مشاوره دیجیتال مارکتینگ

میانبری از جنس داده و تجربه برای رفع نیاز مدیران

مدیریت بحران و ریسک پروژه، انتخاب رویکرد مناسب با کمترین هزینه، تصمیم‌گیری در شرایط ابهام و برنامه‌ریزی توسعه کسب‌وکار تنها بخشی از چالش‌هایی هستند که مدیران کسب‌وکارها باید برای حل آن‌ها راهکار ارائه دهند. در تمامی این چالش‌ها استفاده از مشاورانی مجرب می‌تواند شما را در کمترین زمان با کمترین هزینه به بهترین نتایج برساند.

تیم بازاریابی دیجیتال  وبسیما با بررسی وضعیت موجود کسب‌وکار و بازار شما را تحلیل می‌کند و راهنمای شما در زمینه‌های برندینگ و هویت تجاری، طراحی محصول و خدمات، تبلیغات اینترنتی، سئو و بهینه‌سازی، بازاریابی محتوا، ابزارهای بازاریابی دیجیتال و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خواهد بود.

مشاور دیجیتال مارکتینگ کیست؟

مشاور بازاریابی دیجیتال شخصی حرفه‌ای و با تجربه در زمینه این زمینه است که می‌تواند به شما در مسیر پر پیچ و خم بازاریابی دیجیتال کمک کند. او می‌تواند بینش‌های ارزشمندی درباره مخاطبان هدف شما ارائه دهد، استراتژی بازاریابی موثری برای توسعه دهد و در اجرای کمپین‌های بازاریابی شما را هدایت کند. در وب‌سیما، تیم مشاوران بازاریابی دیجیتال به پشتوانه تجربه و رویکرد داده‌محور خود به کمک شما می‌آیند تا  بهترین راهکارها برای رسیدن به اهداف کسب‌و‌کارتان را به شما معرفی کنند.

خدمات مشاوره

متخصصان بازاریابی در وبسیما با توجه به نیازهای منحصربه‌فرد کسب‌وکارتان، راهکارهایی را پیشنهاد  می‌دهند که به صورت شخصی‌سازی شده و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا به شما کمک کنند تا در بازار رقابتی امروزی به عنوان یک برند قوی و موفق دیده و شنیده شوید.

با خدمات ما در زمینه بازاریابی دیجیتال، شما می‌توانید به این موارد دست پیدا کنید:

 • طراحی هویت برند: ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا هویت برند قوی و شناخته شده‌ای ایجاد کنید که با مخاطبان شما با آن ارتباط برقرار کند.
 • طراحی محصول و خدمات: ما می‌توانیم به شما در طراحی محصولات و خدماتی که نیازهای مشتریان شما را برطرف می‌کنند، کمک کنیم.
 • تبلیغات آنلاین: ما می‌توانیم به شما در توسعه و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین موثر که باعث جذب ترافیک و افزایش نرخ تبدیل شوند، کمک کنیم.
 • بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO): ما می‌توانیم به شما در بهینه سازی وب‌سایت و محتوای شما برای موتورهای جستجو کمک کنیم تا به راحتی برای مخاطبان شما قابل پیدا شدن باشید.
 • بازاریابی محتوا: ما می‌توانیم محتواهای جذاب و اطلاعاتی تولید کنیم که به شما کمک می‌کنند مخاطبان خود را جذب کنید و آن‌ها را به دنبال‌کنندگان برند خود تبدیل کنید.
مشاوره رایگان، خدمات حرفه‌ای

در تصمیم‌های سخت تنها نیستید

روش کار مشاوره دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ متناسب با موضوع مورد نظر به روش‌های مختلفی صورت می‌پذیرد. معمولاً مشاوره اولیه برای بحث درباره اهداف کسب و کار، مخاطبان هدف و تلاش‌های بازاریابی دیجیتال فعلی شما انجام می‌شود. پس از این جلسه مشاور یک تحلیل جامع از وضعیت و کیفیت حضور شما در فضای آنلاین و بازار رقابت انجام می‌دهد تا بتواند بهترین استراتژی‌ها و راهکارهای بازاریابی دیجیتال را به شما ارائه دهد. همچنین ممکن است او در ادامه مسیر با پشتیبانی و تحلیل‌های مداومی که انجام می‌دهد، همراه و هم‌گام با شما شود تا اطمینان حاصل کند که استراتژی ارائه شده نتایج مورد نظر شما را محقق می‌سازد.

در جستجوی یک مشاور دیجیتال مارکتینگ به چه چیزهایی باید توجه کنم؟

در جستجوی یک مشاور دیجیتال مارکتینگ، مهم است که تجربه، تخصص و سابقه موفقیت آن‌ها را مد نظر قرار دهید. همچنین باید به دنبال شخصی باشید که تجربه مشابهی در زمینه بازاریابی کسب‌وکار شما داشته باشد. در ادامه به مهم‌ترین مواردی که باید در انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ به آن‌ها توجه کنید، می‌پردازیم.

1- تخصص و تجربه: اطمینان حاصل کنید که مشاور مورد نظر دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. بررسی رزومه و پروژه‌هایی که پیش‌تر انجام داده است، می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

2- روش کار: بررسی کنید که مشاور از چه روش‌هایی برای دستیابی به اهداف استفاده می‌کند؛ بهتر است که مشاور برای هر پروژه از روش‌های متنوع و تنوع‌بخش استفاده کند.

3- مهارت‌های ارتباطی: یکی از مهم‌ترین موارد در انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ، مهارت‌های ارتباطی مشاور است؛ زیرا همکاری مستمر با مشاور باید خوب پیش برود و نتایج خوبی از همکاری بین شما و مشاور به دست آید.

4- قابلیت ارائه گزارشات: مشاور باید قابلیت ارائه گزارشات دقیق و تحلیلی را داشته باشد تا بتواند برای شما نتایج به دست آمده را با دقت توضیح دهد و در صورت نیاز پیشنهادهایی جهت بهبود آن‌ها ارائه کند.

در چه زمانی یک کسب و کار نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ دارد؟

 1. هنگام شروع کسب و کار: در زمان شروع یک کسب و کار، مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند تا راهکارهای موثری برای شناسایی بازار، ایجاد آگاهی از برند و جذب مشتریان جدید پیدا کنید.
 2. هنگام تغییر در برنامه بازاریابی: در صورتی که برنامه بازاریابی شما به هر دلیلی عملکرد خوبی ندارد، به یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا به شما کمک کند تا برنامه بازاریابی خود را تغییر دهید و به بهترین نحو ممکن عمل کنید.
 3. هنگام ارتقا دادن برند: هنگامی که شما قصد دارید برند خود را ارتقا دهید و در بازار رقابتی جدیدی وارد شوید، مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا راه‌هایی برای افزایش آگاهی از برند، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش پیدا کنید.
 4. هنگام توسعه کسب‌وکار: در صورتی که شما قصد دارید کسب‌وکار خود را گسترش دهید، مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا بهترین استراتژی رشد را در پیش گیرید.
 5. هنگامی که نیاز به بهبود عملکرد در بازاریابی دیجیتال دارید: در صورتی که شما قصد دارید عملکرد فعالیت‌های دیجیتال خود را بهبود دهید، مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا بهترین راه‌ها را برای بهبود سئو، بهبود تجربه کاربری و افزایش نرخ تبدیل مشتریان در پیش گیرید.
 6. در بعضی از اوقات پس از راه‌اندازی کسب و کار، مدیران با بحران‌هایی در کسب و کار خود مواجه می‌شوند که برای عبور از آن‌ها نیاز به تحلیل دقیق‌تر و استفاده از افراد متخصص و با تجربه است. 
 7. در برخی مواقع بحران و مسئله‌ای وجود ندارد و صرفا مدیر یک سازمان دغدغه ارتقا و پیشرفت کسب و کار خود را دارد. در این صورت با استفاده از دانش و تجربه مشاورین بازاریابی می‌توانید با بهترین فرصت‌ها برای پیشرفت کسب و کار خود آشنا شوید. 
marketing

سوالات متداول

هزینه مشاوره بازاریابی دیجیتال چقدر است؟

هزینه مشاوره بازاریابی دیجیتال به عوامل مختلفی از جمله موضوع مشاوره، زمان مشاوره و اندازه کسب‌وکار شما دارد. مشاوره بازاریابی دیجیتال یک راه بسیار به صرفه و سریع برای دستیابی به راهکارهای بهینه و پاسخی مطمئن به چالش‌های شما در زمینه بازاریابی دیجیتال است. در وبسیما، خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان ارائه به شرکت‌های کوچک تا توسعه‌یافته را به‌گونه‌ای دارند تا بیشترین بازدهی و اثربخشی را تجربه کنند.

فرآیند ثبت زمان مشاوره و همکاری با وبسیما به چه صورت است؟

برای ثبت زمان مشاوره و همکاری با وبسیما کافیست با شماره کارشناسان ما در این صفحه تماس بگیرید تا پاسخ‌گوی شما باشند.

تضمین وبسیما برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال چیست؟

صداقت و شفافیت در همکاری در کنار تجربه و دانش تیم وبسیما بهترین تضمین برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال خواهد بود. فقط کافیست به اندازه 1 جلسه مشاوره به وبسیما اعتماد کنید، به شما اطمینان می‌دهیم که از کیفیت مشاوره و راهکارهای ارائه شده شگفت‌زده خواهید شد.