22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
افزونه Telegram Inliner برای وردپرس

افزونه Telegram Inliner برای وردپرس

افزونه Inliner تلگرام، ربات جستجوی هوشمند در سایت

ربات های تلگرام دریچه ای جدید برای ارتباط هدفمند و از  پیش برنامه ریزی شده میان کاربران و مدیران سایت ها باز کرده اند. امکاناتی از قبیل ارسال پیام به کاربر، دریافت پیام، دریافت عکس پروفایل و … موجب شده تا ابزار لازم برای روشن شدن موتور خلاقیت کدنویسان محیا گردد.

هر روز امکاناتی جدید به این سیستم قدرتمند اضافه میگردد که آخرین و مهم ترین آنها را میتوان Inline Bots دانست. ربات های اینلاین یا برخط ربات هایی هستند که پاسخ کاربر را در لحظه و براساس عبارت وارد شده نمایش میدهند. برتری این ربات ها به ربات های عادی به شرح زیر است:

 • پاسخ گویی سریع و لحظه ای به عبارت وارد شده توسط کاربر
 • ارائه لیستی از نتایج که به کاربر اجازه انتخاب میدهد
 • امکان فراخوانی ربات در هر صفحه گفتگو و بدون نیاز به ارتباط مستقیم با آن
 • بازگشت موارد انتخاب شده توسط کاربر به ربات
 • نمایش منحصربفرد نتایج در تلگرام
 • امکان ارسال متن، تصویر، ویدئو یا استیکر

با این وجود استفاده از inline bot مشکلاتی را هم برای شما فراهم میکند. بعنوان مثال برای استفاده از آنها شما باید گواهی SSL داشته باشید و تنها از طریق متد webhook قادر خواهید بود با ربات خود در ارتباط باشید. همین ایراد کوچک موجب میشود که بسیاری از سایت های ایرانی نتوانند از امکانات آن بهره مند شوند. البته نگران نباشید راه حل های زیادی برای این مشکل وجود دارد.

روش کار inline bot در تلگرام چیست؟

ربات های تلگرام در حالت عادی با دریافت پیام از طرف کاربر، آن را به سرور تلگرام ارسال میکنند. صاحب ربات میتواند با استفاده از متدهای getUpdates یا Webhook به این پیام های ارسالی دسترسی داشته و با تحلیل آنها پاسخ مناسب را به کاربر ارسال نماید. ولی ربات های inline با دریافت پیام از کاربر نتیجه را به webhook تعیین شده ارسال کرده و براساس کدنویسی انجام شده بر روی سرور، لیستی از نتایج را دریافت میکنند. این لیست در خود تلگرام به کاربر نمایش داده شده و قادر خواهد بود از میان آنها یکی را انتخاب کند، با انتخاب گزینه مورد نظر پیام دیگری به سرور شما ارسال میشود که نشان دهنده گزینه انتخاب شده بوده و در نتیجه پاسخ متناسب با آن گزینه برای کاربر ارسال میگردد.

ربات سئو تلگرام

چگونه قابلیت inline را به ربات خود اضافه کنیم؟

دقت کنید که این قابلیت برای ربات هایی کاربرد دارد که از متد webhook استفاده میکنند پس از قبل از هرچیز شما باید آدرس webhook را برای ربات خود تعیین کنید. (آموزش فعال سازی webhook در پایان همین مقاله موجود است)

برای تبدیل ربات به inline bot به ربات botfather یک پیام ارسال کنید. این پیام باید حاوی دستور /setinline باشد. بعد از ارسال این پیام پاسخ جدیدی برای شما ارسال میگردد که از شما درخواست میکند عبارت مورد نظر خود برای متن جستجو را وارد نمایید. هر زمان که کاربر ربات شما را به درستی فراخوان کند این عبارت در مقابل نام آن نمایش داده میشود مانند (search on site) که در واقع کاربر را راهنمایی میکند که چه نوع عباراتی را باید وارد کند. با ارسال این متن قابلیت inline برای ربات شما فعال شده است.

فعال سازی setinline برای ربات تلگرام

شما هر زمان که خواستید میتوانید با ارسال دستور /setnoinline این قابلیت را برای ربات خود غیرفعال کنید.

در ادامه برای آنکه به درستی بدانید گزینه انتخابی توسط کاربر در لیست نتایج چه بوده است باید دستور /setinlinefeedback را نیز به Botfather ارسال کرده و گزینه enabled را انتخاب کنید. با این کار هر بار که کاربر گزینه ای را انتخاب کند به سرور شما یک پیام ارسال میگردد که قادر خواهید بود از این اطلاعات برای تحلیل رفتار کاربران بهره بگیرید.

یک نمونه از Inline bots و کاربرد آن

چند روز بعد از معرفی این قابلیت جدید برای تلگرام تیم فنی وبسیما ربات جدیدی به نام searchsima_bot ایجاد کرد تا تمامی قابلیت های inline bots را به کار گرفته و یک سیستم جستجو برای سایت وبسیما بسازد. شما میتوانید با تایپ کردن عبارت @searchsima_bot در متن پیام خود در تلگرام بصورت مستقیم در مقالات وبسیما جستجو کرده و با عملکرد این نوع ربات ها بهتر آشنا شوید.

نکته جالب آن است که مهم نیست شما حتما در چت اختصاصی خود با ربات از این دستور استفاده کنید. شما میتوانید به راحتی در هر چت، گروه و یا کانالی که هستید این ربات را فراخوان کرده و پاسخ مورد نظر خود را دریافت کنید.

در مقاله قبلی به همراهان وبسیما وعده دادیم که ربات سئو تلگرام را بصورت یک افزونه منتشر خواهیم کرد تا سایرین نیز بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. ولی برای بهره گیری از این قابلیت شما باید متد webhook را فعال کنید و در نتیجه نیاز به SSL خواهید داشت که تهیه آن هزینه بر خواهد بود. به همین دلیل تیم وبسیما علاوه بر کدنویسی افزونه Inliner یک سرویس رایگان به نام Teletter.net را نیز راه اندازی نموده است تا کاربران بتوانند بدون فعال سازی SSL بر روی سایت خود از آن بهره ببرند!

آموزش راه اندازی افزونه Inliner

برای آنکه بتوانید از افزونه Telegram Inliner به درستی استفاده کنید مراحل زیر را به دقت و قدم به قدم طی کنید.

1- ابتدا یک ربات تلگرام بسازید، اگر قبلا این کار را انجام نداده اید به مقاله آموزش ساخت ربات تلگرام مراجعه کنید.

2- در قدم دوم دستورات setinline و setinlinefeedback  را برای ربات خود فعال نمایید. (در ابتدای همین مقاله شرح داده شد)

3- در قدم سوم افزونه Telegram Inliner را از مخزن وردپرس دانلود کرده و بر روی سایت خود فعالسازی نمایید. با مراجعه به بخش افزودن برگه در پنل مدیریت وردپرس یک برگه جدید ساخته و قالب آن را inliner page انتخاب نمایید. این صفحه عملا صفحه دریافت اطلاعات از تلگرام در سایت شما می باشد. آدرس صفحه را پیچیده و با کاراکترهای انگلیسی انتخاب نمایید و اجازه ایندکس آن توسط ربات های گوگل را ندهید.

با مراجعه به بخش تنظیمات اینلاینر Token ربات خود که در قدم اول دریافت نمودید را وارد کرده و ذخیره نمایید.

4- در قدم چهارم شما باید یک حساب کاربری برای خود در سایت Teletter.net ایجاد نمایید. پس از ثبت نام رایگان و ورود به حساب کاربری خود بر روی گزینه Create Webhook کلیک کرده و آدرس صفحه ای که با قالب Inliner page بر روی سایت خود ساخته بودید را در آن وارد نمایید. با فشردن دکمه Create Webhook یک آدرس اختصاصی برای شما در این سایت ایجاد میگردد که در صفحه بعدی و مطابق تصویر زیر به شما نمایش داده خواهد شد.

ایجاد webhook بر روی teletter

5- قدم پنجم که قدم نهایی است ست کردن وب هوک بر روی این آدرس ایجاد شده خواهد بود برای این کار شما باید یک تب جدید در مرورگر خود باز کرده و آدرس زیر را در آن وارد نمایید:

https://api.telegram.org/botTOKEN/setWebhook?url=TURL

به جای عبارت TOKEN در آدرس بالا TOKEN ربات خود را وارد کرده و به جای عبارت TURL آدرسی که سایت Teletter برای شما ایجاد کرده است را بصورت کامل وارد نمایید و اینتر را بزنید تا این آدرس در مرورگر شما فراخوان گردد. در صورت صحیح بودن آدرس و TOKEN به شما پیام webhook wast set نمایش داده میشود در صورت مشاهده پیام خطا مانند ارورهای 400 یا 401 درخواهید یافت که بخشی از مسیر را اشتباه انجام داده اید.

دقت کنید که TOKEN را به درستی وارد کنید و عبارت bot از آدرس بالا حذف نشود. همچنین آدرسی که برای webhook معرفی میکنید باید حتما  شامل HTTPS در ابتدای خود باشد.

د رنهایت تلگرام خود را باز کرده و آی دی ربات را به همراه @ در ابتدای آن در بخش پیام تایپ کنید باید در مقابل نام آن یک عبارت برای جستجو نمایش داده شود، حالا با وارد کردن عبارت مورد نظر شما در سایت جستجو انجام شده و نتایج بصورت لیست نمایان میگردد.

بروزرسانی های آینده Telegram Inliner

افزونه Inliner در حال حاضر نسخه ابتدایی خود را تجربه میکند و تنها قادر به جستجو در نوشته های سایت شماست. جستجو در عنوان نوشته ها انجام میگیرد و 10 نتیجه اول به کاربر ارسال میگردد. امکاناتی که برای این افزونه در نسخه های بعدی در نظر گرفته شده است به شرح زیر است:

 1. قابلیت تعیین تعداد نتایج برگشتی به کاربر (حداکثر 100 عدد)
 2. امکان تعیین نوع نوشته برای جستجو مانند محصولات فروشگاه، برگه ها و … (در نسخه 1.2 افزوده شده)
 3. تعیین ترتیب نتایج یافت شده براساس عنوان، تاریخ و میزان محبوبیت!
 4. ذخیره سازی و نمایش میزان محبوبیت نتایج (براساس انتخاب کاربران در جستجو)
 5. تعیین حالت بدون نتیجه (نتیجه ای یافت نشد) برای جستجو (در نسخه 1.2 افزوده شده)
 6. تعیین تصویر پیش فرض برای مواردی که تصویر شاخص ندارند (در نسخه 1.2 افزوده شده)
 7. شخصی سازی پیام ارسالی پس از انتخاب گزینه توسط کاربر (در نسخه 1.2 افزوده شده)
 8. تعیین پیام ارسالی در صورت ارتباط مستقیم با ربات (در نسخه 1.2 افزوده شده)
 9. و آنچه شما پیشنهاد دهید…

البته تمامی امکانات جدید در صورتی ایجاد خواهد شد که این افزونه مورد استقبال طیف وسیعی از کاربران قرار گیرد، در غیر اینصورت ممکن است امکانات جانبی در قالب یک افزونه غیر رایگان منتشر گردد.

این صفحه فضای اصلی برای پشتیبانی از این افزونه و پاسخ گویی به مشکلات و سوالات دوستان عزیز است. لطفا قبل از مطرح کردن سوالات محتوای صفحه و سایر دیدگاه ها را به دقت مطالعه نمایید.

برای ارسال سوالات یا پیشنهادات خود از بخش نظرات همین صفحه استفاده نمایید.

لطفا آخرین نسخه تست شده را از مخزن وردپرس دانلود کنید.

دانلود افزونه تلگرام inliner

Review: 1.6 - "افزونه Telegram Inliner برای وردپرس" by , written on 10/02/2016

افزونه Inliner تلگرام، ربات جستجوی هوشمند در سایت است که مستقیما نتایج جستجوی سایت شما را در تلگرام نمایش میدهد.

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
95
 • کمیل داستان

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمتتون ببخشید من این افزونه رو نصب و دقیقا عین آموزش رو انجام دادم ولی متاسفانه کار نمیکنه لطفا پیگیری کنید ممنون میشم.

  26/08/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه دیگه از طرف ما پشتیبانی نمیشه

   30/08/2017پاسخ...
 • سعید

  سلام
  من پلاگین رو نصب کردم و ربات رو هم راه انداختم، متاسفانه جواب از سرور دریافت نمیشه لطغا راهنمایی بفرمایید
  اگه لازمه یوزر پس وردپرس روهم تقدیم کنم

  05/07/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این پلاگین مدتی هست که آپدیت نشده و ممکنه به درستی کار نکنه

   08/07/2017پاسخ...
 • محمد

  تقاضای کم چیه ؟

  به قرآن من الان با همین نسخه داغونه دارم کار میکنم.
  اونم که دیگه کار نمیکنه.
  خیلی افزونه خوبیه .
  اگه بتونید یه مشکل رو حل کنید خیلی عالی میشه .
  این که افزونه قالب برگه رو کامل لود کنه.
  الان من موقع ساختن برگه هیچ قالبی نمیبینم
  🙁

  مشکل دیگه ای که داره تصویر شاخصای سایتو منفجر میکنه به کلی
  و پیشنهادم اینه که پشتیبانی از زمینه های دلخواه هم داشته باشه .

  اگه لطف کنید مشکل قالب پست رو حل کنید تو یه نسخه جدید یا راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون میشم
  ممنون از افزونه خوبتون .

  09/06/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   تلاش میکنیم در فرصت مناسبی این افزونه رو بصورت کامل بازنویسی کنیم.

   17/06/2017پاسخ...
 • masud

  سلام افزونه دیگه واسه من کار نمیکنه

  23/02/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این افزونه با توجه به تقاضای کم کاربران به روز رسانی نمیشود

   25/02/2017پاسخ...
 • sia

  سلام مجدد
  راهی نیس که بشه این رباتو از حالت اینلاین بودن دراورد؟
  اینو الان نمیشه به کسی داد به محض اینکه اسمشو تایپ میکنی اسم میاره
  میخوام تو یه چت خصوصی چیزیو که میخوایم بیاره,
  مثل نسخه اولش که دستور استارت میزدی و بعد چیزی که میخواستی جستجو کنه براش ارسال میکردی

  01/01/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این ربات برای کاری که شما میخواید استفاده کنید مناسب نیست. پیشنهاد میکنم از سیستم دیگه ای برای اینکار استفاده کنید.

   02/01/2017پاسخ...
 • sia

  سلام مجدد
  فکر میکردم مثله قبل عمل میکنه که اسم رو براش ارسال میکردی لینکا رو نمایش میداد
  مشکلی که الان با این افزونه دارم اینه که وقتی فعاله, نمیشه تصویر شاخص واسه مطالب گذاشت!
  راه حلی واسه این مشکل دارین یا نه؟

  30/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله این مشکل رو داره و قصد داریم تو نسخه جدید رفع کنیم ولی فرصت نکردیم نسخه جدید رو تهیه کنیم

   04/12/2016پاسخ...
 • sia

  سلام وقت بخیر خسته نباشین
  بنده این افزونه رو قبلا فعال کرده بودم و کار میکرد اما الان دیگه کار نمیکنه!
  همه چی رو طبق اموزش از صفر دوباره انجام دادم اما ربات کار نمیکنه
  خودتون تست کنید
  @romansarabot

  27/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   من تست کردم به درستی کار میکرد!

   28/11/2016پاسخ...
 • محسن

  ممنون از پاسخگویی کامل و جامع شما …وا قعا مشکرم ….
  فقط یک س.ال ..بدون استفاده از افزونه امکان ارسال پیام یا تصویر برای اعضای کانال مثلا 2000 نفر می باشد ( یعنی تمام اعضا دریافت میکنند متن یا تصوویر ارسالی را ) …بعد نقش افزونه چی هست و چه توانایی دارد….خیلی لطف کردی پاسخ دادید متشکرم

  14/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   زمانیکه شما پیام رو توی کانال میفرستید همه اعضا مشاهده میکنند. امکان ارسال همه نوع پیامی هم بعنوان مدیر کانال دارید.
   افزونه به شما کمک میکنه که تو محیط ویرایشگر وردپرس مطالب رو بنویسید و از همونجا آخرین مطالب سایت رو ارسال کنید. علاوه بر اون به شما اجازه میده که دکمه شیشه ای برای کاربران ارسال کنید.

   15/11/2016پاسخ...
 • محسن

  به نظرتون بهترین افزونه کدام هست برای استفاده که هم امکان ارسال عکس به تمام اعضا باشد هم مشاهده تمام اعضای کانال و هم از لحاظ ماندگاری و اپدیت ….ممنون

  13/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   وبسیما افزونه کانالر رو برای این کار طراحی کرده و مشخصا پیشنهاد ما هم همون خواهد بود. ولی امکان مشاهده اعضای کانال تو افزونه نیست چون این دسترسی کلا از طرف تلگرام وجود نداره.

   14/11/2016پاسخ...
 • محسن

  سلام …واقعا خسته نباشید ..من میخوام یک کانال با 1000 عضو بزنم …. چند سوال داشتم ممون میشم ..پاسخ بهم بدید…1- آیا امکان افزودن افراد توسط خودمان با شماره تلفن بعد از 200 نفر با استفاده از افزونه امکان پذیر هست ؟؟؟ 2 – آیا بعد از استفاده از افزونه امکان امکان مشاهد تمام اعضای کانال می باشد ؟؟؟ 3- برای استفاده از افزونه باید سایت داشته باشیم ؟؟؟ چه نوع سایتی ….ممنون از پاسخگویی شما …متشکرم

  13/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، متشکرم
   1- خیر، بطور کلی تلگرام چنین اجازه ای نمیده
   2- خیر، تلگرام اجازه نمیده شما لیست کاربران کانال رو دریافت کنید.
   3- برای استفاده از افزونه باید سایت داشته باشید که با وردپرس راه اندازی شده باشد

   14/11/2016پاسخ...
 • Milad

  سلام
  بیشتر از 6 ماه از زمانی که گفتین آپدیت میکنید گذشته امکانش نیست اینو زودتر آپدیتش کنید؟؟
  6ماه پیش گفتین بزودی آخه 😀
  وقتی ربات غیرفعاله استقبالی نمیشه خب

  04/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بله فرصت نکردیم متاسفانه. حتما توی برنامه قرار میدیم. مشکل شما با این افزونه چیه دقیقا؟

   05/11/2016پاسخ...
 • جلال

  ببخشید این افزونه آپدیت نشد؟ اگر مشکل داره پس چرا آموزش اون رو در اکادمی وبسیما گذاشتید برای فروش؟

  04/11/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   آموزش قرار داده شده مرتبط با این افزونه نیست. به شما اموزش میده که این سیستم به چه صورتی کار میکنه تا اگر لازم بود خودتون بتونید بسازید

   05/11/2016پاسخ...
 • جلال

  ببخشید پس لطفا بروز رسانی شد خبر بدید ممنون میشم چون این افزونه هنوز خیلی ها قدرش رونمیدونند خیلی خوبه

  04/10/2016پاسخ...
  • Websima

   بله حتما، البته خود وردپرس به شما اطلاع میده ولی ما هم به زودی آپدیت می کنیم

   05/10/2016پاسخ...
 • جلال

  با سلام بنده افزونه رو نصب کردم و طبق اموزش شما پیش رفتم حتی setinline/ رو نیز فعال کردم دیم کار نکرد بعد اومدم @searchsima_bot رو تست کردم اونم کارنکرد این که دیگه واه خودتون هست آیا مشکلی پیش اومده؟

  04/10/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   تغییراتی ایجاد شده که باید بروزرسانی در کدها انجام بشه

   04/10/2016پاسخ...
 • مجید

  سلام. متاسفانه چندروزی هستش که پلاگین درست کار نمیکنه. حتی روبوت خود سایت شما (searchsima_bot) رو هم فراخوان میدم کار نمیکنه.
  لطفا اگر وقت دارید مشکل رو یه پیگیری بکنید
  خیلی ممنون

  17/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بله بررسیش میکنیم

   17/09/2016پاسخ...
 • مهدی

  سلام
  ربات ها غیرفعال شده هستند ، به نسخه جدید بروزرسانی نمیکنید ؟

  13/09/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   با توجه به استقبال کم نیازی به بروزرسانی احساس نکردیم

   14/09/2016پاسخ...
 • علیرضا

  سلام

  افزونه چند روزی میشه که کار نمیکنه! چه کار باید کرد؟!

  02/08/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   احتمالا تغییراتی در ساختار کدهای تلگرام ایجاد شده. فعلا زمان کافی برای آپدیت نداریم

   03/08/2016پاسخ...
 • Ali

  وب هوک رو چجوری فعال کنم

  17/07/2016پاسخ...
 • بهادر

  سلام – بابت آموزش خیلی خوبتون واقعا متشکرم . عالی بود
  فقط یک مشکل هست من تمام مراحل را درست انجام دادم و وقتی آی دی رباتم را می نویسم علامت سرچ شوع به حرکت میکنه ولی بعداز حدود 1 دقیقه هیچ چیز نشون نمیده و هیچ پیامی هم نمیده . من می خواستم بدونم تنظیمات خود افزونه بجز وارد کردن token باید به چه صورت باشه و تو برگه ای که برای این کار ساختیم و قالب اونم Inliner page انتخاب کردیم باید اطلاعاتی وارد کنیم یا نه خالی باشه . با تشکر

  06/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   اول باید مطمئن بشید که اتصال از ربات به teletter.net به درستی انجام شده باشه و اون هم اطلاعات رو به آدرس درستی در سایت شما ارسال کنه.

   08/07/2016پاسخ...
 • Ali

  اقا من نمیدونم چیکارش کنم یه کمکی کنین

  رفتم inline رو تو بات فادر زدم بعد نوشتم
  search sticker
  Inlinefeedback هم فعال کردم

  چیکار کنم چیزی نمیاره
  Telegram inline هم برام دانلود نمیشه

  05/07/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   آیا مراحل فعالسازی وب هوک را نیز انجام دادید؟

   05/07/2016پاسخ...
 • فرهاد

  میدونم درست کار میکنه عرض من در نحه کارش بود به نوشته اولم دقت کنید:
  “نحوه کارش با ربات مثال شما یعنی @searchsima_bot فرق داره؟
  در ربات شما کاربر هرچی میخواد جستجو کنه تاپیت و سند میکنه ربات نتایج جستجو رو درجواب ارسال میکنه
  ولی در ربات ساخته شده ما سخته کارش کابر هر متنی بخواد باید هی اول اسم رباتو بنویسه بعدش یه فاصله و متن مورد نظر و بعدشم لود شه براش و سند نمیکنه ربات
  چطور میشه ربات نتایج رو سند کنه مثل نمونه شما؟”

  19/06/2016پاسخ...
  • Websima

   ربات ما هم عملکردی که این ربات رو داره اجرا میکنه فقط اون قابلیت بهش اضافه شده، کلا این افزونه به خاطر جستجوی inline نوشته شده و جستجوی معمولی و از طریق ربات خیلی ساده ست که بخواد یک پلاگین بشه. ساخت ربات با قابلیت جستجوی inline و پاسخ سریع میتونه برای کاربران جالب تر باشه. فرض کنید که شما همچین رباتی برای موزیک داشته باشید. هرکسی که بخواد یک موزیک رو برای دوستش ارسال کنه میتونه سریع جستجو کرده و لینک را ارسال کند

   20/06/2016پاسخ...
 • فرهاد

  خدمت شما ربات تستی که ساختم
  @biakoreeeebot

  18/06/2016پاسخ...
  • Websima

   اینکه به درستی کار میکنه، من وقتی روی هرکدوم از نتایج میزنم عنوان و لینکش برام ارسال میشه

   19/06/2016پاسخ...
 • فرهاد

  سلام
  ممنون ربات جستجو ساختم و به خوبی هم کار میکنه
  فقط چرا نحوه کارش با ربات مثال شما یعنی @searchsima_bot فرق داره؟
  در ربات شما کاربر هرچی میخواد جستجو کنه تاپیت و سند میکنه ربات نتایج جستجو رو درجواب ارسال میکنه
  ولی در ربات ساخته شده ما سخته کارش کابر هر متنی بخواد باید هی اول اسم رباتو بنویسه بعدش یه فاصله و متن مورد نظر و بعدشم لود شه براش و سند نمیکنه ربات
  چطور میشه ربات نتایج رو سند کنه مثل نمونه شما؟

  17/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   آدرس ربات رو بدید من ببینم دقیقا به چه شکلی کار میکنه. شما باید در تنظیمات ربات inline feedback رو هم فعال کنید

   17/06/2016پاسخ...
 • مهرداد یاری

  سلام
  ممنونم که سریع پاسخ میدید و مشکلات دوستان رو با دقت و حوصله بررسی میکنید
  تمام مراحل رو طی کردم
  مشکلم اینه که وتی از طریق ربات یه مطلب رو سرچ میکنم فقط متن پاسخ به پیام مستقیم میاد
  ایراد کجاست؟

  05/06/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   متن پاسخ به پیام چیه دقیقا؟

   07/06/2016پاسخ...
 • مهدی

  قالب آن را inliner page انتخاب نمایید.
  سلام ببخشید توی سایت من بخش افزودن برگه ، تنظیمی برای انتخاب قالب برگه نداره، من از قالب صحیفه استفاده می کنم، امکانش هست کد اون برگه رو بفرستید؟

  28/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   توی فایل های افزونه هست. یک فایل به نام inliner-page

   29/05/2016پاسخ...
 • Milad

  سلام
  متاسفانه افطونه با نسخه ی جدید وردپرس مشکل داره و باعث از کار افتادن Ajax کل سایت میشه!!
  یعنی حتی برای تایید کامنت ها هم صفحه رفرش میشه
  و قسمت ویرایش سریع پست هم کلا کار نمیکنه
  لطفا این مشکل رو برطرف کنید.
  ممنون از شما

  15/05/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   ممنون که اطلاع دادید، در اولین فرصت برطرف خواهد شد. شما از این افزونه استفاده میکنید؟ ربات خودتون رو هم معرفی کنید اگر ایرادی نداره

   15/05/2016پاسخ...
   • Milad

    ممنون از شما
    بله استفاده میکردیم اما بخاطر این مشکل فعلا غیرفعاله 🙂
    ربات :
    @bia2searchbot

    17/05/2016
    • Websima

     بله حتما رسیدگی خواهیم کرد، فعلا میتونید از نسخه قبلی استفاده کنید

     21/05/2016
 • saleh

  با سلام
  من هرچه امروز تلاش کردم نتوانستم در سایت teletter.net یک اکانت ایجاد بکنم خیلی از قسمت های سایت مبهم بود لطف کنید بنده را راهنمایی نمایید با تشکر و ممنون از سایت خوبتون

  27/04/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   بخش ثبت نام که خیلی ساده ست و کار خاصی نداره

   30/04/2016پاسخ...
 • الهه

  تشکر

  12/03/2016پاسخ...
 • محمد

  ممنون از این پلاگین فوق العادتون! در واقع من بخاطر این پلاگین بود که دارم به وردپرس نقل مکان می کنم!!!! واقعا کارتون عالیه
  یک سوال ساده. در پست ها و یا صفحات وردپرس اطلاعات باید به چه شکلی باشه تا در inline دستور thumbnail پست هم وارد بشه؟

  11/03/2016پاسخ...
  • Websima

   خواهش میکنم دوست عزیز.
   اگر از تصویر شاخص برای پست ها استفاده کنید بعنوان thumbnail نمایش داده میشود. البته این افزونه جای پیشرفت زیادی دارد و در تعطیلات عید احتمالا اپدیت های جدیدی از آن بر روی سایت وردپرس قرار خواهیم داد.

   11/03/2016پاسخ...
   • محمد

    ممنون ازتون واقعا کار حرفه ای انجام می دهید
    من تصویر شاخص انتخاب کردم توی سرچ thumbnail میاد ولی داخل پست فقط متن قرار میده.
    اگه امکان استفاده از پلاگین خاصی مثل woocommerce هم اضافه کنید که product ها هم وارد بشه که عالی میشه یعنی ارزش هزینه کردنم داره
    ممنون ازتون

    13/03/2016
    • Websima

     سلام
     در حالت inline امکان ارسال تصویر در جواب وجود ندارد. شاید در آینده به روشی این قابلیت رو هم اضافه کنیم. قصد داریم با توسعه این افزونه قابلیت های بیشتری مثل جستجوی محصولات رو هم به اون اضافه کنیم البته اگر استقبال خوبی ازش بشه و مورد استفاده دیگران باشه.

     14/03/2016
 • ابوالفضل

  با سلام
  من همه کار هارو انجام دادم وب هوکم که لینکیو که گفتین زدم اینو نشون داد .
  {“ok”:true,”result”:true,”description”:”Webhook was set”}

  اما الان مثلا در مورد یک گوشی که 10 تا مطلب دارم مثلا مینویسم s7 یا هر چیز دیگه علامت شکلک های کنار ادیتور هی میچرخه اما چیزی نمیاد به عنوان نتایج .

  07/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   یه پیام به ربات ارسال کنید ببینید چه پاسخی دریافت میکنید.

   07/03/2016پاسخ...
 • وحید

  سلام. عذر میخوام شاید کامنتم غیر مرتبط باشه. اما جایی دیگه پیدا نکردم.
  تو برخی سایتا با اسکرول کردن به سمت پایین نوشته ها ظاهر میشن. در سایت شمام همینطوره تقریبا. البته اینجا فقط عکسا به صورت افکتی ظاهر میشن. میخواستم بدونم این افزونه ای برای وردپرس داره؟ و اگر اره آیا روی سیوی سایت تاثیر منفی نداره؟ پیشاپیش ممنون

  02/03/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   من برای این مسئله پلاگین ندیدم. البته توی Visual Composer یه سری امکانات محدودی هست. تاثیر منفی هم روی سئو سایت ندارد

   02/03/2016پاسخ...
 • Milad

  ضمنا، سایت ما خودش SSL داره
  یعنی مشکل از همینه؟!

  26/02/2016پاسخ...
  • Websima

   از اون نمیتونه باشه

   27/02/2016پاسخ...
 • Milad

  سلام
  بنده هم همین مشکل جعفر خان رو دارم!
  هرچی سرچ میکنیم چیزی پیدا نمیکنه
  جستجو میکنه ولی چیزی پیدا نمیشه!
  آیا باید عینا عنوان پست رو سرچ کنیم؟ یا یه کلمه از عنوان پست هم باشه قبوله؟
  چون الان هیچی پیدا نمیکنه متاسفانه
  ممنون میشم جواب بدید.

  26/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   وقتی چیزی پیدا نمیشه میگه که نتیجه ای یافت نشد یا اینکه برای شما هیچی نمیاره؟

   27/02/2016پاسخ...
   • Milad

    سلام مجدد
    کلا هیچی پیدا نمیکنه، همینجوری یکم میگرده بعدشم بیخیال میشه!
    نه میگه چیزی پیدا شد نه میگه پیدا نشد!

    17/03/2016
    • Websima

     سلام
     مراحل کار رو به درستی انجام دادید؟ اتصال با سایت برقرار نشده که چیزی نشون نمیده

     17/03/2016
    • Milad

     حق با شما بود، مشکل رفع شد!
     ظاهرا سری قبل مشکل از سایت خودمون بوده…
     فقط الان یه مشکلی هست که باعث میشه نتونیم همچنان استفاده کنیم از ربات!
     الان اگه بیاییم مثلا بدون وارد کردن این دستور :
     @robot
     خودمون متنی رو سرچ کنیم، یعنی بصورت پیام یه عبارت رو برای ربات ارسال کنیم، ربات میاد چندتا نتیجه رو با توجه به اون کلمه برامون میفرسته، ولی چون میاد کل محتوای پست رو میفرسته خیلی بهم ریختس و علنا غیر قابل استفاده!
     نمیشه کاری کرد که خودمون بتونیم تنظیم کنیم چه محتوایی رو برای کاربر ارسال کنه؟!

     17/03/2016
    • Websima

     ممنون که رفع ایراد رو اطلاع دادید. این افزونه به دلیل دشواری تنظیماتش زیاد مورد استفاده قرار نگرفته. با این وجود سعی میکنیم تو ایام نوروز یک آپدیت خوب براش ارائه کنیم و مشکلات شما هم برطرف میشه

     18/03/2016
    • Milad

     سلام مجدد
     ایام نوروزه و ما بیصبرانه منتظر آپدیت جدید هستیم 😀
     خیلی ممنون از زحماتتون

     30/03/2016
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     آپدیت جدید آماده ست. امروز منتشر خواهیم کرد

     31/03/2016
    • Milad

     سال نو هم مبارک باشه امیدوارم سال خوبی داشته باشید.

     30/03/2016
    • Websima

     سال نو شما هم مبارک. امیدواریم سال خوشی برای وب فارسی باشه

     31/03/2016
 • جعفر

  با سلام و تشکر
  طبق مطالب ارائه شده مراحل را به ترتیب انجام دادم ولی هر کلمه ای که سرچ می کنم ( در یک گروه که رباتم اد شده) جوابی نمیگیرم.

  21/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   ارتباطی به گروه نداره، قبل از شروه به جستجو باید اول آی دی ربات به همراه @ را وارد کنید. به تصاویری که توی همین صفحه گذاشتیم دقت کنید متوجه میشید

   21/02/2016پاسخ...
   • جعفر

    بله متوجه شدم همه اینکارار و انجام دادم ولی اتفاقی نمی افته. فکر می کنید مشکل از کجا میتونه باشه.

    21/02/2016
    • Websima

     من نمیدونم کدوم بخش از مسیر رو اشتباه رفتید. یکبار از اول مرور کنید حتما جایی رو اشتباه کردید. روی teletter.net اکانت دارید؟ تنظیمات اونجا درسته؟

     21/02/2016
 • احسان

  سلام
  آیا از سایت Teletter.net میشه برای ایجاد webhook در سایت های غیر وردپرسی هم استفاده کرد؟ یعنی دیگه لازم نباشه ssl تهیه کنیم؟

  13/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   بله فقط باید ساختار اطلاعات ارسالی رو بشناسید. میتونید از کدهای افزونه ببینید که چطور اطلاعات رو دریافت میکنه

   13/02/2016پاسخ...
 • علیرضا

  تشکر فراوان!

  یک پیشنهاد داشتم، اگه بشه Custom Field به متن بازگشتی اضافه کرد عالی هم میشه!

  12/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   تونستید افزونه را فعال کنید؟ مشکلی نداشتید؟ بله در نظر داریم برای آینده

   12/02/2016پاسخ...
 • نیک وب

  سلام
  وقت بخیر
  ممنون از زحماتتون
  فرصت بشه حتما ازش استفاده می کنم 🙂

  11/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام
   خواهش میکنم دوست عزیز، لطفا نظرات و پیشنهادات خودتون رو هم ارسال کنید

   12/02/2016پاسخ...
 • مهراب

  درودبر شما.
  قسمت هایی که من نمی دونم شامل موارد زیر می باشد:
  1: اول اینکه طریقه فعال کردن Telegram Inliner را بر روی سایتم نمی دونم.
  2: مورد دیگه اینکه چیزی به نام برگه در قسمت مدریت پنل سایتمون وجود نداره و نمی دونم کدوم قسمته. و در صورت ایجاد برگه چطور قالب اونو inliner page کنم. همچنین آدرس چطوری باید باشه که توسط ایندکس شناسایی نشه.
  واقعا سپاس

  10/02/2016پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز، آیا شما از وردپرس استفاده میکنید؟

   10/02/2016پاسخ...
   • مهراب

    درود. نه از ورد پرس استفاده نمی کنیم. چون تغریبا تمام قسمت مدیریت پنل برنامه نویسی شده..

    10/02/2016
    • Websima

     اگر عنوان این مقاله رو مطالعه کنید متوجه میشید که این افزونه برای وردپرس نوشته شده و نمیشه هرجایی از اون استفاده کرد!

     10/02/2016
 • مهراب

  با عرض پوزش گزینه ی 3 رو ه م اصلا نمی دونم چطوری انجام بدم. اگه میشه بیشتر راهنماییم کنید. سپاس به خاط تمام زحماتتون

  10/02/2016پاسخ...
  • Websima

   دقیقا کدوم بخش را متوجه نشدید؟

   10/02/2016پاسخ...
 • مهراب

  درود بر شما به خاطر مطالب بسیار ارزندتون.
  فقط جسارتا از مرحله دوم به بعد نتونستم انجام بدم. اگه میشه راهنمایی کنید.
  1: با زدن روی setinline این پاسخ رو میده : Please use /setinline command first. و وقتی روی /setcommands کلیک می کنم Choose a bot to change the list of commands پاسخ رو میده پس این که جوابشو دادم (((( BotFather, [10.02.16 02:24]
  OK. Send me a list of commands for your bot. Please use this format:

  command1 – Description
  command2 – Another description))))) این پاسخ رو داد و بنده متوجه نشدم منظورشو

  10/02/2016پاسخ...
  • Websima

   اصلا با setcommands کاری نداریم، شما با دستور setinline فقط کار دارید. پاسخی که به شما داده اینه که دستورات با این فرمت بهش بدید:
   عنوان دستور – توضیح دستور
   البته این بخش برای شما کاربردی نداره و همون setinline را فقط نیاز دارید.

   10/02/2016پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟