22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
تغییر در لوگوی یاهو

تغییر در لوگوی یاهو

لوگوی جدید یاهو معرفی شد

بعد از پایان روزشمار یاهو و با گذشت یک ماه لوگوی جدید این شرکت معرفی شد. لوگوی جدید یاهو تفاوت زیادی با نمونه های قبلی نداشته و تنها کمی باریکتر شده است. البته حفظ علامت تعجب در انتهای آن نیز شایان توجه است.

لوگوی یاهو
Marissa Mayer که به تازگی مدیریت شرکت بزرگ یاهو را بدست گرفته است در مورد لوگوی جدید یاهو می گوید:

یکی از آخر هفته های تابستان امسال آستین های خود را بالا زدم و با کمک تیم طراحی لوگوی یاهو شامل Bob Stohrer، Marc DeBartolomeis و Russ khaydarov کار طرح جدید را به پایان رساندیم. سعی ما بر این بوده که با حفظ شخصیت و تاریخ شرکت یاهو چهره ای جدید و مدرن به لوگو بدهیم. اگر دقت کرده باشید هیچ یک از خط های لوگوی جدید کاملا صاف نبوده و هرکدام دارای انحنایی هرچند کوچک هستند زیرا بطور معمول در طبیعت خطوط کاملا صاف مشاهده نمی کنیم.

ماریسا میر با ورود به شرکت 10 میلیارد دلاری یاهو تغییراتی را نیز بهمراه آورده است که در یک ماه گذشته توجه زیادی از طرف کاربران اینترنتی به خود جلب کرده است. پیش بینی های انجام شده گویای آن است که این مدیر جدید که تا قبل از این بعنوان نفر ششم شرکت گوگل و از ارکان اصلی نوآوری در آن شناخته میشد، بتواند جایگاه یاهو را بعنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های اینترنتی و ارائه دهنده ایمیل رایگان بهبود بخشیده و به رقیبی جدی برای گوگل تبدیل کند.
نظر شما در مورد تغییرات یاهو و لوگوی جدید آنها چیست؟ بی رقیب بودن شرکتی مانند گوگل را می پسندید یا پیشرفت شرکت های دیگر مانند بینگ و یاهو می تواند برای کاربران نتیجه بهتری بهمراه داشته باشد؟

Review: 5 - "تغییر در لوگوی یاهو" by , written on 07/09/2013

لوگوی جدید یاهو معرفی شد بعد از پایان روزشمار یاهو و با گذشت یک ماه لوگوی جدید این شرکت معرفی شد. لوگوی جدید یاهو تفاوت زیادی با نمونه های قبلی نداشته و تنها کمی باریکتر شده است. البته حفظ علامت تعجب در انتهای آن نیز

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟