74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت استارت آپ بانیلینک

بانیلیک یک استارت آپ موفق در زمینه جمع سپاری مالی برای فعالیت های فرهنگی و هنری است. این سایت را میتوان ترکیبی از یک سایت شرکتی، فروشگاهی و آگهی دانست. برای تبدیل یک ایده به یک محصول ارزشمند طراحی سایت اهمیت بسیار زیادی داشته و طراحی سایت استارت آپ بانیلینک توسط وبسیما قدم بلندی برای تحقق این ایده بوده است.

رعایت کلیه استانداردهای بهینه سازی و سئو، نمایش صحیح در موبایل و تبلت، سرعت بالای بارگزاری صفحات و طراحی چشم نواز و مدرن را میتوان نقاط قوت طراحی سایت استارت آپ بانیلینک دانست.

امکانات طراحی سایت استارت آپ بانیلینک

در سایت بانیلینک هر شخص حقیقی میتواند بعنوان پیش قدم در سایت ثبت نام نموده و پروژه مورد نظر خود را تعریف نماید. در صورت تایید مدیر سایت این پروژه بر روی سایت نمایش داده شده و سایر کاربران میتوانند بعنوان بانی کمک های مادی و معنوی خود را ثبت نمایند. برای کمک های مادی امکان پرداخت آنلاین و اتصال به درگاه بانکی پیش بینی شده است که عملا موجب میشود این سایت امکانات مورد نیاز طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را نیز در خود داشته باشد.

علاوه براینها هر کاربر در سایت دارای یک کیف پول مجازی بوده است که در صورت عدم موفقیت پروژه مقدار پرداخت شده به عنوان بانی به حساب مجازی او بازگردانده میشود تا از آن برای حمایت از پروژه های دیگر استفاده نماید. یک بانی هنگام حمایت از یک پروژه میتواند مشخص کند که به صورت عمومی یا ناشناس از آن حمایت کند.

در صورت موفقیت یک پروژه براساس زمان تعریف شده و بودجه مورد نیاز، پیش قدم مبلغ جمع آوری شده را از سایت دریافت نموده و از این پس میتواند گزارش عملکرد خود را برای نحوه خرج شدن این پول در سایت درج کند تا بانیان از روند اجرای پروژه اطلاع یابند.

سیستم های گزارش گیری مالی و مدیریت کاربران در این سیستم پیچیدگی های بسیاری دارد که به خوبی توسط تیم خلاق وبسیما طرح ریزی و پیاده سازی شده است.

نمای کلی از طراحی گرافیکی سایت بانیلینک

تصویر زیر نمایی کلی از بخش های مهم طراحی سایت شرکتی استارت آپ بانیلیک به همراه المان های گرافیکی مانند رنگ و فونت را به شما نمایش میدهد.

طراحی سایت استارت آپ جمع سپاری بانیلینک
37
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟