74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت خبری هبوط

طراحی سایت خبری نیازمند رعایت اصول طبقه بندی اخبار در کناراستانداردهای کدنویسی و کارایی می باشد.آژانس خلاقیت وبسیما افتخار طراحی و راه اندازی سایت خبری هبوط را با درنظر گرفتن فاکتورهای مورد نیاز آن داشته است. سابقه ی مدیر سایت خبری هبوط و حضور فعال ایشان در عرصه وب موجب شد تا این همکاری دوطرف با درک متقابل و شناخت صحیح نیازها انجام گرفته و حاصل آن موجب رضایت هر دوی ما گردد.

سامانه تحقیق ، تحلیلی راهبردی هبوط با هدف تفسیرجهان و نه تغییر آن شروع به فعالیت خود نمود. به دلیل آنکه هبوط فعالیت خود را بدون در نظر گرفتن گرایش های سیاسی ، عقیدتی نویسندگان داخل و خارج می نویسد تابع هیچ گرایشی نبوده و حیطه نگارش آن در حوزه علوم سیاسی و انسانی است ، لازم بود نسبت به سایر سایتهای خبری متفاوت به نظر برسد و با سایر سایت های مشابه از نظر محتوا و گرافیک تفاوت هایی داشته باشد.

امکانات ویژه طراحی سایت خبری

وبسیما باتوجه به اشراف کامل نسبت به حوزه فعالیت هبوط امکان تفکیک موضوعات اخبار گوناگون را فراهم کرد و دسته بندی ویژه هبوط سبب دسترسی آسان کاربران به اخبار موردعلاقه خود شد و نظم خاصی چه از لحاظ بصری و چه از نظر محتوایی به سایت بخشید. طراحی منوی سایت خبری به گونه ای انجام شده که با بروزرسانی مطالب سایت بصورت مستمر و بدون نیاز به فعالیتی از جانب مدیر آپدیت شده و همواره طراوت و تازگی خود را حفظ میکند. نمایش آخرین خبرها، زیر دسته ها و خبرهای ویژه در طراحی منوی سایت خبری مهمترین قابلیت مورد نظر ما در شروع کار بوده است.

طراحی سایت خبری

امکان عضویت در خبرنامه از جمله مزایایی بودکه بواسطه آن کاربران می توانستند مقالات و اخبار را از طریق ایمیل خود دریافت کنند. با قرارگیری موتور جستجوی پیشرفته در سایت کافیست واژه مد نظر خودرا تایپ کرده ، خواهید دید که تمامی مقالات و اخباری که از واژه مدنظر شما درون آنها استفاده شده است نمایان می شوند و دایره کاملی از مطلب مورد نظر در دسترستان قرار می گیرد.

در طراحی سایت خبری هبوط به امکانات عمومی یک سایت خبری شامل نوار آخرین اخبار، دسته بندی موضوعی، برچسب گذاری، ارسال دیدگاه، نمایش اخبار مرتبط، امکان اشتراک گذاری مطالب در شبکه ها اجتماعی و تعداد بازدید صفحات توجه ویژه ای شده و با طراحی گرافیکی زیبا در سایت قرار گرفته اند.

سرعت بالای لود صفحات با وجود تصاویر و مطالب فراوان سایت ، طراحی و گرافیک زیبا و مدرن در عین حال ساده، این سایت خبری را به سایتی کاربردی برای هرفردی و باهر سطحی از سواد تبدیل کرده است و فراگیر شدن آن را در میان جمع کثیری از مخاطبین اینترنتی سبب خواهد شد.

نمایی از صفحه اول طراحی سایت خبری

طراحی و سئو سایت خبری تحلیلی

17
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟