74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت دکتر فرزین

طراحی سایت پزشکی برای دکتر فرزانه فرزین

طراحی سایت پزشک نیازمند رعایت اصول زیبایی شناختی در کنار استانداردهای کدنویسی و کارایی سایت می باشد. آژانس خلاقیت وبسیما افتخار همکاری با دکتر فرزانه هوشیار فرزین در راستای طراحی سایت و لوگوی ایشان داشته است.

دکتر فرزانه هوشیار فرزین در زمینه های پوست، مو و زیبایی فعال بوده و 12 سال سابقه درخشان در ارائه تکنینک های مدرن جوانسازی و 5 سال سابقه تدریس روش های نوین جوانسازی به همکاران پزشک در ایران، دبی و شرکتهای اروپایی را دارا می باشد. این رزومه ی پربار گواه آن است که ایشان به سبب داشتن موقعیتی خاص و حساس خواهان سایتی منحصر به فرد و پویا باشند. تیم وبسیما نهایت تلاش خود را در راستای به اجرا درآوردن و طراحی سایت پزشک بصورتی کاملا منحصر بفرد و کاربرپسند به کارگرفت.

ما ، با علم به آنکه رزومه هر پزشک مهم ترین عامل اعتماد بیماران به وی می باشد بخشی را با عنوان معرفی پزشک در طراحی سایت پزشک تعبیه نمود و انحصارا به سوابق و فعالیت های دکتر فرزین اشاره نموده ایم. وبسیما با توجه به حوزه تخصص دکتر فرزین که زیبایی بود تنها به رزومه ایشان بسنده نکرد و نمونه کارهای ایشان را نیز درسایت به شکلی زیبا و متفاوت نمایش داده است.

امکانات ویژه در طراحی سایت پزشک

بخش مقالات پزشکی و آموزشی در طراحی سایت پزشک جایگاه ویژه ای داشته و با قابلیت هایی بسیار مانند دسته بندی مقالات، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، قابلیت ارسال دیدگاه، برچسب گذاری و جستجو میان آنها طراحی شده است.

بخش از دکتر بپرسید جهت قرارگیری تبادل پرسش و پاسخ های متداول از دکتر فرزین در نظر گرفته شد تا جنبه مشاوره ای داشته باشد. سیستم پرسش و پاسخ پیشرفته این امکان را برای کاربران سایت فراهم می آورد تا بصورت مستقیم با پزشک معالج در ارتباط بوده و براحتی پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. کاربران دارای پروفایل شخصی در سایت بوده و میتوانند پاسخ های پزشک را از طریق ایمیل نیز دریافت نمایند.

سرعت بالای لود صفحات با وجود عکس های فراوان ، کیفیت بالای تصاویر ، داینامیک بودن سایت و طراحی و گرافیک فوق العاده سایت از دیگر مزایای موجود در طراحی سایت پزشکی می باشند و اعتباری دوچندان بدان بخشیده اند.

طراحی سایت و لوگوی پزشک
27
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟