22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
الگوریتم پنگوئن 2.1 معرفی شد

الگوریتم پنگوئن 2.1 معرفی شد

الگوریتم پنگوئن 2.1

مت کاتس مدیر بخش مبارزه با اسپم گوگل در روز چهارم اکتبر 2013 و از طریق اکانت توییتر خود رسما آپدیت جدید الگوریتم پنگئون گوگل با نام 2.1 را اعلام کرد. در 24 آوریل 2012 الگوریتم پنگوئن برای اولین بار و به هدف مبارزه با لینک های غیرعادی ایجاد شد که بر روی 3.1 درصد از نتایج موتور جستجوی گوگل تاثیرگذار بود. الگوریتم پنگوئن 2 در 20 می 2013 معرفی شد که موجب تغییرات اساسی در رتبه بندی نتایج گوگل و کاهش چشمگیر تاثیر بک لینک بر آنها شد. از آن تاریخ تا کنون و با تقریبا 4 ماه تاخیر همچنان گوگل پیج رنک سایت ها را آپدیت نکرده تا شایعه حذف پیج رنک از عوامل موثر بر رتبه بندی گوگل قوت بیشتری بگیرد.

الگوریتم پنگوئن 2.1به نقل از مت کاتس الگوریتم 2.1 تقزیبا بر 1 درصد از نتایج گوگل و سایت های اینترنتی تاثیر خواهد گذاشت ولی میزان تاثیر آن بسیار چشمگیر خواهد بود تا جاییکه ممکن است با کاهش چشمگیری در تعداد بازدیدکنندگان سایت از گوگل باشید. هنوز گزارشات زیادی از تاثیر این آپدیت جدید در انجمن های تخصصی وبمستران و سایت های معتبر ارائه نشده است ولی بنظر میرسد که اهداف پنگوئن 2.1 در ادامه نسخه های قبلی بوده و با تغییراتی در راستای افزایش دقت آن راهی دنیای اینترنت شده است.

عملکرد پنگوئن 2.1 و مرغ مگس خوار

با توجه به تغییرات اساسی در الگوریتم گوگل که با نام مرغ مگس خوار و در همین هفته گذشته صورت گرفت، بنظر میرسد این آپدیت پنگوئن پاسخی از طرف گوگل برای میزان همخوانی مرغ مگس خوار با الگوریتم های قبلی باشد. به بیان دیگر گوگل با اینکار اعلام کرد که تغییرات صورت گرفته در راستای اهداف قبلی و برای تقویت آنها انجام شده و همچنان نگاه ویژه ای به لینک های غیر طبیعی و خرید و فروش بک لینک خواهد داشت.

همچنان اطلاعات قابل اتکایی در مورد الگوریتم مرغ مگس خوار در دسترس نیست و در صورت اعلام هرگونه بروزرسانی و یا جمع بندی از طرف کارشناسان وبسیما از طریق بخش بلاگسیما به اطلاع شما دوستان عزیز خواهیم رساند. اگر در هفته گذشته هرگونه تغییری در آمار بازدید سایت و یا جایگاه کلامات کلیدی خود در نتایج جستجو مشاهده کردید میتوانید در بخش نظرات همین مقاله مطرح کرده و از پاسخ کارشناسان وبسیما استفاده کنید.

Review: 5 - "الگوریتم پنگوئن 2.1 معرفی شد" by , written on 05/10/2013

الگوریتم پنگوئن 2.1 مت کاتس مدیر بخش مبارزه با اسپم گوگل در روز چهارم اکتبر 2013 و از طریق اکانت توییتر خود رسما آپدیت جدید الگوریتم پنگئون گوگل با نام 2.1 را اعلام کرد. در 24 آوریل 2012 الگوریتم پنگوئن برای اولین بار و به

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
2
 • جلال عباسیان

  سلام
  نکته جالبی که من بهش برخوردم اینه که در چند روز اخیر تعداد بازدیدهای من افزایش قابل ملاحظه ای داشته.
  مثلا اگر قبلا متوسط 5 هزار بوده چن روزی هست که اصلا زیر هفت هزار نیومده و امروز هم شده نه هزار
  البته پیج رنکها هنوز آپدیت نشده ولی این بازدید افزایش پیدا کرده
  میتونه نتیجه همین قضیه باشه؟

  08/10/2013پاسخ...
  • وب سیما

   سلام دوست عزیز.
   معمولا جریمه شدن سایت ها با افزایش بازدید سایت های دیگه همراه میشه ولی کسی افزایش بازدید خودش رو اعلام نمیکنه. در نتیجه همیشه یک آپدیت جدید فقط موجی از ناراحتی و نگرانی رو بهمراه میاره. در حالیکه اگر سایت شما مشکلی نداشته باشه و از طرف گوگل جریمه نشه با افزایش بازدید مواجه میشید چون رقیب های کمتری خواهید داشت.
   بنظر میرسه که این الگوریتم جدید سایت های زیادی رو دچار مشکل کرده و تو یه هفته اول فروم های اینترنتی پر شدن از شکایت و ناراحتی در نتیجه پیشرفت شما هم ممکنه ناشی از همون باشه.

   08/10/2013پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟