22623473مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

طراحی وب سایت

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

روزانه هزاران وبسایت در جهان، صدها وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. آژانس خلاقیت وبسیما با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

 

مشاوره طراحی سایت

اگر در حال حاضر یک وبسایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه وبسیما بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب وبسیما آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟ سایت یا شبکه های اجتماعی؟

شبکه های اجتماعی صرفا به بهبود ارتباط شما با مخاطبانتان کمک میکنند، نه بیشتر!

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

طراحی وبسایت حرفه ای

تخصص های دخیل در طراحی وب سایت

افرد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. شرکت وبسیما طی سالها فعالیت حرفه ای در این زمینه، متبحرترین و متخصص ترین ها در حوزه طراحی وبسایت را در قالب یک تیم منسجم در کنار هم قرار داده تا بهترین خروجی ممکن حاصل شود. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، بدست بهترین افراد سپرده خواهد شد. همانطور که در ساختن یک برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص های متفاوت در کنار یکدیگر فعالیت میکنند، در وبسیما نیز پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود. پس از پیاده سازی کامل سایت، متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی وبسیما، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت ورودی شکوهمندانه و حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه میکنند.

فاکتورها و مفاهیم طراحی سایت

همواره طراحی وبسایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام میشود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وبسایت و همچنین توجه به تکنولوژی های روز طراحی وبسایت در این امر مؤثر است.

طراحی وب سایت، یعنی سایت مطابق با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیا طراحی شود. یکی از مهم ترین قواعدی که وبسیما در طراحی سایت لحاظ میکند، سئو و بهینه بودن وبسایت از لحاظ ساختاری است. تحلیلگران سئوی وبسیما، تمامی نکات را بررسی میکنند تا وبسایت بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تایید موتورهای جستجو قرار گیرد. ما طرز فکر موتورهای جستجو را میشناسیم و به شما کمک میکنیم تا آن ها نیز شما را بشناسند تا نهایتا به کسب جایگاهی مناسب منجر شود.

همانطور که خلق یک اثر هنری نیاز به شناخت سلیقه مخاطب و عناصر بصری مانند رنگ ها، تصاویر و… دارد، در طراحی سایت نیز این موارد صادق است. شناخت ترکیب رنگ، هارمونی اجزای سایت و دانش چینش آنها در کنار هم که طی سالها تجربه وبسیما بدست آمده است، جزء اصلی ترین اصول طراحی سایت است که به آن پای بندیم.

موبایل ها و تبلت ها را نباید فراموش کرد. امروزه حجم عظیمی از کاربران از گوشی های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، لذا میطلبد که وبسایت به گونه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

در رقابت تنگاتنگ سایت ها بر سر دیده شدن، هرچه سریع تر باشید، بهتر دیده میشوید. رسیدن به سرعت استاندارد بارگزاری صفحات سایت امری ست تخصصی که در متدهای طراحی وبسیما جایگاه قابل توجهی دارد. در این راستا عواملی چون حجم بارگزاری هر صفحه به طور جداگانه و حجم بارگزاری تمام سایت اندازه گیری میشود. میزبانی سایت توسط یک هاستینگ قدرتمند تنها بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وبسایت است.

فاکتورهای سایت شرکتی

معتقدیم که طراحی سایت شرکتی باید بگونه ای باشد که تصویری مناسب و حرفه ای از کسب و کارتان ارائه دهد. تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق وبسایت یک شرکت با کسب و کار آن آشنا میشوند. لذا طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اطلاعات جامع و مفیدی را از فعالیت شرکت به بهترین شکل ممکن ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به هوادار دائمی تبدیل کند.

فاکتورهای سایت فروشگاهی

ملاک موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد. آژانس خلاقیت وبسیما به دلیل آشنایی کاملی که با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان در این سایت ها دارد، گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. وبسیما امروز وبسایتی را برای فرداها طراحی میکند. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد.

قیمت طراحی وبسایت و هزینه ها

تعیین هزینه طراحی سایت موضوعی مهم در عقد قرارداد با کارفرما می باشد. هزینه های بسیار اندکی که در برخی تبلیغات مشاهده میکنید یا هزینه های بعضا بسیار بالای غیر معقول، نشان از قیمت گذاری غیرحرفه ای برای طراحی یک وسایت است.

در وبسیما لیست دقیقی از نیازهای شما و خدماتی که قرار است برای سایت شما ارائه شود تهیه شده و تعیین هزینه نهایی بر اساس آن انجام میشود. لذا خیالتان از بابت ارائه هزینه ای منطقی برای طراحی سایت حرفه ای راحت باشد.

خلاقیت در طراحی وبسایت

وقتی امضای خلاقیت پای اثر باشد، آن را به وضوح از دیگران متمایز میکند. به همین دلیل ست که سایت های طراحی شده توسط وبسیما همواره در نگاه مخاطب، منحصر به فرد جلوه کرده است.

ملاک نهایی برای تشخیص یک طراحی سایت موفق، میزان تعامل و حضور کاربران در آن است. چنانچه تمام مراحل طراحی سایت طبق قاعده ای درست انجام شود، به تجربه ای خوب و ماندگار برای کاربران تبدیل شده و از آنها طرفداران دائمی میسازد.

تمایز و طراحی اختصاصی وب سایت

در دنیا امروز و در هر فعالیت اقتصادی، اگر وجه تمایزی با رقبا وجود نداشته باشد مسیر موفقیت، مسیری دشوار و طولانی خواهد بود. یک طراحی وب سایت اختصاصی و منحصر به فرد می تواند نقطه آغاز تحولی بزرگ در کسب و کار شما باشد. ما همیشه تلاش می کنیم ضمن رعایت اصول و استانداردها، وب سایت هایی جذاب و خاص تولید کنیم.

Review: 4.1 - "طراحی وب سایت" by , written on 14/07/2015
پرسش و پاسخ تکمیلی با عضویت در سایت پاسخ به نظرات خود را به راحتی دنبال کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
46
 • iman eghbali

  باسلام خدمت کاربران عزیز سایت امیدوارم سال خوبی داشته باشید

  22/03/2019پاسخ...
 • parsa rabiei

  از کجا باید درخواست طراحی سایت بدم ؟؟؟؟

  11/08/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   در صفحه تماس با ما اطلاعات تماس مشاورین شرکت قرار دارد.

   12/08/2018پاسخ...
 • esmail mirzaloo

  توضیحات شما عالی بود

  06/06/2018پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   موفق باشید. پیشنهاد میکنم صفحه مربوط به طراحی سایت شرکتی را نیز مطالعه کنید.

   09/06/2018پاسخ...
 • علی صادقیانی

  سلام وقت بخیر.
  یک سایتی فروشگاهی است که قبلا ساب دامین های آن در الکسا نمایش می داد، ولی الان فقط دامین اصلی را نمایش می دهد.
  ساب دامین ها را که در الکسا برای دیدن رنک search می کنیم ،به دامین اصلی برمی گردد و رنک دامین اصلی را نشان می دهد.
  به نظر شما باید چیکار کنیم که دوباره ساب دامین ها نمایش داده شود و رنک آنها مشخص شود.
  ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.

  19/05/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از طرف شما نمیشه کاری انجام داد. در این زمینه خود سایت الکسا و براساس میزان بازدید و تنوع زیردامنه ها تصمیم گیری میکند.

   20/05/2018پاسخ...
   • علی صادقیانی

    یعنی راهی نداره بتوانیم رنک ساب دامین سایت را ببینیم؟

    20/05/2018
    • Websima

     اگر خودش به صورت یک سایت مجزا در نظر نگیره رتبه بندی هم برای آن انجام نمیدهد

     20/05/2018
 • رحیم ناصری

  سلام میخوام وب سایت طراحی کنم لطف میکنید راهنمایی کنید ممنون میشم

  11/04/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   با شماره های بخش مشاوره و فروش شرکت تماس بگیرید به خوبی شما را راهنمایی میکنند.

   11/04/2018پاسخ...
 • سياوش موسوي

  سلام
  طراحي سايتتون و استفاده از اين رنگها ًخيلي شيك و زيبا هستند .

  19/02/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از حسن نظر شما سپاس گزاریم و خوشحالیم که از سایت وبسیما راضی هستید.

   20/02/2018پاسخ...
 • محمد جواد طاهری طاهری

  با سلام و عرض خسته نباشید…
  ما برای ایجاد فعالیت اقتصادی خودمون به یک وب سایت ورد پرس و اپلیکیشن نیاز داریم.
  میخواستم بدونم چه مشاوره های رایگانی در این زمینه ها می تونید به ما اراییه کنید .
  و اینکه ساخت اپلیکیشن و سایت توسط خودتون صورت میگیره یا ابزارش رو برای انجام کار در دسترس خومون انجام میدهید وبرای خروجی گرفتن نیاز به پرداخت داره؟

  و اینکه پشتیبانی و بروز رسانی از وب سایت و اپلیکیشن بر عهده کیه؟

  16/01/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای اینکه به خوبی پروژه شما آنالیز شده و امکانات آن بررسی گردد. معمولا نیازمند برگزاری یک جلسه حضوری یا دریافت پروپوزال شما از امکانات مورد نظر سایت هستیم. پیشنهاد میکنم با مشاورین وبسیما تماس بگیرید تا شما را برای ادامه مسیر راهنمایی کنند.

   16/01/2018پاسخ...
 • MATiN Rezaei

  سلام خسته نباشید میخواستم ببینم سایت وبلاگ دهی هم طراحی میکنید ؟ و هزینه ها به چه صورت هستند ؟ پشتیبانیش خودتونید یا جای دیگه ؟

  پروژه رو خودم نوشتم که چجور میخوام طراحی کنید

  10/12/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   سرویس های وبلاگ دهی عموما نیازمند یک تیم متمرکز برای توسعه و ارتقای دائمی می باشد. این دست پروژه ها معمولا برای ارجاع به یک شرکت طراحی سایت مناسب نیستند و وبسیما در این زمینه فعالیتی ندارد.

   10/12/2017پاسخ...
 • ghasem

  سایت خوبی دارین

  16/10/2017پاسخ...
 • کاغذ دیواری

  با تشکر فراوان

  10/10/2017پاسخ...
 • خدادادی

  سلام
  می خواستم قیمت طراحی سایت وبلاگدهی به صورت حرفه ای را استعلام بگیرم؟؟
  ممنون میشم اگه قیمت را از طریق ایمیل برام ارسال کنید .

  05/09/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   سیستم وبلاگ دهی یک سایت رایج محسوب نمیشود و نیازمند ارتقای مستمر است. برای راه اندازی چنین سرویسی نیازمند یک تیم کدنویسی تمام وقت و مسلط هستید که در آینده برای انجام تغییرات و ارتقا با مشکلی مواجه نشوید.

   07/09/2017پاسخ...
 • ali

  سلام خیلی خوب است

  06/08/2017پاسخ...
 • aram

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم وب سیما .سایتتون واقعا جذاب و عالی هست.من دوره سئو آقای امین اسماعیلی را شرکت کردم و خیلی عالی بود میخواستم ببینم شما دوره آموزشی واسه طراحی سایت ندارین

  30/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از نظر لطف شما نسبت به سایت و دوره آموزشی بی نهایت سپاس گزاریم. دوره های آموزشی طراحی قالب وردپرس داریم که در بخش آموزشی وبسیما به آدرس school.websima.com در دسترس است.

   01/07/2017پاسخ...
 • ابراهیم بیضایی

  سلام هزینه ساخت سایت شرکتی ( خدمات ساختمانی و عمران ) چه مقدار است ؟
  لطفا بهم ایمیل بزنید

  18/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و مراحل طراحی سایت لطفا با وبسیما تماس بگیرید

   22/04/2017پاسخ...
 • allfrop

  من می خواهم یک وسایت سفارشی برایم درست شود
  ولی من بودجه 8 میلیون و نیم ندارم
  می خواستم بفهمم می توانم اقساطی بپردازم
  یا تخفیف ویژه ای برای من فاعل شوید

  08/04/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   لطفا سوالات خود را از طریق تماس تلفنی با واحد فروش در میان بگذارید

   08/04/2017پاسخ...
 • محمد حجازی

  سلام: خیلی سایت خلاق وقشنگیدارید سپاس گزارم

  17/03/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممنون، شما لطف دارید، تخصص اصلی ما طراحی سایت است

   20/03/2017پاسخ...
 • parisa

  سلاام وای سایتتون خیلییییییی خیلی قشنگه .من میخوام یه سایت بسازم و یه برنامه اندروید …میشه یه موضوع بمن بگین ک درمورد چی من بسازم؟؟؟؟؟

  28/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   مهم نیست در مورد چی باشه. دوتا نکته موقع انتخاب در نظر بگیرید، اول علاقه و دوم تخصص. اگر موضوع مورد نظر شما برخاسته از این دو فاکتور باشد حتما موفق خواهید شد.

   03/03/2017پاسخ...
 • رهگذر

  سلام
  فقط میخواستم عرض کنم که تکنیک و سلیقه بسیار عالی دارید.
  زیبا سازی سایت فارسی و عربی و اردو (و بطور کلی سایت به زبانهای راست به چپ) خیلی خیلی دشوار است.
  من سایت فارسی به این زیبایی ندیده‌ام.
  ای کاش می‌شد سایتی داشته باشم و می‌دادم شما آن را طراحی کنید.
  با احترام

  25/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   از لطف و توجه شما سپاس گزاریم و از نظرات شما انرژی دو چندانی میگیریم. تلاش ما حفظ زیبایی در کنار ارائه امکانات فنی در طراحی وب سایت است.

   25/02/2017پاسخ...
 • ali

  سایت قشنگی دارید

  31/01/2017پاسخ...
  • Websima

   ممنون از شما دوست عزیز، تخصص ما طراحی وب سایت است و طبیعیه که سایت زیبایی داشته باشیم، البته تلاش ما بر این است که همین کیفیت و زیبایی را به مشتریان خود نیز عرضه کنیم

   01/02/2017پاسخ...
 • مصطفی

  سلام و خسته نباشید . مدت هاست دارم دنبال فرد یا شرکتی هستم که واسم یه وبسایت آگهی طراحی کنه نمونه کارای بسیاری دیدم اما اون چیزی که مد نظرم باشه رو پیدا نکردم . ممکنه کمکم کنید .

  19/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   میتونید برای تقاضای جلسه حضوری با شرکت تماس بگیرید و یا موارد درخواستی خود برای طراحی سایت آگهی را برای ما ایمیل کنید.

   20/01/2017پاسخ...
 • سعید

  سلام
  میخواستم بدونم شما در زمینه آموزش طراحی وب سایت هم دوره یا برنامه ای دارید. مدتیه کارهای شما دنبال میکنم و از طراحی های وبسیما لذت میبرم.

  12/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   وبسیما در زمینه آموزش طراحی سایت دوره یا کارگاهی رو نداره ولی یک سری فیلم های آموزشی آماده کردیم که در بخش آکادمی وبسیما میتونید مشاهده کنید. خوشحالیم که طرح ها و ایده های ما مورد توجه شما قرار گرفته

   12/01/2017پاسخ...
 • ali

  سلام و وقت بخیر
  یک سوال دارم اینکه شما در پروژه ها شراکت هم می کنید؟ به جای پرداخت هزینه

  19/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پروژه های طراحی سایت معمولا با هدف و برنامه ریزی خاصی انجام میشوند و مدیر وبسایت نقش بسیار زیادی در موفقیت و پیشرفت آن دارد. مجموعه وبسیما در حال حاضر تمرکز و نیروی کافی برای سرمایه گذاری در پروژه های مشترک را نداشته و تنها سرویس طراحی سایت را به مشتریان خود ارائه میدهد. پروژه های جانبی وبسیما به ما اجازه مشارکت در سایت های دیگر را نمیدهد.

   21/12/2016پاسخ...
 • حسن

  سرویس طراحی سایت شما شامل سئو هم میشه؟ یعنی ما دیگه لازم نیست جدا به شما پول سئو هم بدیم؟

  16/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   سئو مفهومی عام و گسترده است در نتیجه به چندین فاز تقسیم میشود. فاز اول که بسیار مهم است شامل تعیین استراتژی محتوایی، رعایت استانداردهای سئو در کدنویسی، طراحی واکنشگرا و نمایش صحیح در موبایل، بهینه سازی گرافیکی، سرعت بالای سایت و مواردی از این دست می باشد که بصورت کامل در تمامی پروژه های طراحی سایت وبسیما لحاظ میگردد.
   فاز دوم مربوط به تولید و انتشار محتوا بر روی وبسایت است که در این مرحله تلاش و توان شما تاثیر بالایی خواهد داشت، همچنان در این مسیر نیز از مشاوره و آموزش وبسیما بهره مند خواهید شد.

   16/12/2016پاسخ...
 • امین رضاپور

  سلام وبسیمای عزیز
  این استانداردهایی که شما برای طراحی وب سایت تعریف کردید توی همه پروژه ها در نظر میگیرید یا برای هرکدوم بصورت مجزا هزینه تعیین میکنید؟

  15/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام، این استانداردها فلسفه وبسیما در طراحی و کدنویسی هستند و ما برای هر پروژه ای آنها را رعایت میکنیم. معتقدیم که برای موفقیت در رقابت امروز باید یک قدم جلوتر از رقبا بود و دیگه نمیشه با یک سیستم ضعیف و اتکا به پشتکار موفق شد.

   15/12/2016پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟