22019286مشاوره رایگان طراحی سایت
آکادمی وبسیما

آکادمی وبسیما

آکادمی آموزشی وبسیما

سالهاست که اهمیت رقابت در فضای مجازی برای همه ما ثابت شده است. اما با توجه به پایین بودن سطح دانش عمومی در این زمینه همواره پرسش های بی پاسخ زیادی برای مدیران وبسایت ها و یا مدیران شرکت های فعال در فضای مجازی وجود داشته است. این خلاء ما را بر آن داشت تا از بهمن سال 1394 با راه اندازی آکادمی وبسیما گامی بزرگ و موثر در زمینه افزایش آگاهی مدیران برداشته و همچنین آموزش صحیح سئو به علاقه مندان را آغاز نماییم.

اهداف آکادمی وبسیما

مستندات آموزشی جامع و کاربردی به زبان فارسی که مناسب با محیط کسب و کار اینترنتی کشور تهیه شوند کم یابند. آکادمی وبسیما این فضای خالی را به کاملترین شیوه ممکن پر کرده و با برگزاری دوره های آموزشی جامع و هدفمند در زمینه بازاریابی محتوایی و دیجیتال مارکتینگ، بالاترین سطح اطلاعات در حوزه سئو و مدیریت وبسایت را به شرکت کنندگان ارائه نموده است.

رسالت این مجموعه، افزایش دانش عمومی جامعه در زمینه سئو و بازاریابی آنلاین است که با توجه به بازخوردهای مثبت استفاده کنندگان از خدمات آکادمی، در تحقق این هدف موفق بوده ایم.

آموزش جامع سئو مدیریت محتوا دیجیتال مارکتینگ

برنامه ها و محصولات آموزشی آکادمی وبسیما

تا کنون بیش از 50 دوره آموزشی موفق در آکادمی وبسیما برگزار شده است. علاوه بر دوره های حضوری، ده ها ویدئوی آموزشی کاربردی و همچنین صدها مقاله مفید در زمینه سئو، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، ابزار گوگل و… منتشر گشته است. همچنین میتوان به تالیف 3 کتاب پربازدید در زمینه سئو، بازاریابی محتوا محور و آموزش لینک سازی توسط آکادمی وبسیما اشاره نمود.

گفتنی است در فصل جدید فعالیت آکادمی با همکاری استودیو وبسیما ویدئوهای آموزشی حرفه ای تهیه شده اند که طبق زمانبندی مشخص، در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

این ویدئوها در دسته بندی های مختلف ارائه میشوند که برای نمونه میتوان به مجموعه های آموزشی ویدئویی اسکرین رکورد (فیلم برداری از روی صفحه نمایش) و همچنین ویدئوهای کوتاه و کاربردی اشاره نمود.

ویژگی دوره های آکادمی وبسیما

دوره های آموزشی حضوری آکادمی وبسیما طی یک جلسه برگزار شده و زمانی حداکثر نیم روزه را به خود اختصاص میدهند. اصرار ما در آکادمی به مفید و کاربردی بودن دوره هاست نه تعداد جلسات آن. هدف ما این است که شرکت کنندگان پس از پایان دوره، افزایش دانش خود را به طور محسوس لمس کرده و با رضایت کامل جلسه را ترک نمایند. خوشبختانه با توجه به بازخوردهای دریافتی از ثبت نام کنندگان دوره های آموزشی وبسیما دریافتیم که در این زمینه موفق عمل کرده ایم؛ لذا این مسیر را با همراهی شما ادامه خواهیم داد.

تدریس هر دوره بر اساس تمامی مبانی کاربردی به همراه مثال های مفهومی و جامع انجام میگردد. همچنین سوالات شرکت کنندگان با توجه به فضای کسب و کار مربوط به ایشان پاسخ داده میشود. در انتهای جلسه نیز گواهینامه پایان دوره آکادمی وبسیما تقدیم شده و ویدئوی ضبط شده از کلاس به علاقه مندان ارائه میشود.

ثبت نام در دوره های پیش روی آکادمی وبسیما

اطلاعیه ثبت نام در دوره های سئو، مدیریت محتوا و دیجیتال مارکتینگ آکادمی وبسیما از طریق وبلاگ و صفحات اجتماعی وبسیما مانند کانال تلگرام و اینستاگرام اعلام میگردد. همچنین با مراجعه به صفحه دوره آموزش سئو و مدیریت محتوا میتوانید اطلاعات دقیق تر و بیشتری از نحوه برگزاری جلسات حضوری دریافت نمایید.

Review: 4.6 - "آکادمی وبسیما" by , written on 19/06/2017

آکادمی آموزشی وبسیما سالهاست که اهمیت رقابت در فضای مجازی برای همه ما ثابت شده است. اما با توجه به پایین بودن سطح دانش عمومی در این زمینه همواره پرسش های بی پاسخ زیادی برای مدیران وبسایت ها و یا مدیران شرکت های فعال در

پرسش و پاسخ تکمیلی سوال شما توسط کارشناسان وبسیما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4
 • arman gh

  با سلام
  چند روز پیش در قسمت دیجیتال مارکتینگ سؤال پرسیدم مبنی بر اینکه آیا پست مهمان قبول میکنین؟
  جواب دادن که مقاله بنده در چه زمینه ای هستش
  ولی الان تو همون قسمت هر کاری میکنم نمیشه جواب داد و تا می خوام در قسمت دیدگاه جوابم رو بنویسم کلا صفحه محو میشه و مشکل داره
  لازم به ذکر هستش که مقاله های بنده در ارتباط با موضوعات وبسیما هستش
  و موضوع بعدی اینکه آیا بعد از انتشار لینک وبسایت بنده رو هم ذکر میکنین؟

  25/11/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   برای ارسال مقالات خود از طریق مسیرهای ارتباط با وبسیما اقدام کنید. مقالات مهمان امکان درج لینک نویسنده را دارند.

   28/11/2017پاسخ...
 • طراحی قالب وردپرس

  سلام خستنه باشید آِیا شما خدماتی برای طراحی قالب وردپرس و بهینه سازی قالب وردپرس ارائه میکنید؟

  16/10/2017پاسخ...
  • Websima

   سلام دوست عزیز
   حیر در این زمینه فعالیتی نداریم

   20/10/2017پاسخ...
ورود رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ارسال قبلا ثبت نام کردید؟
ثبت نام قبلا ثبت نام کردید؟