22623473مشاوره رایگان طراحی سایت
لوگو و امکانات جدید بینگ

لوگو و امکانات جدید بینگ

تغییرات ظاهری بینگ

شب گذشته مایکروسافت امکانات جدید و لوگوی متفاوت موتور جستجوی بینگ را معرفی کرد. تغییرات انجام شده در صفحه ای مجزا و به آدرس bing.com/new قابل دسترسی می باشد که متاسفانه در حال حاضر از آی پی ایران امکان دسترسی به آنها وجود ندارد!
شاخص ترین تغییر صورت گرفته در موتور جستجوی بینگ را میتوان لوگوی جدید آن دانست که با رنگی بین زرد و نارنجی بی شباهت به رنگ بندی مورد علاقه ی ما در وبسیما نیست. در ادامه برخی امکانات جدید بینگ را به شما معرفی خواهیم کرد. این ترکیب رنگ بیش از هرچیز نشانگر جسارت، خلاقیت و تازگی است.

لوگوی جدید بینگ

امکانات جدید بینگ

صفحه اصلی موتور جستجوی بینگ کمی مدرن تر شده که در مجموع آن را سریعتر، منظم تر و زیباتر جلوه میدهد. به گفته بینگ تصاویر زیر نمونه ای از ظاهر آینده ی این رقیب جدی برای گوگل خواهد بود.

صفحه اول بینگ

تغییر ظاهری بینگ

یکی از امکانات جدید بینگ قرار گرفتن بخشی از نتایج در لیست عبارات پیشنهادی است. در این روش شما دیگر نیازی به مشاهده صفحه نتایج جستجو نداشته و با کلیک بر روی هر یک از عبارات پیشنهادی دو نتیجه اصلی را مشاهده خواهید کرد. تغییرهای اینچنین در موتورهای جستجو میتواند آینده ی سئو را بطور کلی دگرگون کرده و رقابت در این عرصه هر روز سخت تر خواهد شد. در نظر بگیرید که گوگل نیز از این تکنیک در نتایج خود استفاده کند. در اینصورت شانس دو نتیجه اول تقریبا برابر خواهد بود. در نتیجه دوم بودن برای یک عبارت ساده تر بسیار ارزشمندتر خواهد بود تا سوم بودن در یک عبارت پر جستجو و پر رقابت!

نحوه نمایش نتایج بینگ

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟