22623473مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت دکتر فرزین

طراحی سایت پزشکی برای دکتر فرزانه فرزین

طراحی سایت پزشک نیازمند رعایت اصول زیبایی شناختی در کنار استانداردهای کدنویسی و کارایی سایت می باشد. آژانس خلاقیت وبسیما افتخار همکاری با دکتر فرزانه هوشیار فرزین در راستای طراحی سایت و لوگوی ایشان داشته است.

دکتر فرزانه هوشیار فرزین در زمینه های پوست، مو و زیبایی فعال بوده و 12 سال سابقه درخشان در ارائه تکنینک های مدرن جوانسازی و 5 سال سابقه تدریس روش های نوین جوانسازی به همکاران پزشک در ایران، دبی و شرکتهای اروپایی را دارا می باشد. این رزومه ی پربار گواه آن است که ایشان به سبب داشتن موقعیتی خاص و حساس خواهان سایتی منحصر به فرد و پویا باشند. تیم وبسیما نهایت تلاش خود را در راستای به اجرا درآوردن و طراحی سایت پزشک بصورتی کاملا منحصر بفرد و کاربرپسند به کارگرفت.

ما ، با علم به آنکه رزومه هر پزشک مهم ترین عامل اعتماد بیماران به وی می باشد بخشی را با عنوان معرفی پزشک در طراحی سایت پزشک تعبیه نمود و انحصارا به سوابق و فعالیت های دکتر فرزین اشاره نموده ایم. وبسیما با توجه به حوزه تخصص دکتر فرزین که زیبایی بود تنها به رزومه ایشان بسنده نکرد و نمونه کارهای ایشان را نیز درسایت به شکلی زیبا و متفاوت نمایش داده است.

امکانات ویژه در طراحی سایت پزشک

بخش مقالات پزشکی و آموزشی در طراحی سایت پزشک جایگاه ویژه ای داشته و با قابلیت هایی بسیار مانند دسته بندی مقالات، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، قابلیت ارسال دیدگاه، برچسب گذاری و جستجو میان آنها طراحی شده است.

بخش از دکتر بپرسید جهت قرارگیری تبادل پرسش و پاسخ های متداول از دکتر فرزین در نظر گرفته شد تا جنبه مشاوره ای داشته باشد. سیستم پرسش و پاسخ پیشرفته این امکان را برای کاربران سایت فراهم می آورد تا بصورت مستقیم با پزشک معالج در ارتباط بوده و براحتی پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. کاربران دارای پروفایل شخصی در سایت بوده و میتوانند پاسخ های پزشک را از طریق ایمیل نیز دریافت نمایند.

سرعت بالای لود صفحات با وجود عکس های فراوان ، کیفیت بالای تصاویر ، داینامیک بودن سایت و طراحی و گرافیک فوق العاده سایت از دیگر مزایای موجود در طراحی سایت پزشکی می باشند و اعتباری دوچندان بدان بخشیده اند.

طراحی سایت و لوگوی پزشک
Review: 4 - "طراحی سایت دکتر فرزین" by , written on 08/11/2014

طراحی سایت پزشک نیازمند رعایت اصول زیبایی شناختی در کنار استانداردهای کدنویسی می باشد.

27
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟