74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاه موبایل

شرکت آریا پخش همراه در زمینه واردات و پخش تلفن های همراه و تبلت فعالیت میکند. طراحی سایت فروشگاه موبایل آریا پخش همراه با هدف ایجاد فضایی مناسب در جهت معرفی فعالیت های شرکت و ارتباط صحیح با مشتریان توسط تیم وبسیما انجام گرفته است. این شرکت با ارائه محصولات دیجیتال بصورت عمده و با همکاری های دراز مدت نیازمند یک فروشگاه اینترنتی آنلاین نبوده و تنها خواستار یک سیستم منسجم و قدرتمند برای حفظ ارتباط با همکاران و مشتریان خود می باشد.

استفاده از تکنیک Hero Header، طراحی واکنشگرا جهت نمایش در موبایل و تبلت، سیستم ثبت نام همکاران و معرفی محصولات و قمیت ها از مهمترین امکانات به کار رفته در طراحی سایت شرکت پخش همراه آریا می باشد.

امکانات اختصاصی طراحی سایت فروشگاه موبایل

مهمترین ویژگی در طراحی سایت فروشگاه موبایل آریا پخش همراه طراحی یک سیستم ثبت نام همکاران و امکانات کاربری گسترده جهت تکمیل اطلاعات و مشاهده فاکتورهای پرداخت شده می باشد. در این سیستم قدرتمند همکاران شرکت با ثبت نام در سایت و تکمیل و تایید حساب کاربری خود قادر خواهند بود تا تنها با وارد نمودن شماره فاکتورهای خود گزارشی کامل از سوابق خرید و همکاری خود مشاهده نمایند.

در سیستم فروشگاه موبایل طراحی شده، مدیریت سایت قادر خواهد بود گزارشات تکمیلی از فعالیت همکاران فروش و عملکرد ماهانه و سالانه آنها دریافت کرده و مطابق با میزان فروش و سوابق کاری هرکدام پیشنهادات و امکانات ویژه ای را به آنها عرضه کند.

سیستم معرفی محصولات درطراحی سایت شرکت آریا پخش همراه به گونه ای می باشد که اطلاعات را بصورتی گرافیکی و سریع در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با این روش همکاران شرکت در کوتاهترین زمان ممکن اطلاعات تخصصی مورد نیاز خود و لیست قیمت های هرکدام را مشاهده خواهند کرد.

سرعت بالای سایت در کنار رعایت اصول بهینه سازی و سئو بستر مناسبی را جهت کسب جایگاه مناسب در نتایج جستجو و جذب مخاطبین و مشتریان از این مسیر فراهم نموده است.

تمامی امکانات یاد شده با گرافیک زیبای سایت و حجم بسیار پایین آن موجب گشته طراحی سایت فروشگاه موبایل در دید همه مخاطبان با هر سن و سلیقه ای و جذاب و کاربردی بنظر برسد.

طراحی صفحه اصلی سایت

طراحی صفحه اصلی سایت فروشگاه موبایل

صفحه محصولات در طراحی سایت فروشگاه موبایل

صفحه محصولات در طراحی سایت فروشگاه موبایل
76
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟