22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
گوگل 15 ساله شد

گوگل 15 ساله شد

پانزدهمین سالگرد تولد گوگل

موتور جستجوی گوگل  15 ساله شد. شرکت گوگل در ماه سپتامبر سال 1998 توسط Larry Page و Sergey Brin راه ااندازی شد. هم اکنون Larry تمرکز خود را بر موتور جستجوی گوگل قرار داده و Sergey به مسائل مربوط به عینک گوگل رسیدگی میکند.

گوگل در تولد پانزده سالگی خود این امکان را فراهم کرده تا به سال 1998 سفر کنید و ظاهر موتور جستجوی گوگل را در شروع کار خود ببینید. اگر به صفحه اصلی گوگل رفته و عبارت “google in 1998” را جستجو کنید ظاهر صفحه به شکل آن در سال 1998 تغییر میکند. شکل لوگوی گوگل، نحوه نمایش جستجو و عدم وجود هرگونه تبلیغات در این صفحه جلب توجه میکنند و برای بسیاری از وبمستران میتواند یادآور خاطرات گذشته باشد.

تولد گوگل

سفر به سال 1998 به مناسبت سالروز تولد گوگل

همچنین محدود بودن امکانات گوگل در آن زمان در مقایسه با سال 2013 بسیار چشمگیر است. بعنوان مثال بخش هایی مانند جستجوی تصاویر، وبدئو و اخبار در این سال ها از مهمترین دلایل پیشرفت گوگل بوده اند. هم اکنون گوگل با خرید سایت YouTube، ساخت خودرروهای بدون سرنشین، بالن های شبکه Wi-Fi، ساخت گوشی هوشمند و تبلت، طراحی و ساخت اندروید و عینک گوگل به یکی از مهمترین و بزرگترین شرکت های جهانی تبدیل شده است، تا جاییکه موضع گیری های این شرکت در برابر مسائل روز سیاسی نیز مورد توجه کاربران و رسانه ها ی خبری قرار میگیرد.

لوگوی تولد گوگل

تغییر لوگوی گوگل به دلیل وقایع مختلف امری طبیعی شده و تولد پانزده سالگی نیز بطور حتم از این قاعده مستثنی نیست. برای مشاهده بازی طراحی شده توسط گوگل به مناسبت سالگرد تولد خود میتوانید به صفحه google.com/doodles/googles-15th-birthday مراجعه کنید.

Review: 4 - "گوگل 15 ساله شد" by , written on 27/09/2013

پانزدهمین سالگرد تولد گوگل موتور جستجوی گوگل  15 ساله شد. شرکت گوگل در ماه سپتامبر سال 1998 توسط Larry Page و Sergey Brin راه ااندازی شد. هم اکنون Larry تمرکز خود را بر موتور جستجوی گوگل قرار داده و Sergey به مسائل مربوط به عینک

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟