74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت

آژانس خلاقیت وبسیما، معتبرترین شرکت طراحی سایت های لوکس و خلاقانه در ایران است که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق به همکاری با معتبرترین شرکت های ایران شده است. در این بخش گزیده ای از نمونه کارهای طراحی سایت این مجموعه را مشاهده میکنید.

با حرکت به سمت پایین صفحه میتوانید نمونه کارها را در چند بخش طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت استارت آپ ها، طراحی سایت های خلاقانه و سایر نمونه کارهای شرکت مشاهده نمایید. با مراجعه به صفحه هر نمونه کار اطلاعات تکمیلی از آن پروژه به شما نمایش داده میشود.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای و جذاب، مهم ترین گام در برندینگ آنلاین برای شرکتها می باشد. یک وب سایت خوب ویترین شرکت در فضای آنلاین است، ویترینی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می کنند.

امروزه بیشتر افراد ابتدا به صورت آنلاین با یک برند آشنا می شوند و در ذهن‌شان تصویر قبلی از برند شرکت در دنیای واقعی ندارند. در این بخش نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی وبسیما و همکاری ما با معتبرترین برندهای کشور را مشاهده میکنید.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

با توجه به موفقیت های چشم گیرِ چندین فروشگاه اینترنتی در دو سال اخیر، افراد زیادی به دنبال طراحی سایت فروشگاهی و آغاز کسب و کار خود در فضای آنلاین هستند. برای ورود به این فضا میتوان ایده ها و پیچیدگی های بسیاری را تصور نمود، در نتیجه هر فروشگاه اینترنتی متشکل از دو بخش اصلی خواهد بود، اول امکانات پایه فروشگاهی و پس از آن امکانات اختصاصی برای آن زمینه کاری.

وبسیما استانداردهای کیفی مشخصی در طراحی سایت فروشگاهی مورد نظر قرار میدهد که مهمترین آنها عبارتند از؛ پنل کاربری سفارشی و آسان، بهینه سازی سایت برای موبایل و طراحی واکنشگرا، سرعت نمایش بالای صفحات، رعایت اصول و تکنیک های روز سئو و رعایت استانداردهای کدنویسی مطابق با کنسرسیوم جهانی وب. در ادامه گزیده ای از نمونه کارهای طراحی فروشگاهی اینترنتی وبسیما را مشاهده میکنید.

نمونه طراحی سایت استارت آپ

استارتاپ ها معمولا با ایده های جذاب پا به عرصه اینترنت میگذارند ولی در بسیاری موارد پیاده سازی این ایده ها در قالب یک پروژه طراحی وب سایت برای آنها پیچیده و زمانبر میشود. تا جاییکه بسیاری از استارت آپ های نوپا در همین مرحله به بن بست رسیده و از ادامه مسیر کاری خود دور میشوند.

آژانس خلاقیت وبسیما با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی و بهره گیری از تیم خلاق و توانمند خود راه حلی مناسب برای شروع استارت آپ شما می باشد. این مجموعه علاوه بر ارایه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت میتواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم شامل سئو و بازاریابی مشاور استارتاپ ها بوده و مسیر موفقیت را برای آنها هموار کند. نمونه کارهای طراحی سایت وبسیما در این زمینه نشان دهنده این مهم است.

قیمت طراحی سایت توسط وبسیما برای یک استارت آپ در مقایسه با هزینه ای که برای جذب نیروی متخصیی میپردازند و زمانیکه برای شروع پروژه از دست میدهند بسیار مقرون به صرفه بوده و میتوان گفت بهره گیری از این دانش و تجربه به آنها کمک میکند به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرند. در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحی سایت های استارتاپی توسط وبسیما را مشاهده می کنید.

نمونه کار طراحی سایت خلاقانه

طراحی سایت خلاقانه یا لندینگ های تبلیغاتی ویژگی های منحصر به فرد خود را نیاز دارد. گاهی اوقات یک لندینگ خلاقانه برای تبلیغات و گاهی برای ارایه گزارشی از یک فعالیت طراحی میشود ولی نکته مشترک در همه آنها استفاده از المان های گرافیکی خاص و حرکت های چشم نواز در صفحه است. در ادامه بخشی از نمونه کارهای طراحی سایت های خلاقانه توسط وبسیما را به شما نمایش داده ایم.

سایر نمونه کارهای طراحی سایت وبسیما

وبسیما علاوه بر زمینه های بالا در طراحی سایت های دیگر مانند خبری، آموزشی، مجله اینترنتی، شخصی، آگهی، پزشکی و … نیز فعالیت های بسیاری انجام داده است و این دست سایت ها را در بخش سایر نمونه کارهای طراحی سایت مشاهده میکنید.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟