آژآنس خلاقیت وبسیما

re – طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی زیبا و منحصر به فرد با فاکتورها و استانداردهای بین المللی توسط آژانس خلاقیت وبسیما

 • طراحی فروشگاه اینترنتی با مشخصات پایه قیمت پایه ۲/۹۹۰/۰۰۰ تومان
 • طراحی فروشگاه اینترنتی موبایلی قیمت پایه ۲/۹۹۰/۰۰۰ تومان

مشخصات پایه با بیش از ۲۰۰ توانمندی رایگان:

 • طراحی اختصاصی و زیبا
 • رابط کاربری قدرتمند
 • سیستم مدیریت محصولات
 • سیستم مدیریت دسته بندی ها
 • گالری تصاویر قدرتمند
 • پشتیبانی از کلیه درگاه های استاندارد و سیستم های ارسال
 • اسلایدر JQuery
 • ویرایشگر قدرتمند
 • مدیریت ماژول ها
 • بروزرسانی مستمر
 • همخوانی با کلیه مرورگرهای استاندارد

هماهنگی کامل با تمام رزولیشن ها و گجت ها

وبسایت های طراحی شده توسط وبسیما با اتکا به استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و تکنیک ها قابلیت نمایش در هر کیفیت تصویر و در هر دستگاه یا ابزاری را دارا هستد .با این تکنولوژی شما دیگر نیازی به زوم و حرکت به اطراف در حال دیدن سایت بر روی تلفن همراه و یا تبلت خود را نخواهید داشت. اگر به دنبال سیستمی هستید که علاوه بر صرفه جویی در حجم وبسایت بتواند کلیه این امکانات را در اختیار شما قرار دهد با ما تماس بگیرید.

این سرویس به صورت رایگان جهت وبسایت های طراحی شده توسط وبسیما ارائه می گردد.

 • هماهنگی کامل با تمام رزولیشن ها و گجت ها قیمت پایه به صورت جداگانه ۸۹۰/۰۰۰ تومان

استفاده از بروزترین تکنولوژی ها

استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی و برنامه نویسی وبسایت همیشه برای وبسیما از اهمیت بسزایی برخوردار بوده است . بکار گیری HTML5 و CSS3 به ما این توانایی را داده است که بتوانیم صفحاتی کم حجم تر، زیباتر، ساده تر و داینامیک ایجاد کنیم. استفاده از AJAX ،‌ JQuery و Java نیز در این راستا به عنوان ابزارهایی قدرتمند توسط وبسیما به کار گرفته می شود. تنوع ، زیبایی ، جذابیت و خلاقیت سرلوحه اصول طراحی وبسایت توسط وبسیما است.

این سرویس به صورت رایگان جهت وبسایت های طراحی شده توسط وبسیما ارائه می گردد.

همخوانی با تمامی مرورگرهای استاندارد

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و تنوع سلایق و گزینه های مورد تایید کاربران، همواره لزوم همخوانی با تمامی مرورگرهای استاندارد و در نظر گرفتن الزامات برنامه نویسان و گسترش دهنده گان آنها بیش از پیش احساس می شود. رفع کردن تداخلات و ایرادات احتمالی و کد نویسی به زبان مورد تایید هر یک از این مرورگرها موجب افزایش کیفیت و ارزش وبسایت شما همچنین کاهش خروجی های اختلالی شما خواهد شد.

این سرویس به صورت رایگان جهت وبسایت های طراحی شده توسط وبسیما ارائه می گردد.

 • همخوانی با تمامی مرورگرهای استاندارد قیمت پایه به صورت جداگانه ۹۹۰/۰۰۰ تومان

هماهنگی کامل با موتورهای جستجو

در سالهای اخیر با توجه به رشد روز افزون وبسایت های اینترنتی و طبیعتا رقابت نزدیکتر برای جذب حداکثر مشتریان از طریق اینترنت و با توجه به اینکه ارتباط توسط موتورهای جستجوی اینترنتی آسان ترین و سریعترین راه رسیدن به نتایج مورد نظر توسط کاربران است، نمایش وبسایت در صفحه ابتدایی موتورهای جستجوی google، yahoo و bing بیشترین مشتریان مفید را به سمت شما روانه خواهند کرد. وبسیما با ارائه جدیدترین راهکارها و تکنیک ها وبسایت شما را برای تمامی موتورهای جستجو قابل درک می کند.

این سرویس به صورت رایگان جهت وبسایت های طراحی شده توسط وبسیما ارائه می گردد.

 • هماهنگی کامل با موتورهای جستجو قیمت پایه به صورت جداگانه ۱/۷۹۰/۰۰۰ تومان

سیستم های ارتباطی حرفه ای با کاربران

ارتباط دو طرفه یکی از مهمترین مواردی است که باید در طراحی و پیاده سازی یک وبسایت و یا پورتال در نظر گرفته شود، امکان برقراری ارتباط با کاربران و مراجعین از طریق چت ، مکالمه ویدئویی، ارسال خبرنامه، نظرسنجی ، پیام کوتاه ،‌ فروم ،‌ شات باکس و روبات های پاسخگوی اتوماتیک از راهکارهایی هستند که وبسیما به مشتریان خود ارائه می نماید.

این سرویس به صورت رایگان جهت وبسایت های طراحی شده توسط وبسیما ارائه می گردد.

 • سیستم های ارتباط با کاربران قیمت پایه به صورت جداگانه ۴۹۰/۰۰۰ تومان

ورود اطلاعات و طراحی صفحات داخلی

مسلما طراحی کردن صفحات داخلی وبسایت در روزهای ابتدایی راه اندازی برای کاربران سخت و زمانگیر خواهد بود و عدم تکمیل به موقع این اطلاعات و مطالب می تواند تاثیر منفی در شرایط سئو وبسایت شما داشته باشد. وبسیما به شما کمک خواهد کرد که صفحه هایی زیباتر،‌جذابتر و کامل تر داشته باشید و تمامی اصول سئو در این صفحه ها رعایت شده باشد.

 • ورود اطلاعات و طراحی صفحات داخلی قیمت پایه صفحه ای ۹۰/۰۰۰ تومان

آمارسیما، سیستم آمارگیر منحصر به فرد و قدرتمند

آمارگیر آمارسیما هر آنچه که شما از یک گزارش استاندارد انتظار دارید را دارا است.نمایش کلمات کلیدی جستجو شده، نمایش موتورجستجوی مراجعه کنندگان به وبسایت، گزارشات از زمان واقعی حضور در سایت، URL های صفحات مشاهده شده،نمایش سیستم عامل بازدید کننده،تاریخچه گزارشات،مشاهده نقشه جهانی بازدیدکنندگان،طریقه ورود خروج کاربران از صفحه‌ها،بررسی سرعت بارگذاری سایت، پیگیری اتومات میزان دانلود شدن فایل ها،تعداد ورودی ها به لینک های موجود در سایت و …

 • سیستم آمارگیر قیمت ماهیانه ۸۰/۰۰۰ تومان

 

خدمات وب آژانس خلاقیت وبسیما

بحث و بررسی تکمیلی

Name
Url
من ربات نیستم!
متن پیام

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.