74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت آگهی خدمت یاب

طراحی سایت آگهی خدمت یاب

سایت خدمت یاب در زمینه معرفی خدمات تخصصی در زمینه ورزشی، آرایشی، مزون لباس، آتلیه عکاسی طراحی شده است. در طراحی این سایت از تکنیک های زیبا شناسی و سادگی استفاده شده است و موجب شده است سایتی زیبا و منحصر بفرد تولید شود.

مهم ترین ویژگی این سایت امکان مقایسه و جستجوی AJAX می باشد که موجب می شود کاربران بتوانند به راحتی خدمات مورد نیاز خود را جستجو کنند. جستجوی ایجکس این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا به راحتی بتوانند با توجه به فیلترینگ موجود بهترین و پرطرفدارترین خدمات شهر خود را به سرعت پیدا کنند. همچنین این امکان وجود دارد که ویژگی دو یا چند محصول را با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین خدمات را در زمینه های مختلف بیابند.

پروژه طراحی وب سایت خدمت یاب در حال حاضر در استان یزد استارت زده شد که امیدواریم با موفقیت روزافزونی که از این افراد شاهد هستیم به کل ایران بسط پیدا کند.

خدمت یاب به عنوان برترین وبسایت نیازمندی استانی از نگاه داوران در جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 برگزیده شده است.

امکان کامنت گذاری، قرار دادن تصویر و ویدیو ، استفاده از نشانه گذاری Schema(  قابلیت ستاره دهی) ، امکان ثبت یک یا چند نمایندگی در نقشه گوگل، سیستم کامل وبلاگ، ریپورتاژ آگهی و تبلیغات در صفحه اصلی از دیگر امکانات سایت می باشد.

طراحی سایت خدمت یاب

 

14
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟