74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت فدراسیون والیبال ایران

طراحی سایت ورزشی فدراسیون والیبال ایران

پروژه طراحی سایت فدراسیون والیبال ایران یکی از موفق ترین پروژه های وبسیما می باشد که با تلاش تیم فنی و طراحی وبسیما و با به کارگیری متد روز کد نویسی طراحی شده است. تیم طراحی وبسیما با آنالیز برترین سایت های دنیا سعی بر این داشته است تا سایتی درخور و شایسته مردم عزیز کشورمان تولید کند.

سایت فدراسیون والیبال ایران به عنوان کاندیدای دریافت جایزه برترین سایت خبری ورزشی از نگاه داوران در جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 انتخاب شده است.

امکانات سایت فدراسیون والیبال ایران

طراحی اسلایدر خلاقانه به سبک نو و جدید از ویژگی های سایت فدراسیون والیبال ایران می باشد. همچنین استفاده از منو زیبا در کنار سایر المان های جانبی و بهره گیری از کالیته رنگ مناسب، موجب جذابیت سایت فدراسیون والیبال ایران شده است. این سایت از بخش های مختلفی تشکیل شده است و امکان ایجاد مقالات با قابلیت ثبت تصویر، ویدیو و گالری در آن موجود می باشد. همچنین امکان دسترسی به مقالات با دسته بندی های مختلف به صورت فیلترینگ پیشرفته نیز در صفحه اصلی تعبیه شده است.

یکی از سیستم های پیشرفته سایت ورزشی فدراسیون والیبال ایران، بخش نتایج زنده می باشد. بخش نتایج زنده سایت به گونه ای طراحی شده تا یک یا چند گزارشگر مختلف در شهرهای مختلف بتوانند نتایج را وارد کرده و کاربران بدون رفرش کردن صفحه، نتایج را به صورت آنلاین مشاهده کنند. همچنین کاربران می توانند مسابقات پایان یافته و مسابقاتی که در آینده برگزار خواهد شد و اطلاعات مربوط به هر یک از مسابقات را به راحتی مشاهده کنند.

در قسمت مسابقات امکان فیلترینگ بر حسب نوع مسابقه و دسته‌بندی های دیگر وجود دارد تا کاربران بتوانند به راحتی رویداد مربوط به یک مسابقه را مشاهده کنند. نکته ای که در طراحی سایت فدراسیون والیبال ایران وجود دارد این است که به صورت ۱۰۰٪ ریسپانسیو طراحی شده است تا این امکان را برای کاربران موبایل و تبلت سایت ایجاد کند تا به راحتی بتوانند در هر جا و مکان نتایج آنلاین مسابقات والیبال را مشاهده کنند.

طراحی سایت فدراسیون والیبال ایران

205
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟