74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت رالی هواداران

طراحی سایت رالی هواداران فوتبال با رویکردی متفاوت به کاربری و با طراحی خلاقانه توسط آژانس خلاقیت وبسیما صورت گرفته است. رالی هواداران یک طرح موفق در جهت حمایت هواداران از تیم های محبوب استقلال و پرسپولیس بود که با حمایت ایرانسل و تبلیغات گسترده در صدا و سیما جایگاه خود را به سرعت در میان هواداران میلیونی این دو تیم پیدا کرد.

با توجه به قشر مخاطبین سایت رالی هواداران که عموما جوانان و نوجوانان هستند باید توجه ویژه ای به گرافیک و زیبایی در طراحی سایت میشد و از همین رو و با استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی وب مانند ajax و jquery همه چیز در این سایت زیبا و متحرک دیده میشود. علاوه براین، بخش های گوناگونی شامل کل کل هواداران فوتبال، طرفداری از تیم محبوب، شرکت در رای گیری بهترین جوایز، معرفی برندگان مسابقه، معرفی جوایز در مراحل مختلف مسابقه و عضویت در باشگاه هواداری امکانات برجسته ای هستند که در طراحی سایت رالی هواداران لحاظ شده است.

امکانات ویژه در سایت رالی هواداران

یکی از آخرین تکنولوژی های بکار رفته در طراحی سایت رالی هواداران سیستم QR کد حرفه ای با طراحی اختصاصی و متفاوت توسط تیم وبسیما می باشد. در این سیستم هواداران فوتبال تنها با اسکن کردن کدهای تهیه شده میتوانند در مسابقه پیامکی رالی هواداران شرکت نموده و از تیم محبوب خود حمایت کنند.

اسلایدر انعطاف پذیر و فوق حرفه ای در سایت رالی هواداران این امکان را به مدیران مجموعه میدهد که بتوانند طراوت و تازگی محیط سایت خود را حفظ کرده و هر روز یازدیدکنندگان را با طرح هایی با تصاویر و انیمیشن های جدید غافلگیر کنند.

نمایی از طراحی سایت رالی هواداران فوتبال

طراحی وبسایت رالی هواداران

 

طراحی سایت رالی هواداران فوتبال
18
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟