74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی پایاتل

 طراحی سایت فروشگاهی دوربین مداربسته

شرکت پایاتل در زمینه فروش  سیستم های هوشمند و دوربین های مداربسته فعالیت می کند و با مشاوره با تیم وب سیما نیاز مند طراحی سایت فروشگاهی شرکتی بوده است تا ضمن فروش محصولات خود بتواند اطلاعات جامع و کاملی را در مورد خدمات و محصولات خود در اختیار کاربران قرار دهد.

استفاده از طراحی منحصر بفرد و خلاقانه به همراه انیمیشن ها و افکت های زیبا موجب جذابیت این سایت شده است. همچنین این سایت این امکان را ایجاد کرده است تا کاربران به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند و خرید را به صورت مستقیم انجام دهند. برخورداری از سیستم پیشرفته مقایسه محصول موجب می شود کاربران به بتوانند ویژگی های یک یا چند محصول را با یکدیگر مقایسه کنند و خرید موفقی داشته باشند.

علاوه بر طراحی سایت شرکتی پایاتل نیازمند طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی با ظاهر گرافیکی مناسب و امکاناتی مانند پرداخت اینترنتی، افزودن نامحدود محصولات و دسته بندی ها، جستجوی محصولات بصورت ساده و پیشرفته، نمایش محصولات مرتبط، محاسبه هزینه ارسال و مالیات، امکان مقایسه محصولات، گالری تصاویر برای هر محصول و … بوده است که بخوبی توسط تیم فنی و پشتیبانی وبسیما انجام گرفت.

طراحی سایت شرکتی پایاتل

 

29
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟