74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی فروشگاهی اینترنتی مارکا کتاب

مارکا کتاب سایتی است که بر اساس نیازهای یک حریدار کتاب، از ابتدا تا به انتها طراحی شده است. پروسه ی طراحی این سایت با بررسی رفتار گروه مخاطبان آن پیش رفته است و همین موضوع باعث شده تا بازدیدکنندگان، احساس نا آشنایی نسبت به آن نداشته باشند. ایجاد حسی مشترک و دوسویه میان نوع طراحی و سلیقه ی مخاطبان سایت از جمله مهم ترین اصولی می باشد که در سایت مارکا کتاب به خوبی رعایت شده است.

مارکا کتاب از جمله فروشگاه های اینترنتی است که در آن علاوه بر ظاهر سایت و طراحی ui، به ux فروشگاه و نیازهای فنی آن نیز توجه ویژه ای شده است. داشتن قابلیت جستجو و سبد خرید ajax از جمله ویژگی هایی است که در سرعت ارتباط کاربر با سایت بسیار تاثیر گذار می باشد، گذشته از آن استفاده از انیمیشن های جدید و ایجاد یک count down جذاب نیز از جمله ویژگی های منحصر به فرد بصری این فروشگاه می باشد که با همت تیم فنی به مارکا کتاب هویتی یکتا بخشیده است.

مارکا کتاب نهایتا تبدیل به یک سایت فروشگاه اینترنتی شد که در آن خریداران علاوه بر لذت بردت از ظاهر منظم سایت می توانند بدون گیج شدن به هدف خود از حضور در سایت دست پیدا کنند و تجربه ی خوبی از تعامل با آن داشته باشند.

طراحی فروشگاه اینترنتی کتاب
98
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟