خدمات سئو سایت

93 درصد از تجربه‌های خرید آنلاین با یک جستجوی ساده در گوگل آغاز می‌شود.

در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام می‌شود. سهم شما چند کلیک است؟ جهان امروز را می‌توانیم در کلمه توصیف کنیم؛ رقابت! در دنیای پررقابت کسب‌وکار نباید از هیچ فرصتی عبور کرد. گوگل یک بازار بزرگ را در اختیار تمامی کسب‌وکارها قرار داده است.

 1.  در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام می‌شود.
 2. 61 درصد از کسب‌وکارهای دنیا، سئو و بازاریابی محتوا را مهم‌ترین روش بازاریابی خود می‌دانند.
 3. به طور متوسط 41  درصد از هزینه‌های بازاریابی در شرکت‌های بزرگ در فضای آنلاین خرج می‌شود.
 4. 46 درصد از جستجوها در گوگل به کسب‌وکارهای محلی اشاره دارند.
 5. نرخ تبدیل به مشتری بالا و هزینه سئو در مقایسه با همه روش‌های دیگر پایین‌تر است.

سئو به صرفه‌ترین راه بازاریابی دیجیتال است و اگر در گوگل حضور ندارید، هرگز موفق نخواهید شد!

سئو رسیدن به رتبه 1 گوگل نیست!

سئو خلق یک تجربه کاربری ایده‌آل و ارائه بهترین پاسخ به کاربران است. رسیدن به رتبه 1 گوگل تنها هدف ما نیست. در طی 10 سال گذشته و ارائه خدمات سئو به این باور دست پیدا کرده‌ایم که حضور موثر در لحظاتی که کاربران به دنبال پاسخ سوالات خود هستند،  می‌تواند نام یک برند را بر سر زبان‌ها بیندازد.

خدمات سئو سایت

 

دیده‌شدن بیشتر، جذب کلیک، افزایش فروش، برندینگ و تبدیل شدن به غول دنیای اینترنت با کمک سئو یک اتفاق در دسترس است. بزرگ‌ترین برندهای ایران به واسطه نام برند، خدمات باکیفیت آموزشی و ارائه بالاترین سطح استاندارد در خدمات سئو، وبسیما را انتخاب کرده‌اند.

 

مشاوره رایگان، خدمات حرفه‌ای

از اولین تماس تا بیشترین فروش کنار شما هستیم.

خدمات تخصصی سئو توسط تیم وبسیما

آکادمی وبسیما

با کیفیت ترین خدمات آموزش سئو ایران

در «آموزش سئو» انتخاب اول هستیم. آکادمی وبسیما با هدف آموزش تخصصی سئو و بهینه‌سازی سایت در سال 94 شکل گرفته است.

با افتخار برترین خدمات آموزش سئو ایران را با بهترین پشتیبانی در اختیار علاقه‌مندان به حوزه سئو قرار می‌دهیم. آموزش‌های وبسیما ترجمه نیست، تجربه است. در طیِ 10 سال گذشته و کار بر روی پروژه‌های مختلف تجربه‌های جذابی به دست آورده‌ایم. این تجربه گران‌بها در کنار دانش روز تیم سئو وبسیما، آکادمی وبسیما را به یک برند خوش‌نام و پیش‌رو در زمینه تربیت متخصصان سئو تبدیل کرده است.

تاکنون بیش از 3000 نفر در دوره‌های سئو آکادمی وبسیما، شرکت کرده‌اند. افراد ارزش‌آفرینی که با کسب دانش لازم در شرکت‌های مختلف مشغول به کار هستند.

 

کندو

بزرگ ترین دورهمی سئو ایران

دیگر از هم دور نیستیم! تاچندسال پیش تصور اینکه سرسخت‌ترین رقبا در کنار هم بنشینند و تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهند، فکری محال بود. اما مفتخریم که امین اسماعیلی، هم‌بنیان‌گذار وبسیما با اعتقاد راسخی که به آزادی دانش دارد، اولین قدم را در به‌اشتراک‌گذاری دانش سئو برداشت. تشکیل دورهمی متخصصان سئو، با نام «کندو» اتفاق بزرگی بود که به بلوغ بیشتر جامه سئو ایران کمک کرد.

در طی 3 سال گذشته، تمامی متخصصان، مشاوران، مدیران و خبرگان حوزه سئو، با حضور در کندو تجربیات و دانش خود را در اختیار دیگران قرار داده‌اند. کندو امروز هویتی مستقل داشته و به وبسیما، امین اسماعیلی یا هر شخص دیگری وابسته نیست.

کندو امروز برندی متعلق به همه‌ی متخصصان سئو ایران است.

آژانس خلاقیت وبسیما خدمات متنوعی را در نظر گرفته تا هر کسب‌وکاری را به رهبر وب فارسی تبدیل کند. برای تاج‌گذاری آماده‌اید؟

خدمات تخصصی سئو

ساخت امپراطوری اینترنتی

خدمات سئو وبسیما حاصل 10 سال تجربه درخشان در همکاری با برترین برندهای ایرانی است. کسب‌وکارهایی که به وبسیما اعتماد کردند و ما هم با تمام تلاش و به بهترین شکل ممکن پاسخ اعتمادشان را دادیم.

بر تخت پادشاهی؛ برندهایی که به ما اعتماد کردند

مشتریان سئو وبسیما

سئو تکنیکال

طراحی و پیاده‌سازی ساختار استاندارد در کدنویسی سایت متناسب با استراتژی

فرآیند انجام یک پروژه معمولاً با بهینه‌سازی ساختار کدنویسی و رعایت استانداردهای سئو در سایت آغاز می‌شود. هدف ما در این مرحله طراحی و اجرای یک بستر استاندارد است که هم تجربه خوشایندی را برای کاربر فراهم کرده و هم به خوبی توسط ربات‌های گوگل قابل درک باشد. اگر بستر فعلی سایت قابل اصلاح نباشد، عملاً شروع پروژه امکان‌پذیر نیست. پیشنهاد وبسیما در این جنس پروژه استفاده از خدمات طراحی سایت است.

مهم‌ترین خدمات در حوزه سئو تکنیکال به شرح زیر است.

 

سئو تکنیکال و بهینه سازی سایت

طراحی استراتژی

اولین خشت در معماری امپراطوری سئو

با یک استراتژی دقیق، فعالیت‌های ما در حوزه طراحی سایت، تولید محتوا و لینک‌سازی؛ هدف‌مند و ارزش‌آفرین خواهند شد. برای رسیدن به یک برنامه اجرایی و در نهایت موفقیت یک پروژه سئو، نیازمند شناخت اهداف کسب و کار، آنالیز رقبا و تحلیل رفتار کاربران هستیم.

این فرآیند از 6 گام اصلی تشکیل شده که با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان وبسیما به صورت کاملاً اختصاصی برای کسب و کار شما انجام می‌شود.

تدوین استراتژی سئو

1- تحلیل دقیق وضعیت فعلی پروژه

شناخت اهداف کسب و کار و بررسی وضعیت امروز سایت با استفاده از داده‌های آماری و ابزارهای کاربردی

2- آنالیز رقبا و تحقیق کلمات‌کلیدی 

شناسایی عبارات پرجستجو و ارزشمند، آنالیز رقبا از نظر میزان و نوع ورودی، بررسی آمار حدودی از میزان جستجوی کلمات

3- ماهیت کلمات و هدف کاربر از جستجو

آنالیز کلمات کلیدی و تحلیل هدف کاربر از جستجو به ما کمک می‌کند تا اهداف واقعی را از میان هزاران کلمه دست‌چین کنیم

4- گروه‌بندی و طراحی ابر کلمات کلیدی

تشکیل ابر کلمات و گروه‌بندی عبارات برای شناسایی مفاهیم تکرار پذیر و اولویت‌بندی اهداف سئو

5- تخمین میزان جستجو و اولویت‌بندی 

با استفاده از گوگل سرچ کنسول و گزارشات ابزار کیوردپلنر اهداف خود را متناسب به میزان جستجو اولویت‌بندی می‌کنیم

6- نقشه انفجاری و ساختار درختی

طراحی نمای شماتیک استراتژی سئو و انتخاب صفحات لندینگ متناسب با ماهیت کلمات

 

برای تدوین استراتژی با توجه به تنوع کلمات و گستردگی خدمات یک کسب و کار، 3 تا 5 هفته زمان نیاز داریم. پس از این مرحله و برای پیاده‌سازی استراتژی باید بستر مناسب را در سایت پیاده‌سازی کنیم.

بازاریابی محتوا

برگ برنده شما در وب فارسی

پس از تدوین استراتژی و پیاده‌سازی بستر مناسب، نوبت به تولید محتوای ارزشمند و انتشار آن در سایت می‌رسد. فعالیت‌های ما در حوزه تولید محتوا اگر در راستای اهداف استراتژیک کسب و کار و تکمیل‌کننده سند استراتژی سئو باشد به آن بازاریابی محتوا می‌گوییم.

بازاریابی محتوا

خدمات ما در بخش بازاریابی محتوا به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود؛ تولید محتوا، آموزش و نظارت بر تیم محتوای کارفرما، بهینه‌سازی و به‌روزرسانی محتوا.

خدمات پیشنهادی ارتباط مستقیم با توان اجرایی کارفرما در حوزه تولید محتوا و میزان تخصصی بودن موضوع سایت است که در مرحله ارزیابی و نگارش پروپوزال مشخص خواهد شد.

نگارش مقالات تخصصی به ما کمک می‌کند تا در طیف گسترده‌تری از کلمات هدف‌گذاری کرده و در نقاط بیشتری از سفر مشتری با او همراه شویم. در ابتدای هر ماه و براساس سند استراتژی سئو موضوعاتی مرتبط و پرجستجو را انتخاب کرده و تقویم محتوای بلاگ را طراحی می‌کنیم.

فرآیند ایده‌یابی، نگارش محتوا، تصویر سازی و انتشار در سایت به صورت کامل توسط تیم محتوای وبسیما انجام شده و در پایان ماه گزارش عملکرد و میزان پیشرفت برای کارفرما ارسال می‌شود. برای سایت‌های تند محتوا مثل خبرگزاری‌ها و مجلات اینترنتی خدمات ما از جنس آموزش خواهد بود.

مدیریت فروشگاه اینترنتی چالش‌های بیشتری در مقایسه با یک مجله اینترنتی یا سایت شرکتی دارد. نگارش محتوای استاندارد برای محصولات، انتخاب دسته‌بندی‌های مناسب، برچسب‌گذاری هدفمند، انتخاب عنوان و توضیحات جذاب نقش مهمی در موفقیت یک فروشگاه اینترنتی خواهند داشت.

برای کسب و کارهایی با کمتر از 100 محصول این فعالیت‌ها مستقیما توسط تیم سئو وبسیما انجام می‌شود ولی اگر تعداد و تنوع محصولات شما زیاد است پیشنهاد می‌کنیم این دانش و تجربه به تیم محتوای خودتان منتقل شده و کارشناسان وبسیما آموزش و نظارت بر فعالیت‌های شما را برعهده بگیرند.

محتوای سایت محدود به مقالات و محصولات نیست. صفحه اصلی سایت و لندینگ‌های متنوعی در سایت‌های اینترنتی وجود دارند که نیازمند ارائه محتوای مفید و کاربردی هستند. فعالیت ما در این صفحات از جنس نگارش متن‌های طولانی و تصاویر متعدد نیست بلکه با انتخاب عناوین و کلمات مناسب مسیر دسترسی و انتخاب را برای کاربر مشخص می‌کنیم.

لندینگ نویسی معمولا در ابتدای پروژه و برای صفحات مهم سایت انجام می‌شود ولی با پیشرفت کار و اضافه شدن صفحات جدید این خدمات گسترش یافته و در بخش‌های بیشتری ارائه می‌شود. در صورت نیاز پیش از نگارش متن‌های اصلی در مورد چیدمان محتوا و معماری صفحات نیز پیشنهاداتی ارائه خواهیم کرد.

ارائه خدمات بازاریابی محتوا برای شرکت‌های خدمات محور و فروشگاه‌های اینترنتی کوچک که تعداد صفحات هدف آنها کمتر از 100 عدد باشد معنادار است ولی برای سایت‌های بزرگ و تندمحتوا یا کسب و کارهای تخصصی در حوزه‌هایی مانند پزشکی، اقتصاد، حقوقی و … برون‌سپاری محتوا امکان‌پذیر نیست.

در این شرایط پیشنهاد ما این است که فردی متخصص و مسلط بر حوزه فعالیت شما به مجموعه وبسیما معرفی شده و آموزش‌های لازم برای تولید محتوا متناسب با استانداردهای سئو و اهداف کسب و کار را دریافت کند. وبسیما طی 2 ماه بر عملکرد تیم محتوای شما نظارت کرده و آموزش‌های تکمیلی حین کار را در اختیارشان قرار می‌دهد.

سئو چیزی شبیه به پیاز است. برای رسیدن به موفقیت، لایه های زیادی پیش روی ماست…

 

لینک‌سازی خارجی

فعالیت‌های هدفمند و تاثیرگذار برای بهبود جایگاه در عبارت مهم

معمولا در 6 ماه اولیه فعالیتی در حوزه لینک‌سازی خارجی (غیرطبیعی) نخواهیم داشت ولی پس از کسب جایگاه در عبارات طولانی؛ طراحی و اجرای کمپین‌های رپورتاژ‌ آگهی تاثیر زیادی بر بهبود جایگاه و افزایش سرعت رشد خواهد داشت و دغدغه‌ای از جنس مشکوک شدن گوگل به سایت ایجاد نمی‌کند.

ارائه خدمات لینک‌سازی خارجی نیازمند آنالیز وضعیت سایت و تایید کارشناسان وبسیما برای شروع همکاری است. خدمات ما در این حوزه به شرح زیر است.

لینک سازی خارجی

 • آنالیز کلمات کلیدی هدف و صفحات مهم براساس بازدید و جایگاه
 • تحلیل و انتخاب رسانه‌های میزبان با ابزارهای اختصاصی
 • انتخاب موضوع و عنوان مناسب برای محتوا متناسب با رسانه
 • ایجاد کمپین در پنل‌های انتشار رپورتاژ و ارسال فاکتور برای کارفرما
 • ارسال استراتژی ماهانه برای کارفرما، دریافت تایید پیش از اجرا

 

 • نگارش محتوای اصلی، عنوان و لینک‌سازی صحیح
 • تهیه و انتشار حداقل 3 تصویر متناسب با موضوع رپورتاژ
 • ارسال محتوا به رسانه‌ها و نظارت بر انتشار به‌موقع محتوا
 • ارائه گزارش عملکرد در پایان هر ماه براساس کلمات و صفحات هدف
 • ارائه پیشنهادات برای ادامه همکاری و طراحی کمپین جدید

 

همراهان وبسیما

با برترین‌ها دیده شوید

مشاوره سئو

در دسترس هستیم

یکی دیگر از خدمات وبسیما، ارائه مشاوره‌های تخصصی سئو در حوزه طراحی استراتژی، سئو تکنیکال، بازاریابی محتوایی و لینک‌سازی خارجی است. در این فرآیند سایت شما توسط یکی از متخصصان ارشد سئو وبسیما آنالیز شده و در جلسه‌ای آنلاین پیشنهادات ما برای بهبود فرآیند و وضعیت سئو سایت تشریح خواهد شد.

کسب‌وکارهای متوسط بزرگی که تیم‌های سئو و محتوا دارند اما مسیر موفقیت را گم کرده‌اند، می‌توانند روی کمک وبسیما حساب کنند.

پرورش تیم

طراحی فرآیند و مدیریت تیم های سئو و دیجیتال مارکتینگ

آموزش کافی نیست! در بسیاری از سازمان‌ها، خصوصاً سازمان‌هایی که تجربه حضور در فضای آنلاین را ندارند، تشکیل تیم سئو و دیجیتال مارکتینگ، چالش‌های زیادی را برای مدیران ارشد ایجاد می‌کند. وبسیما با ارائه خدمات Team Generation به این جنس کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بیش‌ترین ساختار تیمی را ایجاد کرده و به بهترین شکل ممکن در فضای آنلاین حضور پیدا کنند.

ارزش های وبسیما در خدمات سئو

ما شفاف هستیم

در وبسیما هیچ چیز پنهانی وجود ندارد. ما با مشتریان خود روراست هستیم. بزرگ‌ترین ارزش ما در ارائه خدمات سئو، شفافیت بالا است. از زمان ارائه پروپزال، عقد قرارداد و اتمام همکاری(کمتر اتفاق می‌افتد) تمامی فرآیندها در یک پنل اختصاصی ویژه در پیش چشم مشتریان است. در این پنل یک مدیر پروژه اختصاصی به همراه اعضای همکار در پروژه حضور داشته و با شما در ارتباط هستند. شما هرگز جملات زیر را از کارشناسان وبسیما نخواهید شنید.

«ما برای سئو شما داریم یک‌سری کارهایی انجام می‌دیم.»

«آخر ماه بهتون گزارش می‌دیم دیگه.»

«ما متدهای خاصی برای لینک‌سازی داریم که نمی‌خوایم به صورت عمومی منتشر کنیم.»

سئو شعبده‌بازی نیست! ما همه‌ی فرآیند را در پیش چشمان شما انجام می‌دهیم. در هر مرحله می‌توانید بر روی کار نظارت کنید. در پایان هر ماه گزارشی کامل از خدمات ارائه‌شده، دستاوردها یا افت‌های پروژه دریافت خواهید کرد. این گزارش در یک جلسه آنلاین ارائه شده و در پایان جلسه پاسخگوی سوالات شما هستیم.

وبسیما کیفیت خدماتش را تضمین می‌کند.

در سئو به خودمان افتخار می‌کنیم

با سری سربلند افتخار می‌کنیم که:

 • هرگز، هرگز، هرگز در هیچ تاریخی و در هیچ پروژه‌ای تضمین رتبه، فروش یا افزایش بازدید نداده‌ایم و نخواهیم داد.
 • هرگز بر روی یک کلمه کلیدی برای دو مشتری به صورت همز‌مان کار نکرده‌ایم. ما هیچ‌گاه در یک موضوع، دو کسب‌وکار را رقیب نمی‌کنیم و نخواهیم کرد.
 • هرگز مشتریان خود را بر اساس بودجه، طبقه‌بندی نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.
 • هرگز اتفاقی را (اعم از رشد یا افت سئو) از مشتری پنهان نمی‌کنیم و نخواهیم کرد.

ارائه تضمین بر روی یک کلمه، افزایش ورودی یا هر ضمانت دیگری کاملاً غیرقانونی و قابل پیگیری حقوقی است. خدمات سئو وبسیما مبتنی بر ارزش پایدار است و اولین اصل خلق ارزش، شفافیت و اعتماد متقابل بین شرکت و کارفرما است.

اگر به یک همکاری طولانی و دستاوردی فراتر از رتبه 1 گوگل فکر می‌کنید. با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو وبسیما

10 سال تجربه در اختیار شما

ما به رتبه 1 گوگل قانع نیستیم. تجربه ده ساله‌ی ما در همکاری با استارت‌آپ‌ها، کسب‌وکارهای کوچک، شرکت‌های بزرگ و تک‌شاخ‌ها نشان داده، در سئو همه می‌توانند موفق شوند. آژانس خلاقیت وبسیما آماده است تا به شما کمک کند، در صفحه نتایج متفاوت ظاهر شده و در بازار رقابت، پیروز شوید.

 • دریافت پروپوزال
 • قرارداد و پرداخت
تهیه پروپوزال سئو در چند روز کاری انجام می‌شود؟

هر پروژه ویژگی‌ها و اهداف منحصر به فرد خود را دارد، بررسی همه ابعاد پروژه و درک صحیح از وضعیت آن نیازمند تهیه گزارشات تحلیلی و طراحی یک مسیر دقیق برای بهبود وضعیت سئو است. به طور معمول فرآیند آنالیز سایت و نگارش پروپوزال به 3 روز کاری زمان نیاز خواهد داشت. در صورتی که ابعاد پروژه بزرگ باشد ممکن است این زمان به 5 روز کاری برسد.

پروپوزال بر اساس نیاز مشتری نوشته می‌شود؟

معتقدیم که هر سایت اینترنتی هدفی متفاوت را دنبال کرده و مخاطبین مخصوص به خود را دارد، در نتیجه نمی‌توان یک راهکار یکسان را به همه کسب و کارها پیشنهاد داد. مشاورین وبسیما، در گام نخست به بررسی وضعیت تکنیکال، محتوا و لینک سازی سایت شما پرداخته و متناسب با اهداف اعلام شده پیشنهادات خود را ارائه می‌کند. تنوع خدمات وبسیما در حوزه سئو گسترده بوده و پیشنهادات ارائه شده براساس نیاز هر سایت تعیین می‌شود. در نهایت می‌توان گفت که پروپوزال وبسیما برای هر پروژه کاملا اختصاصی بوده و حاوی نکات کاربردی بسیاری است.

مدت همکاری برای پروژه‌های سئو چقدر است؟

به طور معمول پروپوزال‌های سئو در بازه 6 الی 12 ماهه تنظیم می‌شود. برآورد دقیق پس از بررسی وضعیت فعلی پروژه، اهداف بلند مدت و نوع خدمات ارائه شده انجام می‌شود. پس از پایان همکاری در فاز نخست؛ گزارش‌های تحلیلی از نتایج و دستاوردها ارائه شده و پیشنهادات جدیدی برای ادامه همکاری به کارفرما ارائه می‌گردد. هدف ما ایجاد یک همکاری بلندمدت با ایجاد ارزش‌های واقعی و پایدار برای مشتری است.