74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت شتاب دهنده آواتک

طراحی سایت شتاب دهنده آواتک با رویکردی متفاوت و هوشمندانه توسط آژانس خلاقیت وب سیما انجام شده است. آواتک در راستای شتاب دهی به استارتاپ‌های تکنولوژیک بنا نهاده شده است و این امکان را برای افرادی که دارای ایده های جدید هستند فراهم کرده تا ایده های خود را به مرحله اجرایی برسانند.

طراحی سایت شرکتی شتاب دهنده آواتک

با توجه به اینکه مخاطبان این سایت افرادی با ایده های جدید می باشند، سعی شده است طراحی صفحات سایت ساده و با امکانات فراوان باشد و به نوعی ارتباط مستقیمی بین استارتاپ ها و مربیان آواتک برقرار شود. طراحی ساده و کاربردی سایت این امکان را برای افراد مختلف فراهم می کند تا به راحتی با مجموعه شتاب دهنده آواتک آشنا شوند. از این رو این سایت دارای بخش های مختلف از جمله شتابدهنده، آواکمپ، خبرها ، مصاحبه ها و… می باشد تا کاربران به راحتی بتوانند با شتاب دهنده آواتک آشنا شوند.

طراحی وب سایت آواتک با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های تحت وب انجام شده است و کاملا ریسپانسیو می باشد. یکی از امکانات ویژه این سایت قابلیت جستجو ajax در بخش استارتاپ ها و مربیان است. کاربران سایت به راحتی می توانند با توجه به فیلتر بندی های موجود، استارتاپ های مختلف را در حوزه های مختلف مشاهده کنند و یا با مربیان فعال در حوزه کسب و کاری خود آشنا شوند.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی شتاب دهنده آواتک

103
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟