22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
کندو، دورهمی تخصصی سئو و مدیریت سایت

کندو، دورهمی تخصصی سئو و مدیریت سایت

کندو، دور همی تخصصی سئو

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران برای ارتقای کسب و کار خود بهره مند شوند. در این دورهمی 2 ساعته ابتدا یک موضوع خاص در زمینه سئو به صورت تخصصی معرفی شده و پس از آن شرکت کنندگان نظرات و تجربیات خود پیرامون موضوع بحث را مطرح میکنند. شرکت در کندو برای همه آزاد است و بصورت ماهانه برگزار میگردد.

در کندو چه میگذرد؟

اولین و مهمترین هدف کندو انتقال تجربیات و آشنایی با فعالان حوزه سئو و طراحی سایت است. بهره گیری از تجربیات دیگران و ایجاد یک شبکه ارزشمند انسانی میتواند مسیر شما برای موفقیت را کوتاه تر کند. اما در کنار این جمع دوستانه بخش های دیگری نیز در نظر گرفته شده است که به شرح زیر خواهد بود.

1- تعریف موضوع جلسه و کارگاه تخصصی کوتاه

در شروع جلسه موضوع مورد بحث مطرح شده و یک کارگاه تخصصی توسط یکی از مهمانان کندو برگزار میشود. این کارگاه معمولا مشکلات و فرصت های موجود در موضوع مورد بحث را مطرح کرده و نگاهی کاربردی بر مسئله خواهد داشت. کارگاه تخصصی 15 تا 30 دقیقه بوده و پس از آن 15 دقیقه برای گفتگو و تبادل نظر پیرامون این موضوع در نظر گرفته میشود.

2- داستان موفقیت

در هر جلسه یک نفر از فعالان حوزه سئو، طراحی سایت یا تبلیغات به معرفی و تشریح داستان موفقیت خود میپردازد و از فرصت ها و چالش های موجود در آن صحبت میکند. داستان موفقیت مرتبط با موضوع جلسه و براساس تجربه شخصی افراد خواهد بود.

3- معرفی کسب و کار

در بخش بعدی 3 نفر از شرکت کنندگان جلسه فرصت خواهند داشت تا کسب و کار خود و خدمات ارایه شده در آن را به دیگران معرفی کرده و پرسش های مطرح شده را پاسخ دهند. هر نفر 5 دقیقه برای معرفی کسب و کار و 3 دقیقه برای پاسخ گویی به سوالات دیگران در اختیار خواهد داشت.

4- پذیرایی و شبکه سازی

در بخش پایانی شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت با دیگران بیشتر آشنا شده و پتانسیل های همکاری را شناسایی کنند. این بخش به شما کمک میکند افراد فعال در حوزه های مرتبط را شناسایی کرده و شرایط همکاری بیشتر را برای دو مجموعه فراهم کنید.

شرکت در کندو

محل برگزاری کندو هر ماه تغییر میکند و تلاش میکنیم علاوه بر شبکه سازی شما را با مجموعه های فعال مانند شتاب دهنده، فضای کار اشتراکی، سرمایه گذارها و … بیشتر آشنا کنیم. زمان و مکان برگزاری کندو از طریق سایت ایوند اطلاع رسانی میشود.

برگزاری اولین جلسه دوره همی سئو کندو
اولین دورهمی سئو برگزار شد

اولین جلسه کندو در محل شتاب دهنده سریر و در تاریخ 24 اسفند 96 برگزار شد. در این جلسه نزدیک به 40 نفر از فعالان حوزه سئو و تبلیغات آنلاین حضور داشتند که پیرامون موضوع اصلی جلسه یعنی خرید رپورتاژ آگهی به صحبت و تبادل اطلاعات پرداختند.

شروع جلسه به آشنایی اولیه با شرکت کنندگان و معرفی کلی کندو و اهداف آن در آینده گذشت و در ادامه یک ارائه 20 دقیقه ای برای ارزش گذاری رپورتاژ آگهی و شناسایی فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت آن گذشت. شما میتوانید فایل های مربوط به این ارایه را از لینک های دانلود ویدئوی ارزش گذاری رپورتاژ و دانلود فایل پرزنتیشن دریافت نمایید.

تعیین ارزش واقعی رپورتاژ آگهی

کارگاه برگزار شده در اولین دوره کندو در مورد ارزش گذاری رپورتاژ آگهی و عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن بوده است که ویدئوی آن در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

پس از برگزاری کارگاه مدیر شتاب دهنده سریر، دکتر مهران کرمی در مورد خدمات این مجموعه و استانداردهای آنها برای شتاب دهی و حمایت از استارت آپ ها صحبت کرده و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داد.

مهران کرمی مدیرعامل شتاب دهنده سریر در دورهمی سئو

همچنین استارت آپ ریتین این فرصت را در اختیار داشت تا علاوه بر معرفی محصول خود توضیحاتی در مورد موارد کاربرد آن و نیازهایی که از تجارت شما رفع میکند صحبت کند.

معرفی کسب و کار ریتین در کندو

در پایان جلسه هدیه ای به رسم یادبود از برگزاری اولین دورهمی سئو و به مناسب سال جدید از طرف مدیریت مجموعه وبسیما به شرکت کنندگان تقدیم شد و ادامه جلسه به شبکه سازی و هم صحبتی با یکدیگر گذشت.

اولین دورهمی سئو برگزار شد

گزارش دومین دورهمی کندو در شتاب دهنده دیموند

دومین جلسه کندو در روز پنجشنبه 23 فروردین 97 و با همکاری شتاب دهنده دیموند و در محل این مجموعه برگزار شد.  با حضور نزدیک به 60 نفر از فعالان حوزه سئو و طراحی سایت میتوان گفت کندوی دوم به بهترین شکل ممکن برگزار گردید.

در شروع این جلسه امیرحسین اسماعیلی، مدیر عامل آژانس خلاقیت وبسیما کارگاه تخصصی با عنوان “طراحی و تحلیل دیاگرام لینک سازی وب سایت” را ارائه نمود که برای دریافت این کارگاه بر روی لینک های ویدئو کارگاه کندوی دوم و فایل پرزنتیشن کلیک نمایید.

در ادامه آقای رضوی زاده مدیر استارت آپ BookingVilla در مورد تجربه تغییر دامنه سایت و فرآیند انتقال سئو به دامنه جدید صحبت کرده و به صورت دقیق روند کار و تاثیر آن بر جایگاه در نتایج گوگل را ارائه دادند. ویدئوی این بخش را در ادامه مشاهده میکنید.

پس از بخش داستان موفقیت آژانس تبلیغاتی G-ads، دفتر مجازی دفتر شما و مجله اینترنتی زرافه به معرفی کسب و کار و خدمات خود پرداختند.

سخنران داستان موفقیت در دورهمی کندو

پس از معرفی کسب و کارها و پرسش و پاسخ حاضرین در مورد آنها، به مدت یک ساعت به ایجاد شبکه های کاری ارزشمند و شناخت یکدیگر پرداختیم که امیدواریم راهگشای ما برای شکل گیری همکاری های جدید باشد.

دومین دورهمی سئو در دیموند

شتاب دهنده فینووا حامی سومین دورهمی کندو

با حمایت و همکاری شتاب دهنده فینووا، دورهمی کندو در تاریخ 20 اردیبهشت 97 از ساعت 10 الی 13 و در محل کتاب خانه مرکز دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. در این دوره سرکار خانم شادی پناهی کارگاهی با موضوع روابط عمومی آنلاین و تاثیر آن بر رشد و توسعه کسب و کار برگزار کردند که با کلیک بر روی لینک دریافت کارگاه روابط عمومی آنلاین قابل دانلود است.

ارایه شادی پناهی در دورهمی سئو 3

در ادامه جناب آقای سلطانی یکی از تجربیات موفق خود در زمینه انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو را معرفی کرده و مسیر انتخاب و هدف گذاری را به صورت کامل تشریح کردند. برای دریافت این ارایه بر روی لینک کارگاه انتخاب کلمات کلیدی کلیک نمایید.

ارایه مهدی سلطانی در دورهمی کندو 3

کندوی سوم میزبان سه مجموعه ادلیفت، چه گوارا و وندا بود که هریک به خوبی کسب و کار خود و شرایط استفاده از آنها را برای شرکت کنندگان شرح دادند. در پایان سرکار خانم مرجان جنتی در مورد داستان موفقیت شرکت دفتر شما طی یک سال اخیر در زمینه سئو و تولید محتوا صحبت کردند که نشان دهنده رشدی چشمگیر در کلمات کلیدی هدف گذاری شده بود.

معرفی کسب و کار در دورهمی کندو ۳

پس از پایان بخش های معرفی کسب و کار، داستان موفقیت و کارگاه های آموزشی شرکت کنندگان به گفتگو و شبکه سازی با یکدیگر پرداختند.

سومین دورهمی کندو در دانشگاه امیرکبیر

 

کندوی چهارم به میزبانی همیار وردپرس

چهارمین دوره کندو در روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه ۹۷ از ساعت ۵ الی ۸ برگزار میگردد. این دوره با حمایت مجموعه همیار وردپرس و در محل این شرکت برگزار میگردد. برای ثبت نام به صفحه چهارمین دورهمی سئو مراجعه نمایید.

برای اطلاع از زمان برگزاری دوره های بعدی کندو میتوانید در کانال تلگرام وبسیما عضو شوید. همچنین برای دسترسی سریع تر به محتوای آموزشی و اطلاعات شرکت کنندگان کندو میتوانید در سایت رسمی کندو به آدرس candoclub.ir ثبت نام کنید.

Review: 4.78 - "کندو، دورهمی تخصصی سئو و مدیریت سایت" by , written on 14/04/2018

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران بهره مند شوند.

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
12
 • یه جای خوب

  سلام شب شما بخیر
  یه سوال داشتم.
  من سایتم رو تو سایت چکاپ تست کردم. تو قسمت اخطارهای W3C تعداد 240 تا خطا داده. این خیلی تاثیر منفی داره؟
  با تشکر

  22/04/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   حطاهای w3c فاکتور مهمی برای سئو نیستند. البته باید این بخش را بررسی کنید و اگر ایراد اساسی در کدهای شما وجود دارد برطرف کنید ولی به طور کلی بیشتر سایت ها حتی خود گوگل نیز از این دست خطاها دارند.

   23/04/2018پاسخ...
  • جواد قنبری

   با سلام .
   دوست عزیز ، تمام سایت های آنالیز سئو خطا دارند به خصوص آنالیزورهای ایرانی که البته همه آنها از الگوریتم های آنالیز سایت WOORANK بهره میبرند.. سعی کنید از این سایت ها به اندازه‌ای استفاده کنید که به ضرر سایتتان نباشد .
   به طور فرض این سایت ها نداشتن صفحه در شبکه های اجتماعی رو خطا محسوب میکنند . و یا ادرس صفحه وبلاگ اگر بصورت انگلیسی (blog) نباشه و فارسی درج شده باشه، بازهم خطا میگیرند .

   برای خطاهای کدنویسی هم اگر بخواهید خیلی پیگیر باشید، ممکن است که مجبور شوید تمام کدها رو تغییر دهید . پس خیلی نگران این موضوع نباشید. چون عادی هستند .

   27/04/2018پاسخ...
   • Websima

    سلام دوست عزیز
    از پاسخ گویی دقیق و کاربردی شما سپاس گزاریم

    28/04/2018
 • سیروان رحیمی

  GEPHI رو نصب کردم اما نمی دانم چطور اطلاعات سایت رو روی آن قرار بدم و در گوگل هم سرچ کردم چیزی نتونستم پیدا کنم
  لطفا شما در یک مقاله جدید آموزشش رو بزارید و این خلا رو در وب فارسی برطرف کنید 😀

  20/04/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام
   تلاش میکنیم که راهنمایی برای این سیستم تهیه کنیم ولی نمیتونم دقیق اعلام کنم که چقدر طول میکشه و چه زمانی آماده میشه.

   21/04/2018پاسخ...
 • سیروان رحیمی

  ممنون از این بحث کامل و به درد بخور
  من نتونستم کندوی 2 رو شرکت کنم
  سوالی برام پیش آمده
  در مورد این شبکه از لینک ها سوال دارم (gephy)
  آیا یه سایت فروشگاهی که هم محصول داره هم دسته بندی و هم وبلاگ
  در وبلاگ یه مقاله که می نویسیم ، اگر لینک داده بشه به مقالاتی که مشابه هستند یا مکمل توضیحات اون مقاله باشن و یا محصولی مشابه به آنچه در مقاله نوشته شده است و همه این مقالات در دسته بندی درست قرار گرفته باشن به نظرتون این نوع سایت با این نوع سیاست در لینک سازی داخلی سایت بیمار است یا سالم

  حالت دوم شامل سایتی است که لینک از صفحات وبلاگ به صفحه اصلی و یا دسته بندی و یا پست دیگری و یا حتی دسته بندی محصول (کلا منظورم اینه نامنظم ) لینک ها رد وبدل بشن این چی ؟ این میتونه سایت بیمار یا سالم باشه؟

  18/04/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این لینک سازی های بین مقاله ای در واقع ارتباط بین شاخه ها را ایجاد میکند. مهمترین فاکتور در این شبکه ایجاد ساختار درختی اولیه درست است. برای آنکه وضعیت سالم یا بیمار بودن مشخص شود بهتر است یک چارت از لینک سازی داخلی خود ترسیم کنید.

   18/04/2018پاسخ...
 • مهدی ثابتی

  سلام- فایل ویدئو خراب شده است.لطفا پیگیری نمایید-متشکرم

  13/04/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   فایل ویدئو مشکلی نداشته و در دسترس است از چه طریقی اقدام به دانلود کردید؟

   15/04/2018پاسخ...
 • محمدرضا جلالیه

  سلام
  وقت بخیر

  خسته نباشید میگم به تیمتون
  لینک ها کار نمیکنند

  17/03/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   لینک های دانلود اصلاح شدند

   18/03/2018پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟