74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت آتلیه عکاسی کارنیکو

افتخار همکاری و طراحی سایت آتلیه عکاسی کارنیکو به مدیریت پوریا سنماری به تیم وبسیما سپرده شده بود که به شکل مناسبی انجام گردید. استودیو عکاسی کارنیکو در زمینه های عکاسی تبلیغاتی، صنعتی، پوشاک (مد)، جواهرات و مواد غذایی فعالیت داشته و بعنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه کاری خود شناخته میشود. طراحی سایت آتلیه عکاسی بیش از هر چیز نیازمند ارائه زیبای تصاویر و نمونه کارهای استودیو می باشد، از همین رو صفحه اصلی سایت از یک اسلایدر بزرگ تشکیل شده که آخرین نمونه کارها را بخوبی در معرض دید کاربران قرار میدهد.

همچنین بخش های گوناگونی مانند وبلاگ، دسته بندی نمونه کارها، تماس با ما، معرفی استودیو، خبرنامه، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، بخش نظرات و … در طراحی سایت آتلیه عکاسی در نظر گرفته شده اند که همگی دارای ساختاری مشابه و یکپارچگی گرافیکی استاندارد هستند. طراحی سایت آتلیه با رعایت اصول طراحی واکنشگرا انجام شده و نمایش مناسبی در تبلت و گوشی های هوشمند خواهد داشت.

طراحی سایت آتلیه با تصاویر 360

یکی از مهمترین نیازهای آتیله عکاسی در طراحی سایت خود بهره مندی از امکان نمایش تصاویر بصورت 360 درجه بود. تکنیک عکاسی 360 درجه که به تازگی و توسط تعداد محدودی از آتلیه های عکاسی اجرا میگردد، به شما اجازه میدهد که یک شیء مشخص را از تمامی زوایا مشاهده کرده و به راحتی آن را حرکت دهید. در طراحی سایت آتلیه کارنیکو بخشی جهت نمایش صحیح اینگونه تصاویر ایجاد شده است که با ترکیب تعداد بالایی تصویر یک جسم به ظاهر سه بعدی را ایجاد میکند.

طراح وبسایت استودیو عکاسی

آتلیه عکاسی کارنیکو طراحی سایت استودیو عکاسی کارنیکو

[zee_divider size=”divider-sm”]

طراحی سایت آتلیه عکاسی

[zee_divider size=”divider-sm”]

طراحی وبسایت عکاسی 360
20
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟