74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت خبری 3060

طراحی سایت باشگاه هواداری فدراسیون والیبال

طراحی سایت 3060 (هواداری تیم ملی والیبال ایران) با استفاده از تکنیک های نوین طراحی سایت خلاقانه در وب سیما انجام شده است. تیم وب سیما تمامی تلاش خود را کرده است تا سایتی درخور و شایسته تیم ملی والیبال و هواداران تیم والیبال طراحی کند. 3060 سایت هواداری تیم ملی والیبال ایران می باشد و این امکان را برای هوادان فراهم کرده است تا با عضویت در باشگاه هواداری تیم ملی والیبال در کوتاهترین زمان ممکن به وسیله پیامک و تصاویر اختصاصی از تمام اخبار و اطلاعات والیبال ایران و جهان با خبر شوند، و با ادامه فعالیت و شرکت در قرعه کشی جوایز ارزنده ای را دریافت نمایند.

طراحی سایت 3060 (هواداری تیم ملی والیبال ایران)

استفاده از طراحی سایت منحصر بفرد و خلاقانه، طراوت و پویایی خاصی به این سایت بخشیده است. با توجه به حجم بالای تصاویر و ویدیوهای موجود در این سایت، از تکنیک های جدیدی جهت کاهش زمان بارگذاری سایت استفاده شده است. سایت 3060 برخلاف سایت های دیگر، دارای اسلایدر ویدیویی می باشد و با وجود حجم زیادی که فایل های ویدیویی اشغال می کنند، از سرعت بارگذاری فوق العاده مناسبی برخوردار است.

با توجه به اینکه تعداد کاربران موبایل روز به روز در حال افزایش است، تلاش شده که طراحی سایت 3060 به صورت تمام ریسپانسیو انجام شود. همچنین با ایجاد دسته بندی های مناسب این امکان فراهم شده تا کاربران به راحتی بتوانند محتوای متنی، ویدیویی و تصویری خود را با توجه به رویدادهای مختلف مشاهده کنند. کاربران سایت 3060 همچنین می توانند اخبار مربوط به هر یک از بازیکنان تیم ملی را دنبال کنند و از بیوگرافی هر یک از بازیکنان اطلاعات کاملی را بدست آورند. تمامی امکانات یاد شده با گرافیک زیبای سایت و حجم بسیار پایین آن موجب شده است تا طراحی سایت 3060 در دید همه مخاطبان و هواداران تیم والیبال با هر سن و سلیقه ای، جذاب و کاربردی به نظر برسد.

طراحی سایت 3060 (هواداری تیم والیبال)

26
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟