22623473مشاوره رایگان طراحی سایت

خدمات طراحی و برندینگ

 

طراحی گرافیکی و چاپ

 

برای داشتن یک برند موفق و بنام، باید تمامی اصول و قواعد برندینگ را اجرا نمایید. استفاده از یک لوگو یا نشانه زیبا و دارای شخصیت رقابتی می تواند شرایط متفاوتی را در میان رقبا برای شما ایجاد نماید. پایبندی به قواعد شناسنامه برند می تواند یک هارمونی کامل از تمامی ابزارهای تبلیغاتی برای شما ایجاد کند و مبدل به یک ابزار قدرتمند در دنیای تجارت گردد.

تعریف ما از برند تنها یک لوگو یا نشانه نیست، بلکه برند ایدئولوژی جاری در نام تجاری شماست!

طراحی لوگو و ست اداری

طراحی لوگو  مهمترین و حساس ترین بخش از پروژه برندینگ برای یک نام تجارت نوپاست. لوگو و نشانه باید انعکاسی از رویکرد ها و عملکرد های یک کسب و کار باشد. باید چشم‌ گیر باشد و از همه مهمتر خلاقانه و نوآورانه باشد. لوگو می تواند در یک تصویر کوتاه تمامی اهداف و رویکردهای تجارت شما را نمایان کند. پس انتخاب یک لوگو می توان نتایج را به شکل چشمگیری تغییر دهد و مسیر موفقیت را برای شما هموار نماید.

طراحی لوگو و ست اداری

خلاقیت در این فرآیند برای وبسیما مهمترین بخش کار است. همانطور که هر شرکت و یا برندی سعی دارد خطی مشی مناسبی برای نیل به اهداف دراز مدت و کوتاه مدت خود تعیین نماید و به این اصول پایبند باشد. وبسیما نیز خود را نسبت به دو اصل اساسی پایبند نموده ، خلاقیت و احترام به مشتری.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت، یکی از ساده ترین، در دسترس ترین و ارزان ترین ابزارهای معرفی شماست. اما همین ابزار ساده می تواند تفاوت چشمگیری بین شما و رقبایتان ایجاد کند. یک طراحی خلاق و منحصر به فرد شما را متمایز خواهد کرد.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

برندینگ باید در اولین گام از داخل مجموعه آغاز شود. یک ست اداری استاندارد و زیبا می تواند شما را در این راستا موفق تر نماید. زمانی که در یک برگه زیبا ایده های خود را مکتوب می کنیم مسلما نتایج بهتری حاصل خواهد شد، نتایجی متناسب با رویکرد برند شما.

طراحی لوگو و نشانه

طراحی لوگو و نشانه

لوگو و نشانه شما باید در اولین نگاه مخاطب را جذب نماید. طراحی لوگو در وبسیما تنها شامل ارائه خدمات طراحی یک لوگوی ساده نخواهد بود،‌بلکه ما با بررسی شرایط تجارت شما بهترین رنگها و تگ لاین ها را برای شخصیت تجاری برند شما طراحی می کنیم.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

در دنیای پر تکاپوی تولید و ارائه محصولات، بسته بندی و نوع ارائه محصول می تواند شما را از برندهایی با محصولات مشابه متمایز نماید. یک بسته بندی خوب تنها می تواند یک بسته بندی خلاق و زیبا باشد. ما در وبسیما آماده ارائه خدمات مشاوره بسته بندی و طراحی و اجرای این ایده ها هستیم.

طراحی تبلیغاتی

تبلیغات بخشی از فعالیت بازاریابی هر تجارتی است و هزینه های هنگفتی را مخصوصا به تجارت های نوپا تحمیل می کند. در صورتی که این هزینه ها ثمر بخش باشد می تواند تجارت شما را متحول کند اما … . بسیاری از شرکت های نوپا و استارت آپ ها در همین بخش رو به شرایط ورشکستگی گام برمی دارند. تبلیغات پر هزینه و نا صحیح. ما در وبسیما تبلیغات را فقط در یک قالب تفسیر می کنیم. تبلیغات باید متفاوت،‌جذاب و کم هزینه باشد.

طراحی تبلیغاتی

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش در وبسیما تعریفی متفاوت دارد.همواره تلاش کرده ایم تا مشتریان به برند وبسیما متعهد و وفادار بمانند. دستیابی به این مهم تنها درگرو ارائه خدمات پس از فروش دلچسب و بدور از بروکراسی اداری و بهانه تراشی بوده است.یک سال گارانتی و پشتیبانی با تکنیک پاسخگویی در۱۰دقیقه توانسته است خیال مشتریان ما را از خدمات پس از فروش راحت کند. فایل های گرافیکی شما در پایان پروژه در آرشیو وبسیما قرار خواهد گرفت و هر لحظه می توانید با یک درخواست به فایل های خود دسترسی داشته باشید.

پشتیبانی رایگان

پشتیبانی یکساله رایگان

یک سال گارانتی

یک سال گارانتی

نمونه کارها

ما نمونه کارهای بسیاری در زمینه های طراحی لوگو، تبلیغات، ست اداری و غیره داریم به همه آنها افتخار می کنیم ، سعی کرده ایم نمونه هایی از پروژه ها را در این بخش نمایش دهیم.

 

نمونه کارهای بازاریابی آنلاین

 

Review: 4 - "خدمات طراحی و برندینگ" by , written on 11/12/2013

    برای داشتن یک برند موفق و بنام، باید تمامی اصول و قواعد برندینگ را اجرا نمایید. استفاده از یک لوگو یا نشانه زیبا و دارای شخصیت رقابتی می تواند شرایط متفاوتی را در میان رقبا برای شما ایجاد نماید. پایبندی به قواعد شناسنامه

پرسش و پاسخ تکمیلی با عضویت در سایت پاسخ به نظرات خود را به راحتی دنبال کنید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟