آژآنس خلاقیت وبسیما

طراحی سایت شرکتی

Web Design For Companies

طراحی سایت شرکتی

امروزه با گسترش کسب و کار اینترنتی و با افزایش چشمگیر حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی،نیاز به داشتن وبسایت برای شرکت ها در حال افزایش است. شرکت ها برای معرفی شرکت خود،بیشتر دیده و شناخته شدن خود،کالا و یا خدمات به وبسایت نیاز دارند. همچنین حضور و فعالیت رقبا در این عرضه می تواند ضرورت داشتن یک وبسایت درخور و مناسب برای شرکت ها را بیش از بیش آشکار کند.

وبسایت شرکت برای مخاطبان و بازدیدکنندگان می تواند بیانگر کیفیت،کلاس کاری و سطح کیفی کالا یا خدمات ارائه شده توسط شرکت باشد.از این رو داشتن یک وبسایت با کیفیت و با طراحی مناسب و دارای پرستیژ،می تواند تصویری مناسب در ذهن مخاطبان از برند و شرکت شما ایجاد کند و اعتماد مشتریان و مخاطبان به برند شما را افزایش دهد.یک وب سایت خوب می تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد. به همین ترتیب داشتن یک وبسایت بی کیفیت و با طراحی ضعیف،باعث تخریب وجهه شرکت و برند شما می شود و تلاش شما برای ایجاد یک تصویر مناسب از شرکت،کالا و یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را بر باد می دهد.

امکانات پایه

مشاوره طراحی سایت

 

 

کیفیت محتوا در طراحی سایت شرکتی

شما می توانید در طراحی سایت شرکتی با استفاده از ایجاد محتوای با کیفیت برای محصولات و خدماتتان در وب سایت تقاضا برای آن ها را افزایش دهید و این یعنی سود بیشتر.همچنین با بهینه سازی و سئوسازی محتوای سایت خود می توانید جایگاه خود در گوگل را بهبود ببخشید و این یعنی تبلیغ و دیده شدن بیشتر شما. وب سایت شرکتی همچنین می تواند پلی ارتباطی بین مشتریان و مخاطبان شما و شرکت شما باشد. آن ها می توانند از طریق وب سایت با شما ارتباط بگیرند و شما نیز می توانید با پاسخگویی و برقراری ارتباط موثر با مخاطبان اعتماد به برند و آگاهی از برند را در آن ها افزایش دهید.

 

محتوا طراحی سایت

 

 

آمار

آمار و اطلاعات در طراحی سایت شرکتی

یکی دیگر از فواید داشتن سایت شرکتی جمع آوری اطلاعات دموگرافیک (جمعیت شناختی) می باشد. شما می توانید به کمک سایت خود اطلاعات دموگرافیک مشتریان خود را به کمک ابزارهایی مانند Google Analytics اطلاعات بسیاری درباره ی مخاطبان خود جمع آوری کنید و با توجه به نتایج حاصل و درک نیازهای مخاطبان برنامه های کسب و کار خود را طرح ریزی کنید.

 

 

طراحی سایت شرکتی داینامیک

برخلاف نشریات چاپی،محتوای سایت ها به راحتی قابل تغییر است و می توان به راحتی و بارها محتوای آن را تغییر داد.تنها هزینه ی آن زمان است،در حالی که در نشریات چاپی هم زمان و هم کاغذ یا سایر مواد مصرفی را هزینه می کنید.همچنین شما می توانید با قرار دادن قابلیت پرینت برای مطالب سایت خود،مخاطبان خود را از نسخه چاپی مطالب نیز بهره مند کنید.

همچنین داشتن یک وبسایت شرکتی،دسترسی به شما را بهبود می بخشد.وب سایت شما مانند شرکت شما ساعت کاری ندارد و افراد می توانند 7 روز هفته و 24 ساعت روز به آن دسترسی داشته باشند و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند،این یعنی دسترسی بیشتر و به احتمال زیاد مشتری بیشتر.

سایت شرکتی

 

 

طراح سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در وبسیما

تیم طراحی سایت آژانس خلاقیت وبسیما ،با در نظر گرفتن معیارها و متدهای روز دنیا در طراحی سایت،بهینه سازی و سئوی محتوا و در نتیجه ارتقا جایگاه سایت در صفحات نتایج موتورهای جست و جو، سایتی درخور شان و منزلت نام تجاری شما برای کسب و کارتان طراحی می کند.سایتی که مخاطبان شما را به طرفداران شما تبدیل می کند.

جداکننده

این برندها به ما اعتماد کرده اند

تاکنون با بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی پروژه های موفقی را به انجام رسانده ایم.

نمونه کار طراحی وب سایت

از خدمات ما بهره مند شوید