74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت نرم افزار مالی هلو

طراحی سایت شرکتی نرم افزار مالی هلو

وب سیما مفتخر همکاری در زمینه طراحی وب سایت شرکتی نرم افزارهای مالی یکپارچه هلو می باشد. شرکت نرم افزاری هلو یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید نرم افزار های مالی در زمینه های مختلف می باشد و  با نیاز سنجی انجام شده توسط وب سیما و آنالیز های انجام شده سایتی خلاقانه با امکانات مناسب برای این شرکت طراحی شده است. استفاده از المان های گرافیکی جذاب به همراه رنگ بندی مناسب و استفاده از اجزای متحرک موجب محبوبیت این سایت شده است.

علاوه بر این در طراحی طراحی سایت شرکتی نرم افزار مالی هلو از کدنویسی پیشرفته ای استفاده شده است. استفاده از جستجو ایجکس این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با توجه به نوع کسب و کار خود بسته نرم افراری مناسب خود را بیابند و اطلاعات تکمیلی را درمورد محصول مورد نظر بدست آورند از دیگر سیستم های پیشرفته این سایت برخورداری از  جستجو پیشرفته همکاران و نمایندگی ها می باشد که کاربران می توانند برحسب آدرس، مکان، فاصله و نوع نمایندگیاطلاعات تکمیلی در مورد نمایندگی های شهر خود کسب کنند.

سایت نرم افزار حسابداری هلو به عنوان برترین وبسایت شرکت های خصوصی از نگاه داوران و مردم در جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 برگزیده شده است.

از دیگر بخش های این سایت می توان به طراحی با ظرافت صفحات محصولات، نمایندگی ها، خدمات، اطلاع رسانی، تماس با ما و … ذکر کرد.

طراحی سایت نرم افزار مالی هلو
268
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟