22019286مشاوره رایگان طراحی سایت

آکادمی وبسیما

سالهاست که اهمیت رقابت در فضای مجازی برای همه ما ثابت شده است. اما با توجه به پایین بودن سطح دانش عمومی در این زمینه همواره پرسش های بی پاسخ زیادی برای مدیران وبسایت ها و یا مدیران شرکت های فعال در فضای مجازی وجود داشته است. این خلاء ما را بر آن داشت تا از بهمن سال 1394 با راه اندازی آکادمی وبسیما گامی بزرگ و موثر در زمینه افزایش آگاهی مدیران برداشته و همچنین آموزش صحیح سئو به علاقه مندان را آغاز نماییم.

آکادمی وبسیما با هدف آموزش تخصصی سئو و بهینه سازی سایت در کنار به روز ترین متدهای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری راه اندازی شده است. برگزاری دوره های حضوری و ارایه فیلم ها آموزشی از برنامه های اصلی آکادمی وبسیما است.

Review: 0 - "آکادمی وبسیما" by , written on 14/02/2018

سالهاست که اهمیت رقابت در فضای مجازی برای همه ما ثابت شده است. اما با توجه به پایین بودن سطح دانش عمومی در این زمینه همواره پرسش های بی پاسخ زیادی برای مدیران وبسایت ها و یا مدیران شرکت های فعال در فضای مجازی وجود

چه کسانی از دوره آموزش سئو وبسیما بهره برده اند؟

برگزاری بیش از 40 کارگاه تخصصی و 18 کارگاه آموزش سئو دریچه ای برای ارتباط با برندهای مطرح حوزه وب فارسی و استارت آپ های فعال بوده است. در این دوره ها تاکنون نزدیک به 70 استارت آپ فعال شرکت داشته اند و بیش از 50 برند شناخته شده متخصصین خود را برای یادگیری بیشتر به این فضای آموزشی ارزشمند فرستاده اند. در اینجا تنها گزیده ای از این برندها را مشاهده میکنید.

چه کسانی از دوره آموزش سئو وبسیما بهره برده اند؟

آموزش حرفه ای گوگل وبمستر تولز و تمامی ابزارها و امکانات موجود در آن به همراه آموزش تخصصی تکنیک های شناسایی کلمات ارزشمند و صفحات پربازدید سایت.

وبسیما
440,000 tثبت نام

برنامه آموزشی آکادمی وبسیما

در این بخش زمان برگزاری و اطلاعات تکمیلی دوره های آموزشی وبسیما در اختیار شما قرار گرفته است

انتخاب دوره
انتخاب تاریخ
نتیجه ای یافت نشد، لطفا حالت دیگری را بررسی کنید
دیموند
برگزار شده
وبسیما
ظرفیت تکمیل شده
دیموند
280,000 t
وبسیما
440,000 t
دیموند
360,000 t
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟