74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت آموزش اکسل

طراحی سایت آموزش اکسل با نام تجاری اکسل پرو توسط تیم فنی و طراحی وبسیما صورت گرفته است. سایت آموزشی اکسل پرو با هدف آموزش اکسل از پایه تا حرفه ای و همچنین آموزش برنامه نویسی در اکسل کار خود را آغاز نموده است. در طراحی سایت آموزشی مهمترین نکته دسترسی سریع به مطالب آموزشی، ارائه مناسب فصل بندی ها و ترتیب آموزش مطالب می باشد، همچنین سایت آموزشی باید به گونه ای طراحی گردد که بیشترین فضای ممکن برای مطالعه در اختیار کاربران قرار داشته باشد.

طراحی سایت آموزش اکسل با بکارگیری دو رنگ اصلی سبز و آبی و کمترین استفاده از المان های گرافیکی مانند تصاویر انجام شده است تا از هرگونه ایجاد خستگی در چشم افراد جلوگیری شود. سادگی و آرامش موجود در این سایت موجب میگردد کاربران به سرعت مطالب مورد نظر خود را یافته و زمان های طولانی بصورت آنلاین آموزش ها را مطالعه نمایند.

امکانات طراحی سایت آموزش اکسل

پایگاه دانش: در این بخش از سایت آموزش اکسل فهرستی منظم از مقالات و آموزش های ارائه شده بهمراه دسته بندی موضوعی ارائه میگردد تا کاربران بتوانند به سرعت مطالب مورد نظر خود را پیدا کنند. با ورود به هریک از مقالات علاوه بر مشاهده ی توضیحات امکان بحث و تبادل نظر در بخش نظرات وجود خواهد داشت. از امکانات جانبی این بخش میتوان به قابلیت هایی همچون نمایش صحیح کدهای ویژوال بیسک با امکان کپی برداری توسط کاربران و نمایش فایل هایی با فرمت های word و excel در فضای صفحات وب اشاره کرد.

جستجوی سریع و پیشرفته: در طراحی سایت آموزشی توجه ویژه ای به دسترسی سریع کاربران به مطالب آموزشی داشته ایم. نوار جستجوی سریع که در هریک از بخش های سایت بصورت مستقل عمل میکند بصورت Ajax و با وارد کردن کلمات کلیدی توسط کاربر نتایج مرتبط با آن را در همان صفحه نمایش میدهد. با این روش کاربران برای جستجوی مطالب مورد نظر خود نیازی به تغییر صفحه نخواهند داشت.

جستجوی پیشرفته در طراحی سایت آموزشی

انجمن تخصصی اکسل: در بخش انجمن تخصصی اکسل کاربران قابلیت عضویت در سایت را داشته و قادر خواهند بود سوالات خود را از مدرسین سایت بپرسند و یا به سوالات سایر کاربران پاسخ گو باشند. این بخش تمام امکانات یک فروم تخصصی را دارا بوده و از نظر گرافیکی همخوانی بالایی با سایر بخش های سایت دارد.

رعایت سئو و بهینه سازی: در طراحی سایت آموزش اکسل علاوه بر رعایت اصول و متدهای طراحی گرافیکی توجه ویژه ای به اصول سئو و بهینه سازی سایت داشته ایم. تمامی صفحات سایت براساس استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب و بدون هیچ خطایی انجام گرفته و نمره کسب شده برای سرعت سایت از طرف سایت معتبر gtmetrix نمره ی عالی (A) می باشد. همچنین تمامی مراحل معرفی سایت به موتورهای جستجو و ابزار وبمستر گوگل توسط تیم پشتیبانی وبسیما انجام گرفته است.

طراحی رسپانسیو: طراحی سایت آموزش اکسل براساس اصول طراحی واکنشگرا و نمایش مناسب در موبایل و تبلت انجام گرفته و کلیه امکانات موجود در آن با استفاده از انواع گجت ها بخوبی قابل دسترسی و مشاهده می باشد.

 

نمایی از صفحه اصلی سایت آموزش اکسل

طراحی سایت آموزشی برای اکسل
17
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟