22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
کندو، دورهمی تخصصی سئو و مدیریت سایت

کندو، دورهمی تخصصی سئو و مدیریت سایت

کندو، دور همی تخصصی سئو

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران برای ارتقای کسب و کار خود بهره مند شوند. در این دورهمی 2 ساعته ابتدا یک موضوع خاص در زمینه سئو به صورت تخصصی معرفی شده و پس از آن شرکت کنندگان نظرات و تجربیات خود پیرامون موضوع بحث را مطرح میکنند. شرکت در کندو برای همه آزاد است و بصورت ماهانه برگزار میگردد.

در کندو چه میگذرد؟

اولین و مهمترین هدف کندو انتقال تجربیات و آشنایی با فعالان حوزه سئو و طراحی سایت است. بهره گیری از تجربیات دیگران و ایجاد یک شبکه ارزشمند انسانی میتواند مسیر شما برای موفقیت را کوتاه تر کند. اما در کنار این جمع دوستانه بخش های دیگری نیز در نظر گرفته شده است که به شرح زیر خواهد بود.

1- تعریف موضوع جلسه و کارگاه تخصصی کوتاه

در شروع جلسه موضوع مورد بحث مطرح شده و یک کارگاه تخصصی توسط یکی از مهمانان کندو برگزار میشود. این کارگاه معمولا مشکلات و فرصت های موجود در موضوع مورد بحث را مطرح کرده و نگاهی کاربردی بر مسئله خواهد داشت. کارگاه تخصصی 15 تا 30 دقیقه بوده و پس از آن 15 دقیقه برای گفتگو و تبادل نظر پیرامون این موضوع در نظر گرفته میشود.

2- داستان موفقیت

در هر جلسه یک نفر از فعالان حوزه سئو، طراحی سایت یا تبلیغات به معرفی و تشریح داستان موفقیت خود میپردازد و از فرصت ها و چالش های موجود در آن صحبت میکند. داستان موفقیت مرتبط با موضوع جلسه و براساس تجربه شخصی افراد خواهد بود.

3- معرفی کسب و کار

در بخش بعدی 3 نفر از شرکت کنندگان جلسه فرصت خواهند داشت تا کسب و کار خود و خدمات ارایه شده در آن را به دیگران معرفی کرده و پرسش های مطرح شده را پاسخ دهند. هر نفر 5 دقیقه برای معرفی کسب و کار و 3 دقیقه برای پاسخ گویی به سوالات دیگران در اختیار خواهد داشت.

4- پذیرایی و شبکه سازی

در بخش پایانی شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت با دیگران بیشتر آشنا شده و پتانسیل های همکاری را شناسایی کنند. این بخش به شما کمک میکند افراد فعال در حوزه های مرتبط را شناسایی کرده و شرایط همکاری بیشتر را برای دو مجموعه فراهم کنید.

شرکت در کندو

محل برگزاری کندو هر ماه تغییر میکند و تلاش میکنیم علاوه بر شبکه سازی شما را با مجموعه های فعال مانند شتاب دهنده، فضای کار اشتراکی، سرمایه گذارها و … بیشتر آشنا کنیم. زمان و مکان برگزاری کندو از طریق سایت ایوند اطلاع رسانی میشود.

برگزاری اولین جلسه دوره همی سئو کندو
اولین دورهمی سئو برگزار شد

اولین جلسه کندو در محل شتاب دهنده سریر و در تاریخ 24 اسفند 96 برگزار شد. در این جلسه نزدیک به 40 نفر از فعالان حوزه سئو و تبلیغات آنلاین حضور داشتند که پیرامون موضوع اصلی جلسه یعنی خرید رپورتاژ آگهی به صحبت و تبادل اطلاعات پرداختند.

شروع جلسه به آشنایی اولیه با شرکت کنندگان و معرفی کلی کندو و اهداف آن در آینده گذشت و در ادامه یک ارائه 20 دقیقه ای برای ارزش گذاری رپورتاژ آگهی و شناسایی فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت آن گذشت. شما میتوانید فایل های مربوط به این ارایه را از لینک های دانلود ویدئوی ارزش گذاری رپورتاژ و دانلود فایل پرزنتیشن دریافت نمایید.

پس از برگزاری کارگاه مدیر شتاب دهنده سریر، دکتر مهران کرمی در مورد خدمات این مجموعه و استانداردهای آنها برای شتاب دهی و حمایت از استارت آپ ها صحبت کرده و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داد.

مهران کرمی مدیرعامل شتاب دهنده سریر در دورهمی سئو

همچنین استارت آپ ریتین این فرصت را در اختیار داشت تا علاوه بر معرفی محصول خود توضیحاتی در مورد موارد کاربرد آن و نیازهایی که از تجارت شما رفع میکند صحبت کند.

معرفی کسب و کار ریتین در کندو

در پایان جلسه هدیه ای به رسم یادبود از برگزاری اولین دورهمی سئو و به مناسب سال جدید از طرف مدیریت مجموعه وبسیما به شرکت کنندگان تقدیم شد و ادامه جلسه به شبکه سازی و هم صحبتی با یکدیگر گذشت.

اولین دورهمی سئو برگزار شد
Review: 4.83 - "کندو، دورهمی تخصصی سئو و مدیریت سایت" by , written on 06/03/2018

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران بهره مند شوند.

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2
 • محمدرضا جلالیه

  سلام
  وقت بخیر

  خسته نباشید میگم به تیمتون
  لینک ها کار نمیکنند

  17/03/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   لینک های دانلود اصلاح شدند

   18/03/2018پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟