استراتژی بازاریابی

 نقشه گام به گام مسیر بازاریابی پیش رو

استراتژی بازاریابی راهنمایی است که همانند ستاره قطبی در بازاریابی عمل می‌کند و در فرآیندهایی از جمله استراتژی کسب سهم بازار، انتخاب کانال‌های بازاریابی، مدیریت ریسک، کاهش هزینه‌ها و پیش‌بینی موفقیت آمیز بودن برنامه‌های پیش رو قابل استناد خواهد بود.

رویکرد استراتژی، خلق برنامه‌ای است برای حضور موفق و محاسبه شده در فضای وب که از طریق کانال‌های آنلاین مانند موتورهای جستجو، کمپین‌های تبلیغاتی، شبکه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌های مبتنی بر وب از جمله وب‌سایت میزبان است.

هدف این استراتژی افزایش آگاهی از کسب و کار، جذب و نگهداشت مشتریان، بهبود مسیر سفر مشتریان در طول فرآیند خرید، کنترل و بهینه سازی هزینه‌ها و درآمدهای کسب و کار از طریق دریافت و تحلیل داده‌های دقیق است.

تیم دیجیتال وبسیما در طول تجربه 10 ساله خود نگاه داده محور را به عنوان لایه اولیه تدوین استراتژی و تجربه‌های گذشته خود را به عنوان مکمل این لایه مدنظر قرار می‌دهد.

مشاوره رایگان؛ خدمات حرفه‌ای

با وبسیما هوشمندانه بازاریابی کنید

تدوین استراتژی تیم بازاریابی وبسیما برای کسب و کارها

استراتژی مارکتینگ

استراتژی یعنی رسیدن از نقطه A به نقطه B از طریق بهینه‌ترین مسیر. 

حال اینکه نقطه A سازمان شما چیست و قصد دارید به چه نقطه‌ای برسید دیتاهای مهمی‌ست که برای تدوین استراتژی مارکتینگ نیاز است. 

برای هر کسب و کار بهینه‌ترین مسیر می‌تواند تعبیرهای متفاوتی داشته باشد. برای مثال بهینه‌ترین مسیر می‌تواند کوتاه‌ترین و یا مقرون به صرفه‌ترین مسیر باشد. 

تیم بازاریابی وبسیما تلاش می‌کند تا با توجه به نیاز و منابع سازمرا به شما ارائه کند.