74038888مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی نت سا

در وب سایت شرکتی نت سا حجم بالایی از اطلاعات می بایست در صفحه ی اصلی سایت به نمایش در می آمدند. وب سیما در طراحی وب سایت شرکتی نتسا با تکیه بر معماری خوب اطلاعات و تقسیم محتوا به صورت یکسان در بخش های مختلف سایت، موفق شد وب سایتی متوازن و منظم را طراحی نماید.

نظم بصری موجود در این سایت نشات گرفته از المان های گرافیکی هماهنگ و استفاده ی درست و به جا از رنگ ها می باشد که باعث شده جایگاه های در نظر گرفته شده برای محتوای موجود در سایت به بهترین صورت ممکن ساخته و پرداخته شود.

گذشته از طراحی گرافیکی زیبا و استفاده از المان های هماهنگ و خاص، سایت نت سا از ویژگی های فنی خوبی نیز مانند استفاده از انیمیشن های سبک و جدید در کنار لودینگ سریع صفحه برخوردار است.

نت سا همچنین دارای ویژگی های فنی اختصاصی نیز می باشد که از میان آنها می توان به مگا منوی پیشرفته و search پیشرفته ی Ajax اشاره کرد، این search قادر است در 4 گروه اصلی جستجو کند و نتایج مناسب را طی این فرآیند برای کاربر بازگرداند.

 

نمونه کار طراحی وب سایت برای شرکت نتسا
Review: 4.5 - "طراحی سایت شرکتی نت سا" by , written on 12/06/2018

در وب سایت شرکتی نت سا حجم بالایی از اطلاعات می بایست در صفحه ی اصلی سایت به نمایش در می آمدند. وب سیما در طراحی وب سایت شرکتی نتسا با تکیه بر معماری خوب اطلاعات و تقسیم محتوا به صورت یکسان در بخش های

59
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟