74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی داتیس بازار

طراحی سایت فروشگاهی داتیس بازار

شرکت داتیس فن آوران خاورمیانه در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی تخصصی برای فروش کالای دیجیتال با وبسیما همکاری داشته است.

فروشگاه اینترنتی داتیس بازار دارای امکانات پایه و تخصصی یک فروشگاه آنلاین است که این امکان را برای مدیران سایت فراهم می کند محصولات را برحسب نیاز در دسته بندی خاصی قرار دهند و با استفاده از ویژگی های مورد نظر خود به کاربران اجازه فیلترینگ و جستجوی سریع در محصولات دهند.

ایجاد ارتباط منسجم و هدفمند میان بخش مقالات و محصولات به مدیریت سایت امکان میدهد هدف گذاری های خود در زمینه سئو و تولید محتوا را به راحتی پیاده سازی کرده و جایگاه مناسبی در نتایج جستجو کسب کند.

علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت ارسال دیدگاه، قابلیت انتخاب پرداخت نقدی یا پرداخت در هنگام تحویل، قابلیت انتخاب درگاه پرداخت بانکی،افزودن محصول به لیست علاقه مندی، حساب کاربری پیشرفته، مشاهده سوابق خرید، ارسال اتوماتیک ایمیل و پیامک، صدور فاکتور خرید و … از دیگر امکانات طراحی سایت فروشگاهی داتیس بازار می باشد.

همچنین این سایت دارای سیستم جستجو AJAX پیشرفته ای است که به کاربر اجازه میدهد بر حسب فیلترینگ هایی از جمله قیمت ، نوع کالا و برند، رنگ و دیگر ویژگی ها محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و خرید موفقی داشته باشد.

امکان گزارش گیری روزانه ، ماهانه و یا سالانه از فروشگاه، تعیین مالیات، امکان ارسال پیام به مشتری از دیگر ویژگی های سایت فروشگاهی داتیس بازار می باشد که به صورت حرفه ای ، توسط تیم وب سیما طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی می شود.

طراحی سایت داتیس بازار

 

41
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟