22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
Teletter خبرنامه تلگرام

Teletter خبرنامه تلگرام

افزونه خبرنامه تلگرام برای وردپرس

افزونه خبرنامه تلگرام برای وردپرس، راهی مطمئن به جهت ارتباط میان شما و مخاطبین سایت است. این افزونه سیستم مدیریت محتوای وردپرس و نرم افزار ارتباطی تلگرام را به هم متصل میکند که بدون شک هر دو بهترین و پرمخاطب ترین در میان کاربران ایرانی و در زمینه فعالیت خود هستند.

روش های قدیمی ارسال خبرنامه

ارسال خبرنامه یکی از قدیمی ترین تاکتیک های جذب بازدیدکننده و یادآوری سایت به مخاطبان است. روش های گوناگونی برای ارسال خبرنامه وجود دارد که مهمترین آنها ارسال از طریق ایمیل و پیامک می باشند.

افزونه خبرنامه وردپرس

ارسال خبرنامه از طریق ایمیل مشکلات زیادی را برای مدیران وبسایت ها ایجاد میکند، با افزایش تعداد اعضای خبرنامه یا تعداد ایمیل های ارسالی، امکان ارسال مستقیم از سرور سایت وجود نداشته و پس از مدتی تمامی ایمیل های شما بعنوان اسپم شناخته خواهد شد.

در نتیجه مجبور به استفاده از سیستم های جایگزین مانند Mailchimp میشوید که همراه با صرف هزینه و محدودیت خواهند بود. یکی دیگر از مشکلات این سرویس ها عدم امکان ارسال لحظه ای خبرنامه با انتشار مطالب در سایت است و شما مجبور به مدیریت ایمیل های ارسالی نیز خواهید شد.

ارسال خبرنامه از طریق پیامک شاید پرهزینه ترین استراتژی باشد! زیرا علاوه برآنکه در تعداد کاراکترهای ارسالی محدود هستید برای هر ارسال هر پیامک هزینه نیز پرداخت میکنید. همچنین زمانیکه پیام شما به دست مخاطبان میرسد ممکن است دسترسی به اینترنت نداشته باشند.

چرا از خبرنامه تلگرام استفاده کنیم؟

تلگرام بدون شک محبوب ترین، سریع ترین و ایمن ترین نرم افزار برای ارتباط میان کاربران از طریق اینترنت در ایران است. به گزارش ایسنا در خرداد 94، تلگرام پنج میلیون کاربر ایرانی فعال دارد؛ البته آمارهای غیر رسمی اعداد بسیار بالاتری را گزارش داده اند تا جاییکه گفته میشود بیش از یک سوم کاربران تلگرام در جهان ایرانی هستند و تعداد آنها نزدیک به 20 میلیون نفر است.

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مرداد 94 اعلام کرد که تلگرام در ایران فیلتر نخواهد شد و همین مسئله نوید بخش تداوم موفقیت های آن در ایران است. هر روز بر تعداد کاربران تلگرام در ایران افزوده میشود و هیچ گونه محدودیت سنی را نمیتوان در طیف مخاطبان آن متصور شد.

افزونه خبرنامه تلگرام به شما امکان میدهد که اخبار و مقالات خود را بلافاصله پس از انتشار در معرض دید این طیف عظیم از مخاطبان قرار دهید. شما هیچ محدودیتی در حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی نداشته و پیام شما در سریعترین زمان ممکن به دست مخاطبان خواهد رسید.

پیام ارسالی از طریق افزونه خبرنامه تلگرام، هر زمان که به اینترنت متصل شوند در دسترس آنها خواهد بود و شما مطمئن هستید که کاربر امکان مشاهده لینک های ارسالی را دارد.

خبرنامه تلگرام چگونه کار میکند؟

این افزونه به شما امکان میدهد که میان ربات تلگرام و سایت وردپرسی خود ارتباط برقرار کنید. شما لینک ربات تلگرام خود را در سایت قرار میدهید و با کلیک بر روی آن کاربران میتوانند با این ربات ارتباط برقرار کنند. پس از اولین ارسال پیام توسط کاربر، شما نیز امکان ارسال پیام به آنها را خواهید داشت.

اطلاعات اعضای خبرنامه شامل نام، نام خانوادگی، زمان عضویت و شناسه کاربری آنها در پنل مدیریت سایت ذخیره شده و برای شما قابل مشاهده و شمارش است. هر زمان که نوشته یا خبر جدیدی را منتشر میکنید قادر خواهید بود اعضای خبرنامه را از انتشار آن مطلع کنید. پیام ارسالی میتواند لینک صفحه، یک متن دلخواه و یا ترکیبی از هر دو باشد.

اگر کاربران ربات تلگرام شما را از لیست مخاطبان خود حذف یا بلاک کنند، کاربر از لیست اعضای خبرنامه خارج شده و دیگر پیامی برای او از طرف شما ارسال نخواهد شد.

ویژگی های افزونه خبرنامه تلگرام Teletter

افزونه وردپرس برای تلگرام
 • راه اندازی سریع و آسان
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • ذخیره سازی اطلاعات اعضای خبرنامه
 • تعیین پیامد خوش آمدگویی برای اعضای جدید
 • قابلیت ارسال خبرنامه هنگام انتشار یا بروزرسانی در وردپرس
 • بروزرسانی لیست اعضا بصورت اتوماتیک یا دستی
 • عدم نیاز به SSL یا سرویس های جانبی
 • امکان ارسال لینک، متن دلخواه یا هردو
 • حذف خودکار کاربران غیرفعال از لیست ارسال
 • پشتیبانی از نوع نوشته سفارشی (Custom Post Types) در وردپرس
 • قابلیت تنظیم زمان بروزرسانی خودکار (هر ساعت، روزی دو بار و روزی یک بار)
 • قابلیت تنظیم تعداد پیام های دریافتی از تلگرام در هر بروزرسانی
 • کاملا رایگان
 • پشتیبانی توسط آژانس خلاقیت وبسیما

آموزش استفاده از افزونه وردپرس خبرنام تلگرام

قبل از نصب افزونه تلگرام و استفاده از خبرنامه شما باید یک ربات تلگرام و یک Token فعال داشته باشید. مراحل کار در مقاله ساخت ربات تلگرام توضیح داده شده است. سپس افزونه خبرنامه تلگرام را دانلود و نصب کنید.

تنظیمات خبرنامه

پس از نصب افزونه از پنل مدیریت و در بخش تنظیمات به منوی API تلگرام مراجعه کرده و تنظیمات موجود در تصویر زیر را به دقت انجام دهید.

تنظیمات افزونه خبرنامه تلگرام وردپرس

1- Token دریافتی از تلگرام پس از راه اندازی ربات خود را در این بخش وارد کنید.

2- روش ارتباط سایت با API تلگرام را تعیین کنید. در این بخش دو روش getUpdates و Manual فعال می باشد.

 • در روش Get Updates سایت شما با استفاده از Cron Job بصورت اتوماتیک به وب سرویس تلگرام متصل شده و بروزرسانی های اخیر را دریافت میکند.
 • در روش دستی یا Manual یک قالب برگه به نام Telegram API به سایت شما اضافه میگردد. یک برگه جدید بسازید و قالب آن را بر روی Telegram API تنظیم کنید. با هر بار فراخوانی این آدرس بروزرسانی های جدید از تلگرام دریافت خواهد شد. توجه کنید که دسترسی به این برگه را محدود کرده و بر روی حالت خصوصی یا بصورت رمز دار قرار دهید تا فقط خودتان به آن دسترسی داشته باشید.

3- این گزینه تنها زمانی کاربرد دارد که شما متد getUpdates را انتخاب کرده باشید. در اینجا میتوانید زمان دریافت بروزرسانی های جدید از تلگرام را تعیین کنید. این زمان میتواند براساس تعداد مخاطب یا اعضای جدید شما انتخاب شود و تاثیر در عملکرد کلی افزونه خبرنامه تلگرام نخواهد داشت.

4- تلگرام تمامی پیام های ارسالی از کاربران به ربات شما را ذخیره سازی میکند، با استفاده از این گزینه شما میتوانید تعداد بروزرسانی های جدیدی که در هر ارتباط دریافت میشود را تعیین کنید. اگر تعداد پیام های ارسالی به شما زیاد باشد حجم پاسخ ارسالی از تلگرام بالا رفته و تحلیل دیتای ورودی برای سرور شما دشوار میشود. این بخش برای جلوگیری از مشکلات سروری برای هاست های ضعیف تر قرار داده شده است.

اگر تعداد پیام های ارسال شده به ربات بیشتر از محدودیت شما باشد، پیام ها از دست نخواهند رفت و در ارتباط بعدی دریافت خواهند شد.

5- هر کاربر جدید که ربات تلگرام شما را به لیست خود اضافه کند پیامی برای خوش آمد گویی دریافت خواهد کرد. متن پیام مورد نظر خود را در این بخش وارد کنید.

6- افزونه خبرنامه تلگرام بصورت اتوماتیک نوع نوشته های موجود بر روی سایت را شناسایی کرده و همه آنها را در این بخش لیست میکند. شما میتوانید قابلیت ارسال خبرنامه را برای هرکدام فعال یا غیرفعال کنید. با فعال کردن این گزینه یک باکس تنظیمات به صفحه ویرایش آن نوع نوشته افزوده میشود.

ارسال خبرنامه

پس از طی کردن مراحل بالا تغییرات خود را ذخیره کرده و به بخش افزودن نوشته جدید در پنل مدیریت بروید.

ارسال خبرنامه با استفاده از تلگرامهنگام  افزودن یا بروزرسانی نوشته اگر گزینه “ارسال خبرنامه برای همه اعضا” فعال باشد، بلافاصله پس از انتشار خبرنامه به تمامی کاربران فعال ارسال خواهد شد، شما میتوانید متن ارسالی در پیام را خودتان تعیین کنید. این متن میتواند شامل لینک مطلب، متن دلخواه و یا ترکیبی از هردو باشد.

پس از ارسال گزینه “ارسال خبرنامه برای همه اعضا” بصورت اتوماتیک غیرفعال میشود تا در هر بروز رسانی پیام شما مجددا ارسال نگردد ولی هر زمان که آن را فعال کنید میتوانید یک پیام جدید به اعضای خبرنامه ارسال کنید.

اگر Open graph بر روی سایت شما فعال باشد، تلگرام بصورت اتوماتیک علاوه بر آدرس صفحه، عنوان، توضیحات کوتاه و تصویر شاخص آن را نیز به کاربران نمایش میدهد.

لیست اعضای خبرنامه تلگرام

در پنل مدیریت وردپرس منوی جدیدی به نام “اعضای خبرنامه” ایجاد شده است. شما میتوانید با مراجعه به این بخش، لیست تمام اعضای خبرنامه تلگرامی خود را مشاهده کرده و به اطلاعات ارسالی از تلگرام شامل نام، نام خانوادگی، شناسه کاربری، آی دی کاربر، وضعیت کاربر و تاریخ عضویت دسترسی داشته باشید.

وضعیت کاربرانی که ربات تلگرام شما را حذف کرده باشند به deactive تغییر پیدا کرده و از آن پس پیام های خبرنامه شما به این افراد ارسال نخواهد شد.

همه چیز آماده است، همین امروز افزونه را نصب کرده و نظرات خود را برای ما ارسال کنید، در صورتیکه این افزونه مورد استقبال وب فارسی واقع شود امکانات بیشتری به آن اضافه خواهیم کرد.

باز نشر و اشتراک گذاری این افزونه بلامانع است، لطفا در صورتیکه لینک آن را برای دانلود قرار میدهید همراه با معرفی وبسیما و حفظ کپی رایت باشد. همچنین شما میتوانید آدرس همین صفحه را بعنوان راهنمای افزونه به مخطبان خود ارائه دهید.

سوالات متداول

1- افزونه را فعال کردم و تمام تنظیمات به درستی انجام شده است، اعضای خبرنامه بدرستی بروزرسانی میشوند ولی هنگام ارسال مطلب پیامی برای آنها ارسال نمیشود!

در این حالت ممکن است افزونه با یکی از افزونه های موجود بر روی سایت شما در تداخل باشد. نمونه شناخته شده افزونه “وردپرس فارسی” است. البته این دو افزونه با هم در تداخل نیستند و تنها یکی از گزینه های افزونه وردپرس فارسی موجب اختلال در عملکرد افزونه تلگرام وردپرس میشود.

برای رفع این مشکل به بخش تنظیمات افزونه وردپرس فارسی رفته و در بخش “تبدیل اعداد به فارسی” گزینه “عنوان نوشته ها” را غیرفعال کنید. فارسی شدن این اعداد در بخش اعضای خبرنامه موجب عدم اتصال صحیح میان شما و تلگرام میشود.

بروزرسانی ها و ایده های پیش رو

افزونه تلتر بر روی بیش از 600 سایت نصب بوده و مورد استفاده قرار میگیرد با این وجود امتیاز کسب شده در سایت وردپرس پایین بوده و بنظر میرسد که کاربران استقبال لازم را از آن نکرده اند. در صورت دریافت 20 رای 5 ستاره در سایت وردپرس یکی از بروزرسانی های زیر بصورت رایگان منتشر خواهد شد:

 • قابلیت دریافت و ذخیره تصویر پروفایل اعضای خبرنامه از تلگرام
 • قابلیت تعریف Command از پنل وردپرس و ارسال پاسخ خودکار به کاربران
 • مجزا کردن گروه ها و افراد، ذخیره اطلاعات گروه ها و ارسال در گروه ها
 • پشتیبانی از webhook
 • ارائه سرویس رایگان برای استفاده از webhook بدون SSL
 • افزودن امکان ارسال کیبورد سفارشی به کاربران

هنگام ارسال دیدگاه به ما پیشنهاد دهید که کدام آپدیت از نظر شما کاربردی تر است.

لطفا آخرین نسخه تست شده را از مخزن وردپرس دانلود کنید.

دانلود افزونه تلگرام برای خبرنامه

Review: 4.48 - "Teletter خبرنامه تلگرام" by , written on 13/08/2015

افزونه خبرنامه تلگرام توسط تیم فنی وبسیما جهت ارسال خبرنامه سایت از طریق ربات تلگرام طراحی و عرضه شده است.

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
400
 • علی

  پس چرا آپدیت نمیکنین

  08/01/2017پاسخ...
  • Websima

   این افزونه با معرفی کانال از طرف تلگرام کارایی خودش رو از دست داده، در حال حاضر شما میتونید با راه اندازی کانال سرویس خبرنامه را پوشش دهید

   10/01/2017پاسخ...
 • علی

  اگر بخوایم با hook جواب بده چه کنیم؟

  06/01/2017پاسخ...
  • Websima

   این بخش نوشته نشده هنوز، البته کاربرد هم نداره چون کانال ها در تلگرام میتونن جایگزین خوبی برای این افزونه باشن

   07/01/2017پاسخ...
 • احمد

  سلام
  آیا امکانش هست که کاربران مشترک مطالب دسته خاصی بشن؟

  21/12/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   توی این افزونه چنین قابلیتی دیده نشده

   21/12/2016پاسخ...
 • وحید

  با سلام
  خیلی افزودنه مورد کاربردی هست و به نظرم مورد نیاز بود، اما اگه ابزارک وردپرسی داشت که کاربران از سایت بتونن عضوش بشن واقعا عالی می شد.
  در نهایت بازم تشکر میکنم

  31/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد جالبی بود. خوشحالیم که مورد توجه شما بوده

   01/11/2016پاسخ...
 • پیمان

  سلام من فیلم های ساخت ربات شما را کامل دیده ام و میخوام با سایت teletter ارتباط بگیرم مشکل دارم ! الان به صورت دستی که کد رو در نوار آدرس مرورگر میزنم پیغام ارسال میشه ولی وقتی به سرویس شما ارسال میشه مثل اینکه سمت سرور من پیغامی نمیاد و ربات هم هیچ کاری نمیکنه لطفا یه پیگیری بکنید !

  27/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   سرویس تلتر مشکلی نداره، ممکنه کدهای شما صحیح نباشه. همین الان چندین ربات فعال روی این سرویس داریم.

   28/10/2016پاسخ...
 • نیما رهبر

  با سلام
  من ربات رو از طریق سایت بات ساز مدیریت میکنم، آموزشی برای نحوه اتصال و کار با بات ساز پیدا نکردم. روش بالا رو هم تست کردم و جواب نگرفتم.

  ممنون میشم که راهنماییم کنید.
  با تشکر

  23/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   من متوجه سوال شما نشدم. باید این مسئله رو از طریق پشتیبانی همون سیستمی که ازش استفاده میکنید پیگیری کنید.

   23/05/2016پاسخ...
 • omid

  سلام
  آیا ای افزونه هنوزم کار میکه/منکه میزنم کار نمیکنه!

  24/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بله افزونه به خوبی کار میکنه، دقیقا مراحل رو بدرستی طی کردید؟ پیشنهاد میکنم از افزونه Channeller استفاده کنید.

   25/03/2016پاسخ...
 • يه دوست

  سلام
  من سايت چهار زبانه دارم
  و افزونه شمارو در دو زبان (ساب دامين)نصب كردم
  ولي فقط در زبان فارسي كارميكنه و مطالب زبان انگليسي رو منتشر نميكنه
  درمورد open graph ميشه بيشتر توضيح بديد
  سپاسگزارم

  04/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خب این دو چه تفاوتی با هم دارند؟ افزونه هایی که نصب کردید متفاوت هستند؟
   برای open graph هم افزونه های مختلفی هست که میتونید فعال کنید

   05/03/2016پاسخ...
 • بهمارك

  دوست ارجمند
  باتشكر

  تمام تنظيمات درست هست، ربات ادمين كانال هست، اما انتشار مطالب در صفحه ربات start براي كاربر ارسال ميشه، من ميخوام مطالب در كانال به انتشار گذاشته بشن.
  لطفا راهنمايي بفرماييد

  04/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   شما از افزونه اشتباهی استفاده می کنید. باید از افزونه کانالر استفاده کنید.

   05/03/2016پاسخ...
 • مهدی

  با سلام و خسته نباشید

  ی سوال داشتم از حضورتون … ایا باید برای استفاده از این افزونه باید حتما عضویت کاربران در وردپرس فعال باشه؟ آخه من عضویت کاربران در وردپرس را غیرفعال کردم و نمیخام کسی عضو سایت وردپرسیم بشه و فقط میخوام مطالب جدید بصورت خودکار برای اعضای کانالم ارسال بشه … لطفا راهنمایی کنید ایا این افزونه همون کار را انجام میده در حالیکه عضویت کاربران در وردپرس غیر فعال باشه و اگه خیر لطفا راهنماییم بفرمایید از چه افزونه و افزونه هایی میتونم استفاده کنم و کدامیک بهترین و کاملترین امکاناتو داره … در ضمن در صورتیکه رایگان هم نباشه مشکلی با پرداخت هزینه ندارم … ممنون میشم کامل راهنماییم فرمایید … با تشکر

  12/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیر نیازی به عضویت از طریق وردپرس نیست. دقیقا چه امکاناتی مورد نیاز شماست؟

   12/02/2016پاسخ...
 • saberi

  عالی بود

  12/02/2016پاسخ...
 • mehdi

  عاغا ممنون کیفیت ساخت 20 خیلی عالی فقط مشکلی که وقتی با تصویر میفرستیم ارور میده امیدوارم در آبدیت های بعدی رفع بشه این زیاد مهمم نیست چون وقتی لینک کوتاهو میدی خودکار تلگرام عکسو باز میکنه ممنون

  @azarpedia

  30/01/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   دقیقا چه اروری میده؟ بگید که برطرفش کنیم

   31/01/2016پاسخ...
 • ali

  بسیار افزونه ی عالی هستش فقط ایا این امکان وجود داره که بخشی به عنوان وارد کردن فید بهش اضافه کنید تا فید دلخواه رو بفرسته ؟ ممنون میشم سریع جواب بدید

  06/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   هنوز چنین امکانی براش در نظر نگرفتیم. انتهای همین مقاله موارد مورد نظر برای آینده رو نوشتیم

   06/01/2016پاسخ...
 • مهدی

  سلام و خسته نباشید من کلیه کارها رو طبق آموزش انجام دادم اما عضوگیری نمیکنه لطفا راهنماییم کنید مرسی

  03/01/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   مرحله آخر که آپدیت هست رو هم انجام دادید؟ دستی آپدیت کردید یا اتوماتیک؟

   04/01/2016پاسخ...
   • مهدی

    سلام
    تعداد درخواست اتوماتیک برای دریافت اعضای جدید در روز هر ساعت
    محدود کردن آپدیت های جدید در هر بار ارتباط با تلگرام 100 آپدیت جدید
    انتخاب متد ارتباط با تلگرام getupdates هست اما همچنان کسی رو در لیست خبرنامه من نشون نمیده با اینکه عضو گروه هست و چند نفر هم به شکل دستی بهش وصل شدن.

    06/01/2016
    • Websima

     سلام
     یک بار بصورت دستی آپدیت کنید ببینید چیزی دریافت میشه یا نه، قبلش خودتون یکبار دیگه پیام start رو ارسال کنید به ربات.
     ممکنه CronJob غیرفعال شده باشه روی سرور شما

     09/01/2016
    • مهدی

     سلام از پیگیری و پاسخ هاتون ممنونم اما به صورت دستی هم جواب نداد و ارور زیر رو نمایش داد
     خطایی رخ داده است، هیچ آپدیت جدیدی از تلگرام دریافت نشد، لطفا تنظیمات رو بازبینی کنید.
     4 نفر به صورت مستقیم در ربات عضو هستند و ربات هم در چند گروه عضو هست اما نمیدونم چرا هیچ لیستی ایجاد نمیکنه

     11/01/2016
    • Websima

     در حالت دستی آپدیت های جدید رو دریافت میکنه و قبلی ها احتمالا از دست رفتن. قبل از اینکه آپدیت کنید اول یک پیام به ربات بفرستید. ترجیحا پیام start/

     11/01/2016
 • سجاد

  سلام عرض ادب واحترام:
  تشکرمی کنم از افزونه بسیار جالب وپر کاربردی که منتشر کردید واقعاً جالب بود. چند سؤال که البته پاسخش برای گروه مبلغان سایبری حوزه علمیه بسیار مهمه.امیدوارم وقت پاسخ گویی داشته باشید.
  ببخشید ما در بخش پیام عضویت کاربر یه متن نوشتیم وقتی کاربر عضو میشه فقط کلمه /start براش ارسال میشه همین ودیگه چیزی براش ارسال نمیشه که مثلا خوش امدید.واین که این افزونه امکان قرار دادن تصویر شاخص نداره برا ربات وچجوری باید یه اواتار برا ربات انتخاب کنیم. تشکر فراوان همیشه موفق باشید.

  30/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای اینکه برای کاربر پیام ارسال بشه شما باید ارتباط با تلگرام رو آپدیت کنید. با توجه به اینکه webhook ندارید امکان دریافت پاسخ بصورت لحظه ای نیست. این آپدیت یا بصورت دستی و یا بصورت زمانبندی شده انجام میشه که در تنظیمات افزونه هست.
   در حال حاضر امکان ارسال تصویر شاخص وجود ندارد.
   برای انتخاب آواتار ربات شما باید از طریق botfather این کار رو انجام بدید. به مقاله آموزش ساخت ربات تلگرام مراجعه کنید.

   31/12/2015پاسخ...
 • مجتبی

  با سلام
  دوستان این افزونه را نصب کردم یک ربات هم درست کردم و کد API هم از بوت تلگرام گرفتم و اتصال به درستی انجام شده طبق آموزش بالا افزونه وردپرس فارسی را هم غیر فعال کردم اما متاسفانه خبرنامه تلگرامی کار نمی کند و ارسال نمی کند در سوابق هست که لینک ارسال شده اما هیچ لینکی برای بوت ارسال نشده و حتی بوت را به گروه هم که اتصال داده ام باز هم کار نمی کنه

  لطفا کمک کنید این مساله را حل کنیم

  30/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   توی بخش اعضای خبرنامه لیست اعضا رو مشاهده میکنید؟ آیا آپدیت کردید اطلاعات رو؟ دستی یا اتوماتیک؟

   30/12/2015پاسخ...
 • حسنی

  بسیار زیبا است

  30/12/2015پاسخ...
 • محمد

  سلام وقتتون بخیر . بعد از نصب این افزونه اخطار مشکل در خط 63 فایل teletter.php رو داد . میتونید بگید مشکل از کجاست و چطوری برطرف میشه؟

  30/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   نمیدونم به چه دلیلی یکی از فایل ها در مخزن وردپرس ناقص بود! فایل رو بروزرسانی کردیم. افزونه رو کلا حذف کنید و مجددا از مخزن وردپرس دریافت کنید.

   30/12/2015پاسخ...
 • Ali

  با سلام و خسته نباشید

  قبل از هر چیز من هم یه تشکر ویژه از شما بکنم بابت سایت خوبتون و این افزونه ای که قرار دادید.
  واقیعتش من این افزونه رو نصب کرده بودم ولی نتونستم باهاش کار کنم.همچنین طبق اموزشهای که داده بودین یه ربات هم ساخته بودم و بغییر از خودم یه کاربر دیگه رو نیز به ربات معرفی کردم.ولی منم مثل بعضی از دوستان موفق به ارسال پیام نشدم،بخاطر این موضوع افزونه رو غیر فعال کرده بودم،تا اینکه نسخه جدید وردپرس4.4 منتشر شد از طرفی نسخه جدید افزونه شما هم منتشر شد.پیش خودم گفتم شاید دیگه مشکلات بر طرف شده و یک بار دیگه افزونه رو نصب کردم،این سری لیست سوابق و همچنین لیست اعضا دیده می شد،که اعضا رو اکتیو نشون میداد ولی مدیر رو غیر فعال نشون میداد.
  از طرفی با فعال بودن این افزونه دیگه توی پیشخوان وردپرس نمیشه کاری کرد و صفحه مورد نظر لود نمیشه و با صفحه سفید روبرو میشم،که بعد مجبور میشم دوباره افزونه رو غیر فعال کنم تا بتونم کارای سایتمو انجام بدم.
  من سایتمو تازه راه اندازی کردم و بقول گفتنی مطالب کمی داره،و خیلی دوست دارم قبل از انجام هر کاری بتونم این افزونه رو نصب بکنم.
  میدونم که سرتون خیلی شلوغه ولی اگه یه محبت بکنید و یه نگاهی به سایتم بندازید خیلی ممنون میشم،در صورت موافقت به ایمیلم جواب بدین تا دسترسی به سایتمو براتون بفرستم.

  منتظر جوابتونم

  با سپاس فراوان

  24/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این مشکل شما رو کس دیگه ای گزارش نداده، پیشنهاد میکنم روی یک وردپرس جدید و با قالب پیش فرض تست کنید ببینید برطرف میشه یا نه، ممکنه با پوسته یا یکی از افزونه های شما تداخل داشته باشه. همچنین افزونه Channeller رو تست کنید بنظر میرسه اون بیشتر کار شما رو راه بندازه.

   26/12/2015پاسخ...
 • احسان خواجوی

  با سلام.
  تشکر بابت تهیه و انتشار این افزونه.
  بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 4.4، بخش نمایش اعضای خبرنامه در ادمین غیر فعال شده و پیغام خطای زیر رو نشون میده:
  You are not allowed to edit posts in this post type.

  19/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   همین امروز آپدیت جدید بر روی مخزن وردپرس قرار خواهد گرفت. لطفا انتهای همین مقاله رو مجدد مطالعه کنید و نظرات خودتون رو به ما اعلام کنید.

   19/12/2015پاسخ...
   • احسان خواجوی

    با سپاس از شما.در نسخه جدید،مشکل قبلی برطرف شده اما متوجه شدم تا کنون هیچ مطلب جدید برای اعضای خبرنامه ارسال نشده.گرچه در بخش سوابق،اعلام می کنه که مطلب پست شده اما مطلبی به اعضا نمی رسه و برای اکانت تلگرام بنده به عنوان مدیر هم اطلاعاتی مربوط به عضویت جدید ارسال نمیشه

    25/12/2015
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     نسخه جدید تفاوت آنچنانی با گذشته نداره و فقط دسترسی به اعضا درست شده، شما مطمئنید که Token و تنظیمات ربات به درستی انجام شده؟ ربات رو به سیستم دیگه ای متصل نکردید؟

     26/12/2015
    • احسان خواجوی

     خیر روبات رو به سیستم دیگه ای متصل نکردم.بله توکن درسته چون اوایل،برای هر عضویت به ادمین پیام میداد.تنظیمات هم درسته.اگر نیازه دسترسی بدم…
     با افزونه خاصی مشکل نداره؟

     28/12/2015
    • Websima

     قبل از ایجاد دسترسی یکبار بدون افزونه های جانبی و با قالب پیش فرض تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه. توی سوالات متداول همین صفحه توضیح دادیم که با افزونه وردپرس فارسی به مشکل میخوره.

     29/12/2015
 • شهاب

  بسیار بسیار ممنون از افزونه خوب و عالیتون
  به درستی کار میکنه و خیلی خیلی دقیقه
  یه سوال داشتم خدمتتون
  اونم اینه که اگه بخوام به بعضی از اعضای خبرنامه پیام ارسال بشه ، چه کنم، یا اینکه خواتسم یه برودکست کلی برای همه بفرستم ولی نوشته ای نباشه باید چه کرد
  بسیار بسیار ممنونم دوستانم

  17/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام، در حال حاضر این امکان نیست که به یک عضو خاص ارسال داشته باشید ولی میتونید یه نوشته ایجاد کنید در همون حالت پیش نویس خبرنامه رو ارسال کنید و بعد نوشته رو پاک کنید

   17/12/2015پاسخ...
 • حسن عزیزی

  با سلام و خسته نباشید
  بنده یه تغییراتی در افزونه ایجاد کردم لطفا این لینکو ببینید
  اگر مایل بودید میتونید به عنوان بروز رسانی جدید استفاده نمایید
  اگر هم راضی بودید نظرخودتونو به عنوان صاحب و راضی بودنتو اگه میشه بزارید و اگر هم ناراضی بودید بگید تا حذف کنم
  ***
  با تشکر و احترام

  17/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز از زحمتی که کشیدید ممنونیم. اگر اجازه بدید خودمون اپدیت میکنیم که دوستان بتونن از مخزن وردپرس دریافتش کنن. توجه و تلاش شما دوستان انگیزه ما رو برای بروزرسانی این افزونه بالا میبره.

   17/12/2015پاسخ...
   • حسن عزیزی

    خوش حالم که راضی بودید با تشکر و احترام

    18/12/2015
 • میثم

  با سلام
  با تشکر بسیار به خاطر افزونه عالی و رایگانتون، خواهش میکنم سریعتر مشکل باز کردن لیست اعضای خبرنامه را حل کنید. این افزونه خیلی کار منو راه میندازه
  باز هم از تلاشتون ممنونیم

  17/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، هفته آینده هم مشکلات رو برطرف میکنیم و هم یک آپدیت خیلی ویژه برای افزونه ارائه میکنیم!

   17/12/2015پاسخ...
 • شهاب

  ممنون از پاسخگوییتون
  من روش دستی رو انجام دادم که مطمئن باشم انجام میشه یا نه
  این متن رو نشون میده
  “خطایی رخ داده است، هیچ آپدیت جدیدی از تلگرام دریافت نشد، لطفا تنظیمات رو بازبینی کنید.”
  در صورتی که حدود سه 4 تا کاربر، روبات رو استارت کردن
  خیلی خیلی ممنونم که وقت گرانبهاتون رو در اختیار من قرار میدی دوست عزیز

  16/12/2015پاسخ...
  • Websima

   آیا تنظینات به درستی انجام شده؟ یکبار دیگه ارسال کنید و بلافاصله بروزرسانی کنید

   17/12/2015پاسخ...
 • شهاب

  سلام دوستان
  من تمامی کارهای اگفته شده رو انجام دادم
  اما وقتی که /start رو میزنم ، پیام خوش امدی که توی پنل وردپرس تعریف کردم نمایش داده نشده و همچنین در قسمت اعضا، هیچ اسمی وارد نمیشه
  ممون میشم راهنمااییم کنید دوستان
  مرسی بابات این کار بزرگ

  16/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   پیام زمانی ارسال میشه و اعضا آپدیت میشن که شما آپدیت ها رو از تلگرام دریافت کرده باشید حالا چه بصورت دستی و چه به صورت اتوماتیک و زمان بندی شده.

   16/12/2015پاسخ...
 • حسین

  سلام
  من افزونه را نصب کردم اما نمی توانم اعضای خبرنامه را اضافه کنم پیغام زیر می آید:
  You are not allowed to edit posts in this post type.
  لطفا راهنمائی فرمایید
  با احترام
  اکبری

  13/12/2015پاسخ...
 • آرش

  سلام منم همین مشکل
  You are not allowed to edit posts in this post type.
  رو دارم

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از اطلاع رسانی، بررسی میکنیم

   13/12/2015پاسخ...
 • سینا

  با سلام، متاسفانه بعد از آپدیت ورپرس به نسخه 4.4 این افزونه از کار افتاده، وقتی به قسمت “اعضای خبرنامه” هم مراجعه میکنیم این پیغام نمایش داده میشه:
  You are not allowed to edit posts in this post type.

  12/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خود اعضای خبرنامه یا ویرایش یک عضو؟ کس دیگه ای چنین مشکلی رو گزارش نکرده که با 4.4 تداخل داره. قبل از آپدیت شما از همه امکانات افزونه استفاده میکردید؟

   12/12/2015پاسخ...
   • سینا

    با سلام مجدد
    بله بخش اصلی اعضای خبرنامه دچار مشکل شده و اصلا نمیشه اعضا رو دید و یا ویرایش کرد و اون پیغامی که گفتم نمایش داده میشه. من قبل از آپدیت وردپرس اصلا مشکلی نداشتم و اون بخش رو استفاده میکردم ولی این مشکل گویا بعد از آپدیت به وجود اومده.

    13/12/2015
    • Websima

     سلام
     ممنون از اطلاع رسانی شما، حتما بررسی میکنیم

     14/12/2015
 • مهدی مدح خوان

  با سلام و تشکر از ارائه این افزونه،

  من نصبش کردم و همه کارهایی رو که دوستان در سایت hamyarwp.com نوشته بودن انجام دادم ولی متأسفانه کار نکرد.

  با توجه به اینکه وقت برای کارهایی غیر از پست گذاشتن ندارم، میشه خواهش کنم بهتون دسترسی به پنل مدیریت سایتم رو بدم و خودتون زحمت راه اندازیش رو واسم بکشین (هزینه توافقی رو تقدیم خواهم کرد)؟

  راستی، من رو اصلاً به قسمت اعضای خبرنامه راه نمیده که بتونم ببینم چه خبره!

  با کمال تشکر،
  ارادتمند،
  مهدی مدح خوان.

  11/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ما هم زمان برای انجام اینگونه تغییرات را نداریم. با توجه به تعدادا بالای نوشته های شما و نوع استفاده پیشنهاد میکنم از افزونه جدید وبسیما برای مدیریت کانال تلگرام استفاده کنید.

   12/12/2015پاسخ...
 • امیرعلی

  سلام
  این افزونه عالیه
  مراحل نصب رو کامل انجام دادم
  تنظیمات افزونه وردپرس فارسی رو هم تغییر دادم
  اما وقتی روبات رو استارت میکنی ، هیچکسی به اعضای خبرنامه اضافه نمیشه

  آخه چرااااااااااااااااا؟؟

  09/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بعد از استارت باید ربات هم خودش رو آپدیت کنه، این آپدیت یا بصورت دستی انجام میشه یا اتوماتیک و در ساعات مشخصی از روز، پیشنهاد میکنم یکبار دستی انجام بدید تا از اضافه شدن اعضا مطمئن شید

   09/12/2015پاسخ...
 • حسین

  با سلام
  من این افزونه رو نصب کردم اما موقعی که میخوام لینک اشتراک بزارم از تو سایت ارور میده
  اینم ارورش
  {“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat not found”}{“ok”:false,”error_code”:400,”description”:”[Error]: Bad Request: chat not found”}
  ***

  08/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، خبرنامه شما چند عضو دارد؟ داره اخطار میده که آی دی وارد شده برای کاربر درست نیست یعنی شما دارید پیام را به شخصی ارسال میکنید که ارتباطی با ربات شما نداشته است. اعضای خبرنامه را بصورت دستی وارد کردید؟

   08/12/2015پاسخ...
 • لطفی

  سلام
  من به گروه عضو کردم رباطمو اما مطالب رو نمیفرسته
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  07/12/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این افزونه در گروه ها پیام ارسال نمیکنه و فقط کاربران رو پوشش میده

   08/12/2015پاسخ...
 • جاوید

  دست مریزاد!
  ایده و اجراتون و رایگان منتشر کردنش عالی بود.

  فقط یه سوال، طبق استانداردهای وردپرس براش هوک یا اکشن گذاشتید که خودکار ارسال کنیم؟

  من برای نوشته هام فیلدهای مختلفی دارم و میخوام یکی از اون فیلدها در بخش تصویر قرار بگیره و متن نوشته هم خودکار از بقیه فیلدها تولید بشه.
  اامکان این کار بدون ویرایش افزونه شما و با استفاده از توابع وردپرس هست؟

  06/12/2015پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز
   برای این کاری که شما قصد دارید انجام بدید باید خودتون کدها رو دست کاری کنید. چنین موردی پیش بینی نشده بوده.

   07/12/2015پاسخ...
 • ali

  سلام
  تمام موارد رو انجام دادم حتی تنظیمات وردپرس فارسی
  اما افزونه خبرنامه پیام نمیفرسته

  30/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   لیست اعضا به درستی آپدیت میشه؟ یعنی خبرنامه شما عضو داره الان؟

   01/12/2015پاسخ...
 • مهدی

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و گرامی
  من پلاگین را نصب کردم و ربات را راه اندازی کردم
  مطالب سایت بلافاصله به ربات من انتقال پیدا میکنه ولی این مطالب داخل کانال هایی که ربات هست منتقل نمیشه و منتشر نمیشه
  یعنی مطالب من به ربات تلگرامی من میره اما وارد کانال ها نمیشه
  حتی توی کانال من ربات را مدیر هم کردم اما جواب نداد
  برای انتشار مستقیم مطالب توی کانال چیکار باید انجام داد لطفا راهنمایی نمایید باتشکر

  29/11/2015پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   این افزونه برای ارسال به کاربران طراحی شده و برای کانال تنها یک تفاوت کوچیک داره اون هم این که باید آی دی کانال رو به جای ای دی کاربر قرار بدید. میتونید یکی از اعضای خبرنامه رو ویرایش کنید و آی دی کانال رو به جاش قرار بدید و تست کنید. قصد داریم یک افزونه مجزا برای کانال منتشر کنیم.

   30/11/2015پاسخ...
   • مهدی

    با سلام مجدد ممنون از راهنمایی شما
    راه حل شما جواب داد و مطالب با موفقیت ارسال میشه اما یه سوال دیگه
    این Open graph در وردپرس کجاست که فعال کنم
    چون نه عنوان ارسال میشه نه توضیحات و نه تصویر شاخص و فقط لینک مطلب ارسال میشه
    ممنون از راهنمایی های به موقع و خوب شما

    30/11/2015
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     بصورت پیش فرض نیست ولی اگر افزونه yoast رو فعال کرده باشید به هدر اضافه میشه. میتونید از بخش تنظیمات->اجتماعی فعالش کنید اگر غیرفعال هست

     30/11/2015
 • رضا

  سلام خداقوت

  اول از بابت اینکه زحمت کشیدید و چنین افزونه ی کاربردی دست کردید از شما تشکر می کنم.
  ولی متاسفانه بنده با توجه به دستورات و راهنمائی شما و بررسی تمامی نظرات نتونستم این افزونه رو راه بندازم. متاسفانه هرکاری کردم(از غیرفعال کردن افزونه های دیگه، غیرفعال کردن عنوان افزونه فارسی، عوض کردن توکن و تنظیم آپیدت دستی و…)نتونستم پستی را به اعضای خودم در باتی که ایجاد کردم ارسال کنم.

  اگر وقت دارید و مزاحمتون نیستم برای شما دسترسی ایجاد کنم تا بتونید مشکل بنده رو بررسی بفرمائید.
  بازم از همه ی تلاش های خالصانه شما بزرگوار تشکر می کنم.
  لطفا این ربات و آدرس سایت بخاطر آزمایشی بودن این وب سایت درج نشود. متشکرم

  ***

  ممنون میشم بررسی بفرمائید.

  23/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   من ربات رو سعی کردم اضافه کنم که تلگرام اصلا نتونست پیداش کنه! پنل مدیریت شما رو هم دیدم پر بود از افزونه های مختلف و البته ظاهری بهم ریخته درسایت. بیشتر شبیه به یک فضای تمرین بود تا سایت. حتی اگر افزونه هم شروع به کار کنه بعید میدونم بتونید توی هاست رایگان ازش استفاده زیادی بکنید.

   24/11/2015پاسخ...
   • رضا

    بازم از زحمتی که کشیدید متشکرم.

    ولی ربات فعال هست و بغیر خودم روی چندتا شماره تلگرام دیگه وصل هستش و پیام دادم. پس بعید می دونم مشکل از این باشه بازهم شما امتحان بفرمائید.

    @yastoroon1bot

    ***

    در ضمن این وب سایت رو بخاطر این روی هاست رایگان گذاشتم و با افزونه های متعدد دارم امتحان می کنم تا برای خروجی سایت اصلی مشکلی برام پیش نیاد در ضمن من دنبال این هستم که سایت رو به بهترین وجه در بیارم اگر شما و گروه وب سیما این کار رو می کنید بنده طرحمو خدمتتون ارسال می کنم و برآورد هزینه کنید اگر مشکلی نباشه کار رو دست کاردونش که گروه وب سیما باشه بسپرم.

    با تشکر

    24/11/2015
    • Websima

     سلام
     بررسی میکنیم ولی لطفا مجددا اطلاعات ورود رو ارسال کنید چون حذفشون کردیم.
     برای برآورد هزینه و ارسال سفارش لطفا با بخش مشاوره و فروش وبسیما تماس بگیرید

     25/11/2015
 • ALiReza

  من از طریق خود قالب پست ارسال می کنم نه پیشخوان، بنابراین ارسال خبرنامه امکان پذیر نیست!
  آیا راه حلی داره؟ کلاً پیشنهادتون چیه؟؟

  20/11/2015پاسخ...
  • Websima

   چجوری میشه از طریق قالب پست ارسال کرد؟! یعنی برای هر مطلب کد جدید مینویسید؟! کدهای افزونه رو بررسی کنید میتونید یک فرم بسازید که خبرنامه ارسال کنه

   21/11/2015پاسخ...
   • ALiReza

    قالب های زیادی هستن که یک بخشی برای ارسال پست دارن، مثلا برخی قالب های فروشگاهی/خرید و فروش/اجتماعی و….
    حالا میشه طوری باشه که این افزونه کلا ارسال پست رو تشخیص بده و نیازی به زدن اون تیک نباشه؟؟
    مثلا توی تنظیماتش گزینه های
    قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد post و قابلیت ارسال خبرنامه هنگام ایجاد page که هست، زدن همون تیک ها کافی باشه..

    29/11/2015
    • Websima

     سلام
     بله میشه چنین قابلیتی رو اضافه کرد ولی اینجوری حتی وقتی که یک نوشته رو آپدیت هم میکنید خبرنامه ارسال میشه و آزاردهنده خواهد شد. مثلا یک محصول تا نهایی بشه ممکنه که ادمین چند بار ذخیره کنه محتوا رو.

     30/11/2015
 • علیرضاحسنی

  سلام
  افزونه به خوبی کار میکنه و لازم دیدم تشکر کنم
  ممنون و خسته نباشید

  09/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   از توجه و لطف شما سپاس گزارم

   10/11/2015پاسخ...
 • طراحی سایت وردپرس

  سلام . واقعا افزونه ی عالی بود .
  تشکر می کنم از مدیریت این سایت.

  09/11/2015پاسخ...
 • رضا

  ممنون
  امتحان میکنم،
  اگر افزونه پاک کنم، دوباره نصب و فعال کنم چی؟

  ایا باز اعضا باقی خواهند ماند یا پاک میشن؟
  ایا امکانش هست درست شه ؟

  08/11/2015پاسخ...
  • Websima

   با پاک کردن و نصب دوباره افزونه چیزی تغییر نمیکنه، اعضا هم پاک نمیشن

   09/11/2015پاسخ...
 • رضا

  ممنون برای پاسخ
  امتحان کردم فرقی نکرد

  07/11/2015پاسخ...
  • Websima

   مرسی از پیگیری شما، حالا میتونید یکبار هم با یک قالب پیش فرض وردپرس این کار رو انجام بدید؟ مثلا قالب 2015 وردپرس

   08/11/2015پاسخ...
 • SIAVASH

  سلام
  من مراحل نصب را ظاهرا کامل انجام دادم اما قسمت اعضا خبر نامه لیست مخاطب نمایش داده نمیشه و هنگام افزودن مخاطب بصورت دستی هم پیام نوع “نادرست نوشته” نمایان میشه.
  در ضمن اعضا چطوری ات
  ضمنا میخواستم سایت را به کانال تلگرام متصل کنم .
  اگر راهنمایی فرمایید ممنون میشم.

  07/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اعضای خبرنامه فقط در صورتی آپدیت میشه که شما لینک ربات رو برای کاربران ارسال کنید و اونها با ربات شما ارتباط برقرار کنند. امکان اضافه کردن اعضا بصورت دستی نیست و اصولا تلگرام از شما نمی پذیره. در حال حاضر تلگرام امکان اتصال ربات به کانال رو هنوز فراهم نکرده.

   07/11/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام وقت تون بخیر
  نمیدونم چرا افزونه ذرست کار نمیکنه

  پیام ارسال میکنم ۲ بار یا ۳ بار بعضی وقت ها هم ۴ بار پشت سرهم واسه اعضا ارسال میشه
  و وقتی کسی هم عضو میشه واسه مدیر چند بار پیام میاد و تو لیست جند بار اسم عضو های جدید اد شده

  خواهش میکنم کمک کنید

  ممنون از شما

  05/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چه افزونه های دیگه ای روی سایت دارید؟ یک بار همه رو غیرفعال کنید و این افزونه رو تست کنید ببینید مشکل همچنان هست یا نه

   07/11/2015پاسخ...
 • ایلیا

  سلام ممنون از مطلب عالی شما.مشکل من این هست که کاربرایی که اد شدن به بوت رو نمیتونم تو افزونه ببینم طبق گفته ی شما تو افزونه ی وردپرس فارسی هم تغییرات رو اعمال کردم ولی هنوز کابرهایی که اضاف شدن رو نشون نمیده و پیغامی براشون ارسال نمیکنه.
  یه سوال دیگه اینکه چون ربات من سمت سرور براش تعریف نشده که به کاربر پاسخ بده اگه از Paquebot استفاده کنم که گزینه عضویت و لغو عضویت فارسی داشته باشه مشکلی برای ارسال مطالب از طریف افزونه پیش میاد یا نه؟

  04/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   نمیتونید از دو طریق به یک ربات وصل باشید. این افزونه هم امکان عضویت فارسی رو به شما میده.
   آیا بعد از ارسال پیام توسط کاربر شما آپدیت ها رو از تلگرام دریافت کردید؟ یکبار با آپدیت دستی امتحان کنید ببینید جواب میده یا خیر

   05/11/2015پاسخ...
 • اشکان

  سلام و احترام
  یعنی با این افزونه و .. آخرین مطالب سایت را کاربر دریافت می کند ؟
  الان برخی سایت ها مثل دانشجویار و همیار وردپرسی و .. یک کانال دارند و در این کانال اخرین مطالب سایتشون خودکار ارسال میشه این را میدونید به چه صورت است ؟!
  ممنون میشیم راهنمایی کنید

  01/11/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   مطالب بصورت خودکار ارسال نمیشه ، هز زمان که خودتون پست جدید میذارید تعیین میکنید که ارسال شود یا خیر
   کانال ها امکان مدیریت غیرمستقیم یا خودکار را ندارند و مطالب بصورت دستی در آنها منتشر میشود.

   02/11/2015پاسخ...
 • علی

  سلام امکانش هست که همزمان دو سرویس دهنده را به ربات متصل کنیم؟
  مثلا هم از این افزونه استفاده کنیم هم از سرویس دهنده هایی که ربات رایگان میسازند.

  23/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیر تلگرام اجازه چنین کاری رو به شما نمیده

   25/10/2015پاسخ...
 • azzmed

  سلام .خسته نباشید
  ماژول به خوبی کار میکنه یعنی اعضا به خوبی نشان داده می شه … سوابق موارد رو نشون میده . ورود اعضاء رو هم نشون میده
  فقط مشکل اینجاست که خبرنامه ها و مطالب سایت رو اصلا ارسال نمی کنه . یعنی داخل سوابق نشون میده که ارسال شده ولی به دست یوزر نمی رسه …

  ممنون

  16/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چنتا یوزر دارید؟ چه افزونه هایی بر روی سایت نصب دارید؟ یکبار سایر افزونه ها را غیرفعال کرده و تست کنید.

   17/10/2015پاسخ...
 • محمد

  سلام من تلگرامم دچار مشکل شده ممنون میشم اگه کمکم کنید برای کسی ک شمارش رو ندارم قبلا پیام میدادم اما الان پیام نمیره میگه
  باعرض پوزش شمافقط میتونید پیام هارو ب مخاطبین متقابل ارسال کنید.
  لطفا کمکم کنید

  16/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام، این مشکل از تلگرام شما نیست. محدودیت های جدید تلگرام در ارسال است که برای جلوگیری از مزاحمت قرار داده شده.

   17/10/2015پاسخ...
 • سعید

  سلام خدمت شما​!
  راه حلی برای مشکل ما پیدا نشد ؟
  واقعاً دیگه قابل تحمل نیست این مشکل
  کاربرا فقط دارن ربات رو غیر فعال میکنن !
  هر روزم تعداد پیامایی که داره میره بیشتر میشه
  http://www.axgig.com/images/27461406923066055930.jpg

  جدیدا هم یه مشکل دیگه پیدا کرده ! صفحه API رو برای آپدیت باز که میکنم یا با نمیشه یا باز میشه و دریافت آپدیت و گزینه بعدیشو جفتشو 0 میزنه از هر پیامم 50 -60 تا میفرسته…
  اگه مشکل حل نشدنیه افزونه رو غیر فعال کنیم
  وقتی این همه پیام تکراری واسم میاد کلافه میشم چه برسه کاربر بنده خدا که به امید این ربات رو add کرده که فقط آپدیت جدید براش بیاد.
  ممنون از لطفتون

  14/10/2015پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   این مشکل رو فقط شما گزارش دادید و مشخصا به دلیل تداخل با قالب یا یکی از افزونه ها این اتفاق رخ میده. پیشنهاد میکنم که افزونه را روی یک سایت دیگر و ربات دیگر تست کنید تا ببینید مشکل وجود دارد یا خیر، اگر بتوانید دلیل ایراد را پیدا کنید میتوانیم در رفع آن به شما کمک کنیم ولی در حال حاضر راهی برای شناسایی مشکل نداریم.

   15/10/2015پاسخ...
 • مهدی

  ارسال به اعضاء گروه از طریق تلگرام چطور امکان داره؟

  14/10/2015پاسخ...
  • Websima

   از طریق این افزونه امکان ارسال به گروه ها وجود ندارد و فقط برای کاربران ارسال میگردد.

   15/10/2015پاسخ...
 • مهدی

  با سلام و خسته نباشید و تشکر مجدد بابت افزونه
  یک نفر دیروز خارج از ارسال سایت به کاربران موضوع ارسال کرده با دسترسی مدیر! ولی اصلا جزء اعضای خبرنامه نیست و شمارشم چک کردم اصلا نداشتیم دسترسی بعضی از اعضا هم به صورت خودکار مدیر میشه!

  14/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما اون بخش پسورد مدیر رو خالی گذاشتید یا توش رمز گذاشتید؟ پیشنهاد میکنم یک رمز برای بخش دسترسی مدیر قرار دهید.

   15/10/2015پاسخ...
 • توپ موزیک

  سلام خسته نباشید
  افزونه جالب و حرفه ای هست
  من نصب کردم ربات هم ساختم IPAرو هم وارد کردم
  ولی هنگام ارسال نوشته پیامی به کاربران یا تو گروه ها نمیره مشکلش کجاست
  قسمت خبرنامه رو هم تو ارسال نوشته پر میکنم تیک هم میزنم ولی چیزی نمیره

  12/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چنتا عضو داره خبرنامه؟ آیا پیام های عضویت و لغو عوضیت به درستی ارسال میشه؟

   12/10/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام ممنون از پاسختون
  من خودم عضو شدم
  و استارت شد روبات

  ولی تو لیست اعضا هنوز کسی نیست
  یعنی خودم هم نیستم

  11/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آپدیت روی حالت دستی است یا اتوماتیک؟ یکبار باید افزونه اطلاعات رو از تلگرام دریافت کنه که شما به لیست خبرنامه اضافه بشید.

   12/10/2015پاسخ...
 • حمید

  سلام
  خسته نباشید
  آیا موفق به اپدیت افزونه شدید؟

  11/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام، متاسفانه هنوز فرصت نکردیم

   11/10/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از افزونه ی خوبتون
  امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

  سوالم اینه چه لینکی باید کجا بذارم تا بتونم مشترک بگیرم؟
  درضمن همه چی خوندم، ولی چیزی پیدا نکردم.

  مممنون

  11/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   هر ربات یک یوزرنیم مشخصی دارد، لینک ربات قیمت خودرو میشود:
   https://telegram.me/gheymatkhodro_bot
   بجای عبارت geymatkhodro_bot یوزرنیم ربات خود را قرار دهید و این لینک را در اختیار کاربران هدف خود بگذارید.

   11/10/2015پاسخ...
 • حسین

  سلام.تمام کامنت هارو خوندم ولی مشکلم برطرف نشد.نه کاربر رو بهم نشون میده و نه مطلبی در ربات ارسال میشه.عملا کار نمیکنه.چکار کنم؟

  11/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما ربات رو از چه طریقی ساختید؟ آیا از ربات های واسط هم استفاده کردید؟
   لینک ربات رو برای مخاطبین خودتون ارسال کردید؟
   بعد از کلیک بر روی لینک ربات، بصورت دستی یا اتوماتیک آپدیت ها رو دریافت کردید؟

   11/10/2015پاسخ...
 • amin

  سلام
  یه مشکلی که افزونه داره وقتی از امکان ارسال بصورت لینک کوتاه با متن دلخواه رو میزنم و متن و عکس رو میزنم ارسال که میشه مشکلی نداره فقط وقتی بروز رسانی یا انتشار میزنم که ارسال بشه یه صفحه لود میشه که همینطوری به ترتیب کد مینویسه که کداشو نیگاه کردم بصورت تکی تکی میاد به کاربرا ارسال میکنه و اسم کاربر و…. رو مینویسه تا به آخرین کاربر میرسه و تموم و واسه اینکه به پنل وردپرس بیام باید بک مرورگر رو بزنم حالا این مشکلم نیست مشکلم اینه که الان این تعداد کاربرا که هر چی زیاد میشه زمان ارسال بیشتر میشه الان سیصد تا عضو هست هر ارسال نزدیک یک دقیقه طول میکشه ! حالا فک کنین اگر تعداد کاربرا بشن مثلا سه هزار تا هر ارسال خیلیییییییییی طول میکشه!!!! الان به سیصد تا یک دقیقه سه هزار تا میشه ده دقیقه! البته شاید کمتر بشه ولی دیده میشه که هر روز که کاربرا بیشتر میشه زمان ارسال هم بیشتر میشه اگه بشه این زمان کمتر بشه یا لاقل کاری کرد که وقتی دکمه انتشار رو میزنیم فعالیت انتشار در تلگرام در بک گراند انجام بشه و نیاز به این نباشه که حتما مرورگر باز بشه تا به تمام کاربرا ارسال بشه
  ممنون

  09/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بله این مشکلی که میفرمایید وجود داره و در تعداد بالای مخاطبین فشار به سرور وارد میشه. البته راهی برای حل این مشکل با امکانات موجود و محدودیت های تلگرام نیست. مگراینکه ارسال رو بصورت بسته ای انجام بدیم که نیاز به تغییرات اساسی در افزونه و آپدیت جدید خواهد داشت.
   اون پیامی که مشاهده میکنید چی بوده؟

   10/10/2015پاسخ...
   • amin

    سلام
    1- یعنی فشار الان به سرور سایت خودمون میاد یا تلگرام؟
    2- یه راهش اینه که یه نفر عضو رو ادمین کنیم و از طریق تلگرام بفرستیم آیا اینطوری هم فشار به سرور ما میاره یا ربطی به سرور ما نداره؟ و آیا واسه همه اعضا اینطوری ارسال میشه؟
    3- اگه از طریق تلگرام بفرستیم آیا نیاز به نصب افزونه در سایت هستش ؟
    4- اون پیاما رو بعد از اینکه انتشار یا بروز رسانی میزنم عکس گرفتم ایناست : (لطفا لینک عکس رو منتشر نکنید ممنون)
    ***
    5- یه مشکل دیگه هم اینکه توی سایت شما و چند سایت دیگه دیدم اینه که هر وقت میام به سایتتون و اگه بخوام نظرات جدید رو ببینم باید اون کوکی سایتتون رو حذف کنم و ریفرش بزنم تا نظرات جدید رو ببینم در غیر اینصورت نمیشه دید مشکل چیه و چیکار کنیم که پیش نیاد؟

    ببخشید سوال زیاد میپرسم@

    ممنون

    10/10/2015
    • Websima

     سلام
     برای اون مشکل آخر به دلیل کش مرورگر است با CTRl+F5 هم مشکل برطرف میشه.
     برای کاری که شما قصد دارید انجام بدید عملا نیازی به ربات نخواهید داشت، پیشنهاد میکنم از کانال تلگرام استفاده کنید امکانات مورد نظر شما رو داره و نیازی هم به سرور نخواهد داشت. همچنین آمار بازدید هم به شما میده.

     11/10/2015
 • چهره سازان

  با تشکر از شما
  آیا با استفاده از این افزونه هر مطلبی که روی سایت قرار میگیره خودبخود به گروه تلگرام هم فرستاده میشه؟ میشه لینکش ارسال شه تا افراد بیان واز روی وبسایت مطلبو مشاهده کنن؟

  08/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   امکان ارسال لینک وجود دارد ولی ارسال خودکار مطالب خیر، این افزونه بعنوان فید اطلاع رسانی طراحی نشده و تنها یک خبرنامه است.

   10/10/2015پاسخ...
 • سعید

  خسته نباشید
  راه حلی برای مشکل پیدا نشد ؟
  خیلی از کاربران به خاطر این اتفاق ربات رو غیر فعال . حذف کردن…
  یکبار یکی از پست ها 32 ارسال شد…
  واقعاً ناراحت کننده س واسه کاربرا
  اگر میشه یه راه حلی چیزی بگید

  08/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام، در اولین فرصت بررسی خواهیم کرد. البته این مشکل رو کس دیگه ای گزارش نداده!

   10/10/2015پاسخ...
 • مهدی

  سلام و خسته نباشید و ممنون از افزونه ی خوبی که درست کردید.
  من خواستم ربات رو به یک گروه وصل کنم تا پست ها رو به گروه ارسال کنه که این پیغام رو داد.
  One of the params is missing or invalid
  Method: messages.addChatUser
  Result: {“_”:”rpc_error”,”error_code”:400,”error_message”:”CHAT_ID_INVALID”}
  Stack:

  08/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چجوری خواستید به گروه متصل کنید؟ چه تغییری ایجاد کردید؟ این ربات برای ارسال خبرنامه به کاربران طراحی شده.

   08/10/2015پاسخ...
 • هادی

  سلام
  متوجه شدم فردی با ارسال پیغام بدون کاراکتر به ربات، دسترسی مدیر براش باز شده.
  البته من اون فرد رو از لیست حذف کردم اما خواستم به شما هم اطلاع بدم.
  درضمن فیلد رمز مدیر رو اصلا دست نزدم و خالی هست.
  http://uupload.ir/files/k4zc_tel.jpg

  ممنون

  05/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از شما، خیلی عجیبه چون تلگرام اجازه ارسال پیام خالی رو نمیده. حتما بررسی میکنیم در آپدیت بعدی

   05/10/2015پاسخ...
 • سعید

  خسته نباشید.
  مشکلم برای ارسال پست یا متن برای ربات ربطی به فشردن چندین بار دکمه نداره
  و وقتی با یک بار فشردن دکمه ارسال کارم انجام میشه چرا باید چند بار بزنم ( البته ما ایرانیا عادت اینجوری زیاد داریم مث دکمه آسانسور)
  ولی مشکل من اینجاست که حتی خودم از طریق تلگرام هم متنی رو ارسال میکنم و صفحه API رو باز میکنم که آپدیت ارسال بشه باز همین مشکل به وجود میاد و متن ارسالی رو چند بار میفرسته.
  حدود 240 تا عضو داره ربات

  03/10/2015پاسخ...
 • محسن

  چطور دانلود شده رو نصب کنم همش که فایل چطور نصب میشه

  03/10/2015پاسخ...
  • Websima

   فایل زیپ رو از بخش بازگذاری افزونه آپلود و نصب کنید

   04/10/2015پاسخ...
 • هادی

  سلام
  وقتی این افزونه فعال باشه دو مشکل بوجود میاد:
  ۱. قسمت رسانه از کار میفته، یعنی نه فایل های آپلود شده رو میشه دید و نه فایلی رو میشه آپلود کرد.
  ۲. زمان ویرایش متن در یک پست یا صفحه، وقتی گزینه گذاشتن/ویرایش پیوند رو باز میکنم در بخش پیوند به محتوای موجود سایت، هیچ صفحه و نوشته ای رو نمایش نمیده.

  این دو مشکل بعد از غیر فعال کردن افزونه برطرف میشه.

  ممنون

  03/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چنین مشکلی رو تا حالا مشاهده نکردم و روی هیچ کدوم از سایت هایی که این افزونه روش نصب بوده این مسئله رو ندیدم. ممکنه که با یک افزونه روی سایت شما تداخل داشته باشه. میتونید بررسی کنید ببینید که آیا مشکل از افزونه دیگری هست یا نه؟ احتمالا یک خطا در کدها وجود داره، شاید با فعال کردن debug بتونید مشکل رو پیدا کنید.

   03/10/2015پاسخ...
 • حمید رضا عمادی

  با سلام و تشکر از افزونه خبرنامه تلگرام
  افزونه را بر روی سایت نصب نمودم لیکن در موقع اضافه کردن عضو پیامی میاید با این عنوان که ” نوع نادرست نوشته ” لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  03/10/2015پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   لطفا آموزش رو یکبار دیگه مطالعه کنید. افزودن اعضا بصورت دستی انجام نمیشه، شما باید لینک ربات رو برای کاربران ارسال کنید، اولین پیام رو که به ربات ارسال کنند به لیست اعضای شما اضافه خواهند شد.

   03/10/2015پاسخ...
 • حمید

  با سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  بعد از ساخت یک صفحه یا برگه و هنگام انتشار این پیغام ظاهر میشه:
  0 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.
  برای من مفهوم نبود!

  02/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اون به فارسی داره میگه که آپدیت جدیدی دریافت نشده، مثل اینکه با نمایش متن به فارسی مشکل داره برای شما.
   اون عدد 0 تعداد آپدیت دریافتی رو نمایش میده.

   03/10/2015پاسخ...
   • حميد

    با عرض پوزش!
    راهي هست براي عدم نمايش اين پيغام؟
    چون صفحه مديريت رو مختل ميكنه و فقط اين پيغام نمايش داده ميشه
    توي نوشته هاي قبلي توضيح داده بوديد از webhook استفاده بشه
    مي تونيد در مورد راه اندازيش كمي بيشتر راهنمايي كنيد؟
    بنده از نت افراز هاست دارم
    دامنه خارجي هم دارم
    اين دو مورد براي راه اندازي اوليه كافيه؟
    سپاس

    03/10/2015
    • Websima

     یعنی شما پیام رو در صفجه مدیریت می بینید؟!
     تا آخر هفته سیستم رو تغییر میدیم کلا و این بخش رو بهینه خواهیم کرد.
     برای webhook مهمترین چیز داشتن SSL است برای گرفتنش شما باید هزینه ماهیانه پرداخت کنید ممکنه بین 50 تا 100 هزارتومن روی دامنه های com هزینه داشته باشه و برای ir تا 3 میلیون در سال هم بالا میره! به همین دلیل بوده که تا الان بخش webhook افزونه رو راه اندازی نکردیم.

     03/10/2015
    • حميد

     بله پيغام دائم روي صفحه هست موقع انتشار برگه ها يا قسمت اعضا در افزونه و …

     03/10/2015
    • Websima

     حتما تا آخر هفته آپدیت جدید رو ارائه میدیم.

     03/10/2015
 • مصطفی

  سلام.با افزونه به مشکل برخوردم.اول درست کار میکرد.اما وقتی با یه اکانت لغو عضویت میکنم.بعد میخوام با همون اکانت عضو بشم عضو نمیکنه.
  خواستم بدونم اطلاعات افزونه تو چه جدول هایی از دیتابیس ذخیره میشن که پاک کنم؟؟؟

  02/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اطلاعات در wp_posts و wp_postmeta هستند ولی نباید همه جدول رو حذف کنید. منظورتون رو از لغو عضویت و عضویت مجدد متوجه نمیشم. دقیقا چه مشکلی دارید؟ چرا از لیست اعضای خبرنامه این کار رو انجام نمیدید؟

   03/10/2015پاسخ...
 • مصطفی

  سلام.webhook ّرای من غیر فعاله. چجوری فعالش کنم؟SSLچجوری فعال میشه؟
  و ایا بهتر از دو روش دیگه هست یا نه؟
  ممنونم.

  02/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   فعلا این افزونه webhook ساپورت نمیکنه و SSL هم گواهینامه امنیتی است که برای داشتن اون باید هزینه ماهیانه یا سالیانه پرداخت کنید. ولی از دو روش دیگه خیلی بهتر است و پاسخ گویی در لحظه انجام میشه

   03/10/2015پاسخ...
 • amin

  سلام
  – مشکل تکرار لیست در افزونه با آپدیت کردن بصورت حالت دستی تقریبا میشه گفت حل میشه اما اتوماتیک همون چند بار لیست میکنه یه کاربر رو .
  – یه مشکل دیگه هم جالبه اینکه وقتی افزونه فعال میشه قسمت دیدگاه ها در وردپرس غیب میشه! یعنی وقتی فعال میکنیم افزونه تلگرام میره جای قسمت دیدگاه و دیدگاه ها نشون داده نمیشه البته در پیشخوان قابل دسترسی هستش ولی در ستون وردپرس دیدگاه ها دیده نمیشه

  02/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این دو موردی که گفتید رو حتما بررسی میکنیم، ممنون از شما

   03/10/2015پاسخ...
 • amin

  سلام
  افزونه به خوبی کار میکنه ممنون از افزونتون
  فقط یه مشکل حالا نمیدونم مشکل یا باگه توی لیست اعضای خبرنامه میبینم بعضی کاربرا رو چند بار لیست کرده یعنی یک کاربر رو بیشتر از 5 بار تو لیست مشخصاتشو نوشته! مشکل از کجاست ؟

  01/10/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   میخوام بدونم که این 5 بار رو پست سر هم نمایش میده یا ممکنه که بین اونها کاربرهای دیگه هم باشن؟

   03/10/2015پاسخ...
   • amin

    سلام
    پشت سر هم نشون میده که الان بصورت دستی کردم یعنی با همون صفحه آپدیت میکنم این مشکل بوجود نمیاد .

    09/10/2015
 • علی

  با سلام
  طبق توضیحاتی که برای یکی از کاربران ارسال کردید
  پس از قرار دادن توکن در لینک زیر با خطایی مواجه شدیم که برایتان ارسال می شود.
  {“ok”:false,”error_code”:409,”description”:”Error: Conflict: another webhook is active”}

  مربوط به لینک:
  https:// api.telegram.org/botTOKEN/getUpdates

  متوجه نشدم با چه سرویسی تداخل داده؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  30/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اگر شما ربات رو با سیستم های واسط مثل paquebot ساخته باشید. webhook فعال میشه و زمانیکه فعال باشه امکان استفاده از متد getUpdates نیست چون شما میتونید در آن واحد از یکی از این دو روش برای ارتباط با ربات استفاده کنید

   01/10/2015پاسخ...
   • مهدی امانی

    چطور میشه paquebot رو حذف کرد . من revoke کردم ولی مثل اینکه اثری نداشت

    03/10/2015
    • Websima

     شما باید webhook رو غیرفعال کنید. برای این کار آدرس زیر رو باز کنید در مرورگر:
     https:// api.telegram.org/botTOKEN/setWebhook
     بجای TOKEN کد توکن ربات رو قرار بدید.

     03/10/2015
    • مهدی امانی

     زدم ولی به صفحه زیر ریدایرکت شد

     https://core.telegram.org/bots

     03/10/2015
    • Websima

     Test This URL
     https:// api.telegram.org/botTOKEN/setWebhook?url=

     03/10/2015
    • مهدی امانی

     فرقش توی url آخرشه ؟
     اگر همینه فرقی نداره

     03/10/2015
    • Websima

     باید ? بعدش url و در نهایت = رو انتهای اون آدرس اول اضافه کنید. Token رو درست وارد کردید؟

     03/10/2015
    • مهدی امانی

     زدم و فرقی نکرد توکن رو هم دوباره ایجاد و کپی کردم

     03/10/2015
    • Websima

     پس احتمالا نمیتونید تغییر بدید؛ یک ربات جدید از طریق botfather بسازید

     03/10/2015
 • علی

  با سلام
  ضمن تشکر بخاطر این توضیحات
  تا الان از یک سرویس مشابه ایرانی برای ارسال مطالب و از فید سایت و بات ساز استفاده میشد.
  افزونه نصب و فعال شد ولی امکان عضو گیری و افزایش عضو در حال حاضر وجود ندارد و با کلیک بر روی لینک افزودن عضو با خطای زیر مواجه می شویم.
  “نوع نادرست نوشته”
  لطفاً در این خصوص راهنمایی فرمایید.
  و سوال دیگر اینکه آیا فعال کردن یک توکن برای دو سرویس دهنده (یک سرویس دهنده مانند بات ساز و این افزونه) تداخل ایجاد می کند؟

  ممنون

  30/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   افزودن عضو به خبرنامه بصورت دستی انجام نمیشه. شما باید لینک ربات رو به مخاطبین خودتون ارسال کنید و وقتیکه با ربات شما ارتباط برقرار کردند اتوماتیک به لیست اعضای خبرنامه اضافه خواهند شد.
   بله تداخل ایجاد میشه. شما نمیتونید از دو مسیر متفاوت به ربات دسترسی داشته باشید.

   01/10/2015پاسخ...
 • amani

  من این افزونه رو با راهنمائی شما نصب و فعال کردم و بسیار خوب داره کار می کنه نکته این جاست که می خوام تمام مطالب جدید که روی سایت وردپرسی من قرار می گیره به صورت اتوماتیک گزینه ارسال خبرنامه برای همه اعضا فعال باشه تا مطالب جدید به ربات من ارسال بشه چون من نمی خوام یکی یکی وارد مطالبم بشم و اون تیک رو بزنم و ارسال کنم.
  دلیل این کارم هم اینه که من کلیه مطالب سایتم از فیلد های rss خوانده میشه و به صورت اتومات روی سایت بارگزاری میشه

  29/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چیزی که شما میخواید عملا امکان پذیر هست ولی تلگرام به شما چنین اجازه ای نمیده و یا حتی ممکن در استفاده از منابع سرور به مشکل بخورید. روی تعداد اعضای کم مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی کاربرانتون زیاد بشن حتما به مشکل خواهید خورد.
   توجه کنید که این افزونه به هدف ارسال خبرنامه تهیه شده و نه برای ارسال انبوه.

   29/09/2015پاسخ...
 • سروش مطهر

  تشکر

  28/09/2015پاسخ...
 • یونس

  با سلام واحترام
  در نسخه جدید وقتی لینک عکس وارد میکنم پیام ارسال نمیشه اما وقتی پاک میکنم پیام ارسال میشه
  باسپاس

  28/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   لینک عکس از کجاست؟ باید حتما عکسی باشه که روی سرور خودتون و از طریق وردپرس آپلود شده باشه. نمیتونید از هرجای وب لینک عکس بدید.

   28/09/2015پاسخ...
   • یونس

    لينک عکس در خود سايت و تو وردپرس آپلود شده

    02/10/2015
    • Websima

     دوباره بررسی کردم مشکلی مشاهده نکردم، با عکس دیگه و در یک مظلب دیگه امتحان کردید؟

     03/10/2015
 • هادی

  سلام،
  سپاس بابت افزونه ی مفیدتون.
  اکثر پرسشهای دوستان رو خوندم تو کامنتا ولی جوابم رو توشون پیدا نکردم.
  من افزوه رو نصب کردم و همه چیز اوکی هست اما تاخیر تو ارسال پیام خوشامدگویی و کلا لیست شدن اعضا تو لیست همون یک ساعته حدودا.
  تو روش getupade اگر بخوایم این تایم یک ساعته کم بشه چه کنیم؟
  یه جا خوندم یکی از دوستان گفته بود کرون رو دستکاری کرده و تو 5 ثانیه رسونده ولی پیدا نکردم من. لطفا راهنمایی کنین. در ضمن از لحاظ هاستینگ و سرعتش مشکلی ندارم.
  تشکر

  27/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این کار رو میشه انجام داد ولی حالت هایی که در نظر گرفته شده پیش فرض های وردپرس هستند. شما میتونید حتی به یک ثانیه هم کاهش بدید البته فقط در صورتیکه یکی از صفحات سایت بازدید بشه این دستورات اجرا میشه.
   من یه نمونه کد Cron Job براتون گذاشتم که ببینید چجوریه. باید توی فایل telegram.php قرار بدید و البته جایگزین بخشی از اون کد بشه.

   28/09/2015پاسخ...
   • هادی

    سلام مجدد،
    کد رو دیدم ولی چون زیاد به کدنویسی و تغییر دادن آشنا نیستم ( فقط در حد فهمیدن کد و یکم تغییرات بلدم و کم و زیاد کردنش رو نمیتونم :دی) نتونستم ازش استفاده کنم.
    اگر بتونید بگید دقیقا کجا و به جای کدوم قسمت قرار بگیره ممنون میشم.
    اینکه گفتید یعنی چی؟
    “فقط در صورتیکه یکی از صفحات سایت بازدید بشه این دستورات اجرا میشه.”
    تشکر

    28/09/2015
    • Websima

     سلام
     آخه چیزی نیست که من توضیح بدم و شما اجراش کنید، باید آشنایی داشته باشید با کدها. سعی میکنیم توی نسخه بعدی حتما این گزینه رو اضافه کنیم.

     28/09/2015
    • هادی

     والا فک نکنم کار سختی باشه، من بارها تو فرومای خارجی یه چیزی گذاشتم کسی که راهنمایی کرده خیلی راحت گفته فلان خط رو حذف کن فلان چیر رو اضاف کن. الانم کدی که دادید رو اگر بگید جای چی قرار بگیره به همین روش انجام میدم یا اینکه خودتون زحمت بکشید فایل رو با تغییراتی که دادین توش و مدنظرتون هست مثل کد قبلی همین جا بزارید اگر امکانش هست.
     ممنون

     29/09/2015
    • Websima

     توی فایل های افزونه یک فایل هست به اسم telegram.php محتویات اون فایل رو با نمونه کد اتچ شده جایگزین کنید.
     دقت کنید که از این به بعد گزینه آپدیت روزانه در واقع همین تایم جدیدی هست که اضافه کردیم. روی 20 دقیقه یا 1200 ثانیه ست شده میتونید در صورت نیاز این عدد رو تغییر بدید.

     29/09/2015
 • سینا

  با سلام و تشکر از آپدیت و تغییرات مفید.بنده هم این مشکل رو دارم که بالای صفحات این پیغام به نمایش درمیاد ” 0 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.”

  27/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم. لطفا آدرس سایت رو بدید تا من مشکل رو بصورت زنده ببینم.

   27/09/2015پاسخ...
   • سینا

    این پیغام در بعضی صفحات صفحه مدیریت ورپرس دیده میشه. گویا گاهی هست و گاهی نیست. یه چیزی دیگه که من اخیرا متوجه شدم این هست که بعضی از کاربران با یه آیدی مشترک دو بار توی لیست میان. این مشکل از چی هست؟

    28/09/2015
    • Websima

     خیلی بعیده که یه کاربر با یک آی دی توی لیست ثبت شه، چون اول تکراری نبودن آی دی چک میشه.

     28/09/2015
    • سینا

     این اتفاق چندین بار توی لیست کاربرهای من تا به حال افتاده و یه کاربر دو بار ثبت شده. جالب اینجاست که تاریخ عضویت و نام و … هر دو آی دی دقیقا مثل هم دیگه هست.
     این هم یه نمونه عکس که از یکی از نمونه هایی که خدمتتون گفتم ( لطفا عکس رو پابلیک نکنید)

     28/09/2015
    • Websima

     عجیبه، حتما بررسی میکنیم

     29/09/2015
 • هادی

  سلام
  بعد از آپدیت به نسخه ۱.۲ در بالای تمامی صفحات سایت پیغام نمایش داده میشه.

  ممنون بابت افزونه مفیدتون

  26/09/2015پاسخ...
  • هادی

   پیغام زیر:
   0 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.

   26/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اگر آدرس سایت رو بدید میتونم بررسی کنم. این پیغام فقط در صفحه قالب برگه API باید نمایش داده بشه.

   26/09/2015پاسخ...
   • هادی

    سلام

    آدرس سایت

    27/09/2015
    • Websima

     سلام
     من این پیام رو ندیدم توی صفحه، غیرفعال کردید افزونه رو؟ شما که SSL دارید میتونید از webhook استفاده کنید خیلی مشکلاتتون کم میشه.

     27/09/2015
    • هادی

     سلام
     بله غیر فعال کرده بودم، متد webhook غیر فعاله.

     ممنون بابت پیگیری

     28/09/2015
    • Websima

     سلام
     خواهش میکنم، تا فعال نشه نمیتونم کاری کنم، ولی سایت شما بهم انگیزه داد که webhook رو هم بنویسم برای افزونه. خیلی کارایی ش فرق میکنه

     28/09/2015
 • javad

  سلام
  میشه امکان اتصال به کانال رو به جای ربات بهش اضافه کنید !؟

  26/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام، خیر. کانال های تلگرام قابلیت ارتباط از طریق API رو ندارند.

   26/09/2015پاسخ...
 • amin

  سلام
  سه تا پیشنهاد دارم واسه افزونتون :
  1- اینو که تو نظر قبلی گفتم ولی چون مهمه دوباره میگم اینکه من اگر با روبات واسطی مثلا روبات createyourbot@ بیام روبات بسازم لیست اعضا جدید در این افزونه آپدیت بشه که الان نمیشه متاسفانه ! و کارکردی واسه اینطور رباتایی که با واسط ساخته میشن نداره و اکثر افراد هم از این طور ربات ها استفاده میکنن .
  2- متن دلخواه حالت پیشفرض تایتل مطلب رو بزاره میشه یه تیک بزارین که اگر کسی نخواست این پیشفرض اعمال شه تیکش رو برداره و متن خودش رو بزاره .
  3- تصویر دلخواه هم حالت پیشفرضش بیاد عکس تصویر شاخص رو بگیره .
  انشالله تو آپدیت بعدی این سه مورد رو اعمال کنید
  ممنون

  25/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از پیشنهادات شما
   1- مورد اول از نظر فنی شدنی نیست چون تلگرام اجازه چنین کاری رو نمیده.
   2- این مورد هم چون برای همه کاربرد نداره مشکلاتی ایجاد میکنه. اونوقت کسانی که نمیخوان عنوان رو ارسال کنند هر بار باید اول عنوان رو پاک کنند و بعد دوباره بازنویسی کنند.
   3- این مورد هم دقیقا مشکل مورد دوم رو داره.

   26/09/2015پاسخ...
 • سعید

  با سلام و خسته نباشید
  تشکر از زحمات شما و امکانات جدیدی که به افزونه اضافه کردید خیلی خوب بودن.
  مشکل من همچنان باقیه.
  و یه مشکل جدید تر هم بهش اضافه شده
  وقتی برای تیک افزونه رو میزنم برای ارسال لینک به اعضای ربات ، لینک 4-5 بار براشون ارسال میشه
  وقتی تیک ارسال خبرنامه خورده باشه و انتشار یا بروزرسانی پست رو زده باشم مرورگر ارور کانکشن نشون میده که انگار به نت وصل نیست. (اما پست ارسال میشه)
  ولی وقتی تیک ارسال زده نباشه مشکلی نیست.
  باز هم تشکر از زحماتتون

  25/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما تعداد ارسال رو باید محدود کنید. ربات شما چندتا عضو داره؟ بنظر میاد که سرور سایت ضعیف باشه و زمان ارسال برای همه کاربران طولانی میشه به همون دلیل این پیام رو مشاهده میکنید. اینکه 4 یا 5 بار ارسال میشه دلیلش فقط میتونه فشردن چندباره دکمه بروزرسانی باشه.

   26/09/2015پاسخ...
 • نژاد

  با سلام چطور می توانیم دکمه بهش اضافه کنیم ؟

  22/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   دقیقا به کجا قصد دارید دکمه اضافه کنید؟

   23/09/2015پاسخ...
 • نژاد

  با سلام ولا مال من هیچ عضوی نداره میگم چطوری عضو اضافه کنم آیا شماره تلفن میخواد یا آیدی ؟؟؟ اصلا چطور اضافه کنم ؟ لطفا کمک کنید لطفا آموزش بدید

  22/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   توضیحات رو بخونید متوجه میشید. شما باید لینک ربات رو برای افراد ارسال کنید و زمانیکه اولین پیام رو به ربات شما ارسال کردند عضو خبرنامه خواهند شد.

   23/09/2015پاسخ...
 • هادی

  سلام
  پلاگین مشکلی نداشت اما امروز پیغام زیر رو دیدم در سایت نشون میده: (در زیر به جای کد توکن از عبارت [token] استفاده کردم)
  ممنون میشم بررسی کنید

  Warning: file_get_contents(https://api.telegram.org/bot%5Btoken%5D/getUpdates): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 502 Bad Gateway in /home2/visamond/domains/visamondial.com/public_html/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/getupdates.php on line 43

  22/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بله دیروز سرور تلگرام برای نزدیک به یک ساعت قطع بود و توابع افزونه با خطای 502 مواجه میشدند که باعث ایجاد این خطا میشه. شاید توی نسه بعدی روش دریافت اطلاعات رو تغییر بدیم ولی بطور کلی این روش هم استاندارد و درست است.

   23/09/2015پاسخ...
   • هادی

    اگه میشد حداقل خطا رو در سایت نمایش نمیداد بهتر بود، چون token برای همه نمایش داده میشد.
    خیلی ممنون

    23/09/2015
    • Websima

     بله حتما، باید این مسئله برطرف شه

     24/09/2015
 • رامین

  سلام و خسته نباشید من هرکار میکنم این ارور رو میده برگه ای که قالب api هست:
  خطایی رخ داده است، هیچ آپدیت جدیدی از تلگرام دریافت نشد، لطفا تنظیمات رو بازبینی کنید.
  اعضا رو هم نشون نمیده
  چطور میشه اپدیت دستی کرد اعضای ربات یا تلگرامو؟
  کد api و تنظیماتم مطمئنم ازش

  21/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   کسی عضو ربات شما شده تا حالا؟
   چنتا پیام به ربات ارسال کنید و صفحه رو دوباره لود کنید ببینید چه پیامی میده.

   21/09/2015پاسخ...
   • رامین

    سلام بله 5نفر عضو شدن که اصلا تو لیست نیست
    همه کار کردم باز نشد.
    مشخصات سایت و api رو مینویسم ولی لطف کنید علت رو هم بگید اگر درست کردید ممنون میشم چون واقعا 2روزه دارم روش کار میکنم.
    ممنون از تمامی زحماتتون.

    21/09/2015
    • Websima

     سلام
     مشکل اینه که شما روی این ربات webhook فعال کردید و در اینصورت دیگه متد getUpdates کار نمیکنه. فکر کنم شما ربات رو به ربات های واسط تلگرام وصل کردید که این اتفاق افتاده.
     یا یک ربات جدید بسازید و یا webook رو غیرفعال کنید.

     21/09/2015
    • رامین

     با تشکر از راهنماییتون فقط چطور میتونم وب هوک رو غیر فعال کنم؟
     من با creat your bot ربات ساختم.
     من خیلی وارد نیستم راهنمایی واضح بدید ممنون میشم خیلی لطف کردید

     21/09/2015
    • Websima

     سلام
     با توجه به اینکه ربات یوزر زیادی نداره پیشنهاد میکنم یک ربات جدید با استفاده از botfather بسازید. ساخت ربات تلگرام رو هم که قبلا آموزش داده بودیم.

     21/09/2015
    • amin

     سلام
     منم همین مشکل رو دارم یعنی روبات رو از طریق یک روبات واسط غیر از botfather درست کردم چون با بات فادر نمیشه روبات دکمه دار درست کرد واسه همین از ربات واسط استفاده شده و متاسفانه با ربات واسط افزونه شما کار نمیکنه یعنی لیست اعضای جدید که اضافه میشن توی امار ربات ثبت میشن اما توی افزونه اعضای جدید ثبت نمیشن دستی هم آپدیت میکنم ثبت نمیشن که مشکل بخاطره همین واسط هست که گفتین که اگه بتونین کاری کنید که مشکل اینطور افراد هم حل بشه عالی میشه چون اکثرا بخاطره اینکه ربات دکمه دار بسازن از ربات واسط مجبورن استفاده کنن
     ممنون

     25/09/2015
    • Websima

     سلام
     وقتی شما ربات رو از طریق دیگه ای میسازید نمیتونید از مجرای دیگه هم به اطلاعاتش دسترسی داشته باشید. تلگرام اطلاعات رو فقط به یکی از این دو ارسال میکنه. توجه کنید که این افزونه برای ایجاد خبرنامه طراحی شده و نیازی به دکمه نداره شما میتونید از Command بجای دکمه استفاده کنید چون خیلی از گوشی ها دکمه ها رو ساپورت نمیکنن.

     26/09/2015
 • محسن

  سلام
  خدا قوت
  بنده این افزونه رو نصب کردم ربات رو ساختم فعالش هم کردم اما هر پست و مطلب جدیدی میذارم نمیفرسته و از طرفی در لیست حبرنامه هر کس که اد هم شده نمایش نمیدها
  اگه امکان داره راهنمایی کنید.
  ممنون

  20/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اعضا چجوری به خبرنامه اضافه شدند؟ اگر عضوی نباشه خبرنامه ای هم ارسال نمیشه!

   21/09/2015پاسخ...
 • علیرضا

  سلام. افزونه هنوز درست کار نمیکنه.
  الان خودم رو عضو روبات کردم.
  اما چیزی مثل این عکس نشون میده: http://s3.picofile.com/file/8212825826/1.png

  -در ضمن اگر کاری کنید که با هر بار ارسال پست جدید همون لحظه هم خبرش رو روی روبات منتشر کنه عالی میشه.
  – همچنین میتونید کاری کنید تا درهنگام عضویت در سایت شماره شخص رو هم بگیره و همون لحظه عضو خبرنامه تلگرام کنه.

  19/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   افزونه به درستی کار میکنه و احتمالا با افزونه دیگری روی سایت شما تداخل داره. چون اصلا ستون ID توی بخش اعضای خبرنامه نداریم.
   این امکان هست که با ارسال پست جدید خبرنامه ارسال کنید.
   تلگرام دسترسی به شماره کاربران از طریق ربات تلگرام رو نمیده و هیچ راهی برای دریافت شماره آنها از این طریق نیست.

   19/09/2015پاسخ...
 • طاهر

  با سلام خدمت شما
  ضمن تشکر از شما بابت ارائه چنین محصول پرکاربردی، من چند وقتی میشه که این افزونه رو روی سایتم نصب کردم و مساله خاصی هم نداشتم جز اینکه گاهی اوقات موقع انتشار مطلب پیام اسال نمیشه. نمی‌دونم چرا این مساله بوجود میاد.
  ممنونم

  18/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خبرنامه شما چند عضو داره؟ وقتی پیام ارسال نمیشه برای هیچ کس ارسال نمیشه یا برای بعضی ها ارسال نمیشه؟

   19/09/2015پاسخ...
 • نژاد

  با سلام ببخشید چطور می توانم عضو اضفه کنم ؟ رفتم به اعضای خبرنامه و عضو جدید زدم اما نوشته عنوان جدید را وارد کنید و بعد زمینه های دلخواه و انتشار حالا من چطور اضافه کنم ؟

  16/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اعضا رو نباید دستی اضافه کنید، لینک ربات رو در دسترس مخاطبین قرار بدید وقتی اولین پیام رو به ربات ارسال کنند اتوماتیک عضو خبرنامه شما خواهند شد.

   17/09/2015پاسخ...
 • چنگیزی

  با سلام
  ایا میشه توسط این افزونه کاربرانی رو به ربات اضافه کنم
  ما شماره کاربران رو داریم
  با تشکر

  14/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ربات های گوگل هیچ نیاز یا ارتباطی با شماره تماس افراد ندارند و تنها از طریق آی دی اختصاصی تلگرام اطلاعات رو ارسال رو دریافت میکنند. در نتیجه نمیتونید به جز از روش ارسال لینک ربات کاربر به خبرنامه اضافه کنید.

   15/09/2015پاسخ...
 • احسان

  سلام . مرسی از مطالب خوبتون
  من همه مراحل رو رفتم طبق گفته شما
  فقط موقع ارسال نوشته با فشردن دکمه انتشار پیغام زیر میاد

  Warning: Division by zero in /home/sayantir/public_html/ac/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php on line 88

  Warning: Division by zero in /home/sayantir/public_html/ac/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php on line 88

  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/sayantir/public_html/ac/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php:88) in /home/sayantir/public_html/ac/wp-admin/post.php on line 242

  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/sayantir/public_html/ac/wp-content/plugins/teletter-telegram-newsletter/includes/notification-metabox.php:88) in /home/sayantir/public_html/ac/wp-includes/pluggable.php on line 1207

  اینو باید چیکار کنم تا اصلاح بشه
  باتشکر

  14/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما محدودیت ارسال خبرنامه رو روی حالت بدون محدودیت گذاشتید که بنظر میاد توی یک خط از کد ایرادی وجود داشته و این مشکل پیش اومد. از روی حالت بدون محدودیت بردارید تا در نسخه های بعدی این ایراد برطرف بشه.

   15/09/2015پاسخ...
   • فراز جلالی

    با سلام و خسته نباشید
    طبق توصیه شما ما از روی برون محدودیت برداشتیم اما باز هم همین اررور میده . چکار کنیم. لطفا راهنمایی کنید.

    21/09/2015
    • Websima

     سلام
     فایل Notification-metabox.php رو باز کنید و در خط 87 به جای = کاراکتر == قرار بدید. یا اینکه صبر کنید آخر هفته یک آپدیت جدید از افزونه میرسه.

     21/09/2015
 • سعید

  باز هم سلام و خسته نباشید میگم خدمت شما که زحمت میکشید و به دقت کامنتهارو می خونید و به همشون پاسخ میدید.
  من از طریق سوالات متداول و غیر فعال کردن اعداد فارسی در عنواد افزونه وردپرس فارسی مشکلم رو حل کردم و افزونه تلگرام کار میکنه.
  اما مشکل دیگه ای که دارم اینه که پست ها یه مقدار (حدود نیم ساعت) دیرتر ارسال میشه و از هر پست 10 الی 12 تا به ربات ارسال میشه.
  میخواستم بدونم مشکل کجاست و چجوری حلش کنم.
  باز هم تشکر میکنم از شما و تیم خوبتون.

  13/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   هر بار که شما تیک ارسال خبرنامه رو میزنید و مطلب رو منتشر یا بروزرسانی میکنید خبرنامه برای کاربران ارسال میشود. اگر چند بار گزینه ارسال رو فعال کنید و بروزرسانی انجام بدید پیام های تکراری ارسال میشود. از نظر تاخیر ارسال هم فکر میکنم به دلیل همین ارسال چندباره باشه چون پیام ها باید در همون لحظه ارسال شوند. ربات شما چند عضو دارد؟

   14/09/2015پاسخ...
 • سعید مادرشاهی

  سلام دوستان
  دست مریزاد. من با اینکه اطلاعاتم از روبات در حد صفر بود ظرف دو ساعت همه چی رو ست کردم. راهنمایی و آموزشتون تکمیل بود.
  الان این مشکلات رو دارم
  ۱- مطالب به خوبی برای کاربران ارسال میشه ولی برای گروه هایی که ربات عضوشون شده ارسال نمیشه.
  ۲- من خودمو مدیر کردم. اولی اینکه پیامی مبنی بر لغو عضویتم امد که گمانم برای عدم ارسال مجدد پیام ها برای مدیره. وقتی متن میفرستم برای همه یوزر ها میره ولی وقتی عکس میفرستم ارسال نمیشه.
  ۳- همونطور که گفتم من دانش کمی درباره ربات ها دارم. اگه بخوام همزمان این ربات من به یک سری پیام ها پاسخ بده مثلا در سلام علیک بکنه (-: {سطح توقعاتم کمه به خدا !) یا /دانلود برای یوزر لینک دانلود اپ رو بده یا مثلا یک سری دستورات اینجوری چه کار باید بکنم؟ سرویسی هست که یتونم همزمان این ربات رو به اونم وصل کنم ؟
  ۴- موقعی که سینک میکنم میگه چند اپدیت جدید از تلگرام دریافت شد. این پیام ها کجا میره؟ مثلا اگه یوزری با ربات ارتباط بگیره و سوالی بپرسه از کجا میشه اینو چک کرد؟ چون تو خود تلگرامم در واقع من مثل یک کاربر با رباط کار میکنم و پشتش نیستم که ببینم ملت بهش چی میگن (-:
  متشکرم دوستان

  13/09/2015پاسخ...
  • سعید مادرشاهی

   البته من یک رابط به کمک tbotify ساختم ولی خوب نگران امنیت و پایداری این قبیل سایت ها و احتمال اسپم شدن یوزر هام هستم.
   ضمن اینکه نمیدونم وقتی tbotify داره باتم رو چک میکنه بازم وبسیما میتونه یوزر جدید رو بگیره و به لیست اضافه کنه؟
   متشکرم

   13/09/2015پاسخ...
   • Websima

    من با tbotify کار نکردم ولی بعید میدونم که بتونید هم زمان از دو مجرای مختلف به ربات وصل بشید.

    14/09/2015
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته.
   نکته مهم این است که این ربات به هدف ارسال خبرنامه و عضوگیری طراحی شده است ولی شما قصد دارید از آن بعنوان یک ربات هوشمند استفاده کنید. اگر قرار باشد که دستورات شما را بخوبی متوجه شود پس باید دستورات همه کسانی که این افزونه را نصب میکنند درک کند و این کمی مسئله را پیچیده خواهد کرد.
   1- این ربات تنها برای ارتباط با کاربران است و در گروه ها فعالیت نمیکند.
   2- با تصاویر دیگه تست کنید. عکس رو فوروارد نکنید و خودتون اتچ کنید.
   3- ابتدای سخن توضیح دادم ولی شاید در آینده فکری برای این مسئله هم کردیم.
   4- این آپدیت ها توسط افزونه تحلیل میشوند و در صورت نیاز پاسخ مورد نیاز به کاربران ارسال میشود در حال حاضر دسترسی به پیام ارسال کاربران نخواهید داشت.

   14/09/2015پاسخ...
 • الیار حسامی

  آدرس و اطلاعات ورود سایت
  u: ***
  p: ***

  12/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   پس لینک ربات کو؟ با چی تست کنم؟ آدرس ربات رو هم بفرستید

   12/09/2015پاسخ...
   • اليار حسامي

    عذر ميخوام فراموش كردم
    ***

    12/09/2015
    • Websima

     سلام
     من بررسی کردم، مشکل از افزونه نیست. حتی متا فیلدها هم دروردپرس شما دخیره نمیشه و این احتمالا به دلیل تداخل با قالب شماست. خواستم کدهای قالب رو بررسی کنم که دیدم با توجه به استفاده شما از قالب رایگان تماما بسته شدند و قابلیت ادیت وجود نداره. در نتیجه کمکی از دست ما برنمیاد متاسفانه.

     12/09/2015
    • الیار حسامی

     یعنی وقتی قالب روی قالبهای پیش فرض وردپرس باشه کار میکنه؟

     12/09/2015
    • Websima

     روی یک قالب پیش فرض و بدون افزونه های جانبی که به درستی کار میکنه. من فکر میکنم که مشکل شما اینجا از قالب باشه

     12/09/2015
 • الیار حسامی

  دوست عزیز واقعا ممنون بابت پیگیری ها
  ولی در آخر من نتونستم راه بندازم!
  کاش عنایتی داشتین و خودتون به تنظیماتم نگاهی میکردین

  11/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اطلاعات پنل مدیریت و آدرس ربات رو همینجا ارسال کنید. منتشر نخواهد شد.

   12/09/2015پاسخ...
 • ali reza

  سلام و تشکر از این خدمت جدید شما

  من روبات رو ساختم و افزونه رو نصب کردم . ولی کاربرانی که اضافه میشند رو در لیست اعضا میبینم بمدت کمی بعد از ثبت نام وضعیت اونها deactive میشه . خودم تست کردم و روی کاربرای سایتم هنوز انجام ندادم میشه توضیح بین علت از چی هست؟

  دستی و اتوماتیک هم انجام دادم ولی فرقی نمیکرد.

  11/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   نسخه 1 رو نصب کردید یا نسخه 1.1؟ در نسخه جدید کاربران فقط زمانی به حالت غیرفعال تغییر میکنند که عبارت /remove یا اون عبارتی که در تنظیمات افزونه برای لغو عضویت تعیین میکنید رو به ربات ارسال کنند.

   12/09/2015پاسخ...
   • مهدی

    سلام، من نسخه جدید رو از مخزن دانلود و نصب کردم و ربات ساختم و خودم توش عضو شدم(اون گزینه start و عضویت رو زدم) و تو سایت …قسمت اعضای خبرنامه که میبینم …اسم و فایلم رو زده و نوشته deactive

    در حالی که باید active باشم

    علت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    12/09/2015
    • Websima

     سلام
     یک بار کاربر رو کلا حذف کنید و دوباره به ربات پیام بدید ببینید به چه شکلی اضافه میشه. شما امکان ارسال خبرنامه به اعضای غیرفعال رو هم دارید ولی بنظرم این مقدار از قبل از آپدیت افزونه توی دیتابیس باقی مونده.

     12/09/2015
 • الیار حسامی

  مشکلم یک لحظه حل شد؟!
  2 نفر در لیست اعضا نشون میده!!!!
  یکیش خودم هستم
  1- ولی چیزی ارسال نمیشه!!!
  2- در ضمن انگار چند روزی هست ربات ها مشکل دار شدن! ربات خود من مثلا پیام استارت میفرستی چند ساعت دیگه جواب میده! فکر کردم مشکل از ربات باشه
  ربات جدید ساختم. اون هم به خواب میره!!!!!
  خبر دارین جریان چیه؟

  07/09/2015پاسخ...
  • Websima

   ببینید سیستم شما داره getupdated کار میکنه و پاسخ دهی لحظه ای نیست! شما هر زمان که پیام رو بفرستید پاسخ نمیگیرید بلکه زمانی که سیستم پیام شما رو تحلیل کنه پاسخ ارسال میشه. اگر اتوماتیک باشه مثلا هر ساعت و اگر دستی باشه هروقت که خودتون آپدیت کنید. برای ارسال هم توی متن مقاله بخش سوالات متداول رو مطالعه کنید.

   08/09/2015پاسخ...
   • الیار حسامی

    دوست عزیز ربات من خواب میره!
    به پیام استارت و یا حتی غیر فعال سازی پاسخی نمیده!
    ولی من از طریق zapier مطالب آپدیتی سایتم بلافاصله به اعضا ارسال میشه!

    ربات جدید ساختم اون هم جوابی به دستورات نمیده!
    مشکل از کجاست؟
    الان از دیروز لیست اعضا خبرنامه از 2 نفر شده 6 نفر
    پس متصل هست به ربات این افزونه.
    ولی موقع ارسال مطلب ، تیک رو میزنیم اتفاقی نمیوفته!
    هر از چند گاهی (شاید روزی یکبار) فقط عنوان سایت به اعضا ارسال میشه!
    عنوان سایت + لینک سایت!

    اگر به نظرتون ربات من از حالت آپدیت اتوماتیک درومده، چطوری میتونم حل کنم؟

    و یک سوال داشتم.
    من ربات رو در گروه ها هم عضو کردم. با زاپیر موقع آپدیت سایت ، مطالب به گروه و افراد ارسال میشه
    آیا با این افزونه بعد رفع مشکلاتم مطالب که تیک بخورن به گروه ها هم ارسال میشن؟

    به بزرگواری خودتون ببخشید بخاطر تعدد سوال

    09/09/2015
    • Websima

     سلام
     یک بار دیگه هم خدمت شما گفتم که ربات خواب نمیره و بصورت ساعتی پاسخ درخواست ها رو میده. شما توی تنظیمات باید روی گزینه getupdates باشید و در گزینه بعدی هر ساعت رو انتخاب کنید. اون سیستمی که در لحظه پاسخگوی کاربر هست از webhook استفاده میکنه و برای فعال کردنش شما باید حتما SSL داشته باشید. یه سر به صفحه تنظیمات افزونه بزنید فکر کنم مشکل برطرف بشه.
     اگر مطالب ارسال نمیشه یعنی یک تداخلی با قالب یا یکی از افزونه ها هست. یک مورد از این تداخل ها شناسایی شده و راه حل رفع آن در همین صفحه و بخش سوالات متداول قرار گرفته است.

     09/09/2015
    • الیار حسامی

     تمام تنظیمات بنا به فرموده جنابعالی هست.
     حتی غیر فعال کردن تبدیل اعدا در عنوان نوشته ها
     لیست افزونه های فعال:
     – All In One WP Security
     – Contact Form Builder
     – Default Thumbnail Plus
     – Easy Watermark
     – Google Analytics by Yoast
     – Lockdown WP Admin
     – SEO Image Tags
     – Teletter Telegram Newsletter
     – WordPress Importer
     – WordPress Related Posts
     – WP Admin Color Schemes
     – WP Lightbox 2
     – WP-EMail
     – WP-FixTag
     – WP-Parsi JW Player
     – WP-Polls
     – WP-PostViews
     – WP-Print
     – WPtouch Mobile Plugin
     – Yoast SEO
     – آمار وردپرس
     – ارسال پست میهمان
     -وردپرس فارسی

     بنظرتون با کدوم میتونه ایراد بده؟!

     09/09/2015
    • Websima

     بنظرم ممکنه با اون افزونه ارسال پست مهمان تداخل داشته باشه. ولی اینجوری نمیشه نظر داد، شما توی ساعت کم ترافیک همه افزونه ها رو به جز اون افزونه خبرنامه غیرفعال کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه، بعد یکی یکی افزونه ها رو فعال کنید و دوباره تست کنید. تا دقیقا متوجه بشید مشکل از کجاست

     09/09/2015
 • الیار حسامی

  دوست عزیز من با botfather ربات رو ساختم
  خودم به 101 نفر اعضا که دارم با paquebot مطالبم رو ارسال میکنم.
  خب الان در داخل ربات botfather دستور token رو میزنم و یک کدی شبیه:
  ***
  به من میده!
  همین رو در افزونه وارد میکنم و سایر تنظیمات هم طبق گفته شما تنظیم میشه.
  ولی وقتی عضو جدید میاد به ربات نه در لیست اعضا نشون میده و نه ارسالی انجام میشه.
  1- من برای حل این موضوع چه کنم؟
  2- اعضا قبلی رو (101 نفر) چطوری بیارم به خبرنامه که موقع ارسال به اعضا جدید به اونا هم از طریق سایت ارسال بشه و من دستی از طریق paquebot ارسال نکنم.

  واقعا ببخشید سوالاتم زیاد هست

  07/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   من فکر میکنم که مشکل شما همین ارتباط از طریق paquebot است. احتمالا این سرویس داره از webhook استفاده میکنه و در این زمان شمه دیگه به getupdates دسترسی ندارید. بهترین کار اینه که شما یک ربات جدید بسازید و خبرنامه سایت رو بهش متصل کنید. زمانیکه همه چیز درست شد و اعضا و ارسال رو تست کردید از طریق همون paquebot به کاربران قدیمی خودتون لینک ربات جدید رو ارسال کنید تا شما رو در این خبرنامه جدید دنبال کنند.

   07/09/2015پاسخ...
 • اليار حسامي

  يك سوال ديگه!
  عضو جديد چيه؟ مگه ميشه دستي كسي رو عضو كرد؟ در تب اعضا خبرنامه ٢ تا بخش داريم. يكي همه اعضا و ديگري عضو حديد!
  از تنظيمات داخلش هم سر در نميارم.

  و اينكه آيا اين خبرنامه به اعضايي كه از قبل عضو بودن در ربات هم مطالب رو ارسال خواهد كرد؟!

  06/09/2015پاسخ...
  • Websima

   عضو جدید برای اینه که اگر خواستید بتونید بصورت دستی اضافه کنید برای وارد کردن همون اعضای قبلی ربات به خبرنامه.
   برای تنظیمات افزونه اگر محتوای همین صفحه رو مطالعه کنید با امکانات افزونه آشنا میشید

   07/09/2015پاسخ...
 • سینا

  در مرحله اول باز باید تشکر کنم از این افزونه عالی و کاربردی و توی یک روزی که ازش استفاده کردم پیشنهاداتی در جهت بهبودشون به ذهنم رسید که گفتم خدمتتون بگم.

  1- لینکی که ارسال میشه کمی طولانی هست و یه کمی توی ذوق میزنه به نظرم، اگه امکانی وجود داشته باشه که از شورت یو آر ال برای لینک ها استفاده بشه خیلی عالی خواهد بود.

  2- یک مشکلی که امروز بهش برخوردیم این بود که ما یه پستی رو به آینده ارسال میکنیم و تیک ارسال رو میزنیم خب مثلما اون مطلب هنوز پابلیش نشده ولی لینکش برای اعضا ارسال میشه و موقع دیدن لینک بخاطر پابلیش نشدن لینک براشون خطای 404 ارسال میشه. من فکر میکنم اگه بشه در آینده قابلیتی گذاشته بشه ارسال لینک به کاربرها چک بشه با زمان پابلیش شدن مطلب چک بشه و توی همون زمان خاص پابلیش شدن مطلب لینک هم ارسال بشه خیلی عالی خواهد بود.

  3- مشکلی که امروز بهش برخوردیم این بود که تا همین دیروز عکس ضمیمه مطلب به لینک اتچ میشد ولی از امروز دیگه فقط لینک و خلاصه مطلب میاد.

  با سپاس فراوان

  06/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام، خوشحالیم که مورد استفاده شما قرار گرفته
   1- این گزینه رو حتما در آپدیت بعدی در نظر میگیریم. الان میتونید خودتون لینک کوتاه مطلب رو بصورت متن دلخواه ارسال کنید.
   2- این مسئله رو نمیتونیم لحاظ کنیم! چون ما دسترسی به اون زمان ارسال نداریم و مجبور میشم که از Cron Job برای این کار استفاده کنیم که توی موارد زیادی به درستی کار نمیکنه. البته دقت کنید که قرار نیست هر مطلبی که منتشر میشه برای همه ارسال بشه. شما باید بصورت گزیده و روزانه 2 تا 3 تا مطلب ارسال کنید. در واقع به شکل خبرنامه ازش استفاده کنید نه RSS.
   3- عکس رو خود تلگرام با استفاده از اطلاعات opengraph نمایش میده. چک کنید ببینید تنظیماتش در سایت شما درست انجام شده یا نه.

   06/09/2015پاسخ...
   • سینا

    سپاس از توجه شما
    گویا اون مشکل اپن گراف از خود تلگرام بود که حل شد، فقط یه مسئله دیگه، آیا امکان داره برای آپدیت بعدی اون فیلد مخصوص وارد کردن متن به صورت دلخواه کمی بزرگ تر باشه که ما بتونیم کنترل بیشتری رو متن دلخواه داشته باشیم، چون الان واقعا کنترل رو متن دلخواهی که وارد میکنیم مشکل هست.
    با سپاس فراوان

    07/09/2015
    • Websima

     خواهش میکنم دوست عزیز
     بله پیشنهاد جالبی بود. در نظر میگیریم

     08/09/2015
 • بیژن

  سلام
  ابتدا تشکر میکنم از افزونه کاربردی که ساختید
  دوست عزیز طبق آموزش بنده جلو رفتم اما متاسفانه بعد از ارسال پست مطلبی به کاربران ارسال نمی شود …
  لیست کاربران را هم نمایش نمی دهد..
  تنطیمات اعمال شده :
  متد : GetUpdate
  تعداد درخواست هر ساعت
  محدودیت آپدیت 20

  ممنون میشوم بنده را راهنمایی فرمایید

  05/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اگر ممکنه امکان دسترسی به پنل مدیریت رو ایجاد کنید تا مشکل رو بررسی کنیم. لینک ربات رو هم ارسال کنید

   05/09/2015پاسخ...
 • الیار حسامی

  سلام.
  من وبسایت وردپرسی دارم
  این افزونه رو نصب کردم. یک بات هم با Botfather ساختم.
  بعد برای اسال مطلب به صورت دستی هم از paquabot استفاده میکنم.
  zapier امکان خوبی بود. من وقتی سایتم خبر میذاشتم به اعضا ارسال میشد.
  الان دیگه ظرفیت رایگان تموم شده و از zapier برای ارسال اتوماتیک نمیتونم استافاده کنم.
  آیا این افزونه راهی هست برای ارسال اتوماتیک مطالب؟
  من api رو با دستور /token در ربات botfather دریافت کردم و در افزوه وارد کردم.
  ولی نه در اعضا خبرنامه چیزی نشون میده
  و نه وقتی تیک ارسال خبرنامه رو میزنم.
  آیا جایی اشتباه رفتم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  04/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   لینک ربات رو در اختیار کاربران گذاشتید که عضو شن؟ ربات دسترسی به کاربران قبلی شما نداره و فقط افرادی که جدید عضو خبرنامه بشن رو شناسایی میکنه

   05/09/2015پاسخ...
   • الیار حسامی

    سلام.
    بله الان 2 نفر دوباره عضو شدن
    ولی لیست اعضا دیده نمیشه
    مطلبی هم ارسال نمیشه
    من هم دقیقا مشکلی رو دارم که دوست عزیزمون بعد بنده کامنت دادن.

    چطوری حل کنم ؟

    05/09/2015
    • Websima

     سلام
     مشکل شناسایی شده، توی بخش “سوالات متداول” در همین صفحه میتونید جواب رو پیدا کنید.

     06/09/2015
    • اليار حسامي

     ممنون بابت راهنمايي ها
     از افزونه وردپرس فارسي اون گزينه هم غير فعال شد. باز نه ليست اعضا ديده ميشه و نه مطلبي ارسال ميشه.
     يك سوال. Api رو ميشه از دو قسمت گرفت كه هر ٢ هم متفاوت هستند.
     در paquebot با دستور command:///token يك كد ميتونيم بگيريم ، در داخل رباتي كه ساختيم هم با دستور command:///botkey يك كد ديگه ميشه گرفت
     كدوم رو وارد كنيم در تنظيمات افزونه؟
     من هر ٢ رو تقريبا امتحان كردم نتيجه نگرفتم

     06/09/2015
    • Websima

     اگر لیست اعضا دیده نمیشه یعنی که شما اصلا به ربات متصل نشدید! اون برای حالتی بود که شما عضو خبرنامه داشته باشید ولی ارسال انجام نشه.
     ربات رو با استفاده از botfather بسازید و بلافاصله Token رو به شما میده اگر هم فراموش کرده باشید با دستور token دوباره برای شما ارسال میشه.

     07/09/2015
 • parsa

  دروود بر شما
  من افزونه رو نصب کردم
  1- هیچ گزینه برای پر کردن کاربر جدید ندارم فقط از من برای کاربر جدید عنوان می خواد
  2- کاربران چه طور می تونند خودشون عضو خبرنامه بشوند ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  واقعا افزونه عالی دارید

  03/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   قرار نیست کاربران بصورت دستی عضو بشن. اصلا به این شکل نمیتونید براشون پیام ارسال کنید.
   شما باید لینک ربات رو برای کاربران هدف ارسال کنید، وقتی روی start/ کلیک کنند به خبرنامه شما اضافه میشن و بصورت اتوماتیک در لیست اعضای خبرنامه هم نمایش داده میشن

   05/09/2015پاسخ...
 • غلامرضا بهشتیان

  سلام
  سرویس خیلی خوبی بود
  من واقعا لذت بردم
  من کلی آپشن بهش اضافه کردم
  تازه
  تایم cron رو هم برای تابع schedule آوردم روی 5 ثانیه و الان تو هر 5 ثانیه به درخواست های کاربر پاسخ میده
  اما هنوز دارم روش کار می کنم
  عالی شده ممنون

  03/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خوشحالیم که مورد استقبال و استفاده شما قرار گرفته، ایده هاتون رو با ما و سایر دوستان به اشتراک بذارید تا با کمک هم بتونیم افزونه رو قویتر کنیم. هادی خیلی توی این زمینه به ما کمک کرد.

   03/09/2015پاسخ...
 • رضا طاهری آبکنار

  سلام
  من افزونه را به درستی نصب کردم و ظاهرا” تنظمات آن هم درست است فقط نظرات و پیام های کاربران را دریافت نمی کنم ، لطفا” راهنمایی کنید
  متد ارتباط را getupdates انتخاب کرده ام

  سپاس

  02/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   نظرات و پیام های کاربران برای شما ارسال نمیشه، پیام های شما برای کاربران ارسال میشه. این افزونه یک سیستم چت نیست برای ارسال خبرنامه از طریق تلگرام طراحی شده است.

   02/09/2015پاسخ...
 • حامد فاخر

  متاسفانه مشکلی که توی ارسال پست به کاربران هست همچنان پابرجاست.
  توی سایت من که تعداد کاربران زیاد هست(600نفر) زمان ارسال لینک به تمام اعضا بیشتر از یک دقیقه طول میکشه و در این حالت چون maximum execution time برای هر اسکریپت در هاست حدود 60ثانیه تنظیم شده مشکل به وجود میاد.
  اگر درکل باید راهی پیدا کرد که زمان ارسال به تمام 600 کاربر کمتر از یک دقیقه طول بکشه یا اینکه مثلا بعد از ارسال به 20 کاربر اسکریپت رو دوباره لود کنه تا زمان اجرای اسکریپت در هاست دوباره منظور بشه

  02/09/2015پاسخ...
  • Websima

   همین تغییر خطا نشون میده که استراتژی کار میکنه و دیگه شما مشکل memory رو ندارید. این زمان رو براحتی و از طریق فایل htaccess میتونید تغییر بدید و افزایش بدید. ارسال پیام بصورت دوره ای به معنی استفاده از Cron job است که عملکرد جالبی نداره در وردپرس.

   02/09/2015پاسخ...
 • MAHSA

  همچنین پیام لغو با تاخیر میره!!!!

  01/09/2015پاسخ...
  • Websima

   هر پیام و پاسخی بصورت ساعتی بررسی میشه. میتونید از روش دستی و در زمان های مشخصی استفاده کنید

   02/09/2015پاسخ...
 • MAHSA

  سلام
  ممنون برای زحمتی که کشیدین.
  فقط وقتی اعضا استارت رو میزنن تا یک ساعت بعد پیام خوش امدگویی براشون نمیره؟!!!
  نمیشه جوری باشه که پیام خوش امدگویی همون لحظه بده؟؟

  01/09/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما از روش getupdates استفاده میکنید و روی حالت ساعتی قرار دادید. مشخصا همه آپدیت ها هر یک ساعت یک بار انجام میشه. اگر این زمان رو کم کنید به سرور فشار میاد. راه دیگه استفاده از webhook هست که نیاز به گواهینامه SSL داره و چون عموم سایت ها در ایران این گواهینامه رو ندارند (هزینه بالایی داره) عملا اون سیستم قابل استفاده نیست.

   02/09/2015پاسخ...
 • سعید

  با تشکر از پاسخ گویی شما.
  هم چک باکس رو تیک میزنم.
  هم کاربرام اکتیو هستن.
  من هم روی آپدیت دستی و هم getupdate امتحان کردم
  اما چیزی برای کاربرا فرستاده نمیشه.
  باز هم ازتون ممنونم

  31/08/2015پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز، ارسال پیام از طریق ربات و افزونه بررسی شده و مشکلی نداره، باید قالب و افزونه هایی که دارید رو بررسی کنید ببینید مشکل از اونهاست یا نه. اگر بتونید روی یک وردپرس تازه و بدون قالب و افزونه خاصی امتحان کنید خیلی میتونه کمک کنه به فهم مشکل

   31/08/2015پاسخ...
 • یونس

  با سلام
  اعضا به خبرنامه با نامشون اضافه میشه اما آپدیت مطالب یا مطلب جدید که تیکشو میزنم از تلگرام بره به اعضا ارسال نمیشه میشه راهنمایی کنید یا راه حلی بگید
  باسپاس

  31/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما از بخش تنظیمات افزونه گزینه مربوط به “ارسال به همه کاربران یا کاربران فعال” را روی “همه اعضا” قرار دهید و مجددا امتحان کنید.

   31/08/2015پاسخ...
   • یونس

    سلام
    رویه همه اعضا هستش اما بازهم نشد.

    31/08/2015
    • Websima

     سلام
     نمیدونم دیگه مشکل کجا میتونه باشه، باید بررسی کنید ببینید با یکی از افزونه ها یا قالب سایت در تداخل نباشه. اگر debug رو در وردپرس فعال کنید خطاهای موجود رو به شما نشون میده. البته اگر تخصصی در کدنویسی ندارید بهتره که این کار رو خودتون انجام ندید.

     31/08/2015
 • سینا

  من پلاگین رو آپدیت کردم ولی همچنان مشکل عدم ارسال وجود داره، حتی یک بار کل پلاگین و اعضای خبرنامه رو پاک کردم و دوباره پلاگین رو نصب کردم و دوباره بات رو استارت کردم ولی باز مشکل برقرار مونده، فقط تفاوتی که اینبار کرده اینه که پیام خوش آمدگویی میاد ولی وقتی مطلب رو توی وردپرس ارسال میکنیم و تیک ارسال به تلگرام رو هم میزنیم باز هم هیچ لینک و مطلبی به کسی ارسال نمیشه…

  31/08/2015پاسخ...
  • Websima

   شما از بخش تنظیمات افزونه گزینه مربوط به “ارسال به همه کاربران یا کاربران فعال” را روی “همه اعضا” قرار دهید و مجددا امتحان کنید. به بخش اعضای خبرنامه مراجعه کنید ببنید در حال حاضر در لیست شما عضوی هست یا نه؟

   31/08/2015پاسخ...
   • سینا

    این کار هم انجام دادم ولی باز هم فرقی نکرد و مطلبی ارسال نشد متاسفانه…

    03/09/2015
    • Websima

     شما احتمالا بخشی از مسیر رو اشتباه میرید، آموزش رو بصورت کامل مطالعه کردید؟

     05/09/2015
    • سینا

     باور بفرمایید من چندین و چند بار این مسیر و از اول رفتم ولی باز نتیجه همون شد که خدمتتون گفتم! دیگه انقدر راهنما رو خوندم فکر کنم حذف شدم! توی ورژن یک افزونه هیچ پیام خوش آمدگویی برای تلگرام نمیومد و اعضایی که اضافه میشدن نامشخص بودن ولی تو آپدیت دوم این مشکلات حل شد و اعضای به صورت اکتیو در اومدن و پیغام خوش آمد گویی هم ارسال میشه ولی باز با ارسال مطالب و تیک زدن ارسال به اعضای فعال یا همه‌ی اعضا باز هیچ لینک و نوشته ای برای هیچ کس ارسال نمیشه…

     05/09/2015
    • Websima

     سلام
     احتمالا با یک افزونه یا قالب بر روی سایت شما تداخل داره، برای مدت کوتاهی افزونه ها رو غیرفعال کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه. اگر نشد همین کار رو هم با قالب پیش فرض وردپرس انجام بدید.

     05/09/2015
    • Websima

     باید از این دوست عزیز تشکر کنم که با در اختیار گذاشتن اطلاعات پنل مدیریت، کمک کردن تا این مشکل برطرف بشه. دوستانی که این مشکل رو دارند راه حلش این است:
     احتمالا شما از افزونه وردپرس فارسی و یا همون wp-jalali استفاده میکنید. توی تنظیمات افزونه بخشی هست به نام “تبدیل اعداد به فارسی” در اون قسمت گزینه ای به نام “عنوان نوشته ها” هست. این گزینه نباید فعال شده باشه چون باعث میشه آی دی اعضای خبرنامه به اعداد فارسی تبدیل شه و هنگام ارسال پیام به اونها تلگرام نمیتونه عدد اصلی رو شناسایی کنه.

     05/09/2015
    • سینا

     سپاس فراوان از محبتتون و پیدا کردن مشکل، بلاخره با این کار مشکل ما حل شد. اگر لطف کنید این بخش مهم رو توی راهنما هم بروزرسانی کنید خیلی عالی میشه چون تقریبا تمام سایت های ورپرس فارسی این افزونه رو دارن و ممکنه همه به همین مشکل برخورند.
     با سپاس فراوان

     05/09/2015
    • Websima

     خواهش میکنم دوست عزیز
     بله توی توضیحات همین صفحه اضافه شد.

     06/09/2015
 • حامد فاخر

  سلام مجدد
  خوشحالم که آپدیت جدید افزونه رو امروز منتشر کردید
  امکانات جالبی بهش اضافه شده(البته همین امکانات رو من خودم برای سایت خودم اضافه کرده بودم)
  فعلا به سه تا مشکل اساسی برخوردم
  1- اینکه کاربر بعد از اینکه متن لغو عضویت رو میفرسته و به حالت deactive در میاد دیگه نمیتونه دوباره خودش اکتیوش کنه!(کدی که من اضافه کرده بودم با ارسال /start دوباره کاربر به حالت اکتیو در میومد)
  2 – قسمتی که برای سبک کردن درخواست ها به هاست اضافه کردین به نظرم کار نکرد!
  چون من روی 20تایی گذاشتم و باز ارور time out داد!
  فکر نمیکنم هاستم اونقدرا ضعیف باشه که نتونه 20تا ارسال ساده رو انجام بده.
  3 – در مورد قسمت تعیین مدیر خیلی عالی عمل کردید و از سازوکار جالبی استفاده کردین ولی بعد از اینکه خودم رو بع عنوان مدیر تعریف کردم اقدام به ارسال پیام به همه کاربران کردم که متاسفانه تمام 340 پیامی که باید به 340تا از کاربرها میفرستاد، برای خودم فرستاد!!! حالا نمیدونم برای کاربرها هم فرستاده یا نه…بعد از فرستادن 340تا پیام برای من! چون قبلش متن لغو عضویت رو هم فرستاده بودم در کمال ناباوری 340تا پیام new unsubscription رو هم دنبالش فرستاد!!!
  و در تمام این مدت که پیام ها رو میفرستاد سایت کلا از دسترس خارج شد و بالا نیومد!!!
  به نظرم قدری بیشتر باید روی رفع خطا قبل از انتشار کار بشه
  البته واقعا زحمت زیادی کشیده شده برای این افزونه و طبیعتا باگ هم جزیی از کار هست
  ممنون و موفق باشید
  منتظر آپدیت های جدیدتر هستیم 🙂

  30/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خواهش میکنم دوست عزیز
   1- گزینه اول به فکر خودمون رسیده بود ولی واقعا برای کاربر مهم نیست که بخواد دوباره بیاد و عضو بشه، برای شما که بعنوان مدیر مراحل مختلف رو تست میکنید میتونه جالب باشه. با این حال این قابلیت رو اضافه کردیم و الان در مخزن وردپرس آپدیت شده.
   2- سوال من اینه که آیا پیامی که مشاهده کردید دقیقا همون پیام قبلی بوده یا متنش فرق داشت؟ چون تو قسمت بعدی گفتید که 340 تا پیام رو دریافت کردید و این نشون میده که توانایی ارسال این تعداد پیام ایجاد شده. حقیقتش اینه که من به نمونه ای با تعداد اعضای زیاد دسترسی نداشتم که دقیقا کارایی رو بررسی کنم و این فقط یک ایده بود که اجراییش کردیم. البته به نظر میرسه که بتونه تا حدی کار رو بهتر کنه.
   متاسفانه استفاده از cron job بهترین راه حل بود که خیلی وردپرس در این زمینه توانایی نداره و مشکلات بیشتری رو ایجاد میکنه.
   3- این مسئله رو چندین بار تست کردم و چنین مشکلی ندیدم. حتما امروز مجدد بررسیش میکنیم. شما تغییری در کدها ایجاد نکرده بودید؟
   اینکه در مدت ارسال پیام ها سایت بالا نیومد دقیقا چه پیامی یا حالتی رو مشاهده کردید و این زمان چقدر طول کشید؟
   از اینکه در بهبود این افزونه ما رو همراهی میکنید متشکریم.

   31/08/2015پاسخ...
 • علیرضا

  سلام

  کاربرها رو چطوری باید به روبات تلگرام اضافه کنیم ؟
  من لیستی دارم از مشتری هام که میخوام همه رو به روبات تلگرام بشناسم

  30/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   نمیتونید خودتون افراد رو اضافه کنید، برای اضافه شدن یک کاربر به یک ربات باید کاربر روی لینک ربات شما کلیک کرده و دکنه start را بزند.

   30/08/2015پاسخ...
 • سیستم همکاری در فروش ثنافا

  سلام
  امکان اتصال این ربات به سایر سیستم ها هم وجود دارد؟
  مثلا سایت ثنافا میتواند این امکان را بر روی سیستم پیاده نماید؟

  29/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این ربات تنها برای وردپرس نوشته شده و امکان فعال سازی آن روی سایر سیستم های مدیریت محتوا نیست

   30/08/2015پاسخ...
 • حامد فاخر

  سلام
  من چندین روزه که دارم با این افزونه شما ور میرم و به نتایجی هم رسیدم
  البته من تغییراتی در کدهای فایل api-page.php دادم که چند نیاز خودم رو برطرف کنه
  مثلا یکی اینکه کاربر هر پیامی به ربات ارسال کنه یک نمونه هم برای خود من فرستاده میشه و من از این طریق نیازهای کاربران رو بررسی میکنم
  یا اینکه با عضو شدن هر کاربر نام و نام خانوادگی و نام کاربریش رو برام میفرسته
  یک مشکل اساسی که بهش برخورد کردم اینه که الان من حدود 250تا عضو ربات دارم که با ارسال هر پست باید لینک براشون ارسال بشه
  وقتی کلید ارسال رو میزنم برای تعدادی از کاربران که در اوایل لیست هستن لینک ارسال میشه و بعد از مدتی صفحه ارسال پست این خطا رو میده
  Request Timeout

  This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase ‘Connection Timeout’.
  که انگار به دلیل زیاد بودن تعداد کاربران و طولانی شدن زمان ارسال لینک به همه اونها هست.
  فکر میکنم این بزرگترین مشکل پلاگین هست تا الان
  چون دوست دارم پلاگینتون پیشرفت کنه لازم دیدم این اطلاعات رو در اختیارتون بذارم
  در مورد کدنویسی و ایده برای پلاگین هم میتونم در خدمت باشم و هر کمکی تونستم براتون انجام بدم
  در صورت تمایل با ایمیلم تماس بگیرین
  من همچنان روی پلاگین کار میکنم تا ببینم میشه این مشکل رو برطرف کرد یا نه
  ممنون
  منتظر خبرای خوب هستم 🙂

  29/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خیلی خوشحالیم که این افزونه مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته، فعالیت شما به ما انگیزه بیشتری برای گسترش اون و ارائه نسخه های کاملتر میده. جالبه که کارهای شما خیلی به مواردی که ما برای آپدیت های بعدی در نظر داشتیم نزدیک هستند.
   اون خطایی که مشاهده میکنید به دلیل محدودیت حافظه php سرور شماست که قابل ارتقا هست ولی در بیشتر هاست های اشتراکی یا پکیج های ارزون چنین امکانی رو برای مشتری فراهم نمیکنند. در نتیجه اگر تعداد اعضای خبرنامه خیلی زیاد بشه میتونه بیشتر سایت ها رو با مشکل مواجه کنه. پس بهتره که ساختار اون بخش رو کمی تغییر بدیم و شاید حتی مجبور به استفاده از cronjob بشیم.
   سعی میکنیم تا آخر این هفته یه آپدیت جدید ارائه کنیم.

   30/08/2015پاسخ...
 • هادی

  سلام

  پلاگین رو نصب کردم اما هیچ پیغامی ارسال نمیکنه.
  مشخصات اعضا هم نامشخصه

  28/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   عدم ارسال به دلیل نا مشخص بودن اطلاعات کاربران است. این هفته نسخه جدیدی ارائه میدیم که در صورت عدم دریافت اطلاعات جانبی کاربر هم ارسال داشته باشه

   29/08/2015پاسخ...
   • هادی

    سلام
    خیلی ممنون، آپدیت رو دریافت کردم و مشکل رفع شد.
    اما یک پیشنهاد:
    چون لینک های فارسی تبدیل میشه به یک لینک طولانی و نامفهوم، اگه میشد تنظیم کرد که “لینک کوتاه” پست بجای “لینک کامل” ارسال بشه بنظرم بهتر میشه.

    ممنون

    30/08/2015
    • Websima

     سلام، خواهش میکنم
     بله پیشنهاد خوبیه حتما در نظر میگیریم. البته همین الان هم شما میتونید از بخش متن دلخواه لینک کوتاه رو ارسال کنید ولی میتونه یک گزینه هم باشه.

     31/08/2015
    • هادی

     سلام این مشکل کوچیک هم در حالت چپ به راست ادمین وجود داره:
     http://prntscr.com/8avkdw

     31/08/2015
    • Websima

     سلام
     ممنون از شما، برطرف شذ.

     31/08/2015
 • سعید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من یه بار کامنت گذاشتم اما فکر کنم به دستتون نرسید.
  من همه کارهارو انجام دادم و مراحل رو هم به درستی انجام دادم
  خودم هم عضو ربات شدم و داخل پنل هم مشخصاتم به درستی اومده
  بعد از باز کردن صفحه ای که قالب تلگرام API داره مینویسه یک آپدیت دریافت شد و یک نفر هم عضو شد
  اما وقتی پُست گذاشته میشه برای اعضا چیزی فرستاده نمیشه.
  مشکل از کجا میتونه باشه ؟

  26/08/2015پاسخ...
  • Websima

   با سلام
   اینکه مشخصات بدرستی ارسال شده یعنی دریافت بصورت کامل انجام میشه، عدم ارسال به دو دلیل میتونه باشه، اول اینکه هنگام انتشار مطلب چک باکس ارسال رو فعال نکرده باشید و دوم اینکه وضعیت کاربر در حالت active نباشه. به لیست اعضای خبرنامه مراجعه کنید و ببینید که وضعیت کاربر active است؟

   29/08/2015پاسخ...
 • شايان

  با سلام و خسته نباشيد، ممنون از افزونه كاربردي شما. اگه قابليت افزودن دكمه ها و تنظيم عمكرد اونها رو به ربات بتونيد اضافه كنيد كمك بزرگي جامعه طراحان كرديد.
  بازم از شما سپاس گذارم.

  26/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   این مسئله خیلی عمومی میشه، اینکه شما چه دکمه هایی و چه پاسخ هایی نیاز دارید یه راه حل عمومی نداره و برای هر پروژه فرق میکنه. ولی سعی میکنیم که امکانات جدیدی به خود پروژه اضافه کنیم.

   26/08/2015پاسخ...
 • سید صبا میری

  با سلام
  من افزونه شمارو نصب کردم ربات تلگرام هم دارم که در حال حاضر ۶ کاربر دارد ولی در مدیریت پنل من هیچیک از کاربران وجود ندارند
  بنظر شما مشکل از کجاست؟

  26/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   کاربران بعد از نصب افزونه به ربات اضافه شدند؟ آیا از آپدیت دستی استفاده کردید؟

   26/08/2015پاسخ...
 • حسین

  من تو قسمت
  command1 – description
  command2 – another description
  گیر کردم چطور بهش دستوری رو بدم تا عمل کنه؟؟؟

  23/08/2015پاسخ...
  • Websima

   شما اینجا فقط دستورات رو تعریف میکنید.
   با این کار کاربر بدون استفاده از صفحه کلید یک دستور مشخص و از پیش تعیین شده رو برای شما ارسال میکنه. اینکه با دریافت این دستور چه اتفاقی روی سرور شما خواهد افتاد و چه پیامی برای کاربر ارسال میشه رو باید طراحی و کدنویسی کنید. از داخل خود ربات نمیتونید براش پاسخ تعریف کنید.

   24/08/2015پاسخ...
 • حامد فاخر

  با روش جدیدی که اموزش دادید امتحان کردم و کار میکنه
  ولی مشکل اینجاست که گاها بصورت پشت سر هم همه کاربرا رو بصورت نامشخص ثبت میکنه یعنی تمام فیلدها نامشخص هستن حتی فیلد وضعیت و چون جوری کد نویسی کردید که فقط به کاربران در حالت فعال خبرنامه ارسال بشه برای ای دی هایی که نامشخص ثبت شدن هیچی ارسال نمیشه
  مشکل بعدی دیگه اینکه وقتی یک ایدی رو به زباله دان منتقل میکنم هنوز توی حالت اکتیو باقی میمونه و دوباره اگر همون ایدی ربات رو استارت کنه به لیست اضافه نمیشه و حتما باید از زباله دان پاک کنم تا بتونه دوباره به لیستم اضافه بشه.
  من با یک دستکاری توی کدها یک کد اضافه کردم که با استارت کردن هر کاربر برای مدیر ربات که خودم هستم اطلاعات کاربر جدید رو میفرسته و من رو از اصافه شدن عضو جدید باخبر میکنه.
  منتظر امکانات بیشتر هستیم
  ممنون

  23/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   شما دیگه خودتون ربات نویس شدید. فقط اون مورد که بعضی وقتا پشت سر هم نامشخص ثبت میکنه رو متوجه نشدم.
   یعنی یه وقتایی درسته و یه وقتایی اشتباه؟ تونستید متوجه شید که چه عاملی داره باعث میشه؟
   برای امکانات بیشتر ایده زیاد داریم. منتظریم که این افزونه به حالت پایدار برسه و ایراداتش رفع بشه.
   ممنون از شما

   23/08/2015پاسخ...
 • سینا

  متاسفانه من الان بیشتر از یک دو ساعت هست دارم با این افزونه کلنجار میرم و هرچی سعی کردم و راهنماها رو دقیق مطالعه کردم و قدم به قدم باهاشون جلو رفتم ولی متاسفانه هیچی توی تلگرام دریافت نمیکنم! میشه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست؟ چون من دقیقا تمام کارهایی که گفته شده رو انجام دادم ولی باز هم هیچ پیغامی نمیاد برام…

  23/08/2015پاسخ...
  • Websima

   شما باید اول بخش اعضای خبرنامه رو چک کنید ببینید کسی اونجا اضافه شده یا نه؟ و مشخصاتش ثبت شده یا نامشخص نوشته؟

   23/08/2015پاسخ...
   • سینا

    اعضا وجود داره ولی تمامی فیلد‌ها نامشخص هست. چطوری میتونم وضعیت نامشخص رو تغییر بدم؟

    29/08/2015
    • Websima

     سلام، میتونید به بخش ویرایش هر عضو برید و با فعال کردن بخش “زمینه های دلخواه” مقادیر رو ویرایش کنید.

     29/08/2015
   • حمید

    سلام . من افزونه را نصب کردم ، اما هیچ کاربری به خبرنامه اضافه نمیشه . رباط هم با بوت فادر ساخته شده است . در سایت afousna.irافزونه را استفاده می کنم و ربات من ***
    است . در آپدیت دستی هم میگه “خطایی رخ داده است، هیچ آپدیت جدیدی از تلگرام دریافت نشد، لطفا تنظیمات رو بازبینی کنید.”
    خواهشمن می کنم به من اطلاع بدید

    30/09/2015
    • Websima

     سلام
     کاربرها قرار است چجوری به ربات شما اضافه شن؟ آیا لینک ربات رو در دسترس مخاطبین خودتون قرار دادید؟

     01/10/2015
 • میلاد

  سلام مشکل حل نشده اون تنظیماتی که گفتین هم انجام دادم
  مشکل پا برجاست

  23/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   من اطلاعاتتون رو پاک کردم؛ مجدد دسترسی بدید درستش کنم

   23/08/2015پاسخ...
 • ehsan

  سلام چرا هرکس عضو میشه تو لیست اغضا نشون نمیده مشکل از کجاست؟

  22/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آپدیت اعضا رو انجام میدید؟ بصورت دستی یا اتوماتیک؟

   22/08/2015پاسخ...
 • یونس

  با سلام

  با آموزش جديدي هم که اعلام کرديد مشکل همچنان پابرجاست و حل نشده و مشخصات افراد در تلگرام نامشخص و ارسال خبرنامه صورت نميگيره چه به صورت دستي و چه به صورت اتوماتيک
  منتظر دريافت بروزرساني هستيم

  باسپاس

  22/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا یه مرحله از کار رو درست انجام ندادید، دسترسی بدید تا بررسی کنیم.

   22/08/2015پاسخ...
 • حامد فاخر

  سلام و خسته نباشید
  واقعا کار بسیار بزرگی انجام دادید
  خیلی خوشحالم که میبینم هموطنان عزیزمون چنین افزونه کاربردی طراحی کردن
  ممنون از زحماتتون
  منتظر امکانات بیشتر هستم

  21/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خواهش میکنم دوست عزیز
   قصد داریم امکاناتی بهش اضافه کنیم ولی پیشنهادات و نظرات شما عزیزان هم میتونه خیلی به ما کمک کنه

   22/08/2015پاسخ...
 • میلاد

  سلام وبسیما عزیز
  وقت بخیر

  بنده روزی چند بار به سایت شما سر می زنم تا ببینم مشکل این پلاگین بر طرف شد یا نه. آیا امکانش هست بگید چقدر طول می کشه؟

  ممنون از لطفتون <3

  21/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   دوست عزیز، مشکل برطرف شده و توی نظرات توضیح دادم که چطوری افزونه رو راه اندازی کنید. لطفا اگر موفق به انجام کار شدید اطلاع بدید

   22/08/2015پاسخ...
 • احسان

  سلام ؛ خیلی ممنونم بخاطر زحماتتون ؛
  اما من چک کردم و مطلب جدید ارسال کردم اما تو تلگرام پیامی دریافت نکردم ؛ در انتظار نسخه جدید هستم ان شاء الله که مشکل رفع شه.
  اکانت رو غیرفعال کردم اگر برای تست افزونه بازهم نیاز داشتید بهم ایمیل بزنید تا اکانت رو فعال کنم.
  در نهایت از تیم برنامه نویسی وبسیما بخاطر این افزونه عالی تشکر میکنم.
  موفق باشید. تمی

  19/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   من عضو خبرنامه شما هستم و مطلب جدیدتون برام ارسال شد. احتمالا خودتون هنوز عضوش نیستید. اون اعضایی که قبلا ثبت شده بودند رو کلا حذف کنید و دوباره با ارسال دستور start/ به ربات عضویت رو انجام بدید.
   مطلبتون یه افزونه به اسم تقییم رو معرفی کرده بود.

   20/08/2015پاسخ...
 • میلاد

  سلام من فکر کنم کد توکن رو که کپی میکنی چپ و راستش بهم میریزه جابه جه کپی میشه دلیلش این نیست که کار نمیکنه ؟

  19/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   نه اون فقط نمایش رو اونجوری میکنه به دلیل راست چین بودن، با همون مراحلی که گفتم میتونید از افزونه استفاده کنید.

   20/08/2015پاسخ...
 • میلاد مهیار

  سلام من یک یوزر براتون درست کردم که بتونید مشکل رو چک کنید
  لینک ادمین:
  ***
  من تشکر میکنم برای این افزونه خیلی کاربردی و تشکر پیشاپیش برای رفع مشکل

  18/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از شما، یکی دیگر از دوستان این امکان رو فراهم کرده بودند و مشکل شناسایی شد. به زودی آپدیت جدیدی از افزونه برای رفع مشکلات نسخه 1 ارائه میشه. تا اون زمان میتونید با طی مراحل زیر افزونه رو قابل استفاده کنید برای خودتون:
   1- افزونه رو غیرفعال و حذف کنید
   2- مجددا از مخزن وردپرس افزونه رو دانلود و نصب کنید
   3- در صفحه تنظیمات API تلگرام، فیلد Token را خالی کرده و متد رو بر روی getUpdates قرار داده و ذخیره نمایید.
   4- مجددا مقدار Token را وارد نموده و ذخیره کنید.
   5- اعضای قبلی خبرنامه را بطور کامل حذف کنید.
   6- با تلگرام خودتان برای ربات پیام start/ را ارسال نمایید.
   7- از طریق صفحه آپدیت دستی اطلاعات رو دریافت کنید.
   8- اطلاعات عضو خبرنامه را چک کنید که صحیح باشد.
   9- ارسال خبرنامه هنگام انتشار مطلب را تست کنید.

   19/08/2015پاسخ...
 • احسان

  سلام ؛ من تنظیمات رو انجام دادم اما ربات پیام ارسال نمیکنه
  کد توکن : ***

  اطلاعات دسترسی به سایت :
  ***

  18/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ممنون از شما که اطلاعات رو در دسترس قرار دادید، یک سری تنظیمات در افزونه بود که مشکل داشت و حتما به زودی یک آپدیت برای رفع اون ارائه میدیدم.
   ولی الان من مشکل شما رو برطرف کردم و خبرنامه به خوبی داره کار میکنه. لطفا بذارید روی getUpdates باشه فعلا تا نسخه جدید ارائه بشه.

   19/08/2015پاسخ...
   • میلاد

    لطفا اگر پلاگین درست شد یه ندایی بدید عزیز <3

    19/08/2015
    • Websima

     افزونه درست شده، مراحل راه اندازی مجدد رو توی دیدگاه ها به یکی از دوستان گفتم

     20/08/2015
 • میلاد

  پشتیبان عزیز
  ظاهرا مشکل از خود پلاگین هست چون همه این مشکل رو دارند. بنده روی دوتا سایت امتحان کردم و روی هر دو سایت هم وضعیت اعضای خبرنامه رو “نامشخص” میزنه و خبرنامه ای ارسال نمیشه.

  ممنون میشم این موضوع رو پیگیری کنید چون افراد زیادی به این پلاگین نیاز دارند.

  ممنون از لطف زیادتون <3

  18/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بله مشخصا یه مشکلی هست که از دید ما پنهان مونده، البته من خودم تا لان روی 5 سایت و ربات مختلف این سیستم رو فعال کردم و این مشکل رو مشاهده نکردم. اگر یکی از دوستان امکان دسترسی به پنل مدیریتش رو ایجاد میکرد تا الان مشکل شناسایی و برطرف شده بود.

   18/08/2015پاسخ...
   • میلاد

    همه چیز “نا مشخص” هست. شما فرمودید “اگر یکی از دوستان امکان دسترسی به پنل مدیریتش رو ایجاد میکرد تا الان مشکل شناسایی و برطرف شده بود.”
    من برای شناسایی این مشکل می تونم اطلاعات پنل رو به شما بدم. به کجا بفرستم؟

    18/08/2015
 • میلاد

  سلام.
  ممنونم بابت این پست مفید.
  من هم مشکل دوستان رو دارم. افراد می تونند عضو خبرنامه بشند اما پیام برای خبرنامه ارسال نمیشه. میشه کمکم کنید لطفا؟

  18/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   توی بخش اعضای خبرنامه اطلاعات کامل هست یا همه نامشخص هستند؟
   توی همون لیست کاربران وضعیتشون active است یا deactive؟

   18/08/2015پاسخ...
 • سعید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من پلاگین رو نصب کردم
  بات هم ساختم ، همه کارهارو انجام دادم
  عوض هم داره منتهی دو تا مشکل داره
  برگه ای قالبش رو API گذاشتم باز میکنم میزنه :
  0 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.
  0 کاربر جدید به لیست اعضای خبرنامه اضافه شد.

  مشکل دوم هم اینه که هیچ پیغامی برای بات فرستاده نمیشه …
  همه کارهارو چک کردم و درسته
  ممنون میشم کمک کنید

  17/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اینجوری نمیتونم نظر بدم، چون میگید که همه چیز رو به درستی انجام دادید. اگر میتونید دسترسی به پنل مدیریت وردپرس برامون ایجاد کنید و لینک ربات رو هم بفرستید تا بررسی کنیم.

   18/08/2015پاسخ...
 • یونس

  با سلام
  من هم مشکل بقیه دوستان دارم
  این که افراد اضافه شده نامشخص هستن و اینکه وقتی چیزی آپدیت میشه برای اونایی که عضو هستن ارسال نمیشه
  و تو برگه ها و پستهایی که میخوام تیک عضو خبرنامه رو بزنم بعد از زدن دکمه بروز رسانی دوباره تیک این گزینه برداشته میشه
  لطفا راهنمایی کنید
  با سپاس

  16/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   چنتا عضو دارید؟ شاید اطلاعاتشون تکمیل نیست. البته ما روی چنتا سایت تست کردیم و مشکلی نبود اما بنظر میاد که بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند.
   اون تیک طوری طراحی شده که پس از برزرسانی یا انتشار اتوماتیک برداشته بشه که اگر یوقت حواستون نبود و مطلبی رو بروزرسانی کردید دوباره خبرنامه برای همه ارسال نشه.

   16/08/2015پاسخ...
 • لیلا

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید گرامی من افزونه رو نصب کردم متاسفانه کار نمیکنه رو چند سایت با هاست مختلف چک کردم ولی بعد که فعال بشه هم موقعی که بخواد عضو ثبت کنه به صورت ناشناس طبق تصویر زیر

  http://dlbook.net/wp-content/uploads/2015/08/rr.jpg

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکل از چی می تونه باشه

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   افزونه رو روی چندین سایت امتحان کردیم و به درستی کار میکرد، احتمالا شما افزونه ای دارید که با این تداخل داره، اگر امکان داره لیست افزونه های فعال روی سایتتون رو برامون بفرستید یا دسترسی ایجاد کنید برامون به پنل مدیریت سایت.

   16/08/2015پاسخ...
 • محمد

  من احساس میکنم تو تنظیمات و برگه اشتباه میکنم
  میشه بیشتر راهنمایی کنید

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   فکر کنم اگر یه بار دیگه آموزش رو مطالعه کنید مشکلتون حل بشه ولی کلا تنظیمات پیچیده ای نداره و بیشتر بنظر میاد با یک افزونه در تداخل باشه

   16/08/2015پاسخ...
 • محمد

  اقا هر کاری میکنیم کاربر اضافه نمیشه ؟
  به نظرتون چه کنیم ؟
  تنظیمات هم مثل عکس بذاریم ؟

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   فقط کافیه که یک بار با اکانت خودتون تست کنید.
   ربات رو توی تلگرام شخصی خودتون اضافه کنید، پیام /start رو براش ارسال کنید و از طریق صفحه ای که ساختید آپدیت دستی رو انجام بدید. باید کاربر اضافه بشه

   15/08/2015پاسخ...
   • محمد

    خودم زدم و دادم چند نفر دیگه اما متاسفانه اضافه نمیشه کسی
    باید چه کنم ؟

    15/08/2015
    • Websima

     آپدیت هم کردید؟
     Token رو برای من ارسال کنید تست کنم، منتشرش نمیکنیم در نظرات.

     15/08/2015
    • Websima

     من تست کردم و بخوبی اعضای جدید اضافه شدند، من فکر میکنم در ساخت برگه یا تعیین قالب برگه اشکالی دارید. حتی یک پیام هم برای کاربرانتون فرستادم. به دستتون رسید؟

     15/08/2015
    • محمد

     آره پیام رو دیدم
     اون برگه رو مگه باید چه جور بسازم
     من ساختم و قالب رو رو api telegram گذاشتم و قبل نشر گذاشتم رو خصوصی

     15/08/2015
    • Websima

     دقیقا همین کار رو باید انجام بدید، ولی هیچ وقت برگه رو باز کردید؟ تا برگه نمایش داده نشه که اتفاقی نمیافته.
     الان آپدیت های شما رو من خوندم و تلگرام دیگه قبلی ها رو از سرورش پاک کرده، اگر میخواهید اضافه بشه به کاربرا بگید که دوباره دستور /start رو بفرستند به ربات

     15/08/2015
    • محمد

     الان من برگه رو میزنم برای نمایش اینو میاره
     1 آپدیت جدید از تلگرام دریافت شد.
     0 کاربر جدید به لیست اعضای خبرنامه اضافه شد.

     و هیچ کاربری بازم اضافه نمیشه
     ایا عنوان برگه مهمه ؟

     15/08/2015
    • Websima

     نه عنوان برگه مهم نیست
     به بخش اعضای خبرنامه برید و ببینید چیزی اضافه شده یا نه
     برای اینکه کاربر اضافه بشه باید start/ رو برای ربات ارسال کرده باشه، پیام های دیگه کاربر رو به اعضا اضافه نمیکنه

     15/08/2015
    • محمد

     من الان رو سایت دیگه نصبش کردم
     تو بخش اعضا اینجوره :
     http://sourceiran.com/wp-content/uploads/19.jpg

     الان شما چه طور اون متن رو فرستاید برای کاربرا ؟

     15/08/2015
    • Websima

     من فکر میکنم که داره با یک افزونه دیگه روی سایت شما تداخل میکنه!
     برای اینکه آپدیت ها رو ببینید این آدرس رو توی مرورگرتون باز کنید:
     https://api.telegram.org/botTOKEN/getUpdates
     و بجای TOKEN کد خودتون رو قرار بدید. دیتا از تلگرام به درستی داره دریافت میشه، روی سیستم من هم اطلاعات کاربران دقیق دریافت میشه. یه چیزی توی سایت شما هست که داره مشکل ایجاد میکنه. به محض اینکه کاربر در خبرنامه اضافه بشه پیام خوش آمد گویی باید براش ارسال بشه.

     15/08/2015
 • محمد

  اینو از کجا فعال کنیم ؟

  Open graph

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   میتونید با کدنویسی انجام بدید یا اگر افزونه سئو وردپرس یا همون Yoast را داشته باشید. در تنظیماتش بخش اجتماعی میتونید open graph رو فعال کنید در کل سایت.

   15/08/2015پاسخ...
   • محمد

    با پلاگین های دیگه امکانش هست ؟

    15/08/2015
    • Websima

     بله، مسلما برای اینکار پلاگین هست. توی گوگل جستجو کنید، open graph wordpress دو سه تا پلاگین براتون میاره.

     15/08/2015
    • محمد

     چند پلاگین رو زدم اما متاسفانه مال قدیم هستند و سازگاری با نسخه وردپرس رو ندارند خودتون یه پلاگین به روز رو میشه معرفی کنید ؟

     15/08/2015
    • Websima

     این بنظرم بد نبود: Simple Open Graph

     15/08/2015
   • محمد

    من پلاگین Simple Open Graph رو نصب کردم
    تنظیماتشو نمیخواد کاری کنم ؟
    مثل توضیحات و تصویو و اکانت fb

    15/08/2015
    • Websima

     تنظیماتی نداره، آدرس یکی از صفحات مربوط به نوشته ها رو توی تلگرام خودتون بذارید و ارسال کنید ببینید اطلاعات کامل رو میاره یا نه؟

     15/08/2015
 • فرهاد

  ممنون بابت مقاله؛ افزونه رو نصب کردم اما چند تا مشکل دارم
  1.اطلاعات اعضای خبرنامه رو کلا همشو میزنه نامشخص، اصلا هم جایی برای ویرایش که بشه به حالت active دراود نداره
  2. اینکه اصلا چیزی از سایت برای مشترکین ارسال نمیشه

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم
   1- برای هر عضو یک بخش ویرایش وجود داره مشابه با نوشته ها در وردپرس، وقتی وارد اون صفحه میشید از بالای صفحه سمت چپ دکمه “تنظیمات صفحه” رو بزنید و “زمینه های دلخواه” رو فعال کنید. اونوقت میتونید اطلاعات جانبی کاربر رو ویرایش کنید.
   2- احتمالا همه اعضا غیرفعال هستند که چیزی براشون ارسال نمیشه. شما افزونه رو از مخزن وردپرس دانلود کردید؟

   15/08/2015پاسخ...
 • محمد

  سلام خدمت شما
  تشکر میکنم از مطلب مفیدتون
  فقط بنده چند سوال دارم ممنون میشم جواب بدید :
  1- کاربرا چه جور عضو بشن ؟
  من نمیدونم کاربرا چه جور باید عضو بشن

  2- برگه ای که ساختم رو چه جور محدود کنم و بر روی حالت خصوصی یا بصورت رمز دار قرار بدم

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خواهش میکنم دوست عزیز
   1- شما وقتی ربات رو میسازید یک شناسه یا username براش انتخاب میکنید. کاربرا هم میتونن از همون طریق ربات شما رو ادد کنند. کافیه لینکی مانند https://telegram.me/BotFather بسازید و به جای BotFather شناسه ربات خودتون رو قرار بدید. این لینک رو برای مخاطبان ارسال کنید یا در سایت قرار بدید وقتی روش کلیک کنن ربات به لیست مخاطبانشون اضافه میشه.
   2- در وردپرس هر برگه ای رو میشه محدود کرد، فقط کافیه که وضعیت نمایش رو به حالت رمزدار یا خصوصی تغییر بدید. همونجایی که دکمه “انتشار” رو میزنید این تنظیمات وجود دارند.

   15/08/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام و وقت بخیر
  آقا این کران جاب رو چه جوری تنظیم کنیم
  منظور دستورش چی میشه؟
  ممنون می شم راهنمایی کنین

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اگر متد انتخابی getUpdates باشه Cron Job بصورت اتوماتیک توسط افزونه فعال میشه، شما فقط کافیه که از همون بخش تنظیمات مشخص کنید که توی چه بازه زمانی اجرا بشه.

   15/08/2015پاسخ...
 • امين خادميان

  از این که هرروز بروز ترین مقاله ها رو در وبسیما می بینم واقعا خوشحالم .
  این روزا تلگرام به سرعت داره پیشرفت می کنه و کاربران زیادی رو جذب کرده چه در داخل و چه در سایر کشور ها استفاده از این افزونه خیلی میتونه کمک کنه به ایجاد کسب و کاری موفق . فقط خواهشم از وبسیما این هستش که این سرویس رو فعال کنه که ما مقالات وبسیما رو توی تلگرام پیگیری کنیم

  15/08/2015پاسخ...
  • Websima

   ممنون از شما
   برای وبسیما هنوز تصمیم نگرفتیم که خبرنامه تلگرامی استفاده کنیم یا نه، چون تعداد مطالب ارسالی ما در هفته زیاد نیست و شاید خیلی برای کاربران جذابیت نداشته باشه این ربات

   15/08/2015پاسخ...
 • سینا

  سلام
  ممنون از افزونه و آموزش.
  من افزونه رو نصب کردم و رباط رو ساختم. رباط رو تست کردم و کار می کنه حتی چند نفر رو هم عضو کردم.
  اما وقتی افزونه رو نصب می کنم و طبق تنظیمات یک برگه میسازم برای api و پستی ارسال می کنم برای کاربران اراسل نمیشه و در صفحه ای که برای api ساختم این ارور رو نشون میده:

  خطایی رخ داده است، هیچ آپدیت جدیدی از تلگرام دریافت نشد، لطفا تنظیمات رو بازبینی کنید.

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  14/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خواهش میکنم دوست عزیز
   برگه ای که برای api ساخته میشه فقط به جهت دریافت آپدیت های جدید است و برای ارسال خبرنامه باید از نوشته ها یا برگه ها اقدام کنید. یک متا باکس در بخش ویرایش یا افزودن نوشته ایجاد شده که میتونید از اون استفاده کنید.
   اگر تونستید افزونه رو فعال کنید و به درستی ازش استفاده کنید لطفا اطلاع بدید و مشکلی که براتون پیش اومده بود رو شرح بدید تا بقیه دوستان هم جواب سوالاتشون رو بگیرن

   15/08/2015پاسخ...
 • رضا

  سلام با اینکه چند نفر از اعضای خونه برای تست بات من رو دارند اما لیست اعضای خبرنامه همش خالیه! راهنمایی میکنید؟

  13/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   دو دلیل میتونه داشته باشه، یا Token رو بصورت صحیح وارد نکردید و یا هنوز آپدیت ها رو از تلگرام نخوندید. یکبار از طریق آپدیت دستی اقدام کنید ببینید کاربران اضافه میشوند یا خیر.

   15/08/2015پاسخ...
 • غزل

  سلام
  من به خاطر دو تا موضوع باید از شما تشکر کنم. یکی مقالات مفیدی که میذارید، و یکی هم اینکه جواب سوالات همه رو با حوصله میدید! که این دومی واقعا برای من جای تعجب داشت چون پاسخگویی به سوال همه خیلی وقتگیره و این کار شما جز دلسوزی اسم دیگه ای نداره.
  ضمن اینکه طراحی سایتتون هم عالی شده و واقعا زیبا و چشم نوازه و همه چیز سرجاشه.
  خسته نباشید.
  من یه سوال داشتم که ربطی به موضوع این مقاله نداره، مدتهاست دنبال جوابشم ولی تو اینترنت سرچ کردم و چیزی نیافتم. اصولا اهل سوال کردن نیستم و بیشتر به جستجو میپردازم و دوست ندارم وقت کسی رو بگیرم، به هر حال الان مجبور شدم و شما رو کمکی از طرف خدا دیدم.
  سوالم اینه که اگر در چندین صفحه از سایت، یک کلمه کلیدی مشابه تعریف بشه، آیا این موضوع برای سئوی اون کلمه کلیدی در اون سایت مشکلی ایجاد میکنه یا خیر؟ مثلا من یک صفحه محصولات خوشبو کننده دارم و این کلمه کلیدی رو براش میذارم، و بعد چند مقاله هم در این مورد می نویسم و از همین کلمه کلیدی استفاده میکنم. آیا کار من غلط هست و بهتره برای اون مقاله ها کلمه های دیگه ای انتخاب کنم؟
  یه موردی هم که هست، اینطور که من متوجه شدم تاثیر استفاده از بک لینک، مثلا به صورت انکر تکست کلمه کلیدی در میان متن، در سایتها و وبلاگهای دیگه، اثرش رو روی سئو به میزان زیادی از دست داده و سئو به این روش دیگه مثل قبل جواب نمیده و الان محتوا تاثیر بسیار زیادتری روی سئو داره. این موضوع کار سئوکارها رو واقعا سخت کرده ولی امیدوارم کسانی که با خرید بک لینک بدون زحمت تو نتایج بالا میومدن هم کارشون سخت دشه باشه!
  با تشکر از زحمات شما. موفق باشید…

  13/08/2015پاسخ...
  • Websima

   سلام
   از توجه و لطف شما سپاس گزاریم. تلاش ما اینه که سطح دانش عمومی رو در حد توان خودمون بالا ببریم.
   این کار از نظر سئو هیچ مشکلی نداره، حدس میزنم که از وردپرس و افزونه yoast استفاده میکنید. این افزونه به شما اخطار میده که این کلمه رو قبلا استفاده کردید ولی به این معنی نیست که صفحات جدید اجازه ندارند که با همون هدف گذاری ایجاد بشن بلکه به شما گوشزد میکنه که ممکنه توی این عبارت جایگاه خوبی داشته باشید پس بهتره کلمات و عبارات متفاوتی رو هدف گذاری کنید.
   بطور کلی وقتی تعداد زیادی از صفحات سایت شما در زمینه و موضوع خاصی باشند گوگل متوجه این مسئله میشه و موضوعیت کلی سایت شما رو تعیین میکنه همین مسئله میتونه جایگاه شما رو توی اون عبارت بهبود بده و البته توی زمینه های دیگه پیشرفت زیادی نکنید.
   تاثیر بک لینک هر روز کمتر میشه و شروع این مسئله از زمانی بود که گوگل اعلام کرد دیگه پیج رنک ها رو آپدیت نخواهد کرد. تلاش گوگل بر اینه که نتایج دقیق و صحیح باشند در نتیجه هر روز الگوریتم های کاملتر و بهتری رو ارائه میده.

   15/08/2015پاسخ...
   • غزل

    ممنون از راهنماییتون. خیر من از سیستمهای مدیریت محتوای معمول استفاده نمیکنم کل سایت شخصا توسط تیم طراحی سایت شرکت خودمون طراحی و کدنویسی شده.
    بابت از دست ارزش بک لینک بازم متاسفم این موضوع به من کمک زیادی می کرد. فعلا که با تولید محتوا جلو میرم که برای سایتی که محصولات متنوعی میفروشه واقعا کار سختیه و نمیشه موضوع کلی واسه سایت مشخص کرد.
    به هر حال ممنون

    17/08/2015
    • Websima

     خواهش میکنم، پس با اون خطا هم مواجه نمیشید. بطور کلی هیچ مشکلی نداره که چند صفحه با محوریت یک موضوع توی سایت داشته باشید به شرطی که محتوا و عنوان آنها با هم متفاوت باشد.

     17/08/2015
 • حمید مهابادی

  همین دیروز با ربات تلگرام آشنا شدم و داشتم قابلیت هاش رو میخوندم، با خودم فکر کردم که چقدر خوب میشد اگر میتونستیم توی وردپرس هم ازش استفاده کنیم. ولی هر چی مخزن وردپرس رو گشتم افزونه خوبی پیدا نکردم.
  بنظر میاد که شما چند قدم از من جلوتر بودید و واقعا از ایده و اجرای کار لذت بردم، خیلی هم جالب بود که این افزونه رو رایگان منتشر کردید! دستتون درد نکنه

  13/08/2015پاسخ...
  • Websima

   فکر کنم سرعت شما از ما بیشتر باشه، هنوز دو ساعت نیست که این مطلب رو منتشر کردیم!
   بله بنظر ما هم تلگرام فرصت خوبی برای مدیران سایت ها فراهم کرده و از این مسئله حتما خودش هم سود زیادی میبره، چون همین الان من و شما داریم در موردش صحبت میکنیم. تیم فنی وبسیما تلاش زیادی کرد تا سریع این افزونه رو طراحی، پیاده سازی و تست کنه تا بتونیم در اختیار شما دوستان قرارش بدیم.
   امیدوارم که مورد استفاده واقع بشه و با نظرات خودتون به تکمیل و بهبود اون کمک کنید.

   13/08/2015پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟