ؟

  06/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   برای نوشته ها مشکلی ندارید؟

   09/09/2016پاسخ...
 • علی رحیمی

  تابع curl فعال هستش روی ورژن php 5.6
  یه تابعی مربوط به بخش ارسال عکس هستش که فقط با ورژن 5.4 php کار میکنه ، و روی 5.6 سر همون انتخاب عکس کل افزونه رو از کار مینداره و ارسال انجام نمیشه
  دوستان دیگه هم به این موضوع اشاره کردن ، من در نظرات خوندم ، مشکل همین ورژن php هستش،بنده روی چندتا هاست امتحان کردم

  29/08/2016پاسخ...
  • Websima

   هیچ تابع خاصی بغیر از curl توی این مسیر ارسال نیست مگر اینکه شما آدرس عکس رو خارج از سایت داده باشید و نیاز باشه که اون رو دریافت کنه.
   شاید توی نحوه آدرس دهی تصویر به مشکل میخوره. من هرجایی تست کردم این مشکل رو بهش برنخوردم. اگر یک سایتی که این مشکل رو داره بتونید در اختیارم بذارید که به هاست و پنل مدیریتش دسترسی داشته باشم برطرف خواهم کرد.

   30/08/2016پاسخ...
 • علی رحیمی

  نمیدونم چه فانکشنی هستش دقیقا،با افزونه دیگه ای هم تداخل نداره
  ولی مربوط به تصویر میشه ، هر نوع عکسی رو انتخاب کنید ارسال نمیشه توی ورژن php های بجز 5.4
  فقط حالت بدون تصویر ارسال میشه

  28/08/2016پاسخ...
  • Websima

   شاید تابع curl روی سرور شما غیرفعال شده. چون برای ارسال تصویر باید از این تابع استفاده کنیم

   28/08/2016پاسخ...
 • مهدی

  سلام . با نسخه های جدید ورپرس هم خوانی ندارد . لطفا بروزرسانی کنید .

  27/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام، فعلا این افزونه ساپورت نمیشه ولی اگر زمان داشتیم حتما انجام میدیم. دقیقا چه مشکلی داره در نسخه جدید؟

   28/08/2016پاسخ...
 • علی رحیمی

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم راهی نیستش که افزونه چنلر با php ورژن 5.6 کار کنه؟
  من همیشه این مشکل رو دارم و فقط با نسخه 5.4 کار میکنه

  ممنون میشم راهنماییم کنید

  26/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   دقیقا نمیدونید که چه فانکشنی با این نسخه تداخل داره؟

   27/08/2016پاسخ...
 • امیرحسین

  خیر ارسال نمی‌شه.

  26/08/2016پاسخ...
  • Websima

   امکانش هست یک بار سایر افزونه ها رو غیرفعال کنید و تست بگیرید؟

   27/08/2016پاسخ...
 • امیرحسین

  سلام
  این خطا برای چیه؟ Bad Request: URL host is empty
  هنگام ارسال یه پست با گزینه‌های «لینک کوتاه» و «متن دلخواه» و «تصویر شاخص» این خطا در سوابق ثبت می‌شه.

  24/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام پیام هم ارسال نمیشه؟

   25/08/2016پاسخ...
 • هانی

  سلام و عرض ادب من تمام تنظیمات مجدد چك كردم ولي پيام وقتي ارسال ميشه كه من لينك كوتاه و يه متن دلخواه انتخاب كرده باشم و بدون عكس (تصوير شاخص)
  اگر بجز اين موارد باشه مطلبي براي كانال ارسال نمي گردد…
  لطفا راهنمايي بفرمائيد

  14/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   عدد سبز رنگ کنار نام کانال نمایش داده میشه؟

   14/08/2016پاسخ...
 • محمد نريماني

  مشكل قبلي من بر طرف شد ولي مطالب جهت گروه ها ارسال نميشه
  من رباتي كه ساخته بودم هم در كانال و هم در گروه ادمين كردم
  رباط شما رو هم به گروه اضافه كردم و به صورت ادمين
  ولي هيچ اي دي براي من ارسال نشد

  براي دريافت اي دي بايد چكار ديگه ايي انجام بدم؟

  13/08/2016پاسخ...
  • Websima

   بله این ربات غیرفعال شده بود من مجدد راه اندازیش کردم. لطفا دوباره تست کنید ببینید آی دی رو به شما برمیگردونه یا نه

   14/08/2016پاسخ...
 • محمد نريماني

  سلام منم مشكل ساير دوستان دارم
  بعد از انتشار پست در سايت در قسمت سوابق اخطار Bad Request: chat_id is empty دريافت ميكنم

  10/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   پیام متنی (بدون عکس) ارسال کردید؟

   11/08/2016پاسخ...
 • حسین

  با سلام متاسفانه پست ها در کانال منتشر نمیشه و مشکل chatid empty میده و admin نبودن ربات …..

  09/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پیام متنی ساده ارسال کردید؟

   10/08/2016پاسخ...
 • ایمان

  سلام
  با هاست دایرکت ادمین مشکل داره؟

  31/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیر چنین مشکلی گزارش نشده

   31/07/2016پاسخ...
 • Mahmood Dadashi Niyaki

  سلام و وقت بخیر. ابتدا تشکر میکنم از زحماتی که برای این افزونه کشیدید بدون هیچگونه چشم داشتی، بتده از نسخه های اولیه این افزونه استفاده کرده بودم و مشکلی وجود نداشت. سایت مدتی فعالیت نداشت، اخیرا که مجدد اقدام به فعالیت کرده متاسفانه مطلبی توسط ربات ارسال نمیشه… زمانیکه در لیست اعضا ربات رو مشاهده میکنم عبارتی زیرش درج شده “has no access to messages”. ربات رو ری استارت کردم، حتی توکن جدید گرفتم و وارد کردم، اما هنوز مشکل برطرف نشده.. سپاسگزار خواهم شد اگر بررسی و راهنمایی کنید

  30/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، خواهش میکنم
   در بخش لاگ چه پیامی به شما نمایش داده میشه؟

   31/07/2016پاسخ...
 • amir

  سلام وقت بخیر
  من افزونرو رو سایت نصب کردم و طبق اموزش عمل کردم ولی در سوابق ارسالی با این خطلا موتجه میشم لطفا راهنمایی کنید
  Bad Request: chat_id is empty

  26/07/2016پاسخ...
 • ALIREZA

  سلام
  تمامی مراحل رو به درستی انجام دادم ولی با خطا Bad Request: chat_id is empty [Error] Have You Added Bot to Channel as admin? روبرو میشم .
  اولین مطلب رو همراه عکس ارسال کردم ولی مطالب بعدی که بدون عکس هم بودن ارسال نمیشن!

  24/07/2016پاسخ...
  • Websima

   الان کد سبز رنگ کنار نام کانال شما هست؟ اسم کانال چیه؟

   25/07/2016پاسخ...
 • امیر

  سلام می خواستم بدونم نسخه جدید کی منتشر میشه ما بی صبرانه منتظر انتشار این نسخه هستیم
  لطفا زودتر منشتر کنید

  22/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز فعلا برنامه ای برای انتشار نسخه جدید نداریم

   22/07/2016پاسخ...
 • مجتبی

  سلام..
  ببخشید من ارسال زمان بندی شده تلگرام رو ا ایجاد کرو جاب درست کردم ولی بعد از این که پست فرستاده میشه متاسفانه نمیاد تو کانال .اگه میشه راه حل بدید.

  22/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه با سیستم زمان بندی کار نمیکنه و بصورت دستی ارسال میکنه

   22/07/2016پاسخ...
 • آرین

  سلام.من جدیدترین نسخه وردپرس رو نصب کردم.همه کارا هم درست انجام دادم اما اون باکس بالای انتشار نمیاد.حدس میزنم بخاطر نسخش باشه چون نسخه جدید ورد پرس صفحه ایجاد نوشته یکم تغیر کرده‌میشه بگید چیکار کنم؟

  13/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بعید میدونم از نسخه باشه، امکان ایجاد دسترسی به پنل مدیریت رو دارید؟

   14/07/2016پاسخ...
 • بهمن

  سلام
  همون مشكلي كه همه دارن رو منم دارم
  Have You Added Bot to Channel as admin

  ربات ادمين هست در كانال ولي باز اين ارور رو ميده

  08/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اگر ممکنه دسترسی به هاست و پنل ایجاد کنید

   09/07/2016پاسخ...
 • امید

  براتون یوزر پسورد با دسترسی ادمین ساختم. چیزی دیگه نیازه بفرمائین درخدمتم
  ***

  08/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای ویرایش فایل ها باید دسترسی به هاست و کدهای شما داشته باشم. قبل از اون آیا امکانش رو دارید که روی یک وردپرس جدید بدون افزونه و قالب خاصی ارسال رو تست کنید؟ ممکنه دلیلش تداخل با یکی از افزونه ها باشه.

   09/07/2016پاسخ...
 • امید

  نه متاسفانه . بازم ارسال نکرد. اگر میخواین خودتون با یوزر پسوردی که براتون ساختم بیاین تست کنین. با دسترسی ادمینه

  05/07/2016پاسخ...
  • Websima

   بله دیدم که ارسال انجام نشده بود. میتونید دسترسی به کدها ایجاد کنید؟

   08/07/2016پاسخ...
 • امید

  سلام و خسته نباشید. تونستین وارد سایت بشین؟ متوجه شدین مشکل از کجاست که وقتی عکس رو انتخاب میکنم اصلا چیزی ارسال نمیکنه؟

  05/07/2016پاسخ...
  • Websima

   یکبار کپشن بذارید ببینید باز هم ارسال نمیشه؟

   05/07/2016پاسخ...
 • امید

  سلام. فکر کردم کارتون رو انجام دادین حذفش کردم. الان دو مرتبه فعال میکنم هر موقع خواستین وارد بشین.

  03/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   من تغییری ایجاد نکردم فقط دیدم که گویا پیام ارسال کرده بودید. فقط پیام هایی ارسال نشدند که متن پیام خالی گذاشته شده بود.

   05/07/2016پاسخ...
 • توحید توحیدی

  با سلام خدمت شما
  تمام بخش های که لازم بود رو کامل کردم
  الان مشکلم اینجاست که ارور میده که ربات عضو مدیر کانال نیست
  ([Error] Have You Added Bot to Channel as admin?)
  ولی ربات رو عضو مدیر کانال کردم
  (توی پرانتز هم بگم که ربات روی سرور های کریت یور بوت هست)

  02/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   میتونید امکان دسترسی به پنل مدیریت ایجاد کنید؟

   03/07/2016پاسخ...
 • Nima

  در موقع اولین ارسال فایل ( که متن بدون عکس هست ) بعد از زدن انتشار مدت زمانی طول میکشد تا ارسال کند این پیغام می آید
  didn’t send any data.
  ERR_EMPTY_RESPONSE

  مشکل از کجاست
  و پس از زدن F5 انتشار داده میشود و در سوابق پیام زیر می آید

  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?

  مشکل کجاست

  30/06/2016پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   بنظر میرسد که پیام خالی ارسال کرده اید

   03/07/2016پاسخ...
 • علی اصغر

  باز هم کار نکرد که کار نکرد.

  29/06/2016پاسخ...
  • Websima

   اگر امکان دارید دسترسی به پنل محیا کنید

   03/07/2016پاسخ...
 • امید

  سلام. جناب یه کاربری admin براتون ایجاد کردم با یوزر و پسورد ***
  همه حروف رو کوچیک تایپ کنید برای هر دوتا

  29/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اجازه ورود با این اطلاعات داده نمیشود!

   03/07/2016پاسخ...
 • مهاجر

  سلام
  به نظر افزونه جالبی میاد . قیمتش چند هست ؟

  28/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این افزونه بصورت رایگان روی مخزن وردپرس منتشر شده

   29/06/2016پاسخ...
 • امید

  بله حتما. مشکلی نداره .اطلاعات رو چجوری براتون ارسال کنم؟

  27/06/2016پاسخ...
  • Websima

   ممنون، همینجا بصورت یک دیدگاه ارسال کنید که منتشر نمی کنیم و یا به آدرس websima2 در gmail ارسال کنید.

   28/06/2016پاسخ...
 • امید

  سلام دوست عزیز.
  اول تشکر میکنم بابت زحمت تهیه این افزونه عالی
  من متاسفانه هنوز مشکلی که بعضی بچه ها داشتن رو دارم. وقتی عکس انتخاب میکنم یا عکس شاخص رو انتخاب میکنم هیچ پیامی نمیفرسته به تلگرام. حجم عکس زیر 50 کیلوبایته. پیام متنی هم زیادفرستادم جواب داده. همه مواردی که فرمودین رو رعایت کردم.بازم این مشکل عدم ارسال رو داره .ممنون میشم راهنمائی کنین.
  ارور : Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or has wrong length

  27/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله دوستان دیگه ای هم این مشکل رو اعلام کردند، اگر دسترسی میتونید ایجاد کنید به پنل مدیریت و کدها میتونیم روی فضای واقعی بررسیش کنیم. ما این مورد رو روی سایت های خودمون نداشتیم

   27/06/2016پاسخ...
 • نیما

  سلام من این افزونه رو نصب کردم. با قالب نیلسن استفاده کردم . پیامی ارسال نکرد.
  طبق گفته شما روی هاستم یک وردپرس خام ریختم و دوباره سعی کردم باز هم ارسالی انجام نشد.
  متن پیامی که ارسال کرد این هستش.

  ***

  26/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خطایی که شما فرستادید نشون میده که پیام ارسالی فاقد متن بوده و تلگرام چنین پیام هایی رو نمیپذیره، پیام ارسالی نمیتونه خالی باشه

   27/06/2016پاسخ...
 • نیما

  کاملا کار هایی رو که گفتید رو انجام دادم اما مشکل حل نمیشه
  -ربات ساختم
  -مدیر کردم
  -کد tokenرو دریافت و وارد کردم
  -اولین نوشته رو هم بدون عکس ارسال کردم اما ارور زیر رو میده
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?
  لطف کنید راهنمایی بفرمایید چه کاری رو باید انجام بدم تا درست کار کنه
  اینم اضافه کنم که اصلا پیام به کانال ارسال نمیشه!
  ممنون از شما

  25/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اگر امکان داره اطلاعات ورود به پنل رو ارسال کنید تا بتونیم بررسی کنیم. احتمالا با یکی از افزونه های شما تداخل داره

   25/06/2016پاسخ...
 • تفريح24

  سلام و خسته نباشيد
  من اين افزونه را نصب كردم و براي بار اول متن بدون تصوير ارسال كردم كه ارسال شد ولي در نوشته هاي بعدي هم با تصوير شاخص ارسال نميشه و اين ارور را ميده
  Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or has wrong length
  وديگه اينكه زير مطلبي كه توي كانال ارسال ميشه نوشته هاي مربوط به افزونه سئو هم تكرار ميشه

  24/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این دو موردی که ذکر کردید بنظر میاد به دلیل افرونه ها یا قالبی که روی سایت خودتون دارید باشه که داره در کار افزونه اختلال ایجاد میکنه. روی یک وردپرس خالی و بدون افزونه و قالب روی همون سرور امتحان کنید ببینید به درستی کار میکنه یا نه

   25/06/2016پاسخ...
 • mojtaba

  سلام
  من تمامی نظرات خوندم 2 نفر از دوستان هم مشکل من داشتن.
  من تا الان چند تا Token ربات ایجاد کردم و اضافه کردم با کانال ولی باز هم با پیغام خطای زیر مواجه میشم…

  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?

  لطفا من راهنمایی کنید.
  تشکر

  23/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   مشکل از Token نیست. احتمالا با یکی از افزونه ها یا قالب سایت شما تداخل داره. اگر میتونید دسترسی به پنل مدیریت ایجاد کنید تا بررسیش کنیم

   25/06/2016پاسخ...
 • حسین شاکر

  سلام خسته نباشید
  مشکل من هم مانند باقی دوستان هست
  کاملا کار هایی رو که گفتید رو انجام دادم اما مشکل حل نمیشه
  -ربات ساختم
  -مدیر کردم
  -کد tokenرو دریافت و وارد کردم
  -اولین نوشته رو هم بدون عکس ارسال کردم اما ارور زیر رو میده
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?
  لطف کنید راهنمایی بفرمایید چه کاری رو باید انجام بدم تا درست کار کنه
  اینم اضافه کنم که اصلا پیام به کانال ارسال نمیشه!
  ممنون از شما

  20/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آپدیت آخر دقیقا برای حل مشکل همین اولین ارتباط ارائه شد. امکان ایجاد دسترسی به پنل مدیریت رو دارید؟

   20/06/2016پاسخ...
 • محمد

  من فقط میتونم متن بفرستم وقتی عکس شاخص میزارم یا عکس دلخواه میگه:
  Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or has wrong length

  نمیدونم باید چه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  18/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   حجم فایل چقدر است؟ به آخرین نسخه آپدیت کردید؟

   19/06/2016پاسخ...
 • اهورا

  سلام . من تمامی مراحل را همانند اموزش انجام دادم اما این خطا را در سوابق نشون میده
  [Error] Have You Added Bot to Channel as admin?

  18/06/2016پاسخ...
 • جلال

  با سلام ضمن تشکر از افزونه عالی شما بنده موقع ارسال متن با تصویر شاخص تعداد کارکتر کمتری در کانال مشاهده میشه ولی بدون تصویر ارسال میکنم کارکترها کاملا مشاهده میشه آیا بخار عکس شاخص هست که متن کمتری دیده میشه ؟ البته گزینه خارج از سایت همامتحان کردم بازم در کانالم متن زیر عکس خیلی کم دیده میشه ما راهکاری دارید برای راهنمایی ممنون میشم

  17/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای کپشن عکس نهایتا 220 کاراکتر و برای متن ساده تا 4096 کاراکتر میشه به تلگرام ارسال کرد. اگر متن بریده نشود کلا پیام شما در کانال یا گروه ارسال نمیشود.
   برای حل این مشکل میتوانید پیام را در دو مرحله شامل متن جدا و تصویر جدا ارسال کنید

   17/06/2016پاسخ...
 • شایان

  با سلام
  مشکلی که وجود داره محدودیت تعداد کرکتر هست
  آیا افزایش پیدا میکنه

  17/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این محدودیت از طرف تلگرام اعمال میشه، اگر بیشتر شه ما هم افزایش خواهیم داد.

   17/06/2016پاسخ...
 • علی اصغر

  سلام. متاسفانه من نتونستم از این افزونه اسفتاده کنم. نه توی گروه و نه توی کانال. پیغام خطایی هم دریافت نمی کنم. نمی دونم چطور می شه این مشکل رو حل کرد. امکانش هست راهنمایی کنید؟ متشکرم.

  13/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   به بخش سوابق مراجعه کنید و ببینید چه پیامی میده

   15/06/2016پاسخ...
   • علی اصغر

    این پیغام برای من ثبت شده:

    Bad Request: chat_id is empty

    17/06/2016
    • Websima

     اولین پیام باید بصورت متنی و در حالت “بدون تصویر” ارسال شود. اگر ارتباط شما با کانال برقرار شود یک عدد سبز رنگ کنار نام آن نوشته میشود که همان caht_id کانال شماست

     17/06/2016
    • علی اصغر

     موردی را که گفتید؛ عوض کردم. تنظیمات به این شکل است:
     تیک کنار اسم کانال را فعال کردم.
     لینک ارسالی: آدرس کامل
     متن پیام: متن دلخواه + محتوای نوشته را قرار دادم. جواب یکسان شد.
     رسانه: بدون تصویر را انتخاب کردم.

     اما پیغام خطای زیر را داد:
     Have You Added Bot to Channel as admin?

     18/06/2016
    • Websima

     دوتا سوال:
     1- از آخرین نسخه افزونه استفاده میکنید؟
     2- ربات را بعنوان مدیر کانال اضافه کرده اید؟

     19/06/2016
 • علیرضا

  افزونه عالی است.یک پیشنهاد داشتم
  یک پنل جداگانه هم برای ارسال پیام طراحی کنید. برای مثال یک قسمت مثل افزودن نوشته وردپرس طراحی کنید با این تفاوت که بتوانیم ایموجی های تلگرام را در آن درج کنیم. در واقع یه چیزی مثل پنلی که سایت toolgram.ir در اختیار کاربر قرار میده.

  10/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، شما لطف دارید
   ایده جالبی هست ولی بنظرم بهتره که خودش یک افزونه یا سیستم مجزا باشه

   10/06/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  سلام.ببخشید کیه بفرامیید کی آپدیت میاد؟؟؟
  بازم پوزش میخواهم.

  08/06/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم قرار بود هروقت به 1000 کاربر رسید آپدیت کنیم ولی بنظر میرسه که باید زودتر این کار رو انجام بدیم

   09/06/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  سلام.
  لطفا در اپدیت جدید هماهنگی با ربات های نویسنده وردپرس رو هم منظور کنید.
  اگه بشه یه زمانی رو تو تنظیمات مشخص کنیم تا بعد از اینکه اون زمان گذشت پست به تلرام ارسال بشه عالیه.
  ممنون

  29/05/2016پاسخ...
 • سعید

  با سلام
  منم بعد از نصب افزورنه و ایجاد متن جدید با ارور Have You Added Bot to Channel as admin? مواجه میشم.
  اکثر پرسشها رو هم خوندم ولی جواب نگرفتم،تمام مراحلم چندین بار برسی کردم چندتا هم ربات ساختم و مراحلو رو از ابتدا با ربات جدید طی کردم ولی باز با این ارور روبرو شدم دو باری هم ارور نداد ولی مطلب به کانال ارسال نشد
  به نظر شما الان چیکار کنم؟؟؟؟؟
  بنده به این افزونه نیاز شدیدی دارم

  28/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   باید منتظر آپدیت بعدی باشید، به زودی منتشر خواهد شد

   28/05/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  با سلام.با عرض پوزش زمان تقریبی که آپدیت بعدی ارائه میشه چه وقتی است؟؟؟

  باز هم ممنون از این افزونه عالی.

  28/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   فکر میکنم تا آخر همین ماه نهایتا آپدیت بدیم

   28/05/2016پاسخ...
 • arash

  سلام و خسته نباشید
  افزونه جلبیه
  اما اگه توی پست عکسی باشه چیزی به کانال نمی فرسته
  یا اگه از بخش رسانه چیزی انتخاب بشه
  ممنون می شم جواب بدید همه چی هم آپدیته

  یه پیشنهاد
  تایتل هر پست هم ارسال بشه

  26/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از داخل پست نمیتونه تصویر رو ارسال کنه تصاویر میتونن از تصویر شاخص انتخاب بشن یا از بخش تصویر دلخواه.
   پیشنهادتون هم منطقی و جالب بود، در آپدیت های بعدی منظور میکنیم.
   ممنون

   27/05/2016پاسخ...
 • عمید

  سلام دوست عزیز
  ورژن قبلی افزونه برای من کار میکنه ولی ورژن جدید کار نمیکنه می تونه مشکل از چی باشه؟

  19/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   دقیقا چه بخشی کار نمیکنه؟ قصد داریم یک آپدیت جدید ارائه کنیم

   21/05/2016پاسخ...
 • حسین

  فوری – فوری
  سلام
  بوت تعریف شده @Puyanews_bot
  کانال هم از قبل موجود بوده @PuyaNews
  کانالر هم در وردپرس نصب و توکن و مشخصات نیز داده شد.
  وردپرس هم خبر را ارسال می‌کند ولی در سوابق در قسمت وضعیت می‌نویسند:
  chat_id is empty
  مشکل کجاست؟

  18/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اولین پیام به ربات باید متنی و بدون تصویر باشد. بعد از آن میتوانید عکس، ویدئو یا فایل صوتی نیز ارسال کنید.

   21/05/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  سلام.
  لطفا در نسخه جدید این قابلیت رو هم بگذارید که خود افزونه خودکار اولین فایل رسانه داخل متن رو خوکار برداره.
  اگه عکس بود عکس فیلم بود فیلم آهنگم بود آهنگ.به نظرم اینجوری خیلی عالی میشه.
  ممنون از این افزونه عالی.

  15/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ایده جالبی بود، بله میشه این رو هم در نظر داشت. از پیشنهاد شما سپاس گزارم

   16/05/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  ببخشید .الان به محض رسیدن به 1000 شما افزونه رو آپدیتش رو منشتر خواهید کرد.یا تازه اونموقع به فکر آپدیت میشید؟؟؟؟
  ممنون.

  14/05/2016پاسخ...
  • Websima

   خب اگر آماده باشه که منتشر میکنیم. گفتیم 1000 تا که اگر دیدیم کاربردی هست و استقبال میشه آپدیت رو براش بنویسیم

   14/05/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  ببخشید یه مشکلی دارم شاید نامربوط باشه .ولی مهمه برام ممنون میشم کمک کنید
  من وقتی یه نوشته زمانبندی شده میگذارم از اون زمان رد میشه و نوشته میشه زمان بندی از دست رفته.
  البته ساعت وردپرسم ایران نیست .
  از اخرین نسخه وردپرس هم استفاده میکنم.
  ممنون.

  13/05/2016پاسخ...
  • Websima

   بازید سایت پایینه احتمالا. همه فعالیت های زمان بندی شده در وردپرس در صورتی انجام میشن که سایت بازدید داشته باشه و فعال باشه

   14/05/2016پاسخ...
 • مجتبی رحیمی

  سلام.ببخشید برا آپدیت بعدی اگه میشه یاین ویژگی ها رو هم اضافه کنید :
  1…..این که بعنوان مثال تنظیم بشه هر پست برای مثال بعد از 5 دقیقه از ارسالش به کانال تلگرام فرستاده بشه.
  2…نمیدونم دقیقا چطور میشه تین کار رو کرد اما اگه بشه با ربات های نویسنده خودکار هم مچ بشه عالی میشه.
  3…برای پست های زمانبندی شده بشه ارسال انجام داد.

  در آخر هم اگه میشه بفرمایید چرا با پست هایی که ربات نویسنده ثبت میکنه هماهنگ نیست .

  اگه این ویژگی ها رو اضافه میکنید من خودم همین امشب به 1200 میرسونمش.
  ممنون.

  13/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نظرات شما رو در آپدیت های بعدی منظور خواهیم کرد.

   14/05/2016پاسخ...
 • عباسی

  دوست عزیز من این افزونه رو نیاز دارم اگه امکانش هست خودتون بیاید نصب و راه اندازی کنید
  هزینه شم هرچقدر باشه پرداخت می شه

  10/05/2016پاسخ...
  • Websima

   مشکلتون باهاش چیه دقیقا؟

   10/05/2016پاسخ...
 • زهره

  سلام
  به محض دانلود وراه اندازی این افزونه مشکلی نداشتم ولی با اپدیت کردنش درحال حاضر فقط میتونم “عکس دلخواه” تلگرام کنم و متن مورد نظرم که توسایت گذاشتم اصلا ارسال نمیشه….میشه راهنمایی بفرمائید.

  10/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   هنوز هم میتونید به نسخه قبلی برگردید. وقتی که متن ارسال میکنید چه پیامی دریافت میکنید؟

   10/05/2016پاسخ...
   • زهره

    هیچ پیغامی نمیده….الان دیگه اصلا کار نمیکنه! هیچی نمیفرسته

    17/05/2016
    • زهره

     مجبور شدم به نسخه اولیه برگردونم. درست شد.
     ظاهرا نسخه جدید مشکل داره

     17/05/2016
    • Websima

     در بخش لاگ چه چیزی نمایش داده میشه؟

     21/05/2016
 • farshad

  سلام من اطلاعات تنظیماتو کامل پر میکنم ولی دکمه ذخیره تغییراتو میزنم دوباره صفحه وارد کردن اطلاعات ..توکن و.. میاد

  07/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   امکانش هست یکبار افزونه های دیگه رو غیرفعال کنید و تست کنید؟

   10/05/2016پاسخ...
 • محسن صالحی

  سلام
  آیا می‌شه تو متن تیتر محصول را بصورت یک کد وارد کرد (اتومات خودش نام محصول را وارد کند). آیا برای قیمت و … وارد دیگر را بصورت کد وارد کنیم. مثل ورژن جدید پلاگین «تلگرام برای وردپرس»

  05/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیر به این صورت عمل نمیکنه افزونه، چیزی که مورد نظر شماست کلا با این افزونه فرق داره و باید برای شما نوشته بشه

   07/05/2016پاسخ...
 • عمید

  سلام و خسته نباشید
  ممنون از زحماتی که واسه این افزئنه کشیدین
  موقع ارسال متن به کانال تلگرام ارسال نمیشه از ساخت ربات و تنظیمات افزونه مطمین هستم
  توی تنظیمات افزونه قسنت سوابق این ارور بهم میده
  Have You Added Bot to Channel as admin?
  لطفا راهنمایی کنید.

  04/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   باید ربات شما به عنوان مدیر کانال انتخاب شده باشه. این کار رو انجام دادید؟ و اولین پیام ارسالی باید بصورت متنی (بدون تصویر) باشد

   07/05/2016پاسخ...
   • عمید

    باسلام و خسته نباشید
    هم ربات به عنوان مدیر انتخاب کردم هم اولین پیام ارسالی متن بدون تصویر بوده ولی بازم کار نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    11/05/2016
    • Websima

     سلام
     خطایی که در لاگ نمایش میده چیه؟ یه عدد سبز رنگ کنار نام کانال اومده؟

     11/05/2016
 • سیتی روید

  سلام خسته نباشید . اول باید برای این مطلب مفیدتون ازتون تشکر کنم .
  من افزونه را نصب کردم و خودم که مطلب آپدیت می کنم کار صحیح انجام میشود اما برای آپدیت های نویسنده ها خطا :
  Have You Added Bot to Channel as admin
  را می دهد مشکل کجاست و باید چیکار کنم

  01/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   آپدیت نویسنده ها یعنی چی؟ یعنی وقتی که با نقش نویسنده میزنن نمیشه؟

   02/05/2016پاسخ...
 • محسن

  با عرض سلام و خدا قوت . انشالله نسخه 1.5 کی آماده می شود ؟

  01/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   قرار بوده وقتی افزونه به 1000 مخاطب میرسه آپدیت بعدی بیرون بیاد ولی اگر وقت کنیم یه آپدیت کوچیک زودتر میدیم

   02/05/2016پاسخ...
 • unique

  سلام.من هرچی تو سایت میزارم تو تلگرام دوبار ارسال میشه.مشکل از چیه؟

  30/04/2016پاسخ...
  • Websima

   آی دی کانال رو فقط یکبار وارد کردید؟ این یعنی که شما هر بار مطلب رو ذخیره میکنید دوبار ذخیره میشه! میتونه از قالب سایت یا یکی از افزونه های جانبی باشه.

   30/04/2016پاسخ...
 • عباس

  سعی میکنیم به زودی یک آپدیت جدید برای این افزونه ارائه بدیم
  دوست عزیز من این افزونه رو نیاز دارم اگه امکانش هست خودتون بیاید نصب و راه اندازی کنید
  هزینه شم هرچقدر باشه پرداخت می شه

  30/04/2016پاسخ...
  • Websima

   اطلاعات پنل مدیریت و هاست رو به ایمیل websima2[at]gmail[dot]com ارسال کنید

   30/04/2016پاسخ...
 • علی یونسی

  دوستانی که مشکل خطای 400 دارن دقت کنن اولین مطلب ارسالی شما باید تنها متن باشه تا chat_id توسط افزونه شناسایی بشه بعد از اون مطالب شما میتونه شامل عکس هم باشه

  28/04/2016پاسخ...
  • Websima

   کاملا درسته. ممنون از شما که یادآوری کردید

   30/04/2016پاسخ...
 • عباس

  والا من همه چیز رو چک کردم ولی مشکل داره
  لطفا اگه امکانش هست بیاید درستش کنید هزینه شم هرچقدر باشه پرداخت می شه

  27/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سعی میکنیم به زودی یک آپدیت جدید برای این افزونه ارائه بدیم

   30/04/2016پاسخ...
 • عباس

  با سلام خدمت شما
  من این افزونه رو نیاز دارم نصب کردم ولی این ارور و میده
  لطفا با ایمیل ذکر شده تماس بگیرید تا اطلاعات هاست و بدم درست کنید
  Error] Have You Added Bot to Channel as admin?

  26/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یک بار دیگه مراحل نصب رو بازبینی کنید که ربات به درستی ساخته و بعنوان مدیر انتخاب شده باشه

   27/04/2016پاسخ...
 • ساشا

  با تشکر از کار قشنگی که کردید. فقط یک جای کار من موندم و اون استفاده در گروه هست. این ربات رو اد کردم ولی اصلا مخاطب قرار نمیگیره. آی دی گروه رو چطور پیدا کنم ؟
  . برای دریافت آی دی اختصاصی گروه مورد نظر خود میتوانید ربات Channeller_Bot@ را به گروه مورد نظر خود دعوت کرده و او را مخاطب قرار دهید. این ربات در پاسخ آی دی گروه را برای شما ارسال میکند.

  26/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این مسئله به تنظیمات گروه شما برمیگرده. آیا این ربات اجازه ارسال پیام در گروه رو داره؟

   27/04/2016پاسخ...
   • ساشا

    با عرض سلام و خسته نباشید
    داخل گروه تنظیمات خاصی برای رباتها مشاهده نکردم، یک روبات خودم اضافه کردم که به پیامها جواب میداد.
    از راه دیگری آی دی گروه رو پیدا کردم و داخل پلاگین ست کردم.
    الان به کانال پیام میفرسته ولی به گروه خیر.
    در لوگ هم هیچ پیامی نمیده که به چه مشکلی خورده.
    ممنون از توجهتون.

    29/04/2016
    • Websima

     سلام
     آیا ربات رو عضو گروه قرار دادید؟ باید در گروه همه افراد اجازه ارسال پیام رو داشته باشند

     30/04/2016
 • unique

  سلام من هرچی تو سایت می زارم تو تلگرام هر مطلب دو بار ارسال میشه.چرا؟؟؟ 🙁

  21/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا مشکل از افزونه های جانبی یا قالب سایت شماست که باعث میشه هر مطلب دوبار ذخیره بشه و در نتیجه دوبار هم ارسال بشه

   23/04/2016پاسخ...
 • وحید

  یکی هستند اما نمیفرسته باز:(

  19/04/2016پاسخ...
 • Peyman

  سلام
  اول جا داره تشکر کنم از زحماتی که میکشید و من یک مشکل با این افزونه دارم و اونم اینه که پیام ارسال نمیکنه و در سوابق خطای :
  [Error]: Bad Request: chat_id is empty

  دریافت میکنم و باید اعلام کنم که با دیگر افزونه های ارتباطی با تلگرام به خوبی کار میکند و مشکلی ندارد سیستم من و ربات

  دلیل این خطا چیست ؟

  19/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اولین پیام ارسالی به ربات باید پیام متنی باشد (بدون تصویر و ویدئو صدا)

   19/04/2016پاسخ...
   • peyman

    بله اولین پیام هم فارسی ارسال شد ولی هیچ عکس و یا فایل اضافه به غیر از خود تلگرام ارسال نمیشه و تمامه کامنت های شمارو هم مطالعه کردم و همه عکس های من روی سرور خودم و در پوشه آپلود وردپرس قرار داره و پیغام [Error]: Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or has wrong length دریافت میکنم

    24/04/2016
    • Websima

     این برمیگرده به یک فانکشن که احتمالا با سرور شما تداخل داره. یک پک تکمیلی به زودی منتشر خواهیم کرد

     27/04/2016
 • وحید

  با سلام و خسته نباشید! از آخرین ورژن استفاده میکنم اما فایل صوتی! عکس و یا ویدئو رو اراسل نمیکنه فقط زمانی که متن خالی باشه ارسال میشه!
  اگر فایل انتخاب کنم در سابق ارسال وضعیت رو این میزنه
  [Error]: Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or has wrong length
  مشکل از چیه؟
  لطفاً کمک کنید بهش خیلی نیاز دارم مخصوصاً ارسال فایل صوتی شو

  14/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   در باکس ارسال کنار نام کانال باید یک عدد درج شده باشد. آیا این عدد را مشاهده میکنید؟

   14/04/2016پاسخ...
   • وحید

    بله عدد هستش! اسکرین شات هم قرار دادم
    اسکرین سابقه ارسال
    ***
    اسکرین شات باکس ارسال
    ***

    14/04/2016
    • Websima

     میشه بپرسم دقیقا چه پیامی ارسال کردید؟ حجم فایل ارسالی چقدر بوده؟

     17/04/2016
    • وحید

     بنده دست رسی بهتون دادم تو از طریق ایمیل سایت که خودتون چک کنید!
     همه مدله امتحانش کردم
     متن کوتاه کوتاه فقط نوشتم ( test ) بعد فارسی نوشتم بعد خلاصه نوشته رو گذاشتم
     فایل هم هم عکس امتحان کردم با فرمت png و jpg بعد هم تو انواع اندازه و حجم
     بعد گذاشتم رو تصویر شاخص
     بعد هم فایل صوتی رو با حجم 2/5 مگ امتحان کردم بعد از طریق لینک
     خلاصه همه جوره امتحان کردم یا ارور میده که مقدار آیدی فایل مشکل داره یا میگه ربات تو چنل ادمین نیست که این درست نیست چون نوشته خالی رو میفرسته
     ممنون از پشتیبانی شما

     17/04/2016
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     بله چک کردم ولی همه فایل ها روی سرور شما 404 بود! یعنی هیچ کدوم از تصاویر و فایل ها لود نمیشد. نکته مهم اینه که این سیستم زمانی کار میکنه که شما فایل رو مستقیما روی وردپرس خودتون اپلود کرده باشید ولی فایل های شما همگی از هاست دانلود فراخوان میشن. به همین دلیل امکان ارسال اونها به تلگرام رو نداره

     18/04/2016
    • وحید

     سرور فایل بلوک شده بود که رفع شد!
     یعنی هیچ راهی نداره که بشه کاری کرد که از سرور فایل مون استفاده کنه؟
     فایل صوتی و… از طریق لینک دادن هستند یعنی بعد از لینک دادن آپلود میشه رو سرور و بعد منتقل میشه به تلگرام؟
     میشه برای ما تغییراتی بدید؟!

     18/04/2016
    • Websima

     تلگرام نمیپذیره که فایل رو از سرور دیگه ای ارسال کنید. باید از روی همون سروری باشه که داره درخواست رو ارسال میکنه

     18/04/2016
    • وحید

     از همون سرور هم فرستادم ارسال نکرد!
     تو سوابق هست میتونید چک کنید؟!
     میشه صفحه ای با php برای بنوسید که در سرور فایل هامون بزارید و ازش برای ارسال آهنگ از همونجا استفاده کنیم؟!(هزینه پرداخت میشه)

     18/04/2016
    • Websima

     چجوری از همون سرور ارسال کردید؟ یعنی روی همون هم وردپرس نصب دارید؟

     19/04/2016
    • وحید

     سلام،بله توی همون هاستی که سایت هست هم آهنگ تست کردم هم تصویر ولی ارسال نکرد
     تو سوابق اگه چک کنید مشاهده میکنید
     ممنونم از پاسخ گویی شما

     19/04/2016
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     آدرسی که از طریق اون فایل به سرور تلگرام ارسال میشه و آدرس فایل باید یکی باشند وگرنه امکان ارسال نیست

     19/04/2016
    • وحید

     آدرس دهی یکی هست فایل در پوشه آپلود وردپرس قرار داره ولی نمیفرسته
     تو این پوشه
     /wp-content/uploads/

     19/04/2016
    • Websima

     سلام
     شنبه مجدد برای شما چک میکنم

     20/04/2016
 • علی

  سلام
  بنده هم افزونه شما را نصب کرده و تمام مراحل رو درست طی کرده ام ولی با پیام خطای [Error] Have You Added Bot to Channel as admin مواجه شدم طبق پاسخ شما که فرموده بودید یک پیام دلخواه و آدرس کامل را بگذارم عمل کردم ولی درست نشد اگه ممکنه بیشتر راهنمایی فرمایید تا ما هم از این افزونه فوق العاده بهره ببریم باز ممنون از سایت عالیتان

  14/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   چند نفر این مشکل رو داشتند. اگر امکانش هست دسترسی به پنل مدیریت ایجاد کنید تا بتونیم این مشکل رو بصورت دقیق برررسی و مرتفع کنیم

   14/04/2016پاسخ...
 • علی خانی

  منم همین مشکل رو دارم
  Have You Added Bot to Channel as admin
  طبق راهنمایی تون متن خالی فرستادمَ متن با لینک کامل هم فرستادم با هیچکدوم درست نشد و باز هم همین ارور میومدش.

  12/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   امکانش هست دسترسی به پنل مدیریت وردپرس را فراهم کنید؟

   14/04/2016پاسخ...
 • فرزاد

  ببخشید من جواب شمارا ندیده بودم ! این یکی از ارور هاست [Error] Have You Added Bot to Channel as admin? در حالی ک همه تنظیمات درسته و ربات هم ادد هستش ! با توجه به اینکه من قبلا از این افزونه استفاده میکردم ! یکی دیگه از ارور ها [Error]: Unauthorized این هستش

  09/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یکبار یک پیام متنی ساده با متن دلخواه و لینک کامل به کانال خود ارسال کنید. اگر شما اولین ارتباط رو با ربات برقرار کنید دیگه مشکلی نخواهید داشت

   10/04/2016پاسخ...
 • فرزاد

  سلام و خسته نباشید. من توی دیدگاه قبلی مشکلمو ثبت کردم ولی پاسخ داده نشده ! خواهش مندم زودتر رسیدگی کنید ک منم بتونم از این افزونه عالی استفاده کنم ! واقعا افزونه خوبیه و بابتش بهتون تبریک میگم !

  09/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   به اسم شما دیدگاه پاسخ نداده نداریم. سوالتون چی بوده دقیقا؟

   10/04/2016پاسخ...
 • فرزاد

  سلام و خسته نباشید. من آپدیت جدیدو نصب کردم (نسخه 1.4) ولی هیچ گونه مطلبیو ارسال نمیکنه. چه عکس خالی چه متن خالی یا متن و عکس !!! حتی بصورت نوشته دلخواه یا عکس دلخواه هم ارسال نمیکند. ممنون میشم پاسخ بدید

  05/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   به بخش لاگ مراجعه کنید و پیام خطا رو برای ما ارسال کنید

   06/04/2016پاسخ...
 • ستاره

  دوست عزیز سلام ببخشید تو قسمت token چی بنویسم اطلاعات رو از کجا بیاریم مممنون

  03/04/2016پاسخ...
 • آرش

  ببخشید فکر میکنم شما این قابلیت رو اضافه کنید تعداد از اون که مد نظرتون خیلی بیشتر میشه

  02/04/2016پاسخ...
 • آرش

  همچنین طبق شرطتتون تعداد سایت هایی که افزوتون رو نصب کردن بیشتر از 800 شد
  تو نسخه بعدی ارسال زمان بندی رو بیارید
  با تشکر

  02/04/2016پاسخ...
  • Websima

   تازه آپدیت دادیم که! توی شرایط نوشتیم که 1000 سایت فعال نه 800 تا

   02/04/2016پاسخ...
   • آرش

    اگه ارسال زمانبندی رو تو ورژن میذاشتین خیلی خیلی آمار بالا میرفت
    باز هم تشکر

    02/04/2016
   • آرش

    اگه این ویزگش زمان بندی بهش ضاف میشد مطمئنا تعداد نصب ها خیلی خیلی بیشتر از اون فکر میکردین میشد
    با تشکر

    05/04/2016
    • Websima

     بله، حتما در نسخه های بعدی به آن توجه خواهیم کرد

     06/04/2016
 • آرش

  افزونه خوبه فقط مشکل این هست که زمان بندی نداره
  کاربرد اصلی این سیستم زمان بندیش هست چون اگه آنلاین باشی،میشه خودت همون لحظه که داری مطلب رو مینویسی تو سایت یه کپی هم ارسال کنی رو کانال
  در واقع مهم ترین ویژگی باید این باشه که تو این نسحه بهش توجه نشده
  با تشکر

  02/04/2016پاسخ...
  • Websima

   این افزونه به هدف ارسال خودکار مطالب تهیه نشده. بلکه به این هدف تهیه شده که کاربر بتونه مطالب هم زمان با ارسال در سایت به کانال های تلگرام مختلفی که داره ارسال کنه. البته به درخواست کاربران ما این مورد رو هم در نظر گرفتیم و توی آپدیت های بعدی به اون توجه خواهیم کرد. اگر این افزونه از نظر شما کاربردی و مفید هست میتونید با امتیاز دادن به اون و معرفی به دیگران به رشد و توسعه سریعترش کمک کنید.

   02/04/2016پاسخ...
 • سامان

  سلام من افزونه را طبق دستور العمل شما نصب کردم و ربات را هم در کانال ادمین کردم ولی در سوابق افزونه وضعیت را [Error]: Bad Request: chat_id is empty اعلام می کنه و پیام هم ثبت نمیشه تو کانال لطفا راهنمایی کنید

  31/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اولین پیام شما به کانال باید یک پیام متنی باشه. هروقت ارسال متنی موفق داشتید میتونید عکس، ویدئو یا فایل صوتی هم ارسال کنید

   31/03/2016پاسخ...
 • استیک آلکالاین

  سلام

  مطالب واقعا مفیدی دارید ،، مرسی از اینکه هستید

  من همیشه این جا میام

  31/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خواهش میکنم دوست عزیز، خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته. موفق باشید

   31/03/2016پاسخ...
 • هادی

  سلام،
  مجددا بابت افزونه خوبتون تشکر میکنم.
  تو این 2 روزی که دارم ازش استفاده میکنم نکاتی رو دیدم که لازم دونستم بگم تا اگر نسخه بعدی رو انتشار میدید لحاظ کنید.
  اینکه تو قسمت “تعیین مقادیر پیش فرض برای باکس ارسال” خوبه که 1. قسمتی هم به عنوان باکس امضا که به صورت دیفالت و ثابت هست در نظر گرفته بشه.
  2. بشه متن ثابتی رو به عنوان متن دلخواه همیشه سیو داشته باشه و بشه در مواقعی تغییرش داد هنگام ارسال مطلب.
  3. یه نکته ای که هنگام ارسال مطلب تو کانال دیدم اینه که وقتی حالت بدون لینک رو انتخاب میکنیم ، یه گپی بین عکس و خط اول متن به وجود میاد که تو حالت عادی که پستی تو کانال ارسال میشه نیست. مثل عکس زیر
  ***
  باز هم خسته نباشید میگم و از افزونه خوبتون ممنونم
  fh

  29/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم
   پیشنهادات شما رو بررسی میکنیم و سعی می کنیم در موارد بعدی اضافه کنیم اونهارو.
   مورد سوم هم میدونم دلیلش چیه ولی مشکل حادی بنظر نمیرسه که الان به خاطرش یک آپدیت بدیم

   29/03/2016پاسخ...
 • هادی

  سلام،
  سال نو میارک.
  افزونه بسیار عالی است. واقعا خسته نباشید. به امید پیشرفت روز افزون شما در زندگی.

  28/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از شما، سال خوشی رو برای شما هم آرزو میکنم.

   28/03/2016پاسخ...
 • حمیدرضا

  با سلام
  من از این افزونه استفاده می کردم . خیلی خوب بود ولی مثل اینکه وقتی تعداد کانال ها زیاد میشه کلا سرور و دان می کنه و اصلا سایت بالا نمی آد. الان من با این مشکل برخورد کردم و نمی دونم که راه حل این مشکل چیه، وقتی میخوام پست رو ارسال کنم، سرور میره تو کما به طوری که حتی بقیه سایتهام که توی اون سرور قرار دارن دان میشن.

  27/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   منظورتون از تعداد زیاد کانال چیه؟ دقیقا چنتا؟ و اینکه چه نوع پیامی ارسال می کنید؟

   28/03/2016پاسخ...
 • محسن

  با عرض سلام و تبریک سال نو خومت شما و باتشکر خیلی زیاد بابت ارائه نسخه 1.4
  من نسخه 1.4 رو نصب کردم مشکل ارور 503 برطرف شده ولی یک مشکلی با این نسخه هست . نمی دانم از مرورگر سیستم من می باشد یا دوستان هم مشکل دارند .
  وقتی می خواهیم ویدئو و یا فایل صوتی ارسال کنیم در مرورگر فایرفاکس بر روی بارگذاری ویدئو که کلیک می کنم هیچ کاری انجام نمی شود ولی در مرورگر کروم صفحه رسانه ها می آید و می توانم فایل را آپلود نمایم . لطفا بررسی نمایید از مرورگر فایرفاکس هست یا سیستم من .

  با تشکر فراوان .

  26/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، خواهش میکنم
   فکر کنم که مشکل شما از کش مرورگر باشه. چندبار Ctrl+F5 رو بزنید تا کدهای jQuery جدید در صفحه لود شوند

   28/03/2016پاسخ...
 • امانی

  با سلام
  من ورژن 1.4 رو نصب کردم و تمام مراحل آموزش را مو به مو انجام دادولی در قسمت سوابق این ارور رو میزنه : Have You Added Bot to Channel as admin
  در صورتی که من هم رباتم رو ساختم و هم ربات رو توی کانال ادمینش کردم
  قالب رو هم عوض کردم و همینطور تمامی افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی باز این ارور هست

  22/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   دقیقا چه پیامی ارسال کردید؟ دقت کنید که متن پیام ارسالی خالی نبوده باشه

   25/03/2016پاسخ...
 • بی نام

  سلام
  ورژن بعدی میشه بدونم کی میاد؟
  اگه میشه رو ارسال زمان بندی کار کنید
  واقعا گل کاشتین
  ممنون 5 ستاره دادم

  19/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   هنوز عرق نسخه 1.4 خشک نشده ولی سعی میکنیم زودتر امکانات جدید رو اضافه کنیم. یه مقدار زمان لازم هست تا دوستان با نسخه جدید کار کنند و ایرادات اون رو اعلام کنند تا ما بتونیم به بهترین شکل ارتقا بدیم. از پیگیری و توجه شما سپاس گزاریم

   19/03/2016پاسخ...
   • بی نام

    کاش ارسال زمانبندی رو میذاشتین رو این ورژن
    باز هم تشکر

    22/03/2016
    • Websima

     خیلی مورد تقاضا نبوده ایشالا توی آپدیت های بعدی

     25/03/2016
 • روبیک

  سلام
  من تو سایتم استفاده کردم و قبلا ه راحت میفرساد الان مدتیه همه ارسالارو میزنه ناموفق میشه لطف کنید راهنمایی کنین

  18/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   نسخه 1.4 منتشر شده لطفا بروزرسانی کنید

   18/03/2016پاسخ...
 • بی نام

  سلام
  آپدیت بعدی چه زمانی میاد
  میتونید اعلام بفرمایید؟
  دوتا قابلیت مورد نظر من رو اعلام کردین در آپدیت بعدی هست
  آیا آپدیت بعدی تمام اون موارد بالا رو شمامل میشه؟
  و یک سوال دیگه کد نویسی رو شروع کردید یا در آینده شروع میکیند؟

  در کل از افزونتون متشکریم

  17/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   سعی میکنیم همه موارد رو رعایت کنیم و تا 14 فروردین آپدیت منتشر خواهد شد.

   17/03/2016پاسخ...
 • saeed

  سلام هنگام ارسال پست با این ارور مواجه میشم
  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat_id is empty”}

  16/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چی ارسال کردید؟ عکس یا متن؟

   17/03/2016پاسخ...
 • رضا

  سلام. تشکر از شما
  من میخوام وقتی مطلبی رو بروزرسانی می کنم هم داخل کانالم ارسال بشه اما هر وقت که تلاش میکنم برای این کار، ارسال نمیشه و توی سوابق کانالر هم می نویسه ناموفق. چطوری می تونم هنگام بروزرسانی مطلبم هم مطلب رو داخل کانال ارسال کنم؟ مشکل از چی میتونه باشه؟

  14/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   در حال حاضر این امکان رو داره. طی دو هفته آینده قرار یک آپدیت جدید از این افزونه آماده بشه

   17/03/2016پاسخ...
 • شایان

  سلام
  ای کاش می شد تیک ارسال به کانال به طور پیش فرض فعال باشد نه اینکه برای هر ارسال به کانال مجبور باشیم تیک آن را بزنیم
  لطفا اگر امکان دارد آموزش دهید که چگونه باید کاری بکنیم که تیک ارسال به کانال به طور پیش فرض فعال باشد.
  موفق باشید

  13/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   در آپدیت بعدی در نظر خواهیم داشت

   14/03/2016پاسخ...
 • Milad

  سلام
  امتیازا که کامل شد پس چرا نسخه ی جدید منتشر نمیکنید؟؟ 😀

  12/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   فرصت نکردیم. اگر بشه توی تعطیلات نوروز آپدیت جدید رو خواهیم داد

   14/03/2016پاسخ...
 • بهمارك

  باتشكر
  افزونه فوق العاده اس،سپاسگزارم
  توجه كنيد كه بايد بخشي جهت تنظيمات پيش فرض قراردهيد،كه ادمين سايت مجبور به تغيير default براي هرپست نباشد.
  اميدوارم كه افزونه هاي شبكه هاي مجازي ديگر را سريع بسازيد و به اشتراك بگذاريد، آرزوي موفقيت براتون دارم.

  05/03/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد استفاده و توجه شما قرار گرفته. حتما در نسخه های بعدی به این نکته توجه خواهیم کرد.

   06/03/2016پاسخ...
 • بهزاد

  سلام
  چرا افزونه متن کامل پست را به تلگرام ارسال نمی کند؟
  فقط کاراکترهای محدودی از پست به تلگرام فرستاده می شود!

  04/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این محدودیت از طرف خود تلگرام اعمال میشه. برای حالت متنی حداکثر 3000 کاراکتر و همراه با تصویر حداکثر 200 کاراکتر میتونید ارسال کنید.

   05/03/2016پاسخ...
 • مهرداد

  سلام
  من از این افزونه استفاده کردم ولی ارسال انجام نمیشه

  29/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چه مراحلی رو طی کردید؟ آیا آموزش را به درستی و قدم به قدم اجرا کردید؟

   29/02/2016پاسخ...
 • مصطفی شربتی

  مطلب رو یا ارسال نمیکنه و یا اگه ارسال میکنه وضعیت ناموفق هست

  25/02/2016پاسخ...
 • مصطفی شربتی

  با سلام.من افزونه شما رو نصب کردم و تمام تنظیمات رو درست انجام دادم ولی بعد از انتشار مطلب با اینکه تیک مربوط به ارسال رو هم میزنم ولی هیچ مطلبی به کانال ارسال نمیشه.راهنمایی میفرماپید مشکل کجاست
  باتشکر

  25/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا با قالب یا یکی از افزونه های شما تداخل داره. افزونه ها را غیرفعال کرده و مجدد امتحان کنید

   27/02/2016پاسخ...
 • امیر

  متاسفانه در نسخه جدید چنانچه گزینه تصویر شاخص انتخاب شده باشد مطلبی به تلگرام ارسال نمی شود.
  با انتخاب بدون تصویر، ارسال موفق است. گزینه های دیگر را تست نکردم.
  راه حلی برای رفع این مشکل دارید؟

  22/02/2016پاسخ...
  • Websima

   احتمالا تداخلی با افزونه های شما وجود دارد. افزونه های جانبی را یک بار غیرفعال کرده و تست کنید

   23/02/2016پاسخ...
 • حسین

  این افکت احمقانه چیه که به ستون کامنت ها دادی ؟ سر آدم گیج میره میخوای بیای سر سطر …

  21/02/2016پاسخ...
  • Websima

   میشه هر دیدگاهی رو مودبانه یا توهین آمیز بیان کرد. انتقاد اگر در چارچوب اخلاق بیان نشه نمیتونه سازنده باشه. لطفا توی محیط وبسیما و به احترام سایر دوستانی که این بخش را مطالعه میکنند با رعایت ادب نظرات خودتان را بیان کنید.

   21/02/2016پاسخ...
 • nima

  سلام عزیز واقعا ممنونم بخاطر افزوهه عالیتون خیلی عالیه واقعا بینظره هرچی بگم کمه چون خیلی کار راه اندازه
  فقط من از وقتی که اسم کانالو تغییر دادم به مشکل بر خوردم باهاش و این ارور رو میده
  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or have wrong length”}
  البته بدون عکس ار سال میشه ولی با عکس نمیشه در صورتی که طول متن هم 10 کلمس با تشکر در صورت تماس بیشتر از طریق ایمیل باشه ممنون میشم

  21/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یه بار بخش نام کانال ها را خالی کنید و از ابتدا نام کانال را وارد کنید. اولین پیام شما هم باید متنی باشد. نام کانال شما کاراکترهای اضافی و خاص در خود دارد؟

   21/02/2016پاسخ...
 • محسن

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . همچنان منتظر ورژن جدید برنامه هستیم .
  به امید خدا کی آماده میشه ؟
  مردیم از بس از ورژن اولش داریم استفاده می کنیم .

  یه مورد هم به دوستان وبسیمایی : عزیزان چه میکنید . خوب برید تو وردپرس 5 ستاره بدید تا وبسیما پر انرژی بشه و افزونه زودتر دستمونو بگیره .

  با تشکر فراوان .

  20/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   با توجه به نزدیکی تعطیلات عید کارها یکم فشرده شده و زمان نداشتیم که نسخه جدیدی بدیم. حالا چرا از نسخه اول استفاده میکنید؟! یعنی آخرین ورژن مشکلی داره؟

   21/02/2016پاسخ...
   • محسن

    بله . چند بار به شما اطلاع دادم . یکی از مورد هاش این بود که ورژن جدید رو وقتی فعال می کنم ادمین وردپرسم ارور 503 میده . هر تنظیمات و پست و … انجام میدم ارور 503 میده ولی ذخیره میشه .

    22/02/2016
    • Websima

     من پنل مدیریت شما رو ندیدم ولی حدسم اینه که افزونه های زیاد یا قالب غیراستانداردی داشته باشید. ممکنه که با یکی از اونها در تداخل باشه. پیشنهاد میکنم روی یک وردپرس تازه و بدون افزونه تست کنید تا عملکرد صحیح کانالر را مشاهده کنید.

     23/02/2016
 • It

  متاسفانه تمام مراحل رو درست انجام دادم ولی در قسمت سابقه هم نمایش می دهد ولی وضعیت خالی بوده و به تلگرام هم ارسال نمی شه ؟

  20/02/2016پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   ممکنه با یکی از افزون های شما در تداخل باشه، افزونه ها را غیرفعال کرده و مجددا تست کنید

   20/02/2016پاسخ...
 • مسعود

  با سلام خدمت شما
  م افزونه کانالر شما رو نصب کردم اما کار نمیکنه
  روبات رو هم توی کانالم ادمین کردم
  الان هر پستی میزارم انتقالش نمیده به کانال باید چکار کنم ؟
  پیشاپیش ممنونم

  20/02/2016پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   یکبار بر روی قالب پیش فرض و بدون افزونه های جانبی بررسی کنید. احتمالا با یکی از افزونه های شما در تداخل است.

   20/02/2016پاسخ...
 • reza

  سلام
  لطفا بگین چطوری از تگ هایی که گفتید استفاده کنم
  مثلا لینک نوشته رو بصورت (ادامه مطلب) که لینک داره بفرستم
  ممنون از زحماتتون
  موفق باشید

  17/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   همونطور که این تگ ها توی سایت استفاده میشن به همون شکل هم توی تلگرام نمایش داده خواهند شد. تغییری در نحوه استفاده ایجاد نشده فقط در گذشته تلگرام قابلیت نمایش Bold و Italic یا Link رو نداشت الان اضافه کرده.

   18/02/2016پاسخ...
 • امیر

  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or have wrong length”}

  الان این ارور چیه ؟

  15/02/2016پاسخ...
  • Websima

   لطفا اول توضیح بدید که در چه حالتی این پیام رو دریافت کردید؟

   16/02/2016پاسخ...
 • امیر

  روی حالت بدون تصویر اول یک پیام ارسال کنید بعد میتونید با تصویر ارسال کنید. الان به شما پیام داده که chat_id رو نداره یا شما آی دی کانال را درست وارد نکردید و یا اینکه سعی میکنید عکس بفرستید بدون اینکه متن فرستاده باشید قبلا.

  طبق این حرفای شما آیدی کانال را از ربات سایت شما گرفتم الان باید کجا واردش کنم ؟؟؟؟
  بعد میگم نوشته ای که میخاستم بفرستم اصلا عکس نداشت فقط ی متن ساده (سلام) بود همین و بس
  زیاد حرفه ای نیستم اگه میشه یکم مبتدی توضیح بدین

  15/02/2016پاسخ...
  • Websima

   ربات ما نمیتونه آی دی کانال را به شما بده! کانال را خودتان میسازید. این ربات برای گروه ها ساخته شده. اگر به دقت راهنمای قرار داده شده را مطالعه کنید مثل بقیه دوستان میتونید به خوبی از افزونه استفاده کنید.

   16/02/2016پاسخ...
   • محمد نريماني

    سلام و عرض ادب من تمام تنظبمات مجدد چك كردم ولي پيام وقتي ارسال ميشه كه من لينك كوتاه و يه متن دلخواه انتخاب كرده باشم و بدونه عكس(تصوير شاخص)
    اگر بجز اين موارد باشه مطلبي براي كانال ارسال نمي گردد
    لطفا راهنمايي بفرمائيد

    12/03/2016
    • Websima

     با سلام
     منتظر آپدیت جدید افزونه در تعطیلات نوروز باشید

     14/03/2016
 • امیر

  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat_id is empty”}
  همه مراحلا درست انجام دادم فقطم ی متن کوتاه داخلش نوشتم
  موضوع : نمونه
  متن : نمونه
  نه عکسی گداشتم نه چیزی
  چرا کار نمیده پس
  داخل کانال هم بعنوان ادمین گداشتمش اما مینویسه has no access to message
  لطفا مشکلما حل کنید
  از مخزن وردپرس هم آخرین ورژنا نصب کردم

  15/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   روی حالت بدون تصویر اول یک پیام ارسال کنید بعد میتونید با تصویر ارسال کنید. الان به شما پیام داده که chat_id رو نداره یا شما آی دی کانال را درست وارد نکردید و یا اینکه سعی میکنید عکس بفرستید بدون اینکه متن فرستاده باشید قبلا.

   15/02/2016پاسخ...
 • محسن

  سلام مجدد . یه مورد دیگه رو هم اگه اضافه نمایید عالی میشه . ما پست رو میدیم در زمان بندی و انتشار را میزنیم . سریعا به کانال ارسال میشه و پست میره مثلا برای فردا ساعت دو . اگه بشه طوری درست کنید که بر اساس زمان بندی هر موقع پست در سایت نمایان شد همون موقع بفرسته کانال نه موقع انتشار عالی میشه .

  با تشکر و آرزوی موفقیت .

  15/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این مورد با این سیستمی که الان داریم نمیشه! مگر اینکه کلا استراتژی ارسال عوض بشه. حالا بررسی میکنیم ببینیم شدنی هست یا نه

   15/02/2016پاسخ...
 • محسن

  سلام . نظر دادم و پنج ستاره . واقعا پنج ستاره کمه باید ده ستاره می بود .
  الآن چک کردم نظر ها به 21 رسیده شما گفتید 20 ستاره بشه افزونه جدید میدید . ممنون میشم کمک کنید . خیلی لازمه .

  دو تا مورد اضافه بشه خوبه :
  1- ویدئو سایت ارسال بشه
  2- بشه مثل عکس مشخص کرد ویدئو سایت باشه یا لینک ویدئو از جایی دیگه بدیم بهش .

  واقعا ممنون .

  13/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله لطفا کردید، حتما همین هفته کدنویسی نسخه افزونه کانالر را آغاز می کنیم.

   14/02/2016پاسخ...
   • محسن

    سلام . خیلی خیلی ممنون از شما .
    و به امید فرداهای بهتر برای شما .

    14/02/2016
 • محسن

  با عرض سلام مجدد . یا راهی وجود داره که تا آپدیت بعدی افزونه بشه ارسال های ویدئو سایت را هم به کانال ارسال کرد ؟

  عکس و متن میره تو کانال ولی ویدئو خیر . آیا راهی هست (دستی ، اتومات و… ) که بشه به کانال از داخل سایت کلیپ فرستاد ؟

  12/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله امکانش وجود داره، تو آپدیت بعدی اضافه میشه. اگر افزونه مورد استفاده شما قرار گرفته میتونید با امتیاز دادن بهش انگیزه ما برای آپدیت های بعدی را بیشتر کنید

   12/02/2016پاسخ...
 • atabak

  سلام
  من وقتی ارسال مطلب رو میزنم این ارور رو میده ولی مطلب ارسال میشه ولی تو تلگرام نوشته ها ناجور میوفته: (نسخه آخر)
  http://s7.picofile.com/file/8238479326/Snapshot_2016_02_12_172805.png

  12/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام، منظورتون از ناجور چیه؟ دقیقا چه اتفاقی میافته؟ بنظر میاد که توی عبارت ارسالی شما یک کاراکتری هست که داره مشکل ایجاد میکنه.

   12/02/2016پاسخ...
 • مهدی

  با سلام و خسته نباشید

  ی سوال داشتم از حضورتون … ایا باید برای استفاده از این افزونه باید حتما عضویت کاربران در وردپرس فعال باشه؟ آخه من عضویت کاربران در وردپرس را غیرفعال کردم و نمیخام کسی عضو سایت وردپرسیم بشه و فقط میخوام مطالب جدید بصورت خودکار برای اعضای کانالم ارسال بشه … لطفا راهنمایی کنید ایا این افزونه همون کار را انجام میده در حالیکه عضویت کاربران در وردپرس غیر فعال باشه و اگه خیر لطفا راهنماییم بفرمایید از چه افزونه و افزونه هایی میتونم استفاده کنم و کدامیک بهترین و کاملترین امکاناتو داره … در ضمن در صورتیکه رایگان هم نباشه مشکلی با پرداخت هزینه ندارم … ممنون میشم کامل راهنماییم فرمایید … با تشکر

  12/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خیر نیازی به فعال بودن عضویت نیست. میتونید از این افزونه استفاده کنید

   12/02/2016پاسخ...
 • تب طب

  با سلام و خسته نباشید.
  افزونه خیلی خوبی هست به نسبت بقیه افزونه های مشابه.
  من این افزونه رو نصب کردم، همه مراحل هم درست است، اما هنگامی که میخوام مطلب رو ارسال کنم، این اخطار رو میده:
  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat_id is empty”}

  11/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای ارسال تصویر به کانال شما باید آی دی کانال در تلگرام را داشته باشید (یک عدد خاص که جایی نمایش داده نمیشه) با ارسال اولین پیام متنی این آی دی در جواب دریافتی از تلگرام دریافت میشه و بر روی دیتابیس شما ذخیره میشه. برای اینکه بتونید تصویر ارسال کنید باید حتما یک ارسال پیام متنی موفق به کانال داشته باشید. یک بار که پیام متنی ارسال کنید دیگه همیشه میتونید هر نوع پیامی ارسال کنید.

   12/02/2016پاسخ...
 • گودرزی

  سلام و خدا قوت
  افزونه ی بسیار کاربردی ست. که در سایت من خیلی به دردم خورده و کارآمده.
  یه درخواست کوچولو ولی بسیار مهم دارم و اون هم اینه که اگه اخرین باری که در تلگرام موردی ارسال می کنم و مثلا لینک ارسالی رو روی لینک کوتاه انتخاب می کنم
  / برای ارسال متن بعدی از همون لینک کوتاه استفاده بشه و هر بار نیازی به تنظیم مجدد تنظیمات نباشه.
  با تشکر فراوان

  10/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله توی موارد آتی هست، شما میتونید با حمایت از افزونه و امتیاز دادن به اون در سایت وردپرس انگیزه تیم وبسیما رو برای آپدیت های بعدی بیشتر کنید

   10/02/2016پاسخ...
 • محسن

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . من همچنان با ورژن 1.3.4 مشکل دارم . ولی را نسخه 1.2 مشکلی نیست . بررسی نکردید ؟

  چه زمانی نسخه 1.4 را انتشار خواهید داد ؟

  09/02/2016پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   اعلام مشکل کمکی به رفع اون نمیکنه، باید اعلام کنید چه مشکلی و در چه شرایطی دارید. نسخه 1.4 بعد از رسیدن به 20 امتیاز 5 ستاره کدنویسیش آغاز میشه. البته در قسمت ارسال تصویر قرار نیست دیگه تغییری ایجاد بشه.

   09/02/2016پاسخ...
 • وحید

  سلام و خسته نباشید افزونه خیلی خوبیه ولی مشکلی که دارم اینکه وقتی تصویر دار میخوام بفرستم اصلاً پیام نمیفرسته ولی بدون تصویر میفرسته! لطفاً کمک کنید

  08/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آخرین نسخه رو دریافت کردید؟

   08/02/2016پاسخ...
   • وحید

    بله به آخرین نسخه ارتقا دادم ولی مشکل داره

    09/02/2016
 • محمد نريماني

  سلام و تشكر
  من همه تنظيمات و مراحل عين اموزش رفتم ولي هيچ پيامي ارسال نمي گرد
  در سوابق هست ولي وضعيت (-) مي گذاره ميشه راهنمايي بفرمائيد

  08/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام اولین پیام شما باید پیام متنی باشه. اگر ارسال نمیشه احتمالا یه بخشی از آموزش رو درست اجرا نکردید

   08/02/2016پاسخ...
 • محسن

  ببخشید باز دوباره بهم ریخت .
  چه کار کنیم آخه ؟

  ممنون میشم رهنمایی کنید یا افزونه مورد داره بهینه نمایید .

  با تشکر

  05/02/2016پاسخ...
  • Websima

   بررسی میکنیم حتما

   06/02/2016پاسخ...
 • محسن

  ممنون مشکل حل شد . بعد از نصب افزونه دیتابیسم مشکل پیدا کرده بود که تعمیر زدم اوکی شد فعلا .

  ممنون

  05/02/2016پاسخ...
  • Websima

   ممنون که اطلاع دادید

   06/02/2016پاسخ...
 • محسن

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . مشکلی که هست بعد از آپدیت به 1.3.4 وقتی تنظیمات کانالر را ذخیره می کنم و یا پست ارسال می کنم ارور 503 میده ولی پست ارسال و تنظیمات هم ذخیره میشه .

  یعنی هر جا مربوط به کانالر هست ارور 503 میده . و توی تلگرام هم ارسال نمیشه .

  با تشکر فراوان .

  05/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خطای 503 مربوط به ارتباط با سرور میشه و نمیتونه از کدها باشه. فقط فایل htaccess شما میتونه همچین خطایی رو ایجاد کنه و یا اینکه مشکلی در هاست شما ایجاد شده باشه. بهتره با پشتیبانی هاست تماس بگیرید

   06/02/2016پاسخ...
 • reza

  ورژن جدید برای من بی مشکل کار میکنه 1.3.4 رو میگم

  05/02/2016پاسخ...
  • Websima

   واقعا ممنون که اطلاع دادید

   06/02/2016پاسخ...
 • وحید

  با سلام از کدام جدول برای استفاده از امکانات زیر استفاده کنیم؟
  قابلیت ارسال ویدئو
  قابلیت ارسال فایل صوتی
  قابلیت قرار دادن امضا در پایان پیام

  03/02/2016پاسخ...
  • Websima

   متوچه منظور شما نشدم، این امکانات در آینده اضافه خواهند شد.

   06/02/2016پاسخ...
 • محمد نريماني

  سلام من افزونه شما را نصب كردم ولي اين اخطار ميده

  Fatal error: Call to undefined function finfo_open() in /home3/narimani/public_html/test/wp-content/plugins/channeller-telegram-channel-administrator/includes/ch-send-functions.php on line 18

  03/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   فانکشن finfo_open روی سرور شما فعال نیست. باید با پشتیبانی هاست تماس بگیرید

   03/02/2016پاسخ...
 • مجتبی

  سلام
  چرا تمامی نوشته هایی که انتشار میدم توی سوابق با وضعیت ناموفق ثبت میشه و اصلا هیچ چیزی تو کانال درج نمیشه
  لطفا اگه افزونه دیگه ای این کار رو میکنه معرفی کنید به شدت بهش نیاز دارم
  تشکر

  01/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آموزش کار با افزونه رو مجددا مطالعه کنید

   03/02/2016پاسخ...
 • حمید

  با سلام
  همکنون در پلاگین همان محدودیت کاراکتر: 3000 نوشته شده و اگر بدون تصور شاخص و یا انتخابی ارسال شود عمل می کند و به تلگرام میرسید . اما اگر با تصویر شاخص و .. باشد ارسال نمیشود .
  مگر نباید اگر متن بلند با تصویر شاخص ارسال شود تصویر در پایین نوشته نمایش داده شود ؟ ( چون تنظیماتی برای اینکه مشخص شود از 200 کاراکتر میخواهیم استفاده کنیم و یا متن بلند و تصویر شاخص در برنامه وجود ندارد ) در صورتی که تصویر شاخص و محدودیت 200 کاراکتر هم با ارسال موققیت آمیز همراه باشد ، کاربردی نیست چون همکنون در تلگرام با یک کپی و پیس این کار انجام میشود و شما برای 200 کاراکترکار خاصی نمی توانید انجام دهید . اما بطور کل همکنون برنامه با ارسال تصویر مشکل دارد و بدون دریافت اررور و آلارمی ارسال تصاویر همراه با عکس چه زیر 200 چه بالای 200 ممکن نیست .
  با تشکر

  01/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این محدودیت توسط خود تلگرام ایجاد شده است. در نسخه قبلی تصویر ارسال نمیشد زیرا متن همراه آن بیش از حد مجاز بود. در این نسخه اگر متن بیش از اندازه باشد خود افزونه آن را محدود میکند.
   اگر هم متن بلند و هم تصویر نیاز دارید میتوانید یک بار تنها تصویر را ارسال کنید و در پیام بعدی متن مورد نظر خود را. افزونه به شما این امکان را میدهد تا هر تعداد نیاز داشتید ارسال پیام در یک پست داشته باشید.

   01/02/2016پاسخ...
 • حمید

  با سلام
  من 1.3.3 را هم نصب کرم ولی مشکل همچنان باقیست ( تصویر)

  01/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اعلام اینکه مشکل باقیست هیچ کمکی به رفع اون نمیکنه. اگر قصد دارید که برطرف بشه باید توضیحات بیشتر و دقیق تری ارسال کنید! شما دقیقا چه پیامی با چه تنظیماتی ارسال میکنید؟

   01/02/2016پاسخ...
 • حمید

  با سلام مجدد. خواهشند است طریقه ارسال متن لینک دار از طریق وردپرس را توضیح دهید و آیا از طریق همین پلاگین قابل ارسال است ؟ (با تست اینجانب متنی که لینک دار شده از طریق وردپرس و درون پست بصورت متن عادی ارسال می شود )
  با تشکر پیشاپیش از پاسخ شما

  01/02/2016پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   متن لینک دار شده فقط با پیام متنی قابل ارسال است و بصورت کپشن عکس نمیتواند ارسال گردد. اگر توضیحات موجود در همین صفحه (نسخه 1.3.2) را مطالعه کنید تگ هایی که افزونه و تلگرام ساپورت میکنند را می بینید.

   01/02/2016پاسخ...
 • حمید

  با سلام
  با تشکر از پلاگین خوبتان
  من از پلاگین شرق وب هم استفاده میکنم (خریداری کردم) پلاگین شما در شکل و قرار دادن امکاناتی مثل متن انتخابی، تصویرانتخابی ایده بهتری دارد اما متاسفانه چون تصویر شاخص و تصویر انتخابی کار نمیکند و پیامی به تلگرام ارسال نمی شود (احتمالاً در آپدیت جدید) بدون استفاده است .
  خواهشمند است در صورتی که مشکل قابل حل است و یا حل شده اطلاع رسانی فرمایید .سوال دیگر اینکه جهت لینک دار کردن یک متن در پستهای وردپرسی تلگرام راه حلی وجود دارد ؟
  با تشکر

  01/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   دوست عزیز مشکل شناسایی و برطرف شده توی نسخه 1.3.3
   دلیل عدم ارسال این بود که متن توضیحات یک عکس نباید بیشتر از 200 کاراکتر باشد و محدودیتی در نظر نگرفته بودیم.
   در حال حاضر تلگرام امکان ارسال لینک در متن رو فراهم کرده و این پلاگین هم لینک هارو ساپورت میکنه.

   01/02/2016پاسخ...
 • reza

  با سلام این افزونه با افزونه Aspose doc importer درگیری داره 🙂
  نسخه قبلیش اینجوری نبود البته این ورژن جدید باید 11 بار بفرستی تا بره 🙂 انشالله که در آپدیت بعدی درست بشه

  01/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   دقیقا چه درگیری با هم دارن؟ پیامی به شما میده؟

   01/02/2016پاسخ...
   • reza

    من ورژن 1.2 رو از مخزن وردپرس گرفتم درست شد! در واقع با downgrade کردن افزونه هم درگیریش با aspose doc importer تموم شد و هم دیگه لازم نیست چند بار یه نوشته رو به روز رسانی و نشر بدم تا بره! مشکلش با اون افزونه هم این بود که فایل های Word رو سفید نمایش میداد!

    01/02/2016
    • Websima

     با سلام
     امیدوارم تو آپدیت های بعدی مشکل با این افزونه هم برطرف بشه

     03/02/2016
 • ناصر

  پیشنهادی داشتم خدمت دوستان وب‌سیما برای آپدیت نسخه بعدی اگر امکانش بود. می‌دانید اگر به پیام‌های ارسالی نشانی کانال خود را اضافه کنیم بازدید از آن کانال و پیوستن دیگران به آن با معرفی لینک کانال به دیگرانی که عضو نیستند بیشتر می‌شود. به عنوان نمونه ما در انتهای پیام‌ها و پست‌های ارسالی توسط افزونه کانالر، نشانی کانال خود را فرضاً به این صورت می‌گذاریم: mychannel@
  اگر پس از فیلد «متن دلخواه» فیلدی طراحی شود که هر بار و با گذاشتن هر پست لازم نباشد این کار را بکنیم و تنها یک بار با تعریف و افزودن نشانی کانال به افزونه، در انتهای پیام ارسالی بیاید هم برای مدیر آن کانال و هم برای بازدیدکنندگان خوشایند بوده و به بهتر شدن افزونه کمک خواهد کرد. ممنون از شما.

  31/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از پیشنهاد شما متشکریم و سعی میکنیم در نسخه های بعدی مورد توجه قرار بدیم. شما مشکلی با نسخه 1.3.2 نداشتید؟ به خوبی کار میکنه روی سایت شما؟

   01/02/2016پاسخ...
 • سالار

  سلام
  وقت بخیر
  کاش این نسخه رو ابدیت نمیکردید من نسخه قبلی رو نصب کرده بودم و بخوبی داشتم استفاده میکردم ولی از 3 4 روز پیش که من متاسفانه افزونه رو ابدیت کردم شروع به خطا گرفتن کرده و بکل از کار افتاد اگر امکان داره که خطاها رو رفع کنید در غیر این صورت همون نسخه قبلی رو بگذارید تا استفاده کنیم . اخه افزونه کامل و عالی بود و خیلی کاربردی حیف که به این راحتی ازدستش بدیم . ممنون میشم رسیدگی کنید .
  این خطایی که در وردپرس میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.
  Fatal error: Cannot redeclare my_admin_scripts() (previously declared in /home/nefausr/domains/nefagh.com/public_html/fa/wp-content/plugins/channeller-telegram-channel-administrator/channeller.php on line 75

  31/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نسخه قبلی هنوز روی مخزن وردپرس موجود هست. از لینک Channeller 1.3 میتونید نسخه 1.3 رو دانلود کنید.
   البته قبلش یکبار افزونه رو کلا پاک کنید و دوباره نصب کنید. بنظر میاد یکی از فانکشن های ما با یکی از افزونه ها شما به مشکل خورده بوده. ما اسم فانکشن رو تغییر دادیم و اسم خاص تری براش انتخاب کردیم. بنظر میرسه الان باید مشکل برطرف شده باشه.

   31/01/2016پاسخ...
   • سینا

    من افزونه رو به آخرین ورژن آپدیت کردم( البته قبلش نسخه قبلی رو حذف کردم) ولی باز هم چیزی به تلگرام ارسال نمیشه.
    ارسال به کانال: تیک خورده
    لینک ارسالی: لینک کوتاه
    متن پیام: متن دلخواه
    تصویر: تصویر شاخص
    برای من هیچ خطایی نمیده و وقتی ارسال رو میزنم صفحه به حالتی که در قبل ارسال ریفرش میشد ریفرش میشه و بعدش هم تیک ارسال به کانال برداشته میشه.

    31/01/2016
    • Websima

     آیا مطلبی که قصد دارید ارسال کنید تصویر شاخص داره؟ میشه یک بار هم در حالت بدون تصویر امتحان کنید؟

     31/01/2016
    • سینا

     خب من مجدد تست کردم، مطلب من دارای تصویر شاخص هست ولی وقتی بدون تصویر رو انتخاب کردم مطلب به تلگرام ارسال شد.

     31/01/2016
    • Websima

     ممنون، پس مشکل از اون تصویر شاخص بوده. امکانش هست یک بار هم با تصویر دلخواه تست کنید؟

     31/01/2016
    • سینا

     یه مشکل دیگه هم که هست این هست آیتم هایی که انتخاب میکنیم به صورت دیفالت باقی نمیمونند، هر بار که میخوایم مطلبی رو ارسال کنیم باید دونه دونه رو تنظیم کنیم. اگه بشه توی آپشن افزونه جایی رو در نظر گرفت که تنظیمات ارسال رو به صورت پیشفرض تنظیم کنیم خیلی خوب میشه.
     با سپاس

     31/01/2016
    • Websima

     این مسئله رو برای آپدیت بعدی در نظر داریم. که یک تنظیمات پیش فرض تعیین بشه

     31/01/2016
    • سینا

     من الان با تصویر دلخواه هم امتحان کردم ولی باز هم مطلبی ارسال نشد. پس به نظر میاد هم قسمت تصویر شاخص مشکل داره هم قسمت تصویر دلخواه.
     با سپاس از توجه شما

     31/01/2016
    • Websima

     آیا امکانش هست که دسترسی به پنل مدیریت شما داشته باشیم؟! چون من روی فضای نمونه خودم هر دو حالت رو تست کردم و مشکلی نداشت.

     31/01/2016
 • سینا

  سلام، بعد از بروزرسانی افزونه به آخرین نسخه هیچی به تلگرام ارسال نمیکنه!
  لطفا بررسی بفرمایید.
  با سپاس

  30/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   روی فضای نمونه ما داره بخوبی کار میکنه. امکانش هست بگید دقیقا چه چیزی مشاهده میکنید؟

   30/01/2016پاسخ...
   • فرزاد

    بله ، بنده وقتی افزونه رو آپدیت کردم و خواستم یه مطلب رو باش بفرستم تو تلگرام ، به محض زدن دکمه انتشار erro 500 رو مشاهده میکنم ، البته بعد از این اتفاق هیچکس دیگه ای هم نمیتونه سایتو ببینه و وقتی ادرس سایت رو وارد میکنه با error 500 مواجه میشه. حتی افزونه رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم . اما درست نشد .

    30/01/2016
    • Websima

     یه نسخه جدیدتر گذاشتیم. افزونه رو پاک کنید و دوباره از مخزن وردپرس دریافت کنید. اگر امکانش رو دارید دسترسی به پنل مدیریت سایت رو هم ارسال کنید تا بررسی کنیم

     31/01/2016
  • حمید

   سلام . برای من هم مین مشکل پیش اومده قبل از بروز رسانی ارسال میشد ولی الان هیچ مطلبی به کانالم ارسال نمیشه

   31/01/2016پاسخ...
   • Websima

    سلام
    امکانات خوبی توی این نسخه اضافه شده و عملکرد اون کاملا تست شده. اگر امکانش رو دارید دسترسی به پنل مدیریت ایجاد کنید تا بتونیم دلیل عدم ارسال را بررسی کنیم

    31/01/2016
 • فرزاد

  سلام. من از افزونه استفاده کردم و خیلی راضی بودم ، ولی بعد از آپدیتش به نسخه 1.3.2 به محض استفاده error 500 مشاهده میکنم. نسخه ورد پرسم 4.4.1 هستش ، ممنون میشم رسیدگی کنید.

  30/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما از نسخه 1.3.1 هم استفاده کرده بودید؟ با اون مشکلی داشتید یا نه؟

   30/01/2016پاسخ...
 • مهدی

  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat_id is empty”}
  وقتی اسم کانالم رو علامت دار میکنم با این خطا مواجه میشم
  مطمئنم آی دی کانالم درسته چون با یه افزونه دیگه کار میکرد اون مشکل ارسال دوبار پیام رو داشت
  ممنونم میشم بگین مشکل کجاست

  30/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   منظورتون دقیقا چیه که اسم کانال رو علامت دار میکنید؟

   30/01/2016پاسخ...
 • منوچهر

  درود و سپاس بخاطر افزونه خوبتون
  من یه مشکل اساسی با افزونه دارم و اینه که کار نمیکنه..
  تمام کامنتها رو خوندم و انجام دادم بازم نشد. درنهایت باگ رو روشن کردم و این نتیجه ر داد بهم:
  ****
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
  با سپاس

  30/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   کدهایی که فرستادید هیچ کدوم خطا نبودند. شما اول با ارسال پیام متنی ساده امتحان کنید ببینید ارسال میشه یا نه. من فکر میکنم که مراحل ساخت ربات و ارتباط اون با کانال رو اشتباه انجام دادید

   30/01/2016پاسخ...
   • منوچهر

    ممنون از پاسخ سریع شما
    من نسخه فعلی را حذف و نسخه قبلی را جایگزین کردم
    کل مراحل ربات و اتصال به کانال را هم دوباره انجام دادم
    ولی متاسفانه بازهم موفق نبود.

    ضمنا از یکی دیگر از پلاگینهای مربوط به این کار استفاده کردم و بدون مشکل جواب داد.
    اما متاسفانه آن افزونه قابلیتهای افزونه شما را ندارد. برای همین بسیار تمایل دارم تا از افزونه شما استفاده کنم

    موفق باشبد

    31/01/2016
    • Websima

     خب بنظر میرسه یک ایرادی این وسط هست چون شما با نسخه قبلی هم الان مشکل دارید.
     و من با نسخه جدید هیچ مشکلی ندارم. اگر امکان داره براتون دسترسی به پنل مدیریت رو فراهم کنید تا بررسی کنیم مشکل رو.

     31/01/2016
    • منوچهر

     درود
     دسترسی برای شما ایجاد شده است
     لطفا از طریق ایمیل بنده اطلاع دهید تا اطلاعات دسترسی برایتان ارسال شود

     با سپاس

     02/02/2016
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     لطفا به websima2@gmail.com ارسال نمایید.
     با تشکر

     03/02/2016
 • فرهاد

  سلام مشکل رو فهمیدم
  ربات چنلر رو به گروه اد میکنم
  اما ای دی رو که اعلام میکنه سریع پاک میشه
  مشکل چیه؟؟؟
  جای دیگه درست بود

  28/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   یعنی پیامی که ارسال میکنه پاک میشه؟ یا ربات از گروه حذف میشه؟ ممکنه مدیر گروه اجازه حضور ربات ها در گروه رو نداده باشه. در ضمن دقت کنید که اون ربات فقط برای دریافت آی دی ساخته شده. شما باید ربات خودتون رو عضو گروه کنید.

   28/01/2016پاسخ...
 • فرهاد

  سلام یه ارور دارم نمیدونم چیه
  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: MEDIA_CAPTION_TOO_LONG”}
  و یه مشکل ای دی گروه رو درست زدم مطمئنم
  ربات داخل گروه هست به حالت not accesse masage بود پیامی به گروه ارسال نشد و کار نکرد
  عوضش کردم بازم نشد
  چکار کنم

  28/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام این ارور یعنی که شما یک متن رو با یک عکس ارسال کردید. در نتیجه متن به عنوان کپشن عکس ارسال میشه. ولی متن شما خیلی طولانی بوده. برای کپشن تصاویر شما حداکثر 200 کاراکتر فضا دارید.

   28/01/2016پاسخ...
 • ناصر

  با سلام. این پیام را منتشر نکنید. ایراد قبلی با وجود آپدیت به نسخه 1.3.1 باقی است و افزونه همچنان اجازه گذاشتن عکس در متن را نمی‌دهد. با تصویر شاخص مشکلی ندارد.

  27/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   چرا منتشر نکنیم؟ هدف ما رفع ایرادات و مشکلات هست. البته این دفعه مشکلی نبود. دوباره بررسی کردم. کلا سیستم آپلود رو عوض کردیم ولی حدس میزنم که کدهای جاوا اسکریپت توی کش مرورگر شما ذخیره شده و دارید مدل قبلی رو می بینید. یه بار صفحه رو با CTRL+F5 رفرش کنید آپلودر جدید رو میتونید استفاده کنید و مشکلی هم نداره.

   28/01/2016پاسخ...
 • ناصر

  ضمن این که افزونه به خوبی کار می‌کند تنها ایرادی که در نسخه فعلی مشاهده کردم این است که هنگام افزودن نوشته‌ی جدید، افزودن عکس یا پرونده چندرسانه‌ای به متن داخلی (نه تصویر شاخص) را از کار می‌اندازد. اول فکر کردم مربوط به افزونه‌های دیگر است اما با غیرفعال کردن کانالر عمل کرد. از رفع آن در نسخه بعدی سپاسگزار خواهیم بود.

  27/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   واقعا متشکرم که اطلاع دادید به سرعت برطرف و در مخزن آپدیت شد.

   27/01/2016پاسخ...
 • ناصر

  سلام دوستان وب‌سیما. افزونه کاناللر بسیار عالی و کاربردی است و خواستم ضمن رای در مخزن وردپرس، از زحمات برنامه‌نویسان آن تشکر کنم. افزونه روی آخرین نسخه وردپرس و آخرین نسخه تلگرام به خوبی نصب شده و بدون هیچ مشکلی کار می‌کند و با توجه به این که می‌دانم در نسخه‌های بعدی آیتم‌های هیجان‌انگیزی به آن اضافه خواهید کرد پیشاپیش از شما سپاسگزارم.

  27/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از لطف و توجه شما بی نهایت سپاس گزاریم

   27/01/2016پاسخ...
 • فرهاد

  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: MEDIA_CAPTION_TOO_LONG”}
  این ارور چیه
  اینم بگم یه نوشته دیگه ارسال کردم که تست موضوع بود و تست نوشته
  برای کانال درست ارسال کرد اما اصلا برای گروه ارسال نکرد
  ای دیرو 100 بار امتحان کردم درست بود اسمها دقیق
  اما اصلا برای گروه ارسال نمیکنه

  26/01/2016پاسخ...
  • Websima

   در مورد اول همونطور که در متن ارور هست کپشن عکس طولانی بوده. شما وقتی عکس و متن رو با هم ارسال میکنید محدودیت از 3000 کاراکتر به 200 کاراکتر میرسه و نمیتونید متن های طولانی رو بعنوان کپشن عکس ارسال کنید.
   در مورد گروه ها هم باید حتما ربات شما عضوی از اون گروه باشه که بتونه به گروه مطلب ارسال کنه. فقط داشتن آی دی گروه کافی نیست

   27/01/2016پاسخ...
 • محمد

  سلام خدمت شما
  ممنون بابت افزونه عالیتون
  میخواستم بگم افزونه تون با ووکامرس مشکل داره
  وقتی فعالش میکنم ، تب “محصولات” از کنار نوار پیشخوان وردپرس حذف میشه

  26/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون ازاینکه اطلاع دادید.
   الان برطرف شده، لطفا افزونه رو مجددا از مخزن وردپرس دریافت و نصب کنید

   26/01/2016پاسخ...
  • محمد

   سلام ممنون بابت پاسختون
   من از آخرین نسخه تون استفاده میکنم (نگارش 1.3.2)
   ولی همون مشکل ارسال نشدن عکس باقی ست
   این فایل دیباگ سایت بعد از ارسال مطلب هست
   http://s6.picofile.com/file/8235754676/debug.txt.html
   من افزونه های ذکر شده در دیباگ رو غیر فعال کردم ولی مشکل باقی ست 🙁

   28/01/2016پاسخ...
   • Websima

    سلام
    من متن خطای شمارو خوندم، مشخصا مشکل شما با فانکشن fileinfo بوده و بنظر میرسه که روی سرور سایت شما این فانکشن فعال نیست. میتونید با بخش پشتیبانی شرکت ارائه دهنده تماس بگیرید و درخواست کنید که برای شما فعال بشه.

    28/01/2016
 • علی

  سلام
  ممنون از زحماتتون
  نسخه ۱.3 این افزونه تقریبا کی آماده میشه؟

  24/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   همین امروز نسخه 1.3 منتشر شد

   25/01/2016پاسخ...
 • امین

  بلی فعال شد ،افزونه خیلی جالب هست ۰ باید اون بوت را هم بعنوان ادمین معرفی کنی ۰
  تشکر بابت راهنمایی

  23/01/2016پاسخ...
 • امین

  سلام . من نتونستم فعالش کنم 🙁
  افزونه را نصب کردم ربات هم ساختم . بعد api token را هم وارد کردم . ولی وقتی توی سوابق میرم ناموفق میزنه همش. این آدرس کانالمه https://telegram.me/filmbuy
  لیست کانل را هم @filmbuy زدم . کمک لطفا

  22/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   لطفا آموزش را بدقت مطالعه کنید. آیا ربات رو بعنوان مدیر کانال قرار دادید؟

   23/01/2016پاسخ...
 • mrfenj

  سلام
  چگونه میشه تنظیم کرد تمامی پست ها به محض انتشار ، خودکار به کانال تلگرام ارسال بشود

  18/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   در حال حاضر چنین امکانی نداره

   19/01/2016پاسخ...
 • مهدی

  با سلام و عرض خسته نباشی.ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شما،میخواستم تقاضا کنم که قابلیت ارسال تصویر از لینک های خارج از سایت رو اضافه کنید.مثلا افرادی هستند که تصاویر مطالبشون روی هاست وردپرسشون نیست.همچنین امکان ارسال ویدیو مثل همان عکس از سرور دیگه رو هم اضافه کنید.خیلی ممنون از تلاشهای شما.

  18/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   چنین امکانی وجود نداره! چون شما باید از طریق Multipart form عکس رو ارسال کنید و برای این کار باید آدرس واقعی تصویر رو داشته باشید. روی سرور خودتون افزونه میتونه این آدرس رو بدست بیاره و ارسال کنه ولی روی سرورهای دیگه نه

   19/01/2016پاسخ...
 • پرهام

  سلام.
  تشکر بابت افزونه جالبتون.
  یه سوال خیلی مهم داشتم.
  چطور میشه در قسمت متن با پیوست لینک نوشت؟
  من با کد های اچ تی ام ال امتحان کردم اما موفق نشدم.
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  17/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   کدهای HTML که کار نمیکنن توی تلگرام. به آموزش ربات تلگرام در سایت اصلی مراجعه کنید دقیقا نشون داده که لینک ها رو باید به چه شکلی ارسال کنید.

   18/01/2016پاسخ...
 • silver

  سلام. آیا امکانش هست که پستها بدون تیک زدن کانالر بتوان فرستاد به تلگرام ؟

  یعنی اگر فراموش کنیم گزینه را فعال کنیم خودش اتوماتیک پست لینک را به تلگرام ارسال کنه. ممنون

  16/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اینجوری هربار که مطلب رو بروزرسانی میکنید ارسال میشه. ولی این رو بصورت آپشن توی آپدیت های بعدی اضافه میکنیم

   17/01/2016پاسخ...
 • علیرضا

  تشکر از افزونه خوبتون.
  یک پیشنهادی داشتم، اگر امکانش هست قابلیت ارسال فایل های صوتی و تصویری (ویدیویی) هم فراهم بشه.
  اگر این اتفاق هم بیفته که عالیه!!!

  16/01/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   ایده خیلی خوبیه ایشالا توی آپدیت های بعدی

   17/01/2016پاسخ...
 • y.f

  با سلام
  من افزنه رو نصب کردم ولی فقط متن ارسال میکنه به کانال تلگرام
  هروقت ادرس عکس و وارد میکنم کلا هیچی ارسال نمیشه لطفا راهنمایی کنید بطور کامل.

  15/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ادرس عکس رو از سرور خودتون وارد میکنید یا از سایت های دیگه؟

   16/01/2016پاسخ...
  • محمد

   سلام
   افزونتون بسیار عالییه،ممنون
   ولی من هم مشکل دوستمون رو دارم
   عکس رو از سرور سایت و از طریق وردپرس آپلود کردم
   ولی پیام ارسال نمیشه
   و صفحه ی مطلب بعد از کلیک بر “بروزرسانی” یا “انتشار” سفید میشه
   و در “وضعیت” “سواق” ، “ناموفق” درج میشه
   لطفا راهنمایی کنید

   21/01/2016پاسخ...
   • Websima

    سلام دوست عزیز
    برای بررسی این مورد نیاز به دسترسی به پنل مدیریتی و کدهای سایت شما داریم. اگر میتونید خودتون debug رو در وردپرس فعال کنید و خطاهای ارسال شده رو به ما بگید

    23/01/2016
 • حيدر

  با عرض سلام وتشكر
  يك سوال من چچطوري بايد ربات را عضو كانال كنم هر كاري كردم نشد؟

  14/01/2016پاسخ...
  • Websima

   تلگرام شما احتمالا اپدیت نیست

   16/01/2016پاسخ...
 • ؟

  سلام
  لطفا امکان قرار دادن ایموجی در متن و آیدی کانال را نیز قرار دهید.
  راستی امروز دیدم 10 امتیاز 5 ستاره را گرفته اید لطفا برای آپدیت اقدام نمایید.

  10/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خود تلگرام چنین اجازه ای رو میده؟ که توی آی دی از ایموجی استفاده بشه؟
   ممنون که خبر دادید، از همین امروز کدنویسی بخش های جدید رو آغاز میکنیم

   11/01/2016پاسخ...
 • اهورا

  سلام . ممنونم از افزونه خوبتون .
  من یه سایت فیدخوان دارم که از سه تا سایت مطلب میگیره .. افزونه را نصب کردم مشکلی هم نداشتم اما باید بصورت دستی ارسال کرد . چجوری میشه تنظیمات را طوری قرار بدم بصورت خودکار ارسال کنه . با توجه به اینکه سایتم خبرخوان هستش و بصورت خودکار پست میشه .
  با تشکر

  09/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر چنین امکانی نداره، شاید در آینده بهش اضافه کردیم

   10/01/2016پاسخ...
 • حامد

  افزونه بسیار مفید و عالی هست
  اگر بشه که بتونه مطالب برخی از دسته بندی ها رو به صورت خودکار به کانال ارسال کنه هم محشر میشه

  08/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممنون از پیشنهاد شما، البته خیلی خاصه ولی سعی میکنیم توی برنامه های آینده قرارش بدیم

   09/01/2016پاسخ...
 • reza

  سلام بسیار ممنون از ارائه این افزونه
  کپی کردن لینک عکس کمی غیر حرفه ای هست لطفا تغییر بدید و از اپلودر خود ودرپرس استفاده کنید.
  همین طور انتخاب کنیم که آیا متن دلخواه باشه یا خودکار از خود پست بخونه ممنون.
  سوال دیگه ای که داشتم با چه روشی من کاربران کانالم رو افزایش بدم؟

  05/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   توی آپدیت های بعدی حتما در نظر میگیریم پیشنهادات شما رو.
   تعداد اعضا رو مشخصا فقط با معرفی و تبلیغات میتونید بالا ببرید و یا اینکه انقدر مطالب شما جالب باشه که اعضا اونها رو بازنشر کنند.

   06/01/2016پاسخ...
 • حافظ

  روی قالب پیشفرض و با غیرفعال کردن بقیه پلاگین ها هم امکان ارسال عکس وجود نداره

  05/01/2016پاسخ...
  • Websima

   میتونید دسترسی به پنل مدیریت ایجاد کنید بررسی کنیم؟

   05/01/2016پاسخ...
 • حافظ

  سلام با تشکر از پلاگین مفیدتون
  کلیت فرآیند طبق راهنمایی های شما انجام شد و حتی تا سه پست هم با استفاده از این افزونه به کانال ارسال شد اما مشکل اصلی زمانی هست که آدرس یا همان لینک تصویری را برای الحاق در پست تگلرام در بخش مربوطه قرار میدم
  در این مواقع پست از ارسال پست با صفحه سفید ورودپرس مواجه می شم و هیچ ارسالی هم به تگرام انجام نمیشه
  تمام موارد رو هم تست کردم
  افزونه چنلر آخرین پلاگین نصبی من بوده و بعد از اون پلاگینی نصب نکردم و حتی سه پست هم با اون ارسال کردم ولی متاسفانه هنگام ارسال تصویر همراه با پست به مشکل مواجه میشه
  ا

  04/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اینکه آخرین افزونه باشه دلیل نمیشه، باید ببینیم با افزونه های دیگه مشکلی داره یا نه.
   آدرس فایلی که قرار دادید از سرور خودتون بوده؟
   یکبار روی قالب پیش فرض و بدون افزونه های جانبی بررسی کنید

   05/01/2016پاسخ...
   • y.f

    با سلام وقتی تصویر میخوام ارسال کنم ارسال نمیشه تمام مراحلم به درستی انحام دادم لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه

    15/01/2016
    • Websima

     سلام
     اولین پیام شما به کانال باید یک پیام متنی باشه و اینکه تصویر حتما باید از طریق وردپرس و بر روی سرور خودتون آپلود شده باشه

     16/01/2016
 • ایلیا

  سلام.دوباره از افزونه عالیتون تشکر می کنم .فقط مشکلی که من دارم این هست که کاربر غیر ادمین نمیتونه پنل این افزونه رو تو ارسال مطلب ببینه یعنی کاربرهایی که نویسنده هستند و مطالب رو ارسال میکنند! الان باید چیکار کنم؟

  31/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نکته جالب رو گفتید بررسی میکنیم حتما

   02/01/2016پاسخ...
 • ایلیا

  مثل همیشه عالی و فوق العاده.خیلی ممنون از تلاش های بی دریق شما برای دنیای اپن سورس

  31/12/2015پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز، ممنون از توجه و لطف شما

   02/01/2016پاسخ...
 • 3adegh

  سلام

  متاسفانه ارسال نمیشه و وضعیت را ناموفق می زنه.

  دوم این که امکان قرار دادن امضا را فراهم کنید مثلا بتونیم بزاریم

  کانال فلان @test
  به این صورت.

  و بعد بتونیم تعیین کنیم که همه مطلب رو نشون بده علاوه بر لینک مطلب به همراه تصویر آن هم نمایش

  داده شود

  31/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   مراحل رو مطابق آموزش طی کنید. افزونه ها رو غیرفعال کنید و روی قالب پیش فرض تست کنید.
   آپدیت هایی که در نظر داریم در همین صفحه توضیح داده شدند و فعلا در چارچوب مورد نظر حرکت میکنیم البته اگر که افزونه مورد استقبال و استفاده دوستان قرار بگیره.

   31/12/2015پاسخ...
 • مهرداد

  سلام
  بعد از اینکه دکمه انتشار رو برای پست کلیک میکنم این ارور میاد :
  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat_id is empty”}

  30/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   داره میگه که آی دی تلگرام رو درست وارد نکردید! البته این میگه که خالی مونده. شما بخش مربوط به آی دی هارو بدرستی وارد کردید؟ تصویر ارسال کردید یا متن؟

   31/12/2015پاسخ...
 • سینا

  سلام , برنامه بسیار عالی هست اما من نمی تونم تصویر ارسال کنم , همه نوع پیام ارسال میشه لینک کوتاه , فقط متن و … اما وقتی لینک تصویر که تو خود ورد پرس آپ کردم رو قرار میدم مثل این
  http://chemz.ir/wp-content/uploads/2015/12/telegram_logo_170915.jpg
  هیج پیامی تو کانال ارسال نمیشه , در قسمت سوابق هم وضعیتش “-” نشون داده میشه
  ممنون میشم اگه رسیدگی کنید.

  29/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ارسال تصویر مشکلی نداره، شاید آدرس تصویرتون مشکل داره و این _ تو آدرس داره مشکل ایجاد میکنه! لطفا یک بار روی یک قالب پیش فرض و بدون افزونه های جانبی تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

   29/12/2015پاسخ...
 • amir

  bebakhshi man moghe inke to ghesmat tasvir delkhah link ax mizaram aks ersal mishe to chanal vali in error mideh

  ***

  24/12/2015پاسخ...
  • Websima

   شما Debug رو خاموش کنید مشکل برطرف میشه.

   26/12/2015پاسخ...
 • amir

  slm man mogh estefade in error daryaft mikonam

  ***

  24/12/2015پاسخ...
  • Websima

   بنظر میرسه آدرسی که برای تصویر دادید اشتباه بوده! مطمئنید آدرس فایل رو به درستی و از سرور خودتون وارد کردید؟ همچنین فکر کنم debug وردپرس شما روشنه که داره warning رو نمایش میده.

   26/12/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام چطور میتونم امتیاز 5 ستاره رو بکوبم رو افزونه خوبتون؟

  23/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، ممنون از شما. کافیه که به صفحه افزونه توی سایت وردپرس مراجعه کنید و پس از ورو به سایت نظر و امتیاز رو به افزونه بدید

   24/12/2015پاسخ...
   • علی

    نمی تونم امتیاز بدم چون سایت ندارم.ولی کارتون عالیه
    و یه چیز دیگه می خواستم ببینم شما میتونید منبعی برای آموزش bootstrap معرفی کنید؟؟
    و همین طور jquery

    دممممممممممممممتون گرم
    راستی قالبتون هم توووووووووووووووووپه

    25/12/2015
    • Websima

     امتیاز دادن نیازی به سایت نداره البته. برای آموزش bootstrap و jQuery متاسفانه منبع جامعی به زبان فارسی من ندیدم روی اینترنت. ما خودمون سعی کردیم یک منبعی آماده کنیم ولی متاسفانه کامل نشد. اگر جایی به پیدا کردیم معرفی می کنیم حتما

     26/12/2015
 • حمید

  با سلام و خسته نباشید
  در ابتدا تبریک فوق العاده میدم به اقای
  مهندس امیرحسین اسماعیلی
  که واقعا مایه افتخاره … که و گوگل و woorank حضور موفقی داشتن و دارن.تبریک

  و اصل مزاحمت این بود که ایا تصویر بخواهیم تو تلگرام ارسال بشه حتما باید اپلود باشه تو خود هاست سایت مون … اخه بنده از هاست دانلود استفاده میکنم که هر جور ادرسشو وارد میکنم و انتظار مطلب میزنم تصویر سفید و لود نمیشه ؟؟؟تازه اگه واسه سایت های عکس و والپیپر گزینه بذارین ک فقط عکس گذاشته بشه هم خوبه
  و در اخر هم از کل گروه وبسیما که جا داره بعنوان بهترین ها ازشون یاد کرد تشکر و سپاس رو دارم …انشاا… ک همیشه موفق و موید باشید

  23/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممنون از شما
   روش ارسال به تلگرام به گونه ای هست که حتما باید تصویر از سرور خودتون باشه و این افزونه به گونه ای نوشته شده که تصاویر آپلود شده از طریق وردپرس رو میتونه ارسال کنه. مسلما اگر میشد هر تصویری از اینترنت رو داد بهتر بود ولی هنوز چنین امکانی بهش اضافه نشده.
   اون موردی که برای سایت های عکس والپیپر گفتید متوجه نشدم. بشتر توضیح بدید لطفا

   24/12/2015پاسخ...
   • حمید

    سلام و خسته نباشید.

    یعنی قسمت باکس متن پیام که چند گزینه داره اگه بشه گزینه ای با عنوان تصویر هم قرار بدید که بصورت اتوماتیک عکس اول پست رو برداره ارسال کنه(یعنی تصویر تنها) و هر کسی هم دوست داشت قسمت متن دلخواه متن دلخواه رو بنویسه مثه الان که هس.بعد قسمت ادرس تصویر هم که الان داره باشه برای اونایی که نمیخوان عکس اول پستشون نباشه.(با پشتیبانی از کل تصاویر اینترنت مثلا هاست دانلود باشه یا ی سایت اپلود)

    24/12/2015
    • Websima

     سلام
     دقیقا میدونم مشکل شما چیه ولی تلگرام نمی پذیره که شما آدرس رو از سایت دیگه ای بدید. برای همین باید حتما فایل رو از آدرس خودتون باشه وگرنه شخص دیگه ای میتونه به راحتی تصاویر سایت شما رو از طریق ربات تلگرام برای دیگران ارسال کنه و پهنای باند شما رو مصرف کنه! در نتیجه درخواست شما عملی نیست که بخواهیم توی موارد آتی قرار بدیم.

     26/12/2015
 • Arya

  سلام، از این افزونه استفاده میکنم
  آیا نمیتونم در کد یا بخشی تنظیم کنم تا متن بصورت کامل ارسال شود ؟
  مورد بعدی اینکه من نشانی عکس آپلود شده را از رسانه ها همراه با متن دلخواه که بخشی از پست منتشر شده می باشد را ارسال میکنم اما نمایش نمیدهد …
  ای کاش میشد زحمت اینکه یه تیک برای ارسال تصویر شاخص و تعداد کاراکترهای ارسالی قرار می دادین.
  در هر صورت ممنون از اینکه افزونه کاربردی و جالبی را طراحی و راه اندازی نمودین.

  23/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پیشنهادات شما همگی جالب بودن و حتما در آپدیت های بعدی به اونها توجه میکنیم. اگر این افزونه مورد استفاده شماست و بنظرتون کارایی لازم رو داره لطفا در سایت وردپرس بهش امتیاز بدید.

   24/12/2015پاسخ...
 • امیر

  تو وردپرس تا آپدیت ۱.۲ هست که. من نمی بینم آپدیت ۱.۳ رو توی صفحه خود افزونه هم.

  22/12/2015پاسخ...
  • Websima

   ببخشید اشتباه تایپی بود، همون 1.2 آخرین بروزرسانی افزونه ست و این مشکل برطرف شده توش

   22/12/2015پاسخ...
   • امیر

    خواهش می کنم 🙂 ولی این مشکل برای من با همین ورژن بود.

    22/12/2015
    • Websima

     حق با شما بود، یه فایل توی مخزن آپلود نشده بود به درستی! دوباره برای وردپرس ارسال کردیم و فکر میکنم شما نهایتا تا یک ساعت دیگه میتونید نسخه جدید رو دریافت کنید. کافیه افزونه رو پاک کنید و مجدد از مخزن وردپرس دانلود کنید.

     23/12/2015
 • محمد

  سلام
  من از روزی سرور مجازی گرفتم و سایت رو انتقال دادم دیگه افزونه مطالب رو انتشار نمیده توی تلگرام
  میخواستم ببینم به چه اکستیشن هایی نیاز داره تا روی سرور نصب بشه؟

  21/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   تنها تابعی که ممکنه فعال نباشه curl است و اون هم برای ارسال تصاویر استفاده شده پس در ارسال متن نباید مشکلی باشه. تنظیمات تغییری نکرده؟

   22/12/2015پاسخ...
 • امیر

  سلام. یک مشکلی با پلاگینتون دارم متاسفانه. وقتی فعالش می کنم منوی محصولات توی ادمین پنل ووکامرس حذف می شه. راه حلی سراغ دارید؟

  21/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این مشکل توی آپدیت 1.3 برطرف شده، افزونه رو آپدیت کنید از مخزن وردپرس

   22/12/2015پاسخ...
 • شایان

  وب سیمای عزیز واقعا تشکر میکنم از شما بخاطر پاسخ دهی سریعتون.

  یه مشکل دیگه هم داریم موقعی که عکس رو میخایم ارسال کنیم .صفحه میره که ارسال بشه یه سری کد نمایان میشه تقریبا 4 خط کد هست .

  21/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اون پاسخ برگشتی از تلگرام است، اصولا نباید نمایش داده بشه. بررسی میکنیم که چرا به شما نشون داده میشه.

   22/12/2015پاسخ...
   • شایان

    سلام وب سیمای عزیز
    قرار بود که پیگیری فرمایید :
    این کد نمایش داده میشه به هنگام اینکه تصویر رو آدرس دقیقش رو میزاری توی لینک تصویر .

    {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: Wrong persistent file_id specified: contains wrong characters or have wrong length”}

    24/01/2016
    • Websima

     سلام
     میشه یه نمونه از آدرس تصویر رو هم ارسال کنید؟ ایمیل اطلاعات شما به دست بنده نرسید

     24/01/2016
    • شایان

     سلام مجدد

     این یه نمونه از آدرس هست که ما می خواهیم ارسال کنیم اما نمیشه که نمشه ارور میده.
     بدون تصویر مشکلی نداره اما تصویر رو که داخل افزونه میدهیم ارور میده .ممنون میشم پیگیری کنید.
     ***
     باتشکر

     02/02/2016
    • Websima

     با سلام
     اگر امکان دسترسی به پنل مدیریت هست بررسی کنیم

     03/02/2016
    • شایان

     مشخصات رو به ایمیلتون بفرستم؟
     میشه به ایمیل بنده پیام بدین تا مشخصات رو همون موقع ارسال کنم خدمتتون؟
     ممنون هستم ازشما

     04/02/2016
    • Websima

     با نصب نسخه 1.3.4 مشکل شما برطرف نشد؟

     06/02/2016
 • شایان

  سلام

  وقت بخیر

  یه مشکلی که داریم در سایتمون اینه که :
  الان موقعی که پست ارسال میشه پیام نمیره به کانال.
  حتما باید تیک رو بزنیم موقع ارسال پست .

  تو تنظیمات هم تیک ارسال خبرنامه به کانال موقع ارسال پست.

  21/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   تیک تنظیمات برای این است که شما باکس ارسال رو برای اون نوع نوشته خاص فعال کنید یا نه. برای ارسال شما باید حتما کانال هایی که قصد دارید به اونها ارسال میشه رو انتخاب کنید. اگر اون گزینه بخواد همیشه فعال باشه با هر بروزرسانی برای همه کانال ها ارسال خواهد شد. ممکنه برای شما مشکلی ایجاد نکنه ولی عموم کاربران چنین درخواستی ندارند.

   21/12/2015پاسخ...
 • یاشار

  سلام. من افزونتون رو نصب کردم و تنظیمات رو انجام دادم. روبات رو هم ساختم و به کانال تلگرام اضافه کردم. اما در قسمت سوابق ناموفق میزنه و مطالب هم ارسال نمیشه. لطفا راهنمایی بفرمایید

  20/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چه پیامی ارسال کردید؟ متنی یا تصویری؟ ربات در حال حاضر بعنوان مدیر کانال شماست؟

   21/12/2015پاسخ...
 • محمد رستمی

  سلام.ممنون از افزونه‌های خیلی خوبی که تهیه کردید.من قبلاً یکبار به سراغ teletter رفتم اما نتونستم با اون کار کنم.یعنی نتونستم که فعالش کنم و هر وقت نوشته جدیدی ارسال میکردم برای وردپرس صفحه سفید به وجود می‌آمد.اما امروز با افزونه کانالر خیلی راحت بودم و به خوبی روی سایت من سوار شد.امیدوارم که همیشه پایدار بمونید.

  20/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته. موفق باشید

   21/12/2015پاسخ...
 • شایان

  سلام

  این قسمت توضیحتون رو متوجه نشدم :

  توی همین صفحه توضیح مختصری داده شده. یک ربات واسطه هست به گروه که اضافه میشه ای دی گروه رو برمیگردونه.
  ربات شما باید حتما عضو گروه باشه که بتونید به گروه پیام ارسال کنید ولی ربات واسطه رو میتونید بعد از دریافت آی دی حذف کنید.

  یه ربات که داشتیم رو تو کانال مدیر کردیم.ربات واسط چیه ؟فرمودین که حذفش کنیم؟
  تشکر

  20/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ربات واسطه با آی دی channeller_bot@ توسط ما ساخته شده و برای پیدا کردن آی دی گروه ها استفاده میشه. این ربات رو به گروه مورد نظرتون اضافه میکنید و آی دی رو به شما برمیگردونه و بعد میتونید حذفش کنید.

   20/12/2015پاسخ...
 • شایان

  سلام
  وقت بخیر ،واقعا برای من بسیار مفید بود چرا که در سایت خودم استفاده کردم .
  ممنون

  فقط یه سوال دارم اینکه :
  بعد از ساختن بات ،ما دیگه باهاش کار نداریم؟

  19/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   کاریش که نداریم ولی باید همچنان عضو گروه ها و مدیر کانال های ما باشه

   19/12/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام لطفا توضیح بدید چطوری میشه از آپدیت جدید استفاده کرد؟ چگونه آیدی گروه رو استخراج کنیم؟ آیا باید ربات در گروه مقصد هم عضو باشد؟ ممنووون

  17/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   توی همین صفحه توضیح مختصری داده شده. یک ربات واسطه هست به گروه که اضافه میشه ای دی گروه رو برمیگردونه.
   ربات شما باید حتما عضو گروه باشه که بتونید به گروه پیام ارسال کنید ولی ربات واسطه رو میتونید بعد از دریافت آی دی حذف کنید.

   17/12/2015پاسخ...
   • رضا

    حس خوبیه وقتی میای سراغ وبسیما و مطمعنی ک حتما نظرتون رو پاسخ دادند خوشحالم که مخاطب سایتی هستم که میدونه شعار دادن بدون عمل بی معنی! کلی مطلب از وبلاگ شما یاد گرفتم و حالا دارم سایتی رو طراحی میکنم ک حداکثر استاندارد هارو رعایت کنه!
    یه سوال دیگه برای گرفتن مدرک woorank باید در کلاس های حضوری woorank شرکت کرد؟

    18/12/2015
    • Websima

     ممنون از شما دوست عزیز، نیازی به شرکت در دوره های حضوری نیست میتونید مراحل رو به صورت آنلاین طی کنید

     19/12/2015
 • سینا

  این افزونه رو تازه دیدم و تا قبل از این از Teletter استفاده میکردم و واقعا مشکل خیلی زیادی داشتم بخاطر داشتن کاربران زیاد و کند شدن ارسال مطالب ولی بعد از استفاده از این افزونه سرعت به مراتب بالا رفت. واقعا ممنون از این افزونه کاربردی، فقط میخواستم بدونم راهی وجود داره که به صورت اتوماتیک کاربران تلتر رو به چنل جدید انتقال داد؟

  14/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیر امکان انتقال وجود نداره بهترین راه اینه که برای اعضای خبرنامه لینک کانال رو ارسال کنید و بهشون اطلاع بدید که از این پس میتونن اخبار رو اونجا دنبال کنن.

   15/12/2015پاسخ...
 • مجید

  سلام دستتون درد نکنه عالیه.
  فقط یه مشکل هست. بعد از ارسال پست عکس ، متن و لینک به صورت کامل ارسال میشه. ولی در وردپرس این ارور میاد:
  ***
  حالت دیباگ هم خاموشه.
  مشکل از چیه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  14/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این پاسخی است که تلگرام بر میگردونه، توی نمونه هایی که ما تست کردیم نمایش داده نمیشه بررسی میکنم ببینم چرا به این شکل میشه. ولی این خطا نیست فقط چون این دیتا رو نمایش میده شما صفحه رو نمی بینید.

   14/12/2015پاسخ...
 • امیر

  ممنون ازتون بابت توضیح قبلی. خب امکانش هست آپشنی ایجاد شه ما توی اون، لینک آر اس اس فید رو بدیم، اون هر مطلبی که وارد فید شد رو بفرسته؟ اینطوری دیگه مشکل آپدیت دستی و اتوماتیک نیست.

  13/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر چنین امکانی وجود نداره، شاید در آپدیت های بعدی اضافه کردیم

   14/12/2015پاسخ...
 • محسن

  سلام.
  من روبات رو ساختم .
  ولی تو کانال وارد نمیشه.
  کانال رو هم خودم ساختم . از قسمت invite که روبات رو انتخاب میکنم ارور میده .
  اینم متن ارورش:
  ***

  13/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ربات رو نباید Invite کنید باید بعنوان مدیر کانال انتخاب کنید.

   14/12/2015پاسخ...
 • حسن عزیزی

  الان هم مدیره کاناله و تمام تنظیمات درسته
  اینم لینک اپدیت
  https://api.telegram.org/bot***/getUpdates
  اوکی میشه اما تو تلگرام پیام نماید و میزنه ناموفق
  همچنین در اضافه کردن عضو جدید افزونه تلتر ارور ( نوع نادرست نوشته ) رو میزنه
  برگه رو هم اضافه نمیکنه متعسفانه

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   اگر تمان تنظیمات درست باشه اصولا پیام ارسال میشه. آیا آی دی کانال رو به درستی وارد کردید؟ و ابتدای نام آن @ قرار دادید؟
   لطفا سوالات مربوط به افزونه teletter رو در صفحه خودش مطرح کنید.

   13/12/2015پاسخ...
 • Arya

  سلام بر شما
  افزونه ای شما فوق العاده می باشد
  فقط چند مورد که انشالله راهنمایی فرمائید :
  – افزونه را نمیشود تنظیماتی کرد یا دستکاری نمود تا متن کامل پست را ارسال کنه ؟ چون خیلی ها تمایل به باز کردن لینک پیوست شده را ندارند …
  – تصویر آپلود شده در پست را به هر طریقی که میشد امتحان کردم و ارسال نمیشد، راهی برای حل این مشکل نیست ؟
  با تشکر

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   در آپدیت های بعدی این گزینه رو اضافه خواهیم کرد.
   آدرس تصویر رو به صورت کامل توی بخش مربوطه قرار بدید. دقت کنید که اولین پیام شما به کانال باید یک متن باشد و بعد از اون میتونید تصویر هم ارسال کنید.

   13/12/2015پاسخ...
 • امیر

  سلام و خسته نباشید
  ممنون بابت پلاگین خوبتون. می خواستم بدونم الان برای اینکه هر مطلبی که منتشر می شه تو کانال نشون داده بشه، ما باید موقع نوشتن مطلب، ارسال به کانال ها رو تیک بزنیم؟ درست فهمیدم؟

  خب ما که قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد پست رو تیک زدیم توی تنظیمات.

  می می خوام طوری باشه که ما دیگه برای هر مطلب نیاییم تیک بزنیم. می شه راهنمایی کنید لطفا؟ ممنون ازتون.

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   وقتی توی تنظیمات اون تیک رو میزنید یعنی کلا قابلیت ارسال به اون نوع نوشته اضافه شود و به معنی ارسال خودکار نیست. در حال حاضر بصورتی نوشته شده که با هر بروزرسانی پیام ارسال میشه و اگر به این شکل نباشه ممکنه به اشتباه برای هر مطلب چندین بار ارسال انجام بشه. توی آپدیت های بعدی میتونیم به اتوماتیک کردنش هم فکر کنیم.

   13/12/2015پاسخ...
 • حسن عزیزی

  سلام خسته نباشید
  نحوه اضفه کردن به کانال رو فهمیدم
  فقط
  در بخش ممبر میتونم رباتو پیدا کنم اما در بخش ادمین و اضافه کردن و اسمو سرچ میکنم اصلا بالا نمیاد
  ممنونم از شما و عذر میخوام که هی مزاحم میشم

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اسم ربات رو با @ ابتدای اون جستجو کنید

   12/12/2015پاسخ...
 • حسن

  سلام من اینو نصب کردم
  ربات رو هم ساختم
  تو تلگرام هم گروه و هم کانال ساختم
  رباتو تو گروه ادد شد اما نمیدونم اصلا میشه یا نه تو کانال عضو نشد
  حال تو وردپرسم کاراشو انجام دادم
  توکن که حروف کوچیک بزرگشو هم ثبت کردم گروه رو هم اضافه کردم اما ارور میده تو سابقه مینویسه ناموفق
  دلیلش میتونه چی باشه
  وازتون تشکر میکنم بابت ساخت این افزونه بسیا بسیار عالی
  با تشکر و احترام

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   یا شما تنطیمات رو بدرستی انجام ندادید و یا اینکه ربات شما جزو مدیران کانال نیست

   12/12/2015پاسخ...
 • سامه

  آقا ممنون. فقط اونایی که مشکل من رو دارن بدونن که من اول نسخه تلگراممو آخرین نسخه کردم بعدش موقع ادد کردن ربات به کانال نام کاربری ربات رو با @ تو لیست سرچ ها وارد کردم و ربات ادد شد

  10/12/2015پاسخ...
  • Websima

   ممنون از شما که راه حل رو در اختیار دیگران هم قرار دادید. تو این مدت افزونه هم یه اپدیت داشته و حالا میتونید تصویر هم ارسال کنید.

   10/12/2015پاسخ...
 • سامه

  تلگرامم رو آزاد بازار آخرین نسخه کردم باز هم نشد! اگر ممکنه اینکه دانلود تلگرامی بدید که این ویژگیها رو دارا باشه ممنون

  10/12/2015پاسخ...
 • مصطفی

  سلام.خسته نباشید.
  ممنونم بابت این افزونه.واقعا عالیه.
  اما یه مشکلی هست که وقتی افزونه رو فعال میکنم از قسمت منوی ادمین قسمت مربوط به افزوه easy digital download پاک میشه و قسمت تنظشمیات این افزوه جایگزین اون میشه.باید چکار کنم برای حل این مشکل؟

  همچنین ایا نسخه 1.2 این افزونه اومده؟چون توی یه سایت دیدم با این عنوان نسخه 1.2 رو میفروشن.

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا جایگاه منوهاشون با اون افزونه یکی شده، مرسی که خبر دادید باید شماره جایگاه منو رو عوض کنیم. اخرین نسخه همیشه بصورت رایگان روی مخزن وردپرس هست. اگر کسی این افزونه رو میفروشه داره سودجویی میکنه و کار درستی نیست!

   10/12/2015پاسخ...
 • سامه

  برخی ها راضی هستن و دارن استفاده می کنن . لینک دادن بیام اینجا لطفا پیگیری کنید که میشه کارم راه بیفته یا خیر؟

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   مشکل حل شدنیه فقط باید با یک تلگرام کاملا آپدیت امتحان کنید

   09/12/2015پاسخ...
 • سامه

  والا من هر کاری کردم اصلا نمیشه هیچ رباتی به هیچ کانالی اضافه بشه .

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   دوست عزیز من دوباره بخش API تلگرام رو مطالعه کردم، نوشته که در حال حاضر بیشتر کاربران این قابلیت رو دارند که ربات رو بعنوان مدیر کانال انتخاب کنن. همین نشون میده که یعضیا مثل شما هنوز این قابلیت رو ندارند.
   برای حل مشکل از یک دستگاه دیگه امتحان کنید، مثلا نسخه ویندوز یا نسخه وب تلگرام.

   09/12/2015پاسخ...
 • رضایی

  واقعا عالیییییی، کیف کردم با این سیستم 🙂

  09/12/2015پاسخ...
 • سامه

  سلام . بنده خودم ربات ساختم و یکی از سه ادمین کانال هستم و نمیتونم رباتی که خودم ساختم رو به گروه ارسال دعوت کنم ؟ علت چیه؟

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   نمیدونم دلیلش چیه! شاید باید حتما خود کسی که کانال رو ساخته اضافه کنه. میتونید کس دیگه ای رو بعنوان ادمین تعیین کنید؟

   09/12/2015پاسخ...
 • رضا

  دمتون گرم.جالبه

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   ممنون دوست عزیز، موفق باشید

   09/12/2015پاسخ...
 • حمید

  پس ممنون میشم این آپدیت رو سریعتر قبل از دیگران در سایت منتشر کنید با تشکر

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   قبل از دیگران منظورتون قبل از امکانات دیگه ست؟ قرار بود که اول قابلیت ارسال عکس رو اضافه کنیم که دیگه چون میخواستیم روی شما رو زمین نندازیم هردو آپدیت رو امروز با هم دادیم. نسخه 1.1 رو دانلود کنید.

   09/12/2015پاسخ...
 • حمید

  سلام
  ممنون از مطلبتون
  سوال اینکه اگر چند کانال داشته باشیم و بخواهیم به همه آنها یک مطلب مجزا ارسال بشه یعنی یک کانال که در زمینه آموزشهای کامپیوتری و اینها هست مطالب مربوط به خودش و یک کانال دیگر که درباره موضوعات بانوان است مطالب مربوط به خودش ، باید چکار کرد؟

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   در حال حاضر باید از بخش تنظیماتش آی دی هارو حذف یا اضافه کنید. توی آپدیت های بعدی میتونیم این امکانات رو بهش اضافه کنیم که هنگام ارسال مطلب انتخاب کنید توی کدام کانال ها ارسال بشه

   09/12/2015پاسخ...
 • Eastweb

  آژانس خلاقیت یا آژانس کپی برداری؟
  سلام و عرض ادب و احترام

  ایده ی افزونه کانال تلکرامی تان کاملا کپی شده از یک نمونه داخلی است.
  سعی کنید خلاقیت به خرج دهید نه ایده برداری و کپی برداری 😉

  08/12/2015پاسخ...
  • Websima

   با تشکر از تماس شما
   ما پیش از این افزونه teletter را هم حدود ۳ ماه پیش منتشر کردیم که بیش از ۵۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس دارد و اگر در کامنت های همان پست مطالعه بفرمایید مخاطبین سایت از ما درخواست کردند که افزونه ای برای مدیریت کانال هم ایجاد کنیم، که دو روز پیش منتشر شد.
   ضمنا تیم فنی ما در جریان این موضوع نبودند که این افزونه توسط شما پیش از این در مارکت همیار وردپرس به فروش می رسد. در صورتی که در جریان این موضوع قرار می گرفتیم، حتی در کامنت های teletter به عنوان معرفی یا تبلیغ، افزونه channeller را به هیچ عنوان ارائه نمیکردیم. سیاست وبسیما هیچگاه تخریب و یا تهدید منافع دیگران نبوده و تمام فعالیت های این مجموعه در راستای سازندگی است. مجموعه وبسیما از افزونه شما کپی برداری نکرده و این موضوع تنها بر حسب اتفاق رخ داده است. ارائه سریعتر این افزونه توسط شما نشان دهنده خلاقیت سریعتر و بیشتر شما نسبت مجموعه وبسیماست.
   از صداقت شما بابت ارسال کامنت با ایمیل و نام اصلی سپاسگزاریم
   با تشکر و احترام فراوان

   09/12/2015پاسخ...
   • سید

    سلام
    من متاسفانه موفق نمیشم ربات خودم رو در کانالم عضو کنم!!!
    نمی دونم مکشل از کجاست!

    09/12/2015
    • Websima

     سلام
     آی دی ربات رو جستجو کنید، آیا شما سازنده ربات هستید؟

     09/12/2015
 • امیر

  من بعد از ارسال مطلب با این ارور مواجه میشم ولی متن در کانال می اید
  ***

  08/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   موارد ارسالی همگی Notice هستند یعنی خطا یا اخطار نیستند. بنظر میرسه که شما Debug رو فعال کردید توی سایتتون و این حالت زمانیکه در حال کدنویسی و Develop هستید کاربرد داره. از فایل wp-config میتونید غیرفعالش کنید.

   09/12/2015پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟