74038000مشاوره رایگان طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای

آژانس خلاقیت وبسیما معتبرترین شرکت در زمینه طراحی سایت حرفه ای در تهران و ایران است که موفق شده برنده جایزه بهترین شرکت طراحی سایت به انتخاب داوران در جشنواره وب 95 گردد. نگاه وبسیما به طراحی سایت آمیخته ای از گرافیک جذاب و امکانات حرفه ای است. ترکیبی که میتواند تضمینی بر موفقیت سایت های طراحی شده توسط این مجموعه باشد.

وقتی از طراحی سایت حرفه ای صحبت میکنیم، یعنی صرفا به انجام یک طراحی سایت بسنده نمیکنیم. شرکت ها و افراد زیادی هستند که اصطلاحا وبسایت طراحی کرده و آن را به مشتری تحویل میدهند، اما آیا این اشخاص مواردی فراتر از طراحی سایت را هم در نظر میگیرند؟

امکانات سایت شرکتی

مفهوم طراحی حرفه ای سایت

در وبسیما ابتدا با شناخت و تحلیل دقیق کسب و کار شما، مشاوره تخصصی انجام میشود. برند شما، اهداف شما، مخاطبان شما و... بررسی شده و یک استراتژی طراحی سایت تدوین میگردد. دپارتمان بازاریابی دیجیتال وبسیما نیز در کنار تیم طراحی وبسایت به ارائه پیشنهاداتی در جهت آنلاین برندینگ و مدیریت محتوا محور سایت میپردازد.

سر انجام طراحی وبسایت با رعایت تمامی اصول و استانداردهای فنی و بصری انجام شده و پس از آن نیز تیم پشتیبانی و آموزش شما را برای ورود قدرتمند به دنیای آنلاین تجهیز میکند.

ما در آژانس خلاقیت وبسیما، روالی که به طور خلاصه بیان شد را "طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت خلاقانه" می نامیم.

 

مشاوره طراحی سایت

هویت برند تجاری

در وبسیما قبل از شروع طراحی، برند تجاری شما و نوع کسب و کارتان بررسی میشود. طراحی سایت باید با فضای تجارت شما هارمونی داشته باشد تا ارتباطی منسجم بین ویژگی های برند و سایت شما برقرار شود.

در صورت لزوم و تایید شما، برند تجاری تان از نو طراحی شده و اصطلاحا پروسه Rebranding انجام میگردد تا وبسایتی حرفه ای و کاملا منطبق بر تجارتتان طراحی شود. یک وبسایت ضعیف میتواند آثار سوئی در رشد کسب و کارتان داشته باشد.

گسترش کسب و کار با سایت حرفه ای

وقتی سایتی به طور حرفه ای طراحی شود، به آسانی از دیگر وبسایت های مشابه متمایز میشود. وبسیما به شعور و سلیقه مخاطب آگاه است و برای آن ارزش قائل است. لذا طراحی وبسایت به گونه ای حرفه ای انجام میگردد تا هر کاربری را راضی نگاه دارد.

جذب کاربر بیشتر

هدف نهایی در طراحی سایت، جذب حداکثری مخاطب است. با طراحی یک رابط کاربری یا UX حرفه ای برای سایت، میتوانید بازدیدکنندگانی دائمی برای خود به ارمغان آورید. تیم وبسیما با تحلیل کامل رفتار بازدیدکنندگان به کمک ابزار تخصصی و همچنین تجربه ی چندین ساله خود، طراحی وبسایت را به سبکی انجام میدهد که جذب حداکثری مخاطب وفادار محقق شود.

تمایز با رقبا

احتمالا تعداد زیادی از رقبای شما هنوز به اهمیت برخورداری از یک سایت حرفه ای و ایده آل پی نبرده اند. وبسیما با طراحی سایت حرفه ای سکوی پرتابی برای تجارت شما فراهم میکند تا بتوانید با قدرت نسبت به رقبایتان پیشتاز باشید. بسیاری از افراد همچنان از استراتژی قدیمی طراحی سایت استفاده کرده و از اهمیت و تاثیر یک سایت حرفه ای خلاقانه آگاه نیستند.

هزینه کمتر در آینده

ممکن است طراحی سایت حرفه ای هزینه بر به نظر بیاید. اما بواسطه بستر وسیعی که فراهم میشود امکان نگهداری، پشتیبانی، توسعه و گسترش آن را آسان و ارزان میکند. از آنجا که طراحی سایت حرفه ای در وبسیما از صفر تا صد به طور اصولی و استاندارد انجام میشود، احتمال انجام تغییرات بنیادین در سایت بعد از گذر زمان بسیار کم است.

 

طراحی سایت حرفه ای

ویژگی طراحی سایت حرفه ای

عوامل زیادی در طراحی یک سایت حرفه ای مؤثرند. برای مثال آگاهی تیم اجرایی از آخرین تلکنولوژی های برنامه نویسی سایت، شناخت دقیق عناصر بصری و رنگ ها با توجه به علم زیباشناسی، آگاهی از ملاک های موتورهای جستجو برای رتبه دهی به سایت و… .

با این حال برخی از موارد تاثیرگذار در طراحی سایت حرفه ای را به اختصار مطرح میکنیم تا با این مفهوم بیشتر آشنا شوید.

از دید یک طراح سایت حرفه ای، هر قسمت از فضای صفحه سایت مخصوص المان بخصوصی است. در واقع قطعات پازل یک سایت باید به شکلی درست و متناسب در کنار یکدیگر قرار گیرند تا رابط کاربری جذاب و استاندارد فراهم شود.

جهت یابی یعنی طراحی سایت حرفه ای به گونه ای باشد که بازدیدکننده به کمک منوها و هدایتگرها به راحتی به صفحه مورد نظرش برسد. در دسترس بودن منو، آگاه سازی کاربر از اینکه در کدام شاخه از سایت حضور دارد و… مواردی هستند که باید در این زمینه رعایت شوند.

وبسیما به سبب تخصص در شناخت عناصر گرافیکی، ترکیب رنگ، فونت ها و… به دانش و تجربه کاملی در چینش اصولی آنها کنار یکدیگر رسیده است. در طراحی حرفه ای سایت، مخاطب در اولین نگاه متوجه تبحر طراحان شده و تجربه ای ماندگار در ذهنش ثبت میشود.

کال تو اکشن ها عناصری دیداری در سایت حرفه ای هستند که موجب ترغیب کاربران به کلیک و واکنش می شوند. طراحی مناسب CTAها و استفاده بجا از آنها میتواند موجب افزایش فروش سایت و یا ورود بیشتر بازدیدکننده ها به صفحه ای مشخص شود.

امنیت

ایمن بودن یک وبسایت در مقابل نفوذ یا هک، خیالی آسوده برای مدیر سایت و کاربران آن فراهم میکند. گرچه نمیتوان امنیتی 100درصدی را تضمین نمود اما تیم فنی وبسیما تمامی متدها و الگوریتم های لازم را برای بکارگیری بالاترین سطح امنیت در سایت بکار میگیرند. همچنین پیشنهاداتی کاربردی را به مدیران سایت ارائه میکنند تا احتمال نفوذ به کمترین میزان ممکن برسد.

جستجو در سایت

قسمت جستجو در وبسایت، یکی از تعاملی ترین بخش های سایت حرفه ای با کاربران است. هر کاربر حداقل یک بار از این قسمت استفاده میکند و هرچه پاسخ مناسب تری از آن دریافت کند، تجربه کاربری بهتری برایش رقم میخورد. فاکتورهای مهمی چون سرعت، فیلترگذاری، دسته بندی مناسب و… در تجربه جستجوی کاربر موثرند که وبسیما تمام آن ها را به درستی در طراحی این قسمت رعایت و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد میکند.

سئو فرندلی بودن

برای اینکه وبسایت شما توسط موتورهای جستجو مانند گوگل دیده شود و به جایگاه مطلوبی برسد، لازم است چهارچوب و اصولی که بعضا از سوی خود موتورهای جستجو تعیین میشود را در طراحی سایت رعایت کنید.یک سایت حرفه ای، قواعد و دستورالعمل های زیادی را برای رسیدن به بالاترین سطح سئو اعمال میکند. برای مثال نقشه سایت، استفاده مناسب از کلمات کلیدی و… مواردی هستند که رعایت آنها در یک سایت حرفه ای ضروری است.

وبسیما و طراحی سایت

از نگاه وبسیما همیشه یک پله بالاتر از بهترین وجود دارد. این تفکر، علاوه بر تثبیت جایگاه وبسیما در دنیای وب ایران، منجربه کسب مقام بهترین شرکت طراحی وبسایت در سال 1395 و همچنین موفقیت سایت های طراحی شده توسط این مجموعه شده است.

همچنین آژانس خلاقیت وبسیما، خدمات دیگری چون مشاوره برندینگ آنلاین، سئو و بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوایی و بازاریابی شبکه های اجتماعی را با همان دقت و اعتبار طراحی وبسایت، به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

Review: 4.67 - "طراحی سایت حرفه ای" by , written on 15/07/2016

آژانس خلاقیت وبسیما معتبرترین شرکت در زمینه طراحی سایت حرفه ای در تهران و ایران است که موفق شده برنده جایزه بهترین شرکت طراحی سایت به انتخاب داوران در جشنواره وب 95 گردد. نگاه وبسیما به طراحی سایت آمیخته ای از گرافیک جذاب و امکانات

پرسش و پاسخ تکمیلی با عضویت در سایت پاسخ به نظرات خود را به راحتی دنبال کنید
0

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟