74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت آموزشگاه هنر مادر

آموزشگاه خیاطی هنر مادر تحت نظر سازمان فنی حرفه ای و با ارائه مدرک رسمی به هنرجویان خود یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین آموزشگاه های خیاطی در تهران محسوب میشود. طراحی سایت آموزشگاه معمولا بیش از هرچیز نیازمند زیبایی و سادگی استفاده از آن می باشد. امکانات گوناگونی شامل بخش مقالات آموزشی، گالری نمونه کارها؛عضویت در خبرنامه ، معرفی دوره های آموزشی، نمایش نظرات مشتریان، فرم تماس با مدیر و … در طراحی سایت آموزشگاه هنر مادر لحاظ شده است.

طراحی رسپانسیو سایت آموزشگاه به گونه ای انجام شده که نحوه نمایش آن در هر دستگاهی و متناسب با ابغاد صفحه نمایش کاربر تغییر میکند تا بیشترین کارایی را بهمراه داشته باش. همچنین سرعت بالای لود صفحات و استفاه از رنگ بندی مناسب در طراحی از دیگر ویژگی های طراحی سایت آموزشگاه خیاطی می باشد.

سئو سایت آموزشگاه

بهینه سازی و سئو سایت آموزشگاه از مراحل ابتدایی طراحی سایت در نظر تیم وبسیما بوده و تمامی کدها متناسب با این رویکرد بازنویسی شده اند. ارائه صحیح محتوا، رعایت اصول سئو در نگارش، طراحی ساختار مناسب و بخش بندی محتوایی سایت موجب شده تا این سایت به سرعت در کلمات کلیدی اصلی خود شامل “آموزشگاه خیاطی” “آموزش دوخت لباس عروس”، “نازک دوزی زنانه” و کلمات بسیاری رتبه اول گوگل در نتایج جستجو را کسب کند.

نکته جالب توجه در موفقیت آموزشگاه هنر مادر در زمینه سئو عدم استفاده از بک لینک و تکیه بر ارائه محتوا می باشد، سئو سایت آموزشگاه به گونه ای انجام شده است که روند پیشرفت خود را همچنان طی کرده و هرگز با مشکلاتی همچون جریمه گوگل و یا حذف از نتایج جستجو روبرو نخواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت آموزشگاه

divider طراحی و سئو سایت آموزشگاه هنر مادر

 

طراحی سایت آموزشگاه
8
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟