74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای هایپرمی

طراحی سایت فروشگاه زنجیره ای هایپرمی

فروشگاه هایپرمی که یکی از بهترین و لوکس ترین فروشگاه های ایران می باشد در زمینه فروش اجناس مختلف آرایشی، خوراکی، لوازم خانگی و پوشاک لوازم تحریر و مواردی از این قبیل فعالیت می کند.

سایت فروشگاه زنجیره ای هایپرمی به عنوان کاندایدای برترین وبلاگ سازمانی از نگاه داوران در جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 برگزیده شده است.

در طراحی این سایت از فریم ورک ایرانی و لوکس پرستیژ که محصول تولیدی شرکت وب سیما می باشد استفاده شده است. فریم ورک پرستیژ یک سیستم منحصر بفرد است که موجب می شود طراحی وب سایت  به بهترین شکل و در کمترین زمان انجام شود.

ارتباط با شبکه های اجتماعی، سرعت بالا، طراحی یکپارچه و زیبا، رعایت اصول طراحی سایت واکنشگرا و نمایش مناسب در تلفن های هوشمند و تبلت از دیگر امکانات در نظر گرفته شده در طراحی سایت فروشگاه هایپرمی بوده است.

یکی از بخش های اصلی این سایت استفاده از سیستم جستجوی شعب هاپر می می باشد. این سیستم این امکان را ایجاد میکند تا کاربران سایت با توجه به فیلترینگ های نام ، شهر و فاصله بتوانند شعب هایپرمی را انتخاب کنند و با مشاهده اطلاعات فروشگاه و مسیر های دسترسی به شعب مورد نظر خود مراجعه کنند.

همچنین تیم فنی  وب سیما با ایجاد نقشه 3d این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند بخش ها و طبقات یک فروشگاه را به صورت سه بعدی و مانند نقشه پلان فروشگاهی مشاهده کنند.

 

طراحی سایت هایپرمی
202
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟