74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیم کلاج

گروه آموزشی نیم کلاج با هدف آموزش رانندگی خصوصی به گواهینامه دارها و افرادای که اعتماد به نفس لازم جهت استفاده از خودروی شخصی خود را ندارند فعالیت خود را آغاز نموده است. طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیازمند بخش ها و امکانات گوناگونی می باشد که به خوبی در سایت نیم کلاج لحاظ گردید است. طراحی صفحه اول سایت با یک اسلایدر بسیار قوی و زیبا به همراه ارائه اطلاعات اساسی انجام شده و روش کاری سایت به خوبی برای مراجعین قابل درک می باشد.

فرم ثبت نام آنلاین در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیم کلاج به گونه ای می باشد که افراد میتوانند با وارد کردن مشخصات خود به سرعت با مدیریت سایت تماس گرفته و کلیه اطلاعات از طریق ایمیل و پنل مدیریت آموزشگاه قابل دسترس می باشد. همچنین بخش نظرات مشتریان به گونه ای طراحی شده است که در بالای صفحات قابل مشاهده بوده و بیانگر اعتبار و کیفیت کاری آموزشگاه باشد.

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیازمند بخش هایی آموزشی مانند مقالات و علایم رانندگی بود که در دو صفحه جداگانه در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است. در بخش مقالات آموزش های گوناگون رانندگی در ظاهری زیبا و کاربردی در اختیار هنرجویان بوده و در بخش علایم رانندگی به معرفی تابلوها و علایم مهم در رانندگی پرداخته میشود.

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی بصورت کاملا واکنشگر، سرعت بسیار زیاد لود صفحات و با رعایت کلیه اصول و استانداردهای سئو صورت گرفته است.

ارسال دیدگاه کاربران، ارتباط با شبکه های اجتماعی، فرم تماس سایت، نمایش نقشه گوگل و … از سایر امکانات بکار گرفته شده در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیم کلاج هستند.

سئو سایت آموزشگاه رانندگی

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بر کسی پوشیده نبوده و سایت آموزشگاه رانندگی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. سئو سایت آموزشگاه رانندگی در ابتدا با رعایت اصول کدنویسی و بهینه سازی سایت و طراحی دقیق محل قرارگیری المان های مهم در صفحات انجام گردید. در ادامه با ارائه صحیح محتوا و رعایت استانداردهای نگارشی هدف گذاری بر روی کلمات اصلی مورد نیاز انجام شد.

نتیجه فعالیت های وبسیما برای سئو سایت آموزشگاه رانندگی کسب رتبه یک نتایج گوگل در عبارت های هدف این مجموعه بوده است که مهمترین آنها عبارتند از: آموزش رانندگی خصوصی، پارک دوبل، آموزش رانندگی خصوصی در تهران، آموزش رانندگی با خودروی شخصی، حرکت با دنده عقب، آموزش پارک دوبل، علایم رانندگی و بسیاری عبارات و کلمات دیگر که در هدف گذاری های بعدی سئو سایت آموزش رانندگی مورد نظر بوده است.

طراحی و سئو آموزشگاه رانندگی نیم کلاج

سئو سایت آموزش رانندگی طراحی سایت آموزشگاه رانندگی
11
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟