22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
تغییرات بزرگ در بینگ

تغییرات بزرگ در بینگ

امروز، بینگ اعلام کرد که از این به بعد به جای استفاده از سیستم خرید bing ،‌نتایج مربوط به جستجوی محصولات جهت خرید به شکل جدیدی نمایش داده می شود. این شکل نمایش حاصل ادغام نمایش محصولات معرفی شده از طریق سئو و نمایش تبلیغات خواهد بود.

تجمیع نمایش محصولات در بینگ

در تصویر زیر چگونگی نمایش ترکیبی نتایج جستجو به شکل جدید در بینگ آورده شده است، این نتایج در بالا و سمت راست صفحه به تصویر کشیده می شوند تا انتخاب ها را ساده تر و رقابت بین علاقمندان به سئو و تبلیغات را بیشتر کند.

نمایش نتایج ترکیبی بینگ

نمایش نتایج ترکیبی بینگ

 

نمایش تبلیغات در بینگ

تبلیغاتی که در شکل زیر مشاهده می کنید در زمان جستجوی یک محصول در فیلد جستجوی بینگ نمایش داده می شوند . شرکت هایی که برای معرفی محصولات خود از سرویس تبلیغاتی بینگ استفاده می کنند،‌به صورت همزمان در هر دو موتور جستجوی بینگ و یاهو نمایش داده می شوند.

نمایش تبلیغات در بینگ

نمایش تبلیغات در بینگ

 

نمایش محصولات با تکنیک Rich Caption

با اعلام این خبر، بینگ نیز ویژگی دیگری را نیز معرفی نمود. این ویژگی جدید با ایندکس کردن شرح تصاویر و متون به صورت غنی شده از طریق Rich Caption آنها را به صورت لیست محصولات نمایش می دهد. البته در صورتی که استانداردهای مربوط به معرفی محصول در آن رعایت شده باشد.

همانطور که در مثال زیر نشان داده شده است، با نوشتن شرح تصاویر و تعریف آیتم مورد نظر به صورت محصول ، خریداران به راحتی قادر خواهند بود به قیمت محصول و در دسترس بودن اطلاعات  در نتایج جستجو در بینگ دست پیدا کنند.

نمایش محصولات با تکنیک Rich Caption

نمایش محصولات با تکنیک Rich Caption

بر این اساس، شما به وضوح می خواهید با استفاده از آدرس های بهینه شده برای موتور های جستجو می توانید به راحتی و سهولت محصولات خود را بدون هیچ هزینه ای در بینگ معرفی کنید.

به گزارش وبسیما،‌ بینگ اعلام نموده که ایندکس کردن این اطلاعات ممکن است چند هفته ای به طول بیانجامد و پس از آن به صورت مداوم بروز رسانی خواهد شد. ضمنا به گفته روابط عمومی بینگ این سیستم ممکن است با گزارش ها و نظرات فروشندگان و خریداران در چند هفته آینده تغییرات زیادی را در دنیای جستجوی اینترنتی ایجاد نماید.

Review: 4 - "تغییرات بزرگ در بینگ" by , written on 24/08/2013

امروز، بینگ اعلام کرد که از این به بعد به جای استفاده از سیستم خرید bing ،‌نتایج مربوط به جستجوی محصولات جهت خرید به شکل جدیدی نمایش داده می شود. این شکل نمایش حاصل ادغام نمایش محصولات معرفی شده از طریق سئو و نمایش تبلیغات

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0

همکاران وبسیما در بخش فنی پاسخ گوی سوالات و نظرات شما عزیزان هستند، نظرات شما پس از تایید مدیریت بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟