74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت فوری خودرو

طراحی سایت فوری خودرو

فوری خودرو سایتی در زمینه فروش اقساطی خودرو می باشد که توانسته است مخاطبان زیادی از طریق موتورهای جستجو کسب کند. این سایت دارای hero slider می باشد که دارای انیمیشن مناسبی است. همچنین استفاده از ترکیب رنگ مناسب به همراه المان های گرافیکی موجب شده است زیبایی مناسبی در سایت ایجاد شود.
در طراحی سایت فوری خودرو دسترسی به بخش های مختلف سایت به گونه ای فراهم شده است که کاربران به راحتی می توانند اطلاعات کاملی را از انواع خودرو ها دریافت کنند و با مشاورین تماس بگیرند .
طراحی بخش های ویژه از جمله صفحه اطلاعات تماس، درباره ما، بخش نمایندگی خودرو و بخش فروش اقساطی با ظرافت خاصی انجام شده است. همچنین بخش ویژه ای برای محاسبه آنلاین اقساط خودرو در نظر گرفته شده است که این امکان را فراهم کرده است تا کاربران سایت با وارد کردن قیمت خودرو و نحوه اقساط ماهانه خود اطلاعات کافی را کسب کنند.
یکی از امکانات ویژه ای که در طراحی سایت فوری خودرو ایجاد شده است بخش فرم بررسی مدارک می باشد که به کاربران این امکان را می دهد با تکمیل فرم بررسی مدارک روند فروش اقساطی خودرو را تسهیل بخشند. همچنین این فرم به تلگرام و ایمیل مدیریت محترم شرکت وارنا خودرو وصل شده است تا روند بررسی مدارک با دقت بیشتری پیگیری شود.

سایت فوری خودرو با روزانه 15000 هزار بازدیدکننده از موتور جستجوی گوگل یکی از برترین سایت های فعال زمینه خودرو می باشد که با استراتژی سئو و محتوای وبسیما توانسته است در کلمات فروش اقساطی خودرو، فروش اقساطی ، فروش اقساطی ایران خودرو، فروش اقساطی مدیران خودرو، فروش اقساطی پارس خودرو، فورش اقساطی هیوندای، فروش اقساطی کیا ، فروش اقسای تویوتا و هزاران کلمه پر بازدید دیگر جایگاه مناسبی در صفحه اول گوگل داشته باشد.

طراحی سایت فوری خودرو

 

16
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟