22019286مشاوره رایگان طراحی سایت

بسته آموزشی SEO Monster

03
وبسیما
برگزار شده
وبسیما
2,249,000 tتکمیل ظرفیت
وبسیما
2,249,000 tتکمیل ظرفیت

پکیج آموزشی SEO Monster برای افرادی مناسب است که سئو را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب کرده اند، در یک شرکت بزرگ به عنوان متخصص سئو کار میکنند و یا به چندین کسب و کار کوچک و بزرگ خدمات حرفه ای سئو ارایه میدهند.

20 ساعت آموزش حضوری به همراه 5 ساعت آموزش ویدئویی سئو

5 رکن اصلی سئو که در دوره هیولای سئو می آموزیم

برای موفقیت در سئو، مسیری کاملا استاندارد و کاربردی طراحی کرده ایم که به شما کمک میکند با دانش دقیق و زمان بندی مشخص فعالیت های سئو و بهینه سازی سایت خود را مدیریت کنید. در ادامه با بررسی این 5 رکن اصلی سئو کارگاه های مرتبط با هر کدام را به شما معرفی میکنیم.

امین اسماعیلی مدرس دوره هیولای سئو

1- کدنویسی با استانداردهای سئو (Technical SEO)

کدهای HTML در صفحات وب، به ربات های گوگل کمک میکنند تا مفهوم و محتوای آن را به خوبی بررسی کنند. برخی از این کدها مستقیما اطلاعاتی را در مورد محتوای صفحه در اختیار ربات های خزنده قرار میدهند (head) و برخی دیگر، هم برای کاربر نمایش داده شده و هم در تعیین موضوع صفحه توسط گوگل استفاده میشود (body).

رعایت استانداردهای سئو هنگام طراحی سایت، میتواند تضمین کننده درک صحیح گوگل از محتوای صفحه و ارتباط داخلی صفحات سایت باشد. کلیه استانداردهای مورد نیاز سئو شامل؛ تگ های HTML، بهینه سازی سرعت سایت، نشانه گذاری استاندارد و استفاده از AMP که باید در طراحی سایت شما رعایت شوند در کارگاه آموزش کاربردی سئو تکنیکال آموزش داده میشود.

آموزش کاربردی سئو تکنیکال

2- بازاریابی محتوا (Content Marketing)

محتوایی که در سایت خود منتشر می کنید باید، هم برای کاربران و هم برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد. مسیر بازاریابی محتوا، از انتخاب کلمات کلیدی ارزشمند آغاز میشود ولی صرف شناخت کلمات نمی تواند تضمین کسب جایگاه در نتایج گوگل باشد.

برای کسب نتایج بهتر نیازمند آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تعیین ساختار سایت (صفحات لندینگ برای هر کلمه)، شناخت الگوریتم های گوگل و البته نگارش صحیح محتوا مطابق با استانداردهای مفهوم گرایی هستیم. مسیر تدوین استراتژی و نگارش محتوای مفهومی در کارگاه آموزش حرفه ای سئو و تولید محتوا به صورت کامل بررسی و آموزش داده میشود.

آموزش حرفه ای سئو و تولید محتوا

3- آنالیز مداوم (SEO Tools)

تا زمانی که از عملکرد خود اطلاعی نداشته باشیم نمی توانیم میزان موفقیت خود را سنجیده و در مسیر بهبود آن حرکت کنیم. بنابراین داشتن یک برنامه مشخص برای آنالیز مداوم عملکرد، از ارکان جدایی ناپذیر بهینه سازی سایت و سئو محسوب میشود. برای بررسی وضعیت سئو سایت خود نیازمند ابزارهای مناسب هستیم. بهترین مرجع برای این کار ابزارهای معرفی شده توسط گوگل هستند.

ابزار Google Search Console به شما کمک میکند تا کلیه نقاط ضعف و قوت سایت را شناسایی کرده و از سلامت و امنیت آن مطمئن شوید. علاوه براین بهترین مرجع برای آنالیز دقیق جایگاه شما در کلمات کلیدی و میزان بازدید کسب شده از هرکدام گوگل وبمستر تولز است. شما میتوانید با شرکت در کارگاه آموزش گوگل وبمستر با کلیه امکانات و قابلیت های این ابزار ارزشمند آشنا شوید.

آموزش حرفه ای گوگل سرچ کنسول

تحلیل آمار بازدید سایت و رفتار کاربران در آن از طریق ابزار قدرتمند Google Analytics انجام میشود که نحوه استفاده از آن به صورت کامل در آموزش ویدئویی Google Analytics قابل دریافت است.

4- به کارگیری تکنیک های بهبود جایگاه (Advanced Seo Techniques)

تهیه و انتشار محتوای ارزشمند به تنهایی نمیتواند موجب کسب جایگاه عالی در نتایج گوگل باشد. براساس آنالیزهای انجام شده در ابزارهای سئو میتوانیم نقاط ضعف و قوت سایت خود را به خوبی بشناسیم. یکی از این فاکتورها نرخ کلیک کاربران یا همان CTR در نتایج جستجو است. افزایش نرخ کلیک کاربران و فعالیت بیشتر آنها در صفحات سایت میتواند موجب بهبود جایگاه شما در نتایج جستجو شود.

کارگاه آموزش تکنیک های سئو 2018 روش هایی کاملا کاربردی برای افزایش زمان حضور کاربر در سایت، افزایش نرخ کلیک در نتایج جستجو، کاهش ضریب خروج، افزایش فعالیت کاربران در صفحه و … را به شما آموزش میدهد. بهبود این فاکتورها، نشان دهنده رضایت بالای کاربران از محتوای موجود در صفحات شماست که یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار از نظر الگوریتم رنک برین محسوب میشود.

آموزش تکنیک های سئو 2018

5- لینک سازی هدفمند (Link Building)

مهمترین ابزار گوگل برای شناسایی صفحات ارزشمند و یا ایندکس صفحات جدید در اینترنت استفاده از لینک میان آنهاست. به خوبی می دانیم که برخورداری از یک شبکه قدرتمند لینک سازی داخلی و خارجی میتواند نقش بسزایی در کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجو داشته باشد.

درست به همین دلیل گوگل حساسیت زیادی بر طبیعی بودن لینک سازی شما و نحوه ارتباط صفحات دارد؛ اگر اصول و قواعد لینک سازی را به خوبی نشناسید ممکن است تاثیر معکوس بر جایگاه شما داشته باشد.

شرکت در کارگاه آموزش لینک سازی کلاه سفید به شما کمک میکند که با انواع لینک و تاثیر Anchor Text آشنا شده و درک درستی از استراتژی های لینک سازی داخلی و خارجی کسب کنید. فعالیت های خود را در شبکه های اجتماعی هدفمند کنید و روش های صحیح خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی را بیاموزید.

آموزش حرفه ای لینک سازی کلاه سفید

در پایان هر کارگاه شرکت کنندگان فیلم جلسه، فایل پرزنتیشن و گواهی حضور در کارگاه را دریافت خواهند کرد.

دوره های حضوری

کارگاه های حضوری فضایی مناسب برای درک بهتر مفاهیم آموزشی و پرسش و پاسخ با مدرس دوره است. تاثیر کارگاه های حضوری به مراتب بیشتر پکیج های آموزش ویدئویی است.

 • دوره آموزش سئو و تولید محتوا
 • دوره آموزش تکنیک های سئو 2018
 • دوره لینک سازی کلاه سفید
 • دوره آموزش کاربردی سئو تکنیکال
 • دوره آموزش حرفه ای گوگل وبمستر

آموزش ویدئویی

دوره های آموزش آنلاین شامل مباحثی هستند که چالش برانگیز نبوده و تنها نیازمند یادگیری هستند. این دست مباحث را میتوان با مشاهده فیلم آموزشی آموخته و بازبینی آن مرور کرد.

 • فیلم آموزشی Google Analytics
 • فیلم آموزش جامع الکسا
 • فیلم آموزشی سئو برای همیشه
Review: 4.18 - "بسته آموزشی SEO Monster" by , written on 14/02/2018

پکیج آموزشی SEO Monster برای افرادی مناسب است که سئو را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب کرده اند، در یک شرکت بزرگ به عنوان متخصص سئو کار میکنند و یا به چندین کسب و کار کوچک و بزرگ خدمات حرفه ای سئو ارایه میدهند.

پرسش و پاسخ تکمیلی با عضویت در سایت پاسخ به نظرات خود را به راحتی دنبال کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
18
 • محمدرضا فهیمی

  سلام، وقت بخیر
  این دوره چه شهری برگزار میشه ؟ تهران یا مشهد ؟

  03/08/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این دوره به صورت پیش فرض در تهران برگزار میشود. به صورت فصلی و در تاریخ های مشخصی دوره هیولای سئو در شهرهای دیگر مانند مشهد برگزار میگردد که حتما به صورت مجزا اطلاع رسانی خواهد شد.

   04/08/2018پاسخ...
 • محمدرضا شمس

  سلام ، وقت بخیر
  سوالی دارم :
  آیا امکان این هست که به صورت حضوری مراجعه نکنیم و فقط فیلم های ضبط شده کلاس رو دریافت کنیم ؟ چون بنده تبریز هستم نمیتونم به صورت حضوری شرکت کنم
  منتظر پاسختونم
  سپاس فراوان

  19/07/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد ما این است که برای استفاده بهتر از این مجموعه در دوره های حضوری شرکت کنید. تماشای ویدئو تاثیر و ارزش شرکت در کارگاه را ندارد. با این وجود اگر این پکیج را خریداری کرده و اعلام کنید که شرایط حضور در دوره را ندارید. فیلم های دوره ها برای شما ارسال خواهد شد.

   19/07/2018پاسخ...
   • محمدرضا شمس

    بله متاسفانه شرایط حصور در دوره رو ندارم
    فقط 2 تا سوال دیگه هم دارم :تا دوره
    1- کیفیت صدا و تصویر فیلم های دوره چطوره؟
    2- فیلم های دوره چطور و چه زمانی بدستم میرسه؟
    ممنون میشم پاسخ بدین
    باتشکر

    21/07/2018
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     1- فیلم ها از اسکرین مانیتور و با هدست ضبظ شده اند و کیفیت صدا و تصویر قابل قبولی دارند.
     2- بعد از ثبت نام و نهایتا طی یک هفته از طریق پست برای شما ارسال میگردد.

     22/07/2018
 • مرصاد منصوری

  در هیچ بخشی از سایت برای مکان حضور در دوره سئو مانستر و حتی بخش تماس با ما پیدا نکردم ؟؟

  03/07/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   اطلاعات مربوط به زمان و مکان برگزاری از طریق ایمیل برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

   03/07/2018پاسخ...
 • kian ghelich

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  میشه راهنمایی کنید که چطور میشه بک لینک معتبر خرید
  و آیا شما خودتون این کارو انجام میدید یا خیر

  17/06/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   استراتژی خرید بک لینک، رپورتاژ آگهی و سایر روش های لینک سازی در کارگاه آموزش لینک سازی کلاه سفید آموزش داده میشود. وبسیما خدماتی در این زمینه ارایه نمیدهد ولی با شرکت در این کارگاه میتوانید به صورت کامل استراتژی لینک سازی خود را مشخص کنید.

   17/06/2018پاسخ...
   • kian ghelich

    یعنی میفرمایید در این کارگاه شرکت کنم؟

    لینک صفحه رو میفرمایید؟
    ویه سوال دیگه؟
    اکسای سایت ما خیلی خوب از حدود 600 هزار کاهش پیدا کرد تا 160 هزار
    ولی بعدش بدون هیچ دلیلی دوباره شروع به افزایش کرد
    و لینکینگ هم کم شد

    به نظرتون دلیلش چیه؟

    18/06/2018
    • Websima

     سلام دوست عزیز
     این مجموعه شامل 5 کارگاه تخصصی است و در صورت ثبت نام 3 مجموعه فیلم آموزشی هدیه میگیرید. با شرکت در آن عملا شما کارگاه لینک سازی کلاه سفید را نیز ثبت نام کرده اید.
     ولی در صورت تمایل میتوانید تنها در کارگاه لینک سازی کلاه سفید شرکت کنید و فیلم آموزش جامع الکسا را به صورت مجزا خریداری کنید.

     18/06/2018
 • پریسا حیدری پور

  سلام وقت به خیر چرا آموزش
  فیلم آموزشی Google Analytics
  فیلم آموزش جامع الکسا
  فیلم آموزشی سئو برای همیشه
  برای من در قسمت محصولاتم نیست چون گفته بودین با خرید پک دوره فشرده هیولای سئو این فیلم ها رو در اختیارمون میزارید اگر ممکنه بگین چه جوری باید دسترسی بهشون پیدا کنیم ممنون میشم

  17/06/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   دسترسی به هر سه آموزش برای شما ایجاد شده است. با مراجعه به صفحه هرکدام میتوانید لینک دانلود مستقیم ویدئوهای آموزشی را مشاهده کنید. در صورت عدم مشاهده با استفاده از ctrl+f5 صفحه را رفرش کنید.

   17/06/2018پاسخ...
 • حسسن بارانی

  با سلام
  این‌ دوره حتما نیازمند سابقه ی حرفه ی مدیریت وبسایت و یا برنامه نویسی قوی میباشد یا خیر ؟

  09/06/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   این دوره نیازمند برنامه نویسی قوی و تسلط بر کدنویسی نیست. برای درک بهتر مفاهیم و استفاده صحیح از آنها بهتر است که شما سابقه مدیریت یک سایت را داشته باشید و دانش اولیه در حوزه سئو را دارا باشید. برای دوستانی که دانش اولیه سئو را ندارند توصیه میکنیم که دو مجموعه ویدئویی آموزش سئو 2018 و سئو برای همیشه را به صورت رایگان دریافت و مشاهده کنند.

   09/06/2018پاسخ...
 • حسین مهدوی

  با سلام
  آیا این دوره شامل مطالب دوره سئوی کلاه خاکستری هم میشود؟

  04/04/2018پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   در این دوره کارگاه لینک سازی کلاه سفید که تاثیر مناسبی نیز دارند آموزش داده میشود. با آپدیت الگوریتم های گوگل بیشتر تکنیک های خاکستری ارزش خود را از دست داده اند.

   04/04/2018پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟