74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت کافه اسپرت بارزیل

شرکت طراحی سایت وبسیما علاقه مند به همکاری با کسب و کارهای خلاقانه می باشد. بارزیل اسپرت کافه ضمن گردآوری بهترین غذاهای رستوران های دنیا برای مشتریان، این امکان را برای آن ها فراهم کرده تا رویدادهای ورزشی مورد علاقه خود را تماشا کنند.

طراحی سایت اسپرت کافه بارزیل

وبسیما در طراحی وب سایت کافه اسپرت بارزیل تمامی تلاش خود را کرده است تا سایتی با خروجی بی نظیر تولید کند، و برای این منظور از بهترین تکنولوژی های دنیای وب استفاده کرده است. استفاده از HERO SLIDER، انیمیشن های جذاب، به همراه تصاویر زیبا و منحصر بفرد موجب شده است تا پویایی این سایت افزایش پیدا کند. همچنین استفاده از کاتالوگ رنگی مناسب با توجه به معیارهای روانشناختی، می تواند تاثیر مطلوبی روی کاربران سایت بگذارد.

یکی از امکانات ویژه استفاده شده در سایت کافه اسپرت بارزیل، بخش ورود کاربران می باشد. کاربران می توانند با ورود و ثبت نام در سایت و همچنین عضویت در ربات تلگرامی که توسط تیم فنی وبسیما طراحی شده است، از اخبار و رویدادهای ورزشی تیم مورد علاقه خود آگاهی لازم را کسب کنند. طراحی سایت کافه اسپرت بارزیل براساس اصول طراحی واکنشگرا و نمایش مناسب در موبایل و تبلت انجام گرفته و کلیه امکانات موجود در آن با استفاده از انواع گجت ها بخوبی قابل دسترسی و مشاهده است.

طراحی سایت کافه اسپرت بارزیل

24
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟